Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6791 22 lipca 2016, 23:08

Alemakota Zaprawiona w bojach
Aniaa betę robiłaś ?

Duszka zdecydowanie przydałby Ci się jakiś krótki urlop żeby odpocząć od wszystkiego ;) Jak z mężem i siostra jego - unormowalo sie ?

Zgłoś nadużycie #6792 22 lipca 2016, 23:17

Alemakota Zaprawiona w bojach
Dziś miałam swój pierwszy raz u brafiterrki, okazało się ze wcale nie noszę rozmiaru 70c a 65 e. A to odkrycie po 30! Kupiłam wreszcie mój pierwszy mega wygodny biustonosz - nie licząc tych sportowych :)

Poza tym w związku z tym ze do ślubu zostało niecałe 60 dni a waga wskazała ostatnio 60 kg postanowiłam zrzucić z 3-4 kg :)
Byłam tez dziś zamówić druga część sukni ślubnej :D najwyższą pora, czekałam tak Bo nie wiedziałam czy będę w ciąży czy nie inne chciałam nic kupować. Ale trzeba było już się ogarnąć. Nawet gdybym teraz zaszła to przez dwa miesiące nie przytuje tak żeby się nie zmieścić.

W pracy mam straszny zamęt - sezon urlopowy i trzeba robić za dwie.
Z kredytem stoję w miejscu bo czekam na jakieś druki które ma dowieźć deweloper...
Ale staram się nie załamywać i iść jakoś do przodu ;) musi być dobrze ! :)

Zgłoś nadużycie #6793 23 lipca 2016, 7:20

mala_ala Gotowa na wszystko
Tandem, brawo!! Wynik rewelacyjny :-) sama bym tak chciała w 10 dni zrzucić 4 kg :-) ale ta dieta nie dla mnie nie wytrzymałam bym :-) dlatego podwojnie podziwiam :-) gratuluję :-) moja waga tez spada niestety pomału, ale dobrze ze wgl jest mnie już trochę mniej :-) ale ćwiczenia duzo dają bo skóra się napina na brzuchu :-) a brzuch miałam okropny :-( nadal mam. :-) jak dobije do miesiąca pochwale sie efektami :-)

Madzia super ze wymioty ustały, może juz na dobre :-) jestes mega silną babką ogarniasz tyle spraw naraz :-)

Duszks, usmiechnij się, wyjdź gdzieś olej wszysko, zajmij się sobą a poczujesz się napewno lepiej :-)

Wczoraj mega zakręcony dzień w biegu :-) ale kupiłam sukienkę na niedziele!! tylko muszę ją skrócić :-) w galeriach mega wyprzedaże :-) dzis równie ciężki dzień, pranie ogórki, paznokcie, krawcowa. Ale dam rade. Bo jak nie my to kto ??

Zgłoś nadużycie #6794 23 lipca 2016, 7:33

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry
Bety nie zrobiłam, wczoraj późno wróciłam i lab nie czynne
Mala_ala to faktycznie wypełniony dzień, powodzenia
Alemakota cierpliwości, wszystko ułoży się pomyślnie

Z moim pieskiem do fryzjera, a później czekam na tel czy mam pojechać na zbiór fasolki. Uwielbiam tam jeździć wtedy sobie odpoczywaj o dnia codziennego choć fizycznie się narobie

Zgłoś nadużycie #6795 23 lipca 2016, 8:24

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #6796 23 lipca 2016, 9:54

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Alemakota dobrze dobrany stanik to podstawa. Raz w życiu miałam tak dobrze dopasowany a każdy następny to klapa.

Miłego dnia. :-)

Zgłoś nadużycie #6797 23 lipca 2016, 10:37

Sofi Fajna mama
mi dobrze pasują staniki z lidla :D za 30 zł, bo takie płaskie i szerokie :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6798 23 lipca 2016, 11:31

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny :)
Wszytko wróciło.. głupia że się cieszyłam. No nic. Trudno.

Zaraz jedziemy po łóżku nie mogę się doczekac .. biorę się tylko że mnie potelepue w samochodzie i znowu będzie problem..

Miłego dnia kochane :*

Zgłoś nadużycie #6799 23 lipca 2016, 13:05

duszka Fajna mama
Hej !
Madzia dalej zle się czujesz?

Ja wczoraj byłam na pięknym wieczorze chwały i uwielbienia . Było cudownie :)
Dziś nie mogę wyjść z kuchni. Upiekłam chleb. Teraz piecze się ryba na obiad . Jeszcze nic nie sprzatalam. Chyba dziś padne.

Zgłoś nadużycie #6800 23 lipca 2016, 14:30

Vam Fajna mama
Tandem sprobuje chyba diete ale jak sie ogarniemy.syf w domu nieziemski ze zwyklego malowanua wyszlo wiecej roboty. Mielismy w kacie pokoju zaciek kiedys i ciezko cos z tym zrobic m dwa dni dlubal i zobaczymy. Dzis maluje ostatnia wartswe farby moze w koncu jutro zaczniemy ustawiac meble. Balagan mam wszedzie a jeszcze robie orzetwory. Robilam kiszone dzis korniszonki i dzem z wisni a goraco pot leje mi sie po tylku. Z tego wszystkiego slabo sie czuje. Dzis 28dc zaloze sie ze we wtorek dostane @

Zgłoś nadużycie #6801 23 lipca 2016, 14:47

duszka Fajna mama
Ja chwilke odpoczywam i zabieram się za sprzątanie. Brzuch mam dziś mega wzdęty :(

Zgłoś nadużycie #6802 23 lipca 2016, 19:01

tandem Supermama
madzia super, że już lepiej. ja obstawiam drugą dziewczynkę :)

taszka masakra z tymi atakami... i to z tak bliska

alemakota trzymam kciuki :) niezła historia z tym morzem, dobrze że mała zdrowa. Dobrze, że dopasowałaś sobie bieliznę, to zupełnie inne życie, z dopasowaną :)

mala_ala dziękuję :) ja właśnie muszę wrócić do ćwiczeń, żeby tej sprężystości nabrać :) trzymam kciuki za ćwiczenia :)

duszka, fajnie, że trafiłaś na taki wieczór. My byliśmy na mszy z śdm, ale była na zewnątrz i pod słońce, więc ciężko było. Gratuluję chlebka. Na zakwasie?

vam to będę trzymać kciuki, gdybyś chciała spróbować. Bałagan z malowaniem i przetworami jest, ale to jeszcze chwilkę i pomyśl o efektach. Poza tym proszę myśleć pozytywnie: @ ma nie przychodzić :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6803 23 lipca 2016, 19:49

Sofi Fajna mama
Madzia ja tez obstawiam dziewczynkę :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6804 23 lipca 2016, 20:06

Vam Fajna mama
Staram sie myslec pozytywnie ale w zasadzie wychodzi pol na pol :-)

Zgłoś nadużycie #6805 23 lipca 2016, 20:30

Mika29 Fajna mama
Z tymi wymiotami na dziewczynkę to różnie bywa. Moja ciocia męczyła się do 16 tygodnia i urodziła chłopca a znowu moja kuzynka nawet mdłości nie miała i ma dziewczynkę. :-)

Tandem tak Ci pozazdrościłam śdm, że poszłam z mamą i córka wczoraj na obchody z tej okazji u nas w mieście. :-) To było pożegnanie Hiszpanów bo dziś rano jechali już do Poznania.

Strasznie mnie boli cała lewa strona twarzy. Rośnie mi ząb mądrości i tak co jakiś czas umieram z bólu.

Zgłoś nadużycie #6806 23 lipca 2016, 20:41

Sofi Fajna mama
Mika współczuję bólu zęba :(

też zazdroszczę śdm, bo czuję się samotnie, całe dnie jestem sama w domu, gadam tylko z mężem, na szczęście w przyszłym tygodniu jadę do rodziców, to pogadam z kuzynkami i dawnymi znajomymi :) ale muszę sobie zorganizować jakieś towarzystwo w Łańcucie, może jakaś praca dorywcza?

Zgłoś nadużycie #6807 23 lipca 2016, 21:00

duszka Fajna mama
Tandem chleb nie na zakwasie

Kochane wkurzam się bo mam wzdecia i mega zaparcia :(

Zgłoś nadużycie #6808 23 lipca 2016, 21:09

werkaa Fajna mama

Sofi napisał(a)

Mika współczuję bólu zęba :(

też zazdroszczę śdm, bo czuję się samotnie, całe dnie jestem sama w domu, gadam tylko z mężem, na szczęście w przyszłym tygodniu jadę do rodziców, to pogadam z kuzynkami i dawnymi znajomymi :) ale muszę sobie zorganizować jakieś towarzystwo w Łańcucie, może jakaś praca dorywcza?

Sofi zapraszam do Rzeszowa :) Też myślałam o pracy dorywczej ale ciężko coś znaleźć :(
Wiecie co mój chomik okazał się Panią Chomikową i to jeszcze w ciąży. Co ja zrobię z tymi chomiczkami małymi?

Zgłoś nadużycie #6809 23 lipca 2016, 21:56

Sofi Fajna mama
Werka chetnie Cie odwiedzę jak wroce ze Śląska, dzieki za zaproszenie :) a te małe chomiczki latwo rozdasz przez ogłoszenie na rzeszowiaczku, ja tak rozdaje male pieski i kotki :)

Zgłoś nadużycie #6810 23 lipca 2016, 23:35

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Dobry wieczór ☺. Melduje, ze @ przyszła. Jestem w szoku, bo mialam minimalne bole podbrzusza. Czyli juz moge wrócić  do starań 😉juupi