Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6751 21 lipca 2016, 14:28

dana32 Zaprawiona w bojach
Madzia ale malpa Ci sie trafila, az dziw ze nic jej nie powiedzilas.Ja bym nie wytrzymala ale ja juz mam taki narwany charakter.
Nyna szkoda ze u dentyst nic sie nie udalo zrobic.Co teraz? Wspolczuje jelitowki.Moja Wika tez ciagle pogryziona chociesz smaruje ja :( .
Katarina pochwal sie.Fajnie ze dostalas skierowanie na badania.
Mala ale to remont na calego.Gratulacje spadku wagi.
U mnie poprostu cykl sie wydluza.Nie udalo sie wiem to.1 08 ginekolog zobacze co powie pewnie to co ostatnio waga i praca chyba ze cos wyjdziew trakcie badania.
Wieczorem mam wychodne :) .Ide z bratem do baru.Dziwnie to brzmi. :) .Przylecial z angli na slub drugiego brata i taki wypad robimy.
Strasznie parno u mnie a ja na zewnatrz sprzatam (budowa) ale nie narzekam lepsze to niz deszcz :)

Zgłoś nadużycie #6752 21 lipca 2016, 14:45

Sofi Fajna mama
Madzia czy udało Ci się odstawić córcię od piersi?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6753 21 lipca 2016, 14:49

tandem Supermama
duszka ja też już nie mogę się doczekać końca

nyna szkoda, że z ząbkiem się nie udało...

dana to miło, że wychodzicie z bratem razem, miłego wieczoru! a wesele w sobotę?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6754 21 lipca 2016, 15:12

madzia90krk Fajna mama
Sofi nie :(

Zgłoś nadużycie #6755 21 lipca 2016, 15:56

Sofi Fajna mama
to pewnie się to przyczynia do Twojego wycieńczenia, ale po za tym chyba jak widać ciąży nie szkodzi? może będziesz mogła karmić nadal?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6756 21 lipca 2016, 16:11

madzia90krk Fajna mama
Właśnie wczoraj dopytalam tej lekarki bo badała mnie ze studentami i zobaczyła Blizne i mówi że chyba poród fizjologiczny to już przeszłość bla bla ble i ze później kobiety pokarmu nie mają zaczęła ich edukować to ja na to że karmię do dnia dzisiejszego to ona mówi że się chwali i wypytalam ja mówi ze ciąża zdrowa brak cech ablacji nie widzi przeciwskazan ale właśnie ze względu na wyniki starać się dziecko oduczac. Już zrobiliśmy duży krok myślę że powoli mam się uda. Zresztą mleko mi chyba zaniklo bo młodą w nocy chce pierś daje jej denewuje się i prosi o wodę

Zgłoś nadużycie #6757 21 lipca 2016, 17:25

Madzia ale wytrwala w tym karmieniu jestes.Podziwiam.Kojarzysz mi sie z taka "matka polka", oczywiscie to jest dobre skojarzenie :) .Zapominasz o sobie i dzieci na 1 miejscu.Tak ja Cie widze. :)
Tandem tak wesele w sobote i to wyjazdow-Rzeszow :) .Niestety pewnie@ mi potowarzyszy.
Nyna a skierowanie mislas do chirurga dentystycznego?
Duszka co dzis jadles i jak smakowalo?
Dostalam na maila grafik sierpniowy.Czarno widze nasze staranie  bo 5x24h i 13x12h.W sumie 276godzin.Tak chcialam ale jak zobaczylam ta gestwine to zwatpilam.
Milego wieczorku :)

Zgłoś nadużycie #6758 21 lipca 2016, 17:32

madzia90krk Fajna mama
Dana bardziej z matką niedojda niepotrafiaca odstawić dużego dziecka od piersi.

Zgłoś nadużycie #6759 21 lipca 2016, 17:33

Mika29 Fajna mama
Dana miłego relaksu z bratem i udanej zabawy na weselu
Madzia podziwiam Cię z tym karmieniem. Twarda babka jesteś :-)

Zgłoś nadużycie #6760 21 lipca 2016, 17:35

Sofi Fajna mama
Madzia czyli wszystko idzie w dobra stronę :) ale pewnie bardzo Ci żal tracić mleko, może po odstawieniu duphastonu jak wymioty ustaną i się zregenerujesz to znów będziesz mieć

Tandem nie boisz się że na śdm będą jakieś zamachy? ja będę jechać autostradą z Rzeszowa na Śląsk chyba we wtorek, a potem wracać chyba w niedzielę, i już się zastanawiam czy nie wylece w powietrze :) i jak długo będe stać w korku :)

Zgłoś nadużycie #6761 21 lipca 2016, 17:46

Nie Madzia podziwiam mloda jestes masz male dziecko i trudna ciaze chora babcie a ogarniasz to.Ja po urodzeniu Wiki mialam taka depresje ze moj m obiady od mamy przywozil , pieluchy zwiniete posiksne lezaly na dywanie.Nie radzilam sobie i musialam do psychologa chodzc.Podziwiam Cie.Drugi trymest tuz tuz bedzie lepiej.

Zgłoś nadużycie #6762 21 lipca 2016, 17:59

madzia90krk Fajna mama
Sofi szczerze to że zanika mi pokarm teraz cieszę się bo jest łatwiej ja odstawić ona się zraza jak ciągnie ciągnie i nic mam nadzieję ze parę dni tygodni i zamieni cycka na nocne popujanie wody a najlepiej żeby zaczęła przesypiac po prostu noce bez pobudek.
Chce karmić drugie i mam nadzieję ze będę mieć pokarm ale dwójki nie wyobrażam sobie karmić . I na pewno nie będę . Więc odstawienie jest konieczne.

Mika dana dziękuję. To nie jest tak ze jak jestem jakaś cierpietnica czy coś owszem ostatnio bardzo dużo spadło mi na głowę. Ciążę chciałam jestem szczęśliwa ale nie przypuszczałam ze tak wszystko potem się posypie. Babcia córka już drugi raz chora moje straszne samopoczucie. Też mi ciężko i fizycznie i psychicznie. Sama myślałam o psychologu. Zaczęłam się bać jak to będzie z dwójką.. zazdrościć koleżanka imprez sezon panienskich. . Figur.. wakacji.. imprez.. a przecież przy amelcr myślałam że ten etap odkładam na później i nie było mi szkoda.. druga ciąża obudziła we mnie takie tęsknoty
Za życiem młodości bo w końcu mam 25 lat dopiero.. Ale jak wczoraj zobaczyłam te nóżki ten kregoslupek minę mojego męża jak mu pokazałam to wiem że będzie dobrze . Pewnie jeszcze z 5 razy nawiedza mnie podobne myśli i będę płakać w poduszkę ale akurat mam to szczęście ze sama zaplanowałam sobie takie nie inne życie. Dziecko jedno drugie zaraz odchowam i wierzę że starczy mi sił by przed 30 porządnie się wyszalec.
To psychicznie.
A fizycznie.. p ocieszam się ze już bliżej lepszego czasu niż dalej. Ze jak tyle przeszłam to i dalej przejdę i w końcu mnie odpuści. O ile nie padne do tej pory. Hehe

Dana taka depresja po często słyszę o niej sama się boję jak przywali mi obowiązków czy podolam teraz to sobie w piękne słowa ubieram podwójne macierzyństwo widzę siebie z Amelka bawiące się i maleństwo na macie obok nas ale zderzenie z rzeczywistością może być całkiem inne. Zazdrość amelki. Kołki młodszego. Niezrozumienie ... eh nawet nie chce myśleć. A jeśli już to pozytywnie. Może myśleniem wykreuje sobie rzeczywistość :)

Zgłoś nadużycie #6763 21 lipca 2016, 18:33

Mika29 Fajna mama
Zapomniałam Wam napisać. Dziś jak byłam nad jeziorem przyjechały dwa autokary z Hiszpanii na śdm. 500 Hiszpanów ma nocleg w Lesznie a nad wodę pojechali się zrelaksować. Grali, śpiewali - super widok :-)

Zgłoś nadużycie #6764 21 lipca 2016, 20:25

Vam Fajna mama
Madzia rozumiem Cie ja nie umialabym odstawic od cyca gdyby sie mlody sam nie zdecydowal.

Zgłoś nadużycie #6765 22 lipca 2016, 8:06

tandem Supermama
dana współczuję grafiku ale życzę byś o nim zapomniała na weselu i się wybawiła :)

sofi bardziej bałabym się korków, ale raczej w drugą stronę, z Krk, a mąż musi się stawić w nowej pracy w poniedziałek o 8:00. Nie, nie boję się, bo nie sądzę, żeby to był jednak ciekawy cel dla nich, bo będzie obstawiony, a w Polsce jednak bardziej zwracają na siebie uwagę takie zagraniczne twarze. A poza tym to wszystkim mówimy, że idziemy do spowiedzi przed i co ma być, to będzie - tak na odczepne :)

madzia życzę, żeby kreowanie myśleniem się powiodło, żeby zdrowie nie zawiodło, a fasolka okazała się spokojnym bobasem :) fajnie, że tak całościowo do tego podchodzisz.

mika no widzisz jakie miałaś atrakcje dzięki śdm :D ja byłam na widowisku plenerowym o historii Polski, na którym było 2 tys. ludzi, w tym większość właśnie z śdm: Czesi, Francuzi, Ukraińcy, Brazylijczycy, Libańczycy itp., dzisiaj i jutro też jadę na różne obchody z tym związane.

Pamiętacie, że byłam z mężem na diecie? 10 dni, wczoraj koniec. Mąż -5kg, a ja -4kg.
Dziś ostatni dzień przed urlopem. Dobrego dnia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6766 22 lipca 2016, 8:54

Sofi Fajna mama

tandem napisał(a)

A poza tym to wszystkim mówimy, że idziemy do spowiedzi przed i co ma być, to będzie - tak na odczepne :)
...
Pamiętacie, że byłam z mężem na diecie? 10 dni, wczoraj koniec. Mąż -5kg, a ja -4kg.
Dziś ostatni dzień przed urlopem. Dobrego dnia!

Bardzo fajne podejście :D co ma być to będzie bo po spowiedzi dusza czuje się bezpiecznie :D podoba mi się
Gratuluję wytrwania w diecie! ale skoro mieszkanie sami to mogłaś usunąć z domu wszystkie kuszące rzeczy, ja mam ten problem, że moja teściowa kupuje bardzo dużo słodyczy dla mojego męża a on bierze je do pracy, więc zawsze w szafce coś jest otwartego, po za tym kuszą innymi niezdrowymi rzeczami

Zgłoś nadużycie #6767 22 lipca 2016, 9:00

tandem Supermama
dziękuję Sofi :)
mieszkamy sami, ale słodycze mamy, bo niedawno miałam imieniny i mam w sypialni jeszcze merci, toffifee i inne :D no i akurat w czasie diety byliśmy 3 razy na grillu, mąż nad morzem. Ale się udało, przyznam szczerze, że wyjątkowo to mąż bardziej mnie motywował, bo bardzo mu zależało na utracie wagi. Wyzwanie się zacznie, jak wróci do pracy, będziemy musieli na nowo opracować system pudełkowy.
dziś 5 miesięcy, tulę

Zgłoś nadużycie #6768 22 lipca 2016, 9:03

Sofi Fajna mama
Ostatnio od dwóch czy trzech tygodni zbiera mi się niechęć do dziecka, ciąży i wszystkiego, i teraz to ja już nie wiem co ja czuję, jeśli w tym cyklu nie zajdę to chyba w następnym zdecyduję się zabezpieczać do odwołania, aż znów mi się zachce ciąży i dzidziusia, dziwię się samą sobą, bo jeszcze miesiąc temu tak bardzo nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła przytulać moje małe zdrowe dzieciątko, 12 lat na to czekam, a teraz nic nie czuję :/ nie wiem, chyba mam niechęć do przeżywania znów tego całego stresu o zdrowie i życie dziecka, ale z drugiej strony jak sobie wyobrażę że może się teraz we mnie rozwija mikroskopijna fasoleczka to czuję ogromną radość :) nierozumiem samej siebie :)

Zgłoś nadużycie #6769 22 lipca 2016, 9:04

Sofi Fajna mama
Tandem dzięki :*

Zgłoś nadużycie #6770 22 lipca 2016, 9:21

tandem Supermama
Sofi kobieta to same sprzeczności, tyle myśli, uczuć, wspomnień w nas żyje, że to nie jest do ogarnięcia naszym ludzkim rozumem... Przecież jak nam się te nastroje zmieniają.. Trzymam kciuki, by pojawiła się fasolka, która rozwieje Twoje wątpliwości, a potem będziesz mogła tulić maleństwo i śpiewać mu kołysanki :) ja też miewam okresy "buntu", taka już chyba kolej rzeczy