Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6731 21 lipca 2016, 9:27

Taszka Gotowa na wszystko
W sumie to ja tez w kazdym cyklu znajduje jakies plusy ;) Ogolnie to nie chcialabym zima urodzic, ale jakby tak wyszlo to tez bym sie cieszyla. Po tym jak ponad poltorej roku staramy sie bez efektu to w sumie jest mi juz wszystko jedno kiedy urodze. Po prostu chcialabym juz zostac mama.

U nas w pracy zrobili teraz dodatkowe bonusy rodzinne. Jak urodze dziecko to dostane 50% wyplaty dodatkowo i jak pojde na macierzynski to dostane kolejny bonus tym razem 75% wyplaty. Bardzo mnie ta nowa perspektywa ucieszyla i chcialabym z niej skorzystac.

Zgłoś nadużycie #6732 21 lipca 2016, 9:29

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.
Dana przykro mi z powodu negatywu. Oby kolejny cykl był lepszy.
Tandem z dwojga złego dobrze ze @ szybsza i tak jak mówisz więcej okazji do starania. A może te dni okażą się szczęśliwe gdzie macie nocleg?
Przepraszam ze nie odniosne się do wszystkich postów.
Mam nadzieję ze wszystko u was ok :*
Miałam się wczoraj ze szpitala odezwać ale nie miałam tam cały czas Internetu jakiś problem z zasięgiem cały czas
A było tragicznie.. już wiem mimo iz rodzilam w tym szpitalu córkę to chyba na drugi poród się tam nie zdecyduje. Ze skierowaniem od ginekologa udałam się na izbę przyjęć Pani i bardzo złym humorze chłodnym głosem wydusila z siebie czekać. Po pół godziny ( ze trzy razy w tym czasie wymiotowalam bo na poczekalni pijak tak smierdzial alkoholem ze az słabo się robiło ) przyszła i mówi ze na pierwsze pietero na ginekologie my nie obsługujemy ciężarnych. Super.. pół godziny wcześniej nie wiedziała o tym? Pomyślałam trudno. Ludzie czekają i dłużej i żyją.
Poszłam do góry. Godzina czekania. Pani od razu nie mamy miejsc na przyjęcie mogę zaproponować nawodnienie i badania ale na dole na izbie napiszę Pani kartkę ze zleceniem mówię do niej ze dla mnie lepiej bo mam dziecko i nawet wygodniej mi się nawodnic i wrócić. Napisała na kartce ze brak miejsc ale pacjentka i tak nie wyraża zgody.. Super.. bo nic takiego nie powiedziałam wiadomo gdyby była konieczność z ostalabym miałam nawet rzeczy
Po takim wpłacie Pani ze złym humorem z izby miała już na mnie ogromnie zły humor i robiła wszystko żebym czekała jak najdłużej. Brała przedemna Panią z biegunka bo zjadła frytki no super.. już miałam iść do domu po 3 godzinach czekania byłam wyczerpana z łaski zawołała. Brak miejsc na łóżkach dostałam krzesło. Na którym przez 5 h siedziałam z kroplowkami. Miały być trzy po wynikach z krwi musiało być 6. Później jak sprawdzę nazwę napiszę wam co mi jest bo jakieś skomplikowane nazwy. W każdym razie mega duże wycienczenie organizmu. Kroploeki nie pomogły. Przyszłam do domu zjadłam zupę zwróciłam. Dziś to samo.
Jedyne dobre to usg dziecko skacze fika dla tego widoku warto było.
Przedstawiam wam ktosia ;)

Zgłoś nadużycie #6733 21 lipca 2016, 9:29

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.
Dana przykro mi z powodu negatywu. Oby kolejny cykl był lepszy.
Tandem z dwojga złego dobrze ze @ szybsza i tak jak mówisz więcej okazji do starania. A może te dni okażą się szczęśliwe gdzie macie nocleg?
Przepraszam ze nie odniosne się do wszystkich postów.
Mam nadzieję ze wszystko u was ok :*
Miałam się wczoraj ze szpitala odezwać ale nie miałam tam cały czas Internetu jakiś problem z zasięgiem cały czas
A było tragicznie.. już wiem mimo iz rodzilam w tym szpitalu córkę to chyba na drugi poród się tam nie zdecyduje. Ze skierowaniem od ginekologa udałam się na izbę przyjęć Pani i bardzo złym humorze chłodnym głosem wydusila z siebie czekać. Po pół godziny ( ze trzy razy w tym czasie wymiotowalam bo na poczekalni pijak tak smierdzial alkoholem ze az słabo się robiło ) przyszła i mówi ze na pierwsze pietero na ginekologie my nie obsługujemy ciężarnych. Super.. pół godziny wcześniej nie wiedziała o tym? Pomyślałam trudno. Ludzie czekają i dłużej i żyją.
Poszłam do góry. Godzina czekania. Pani od razu nie mamy miejsc na przyjęcie mogę zaproponować nawodnienie i badania ale na dole na izbie napiszę Pani kartkę ze zleceniem mówię do niej ze dla mnie lepiej bo mam dziecko i nawet wygodniej mi się nawodnic i wrócić. Napisała na kartce ze brak miejsc ale pacjentka i tak nie wyraża zgody.. Super.. bo nic takiego nie powiedziałam wiadomo gdyby była konieczność z ostalabym miałam nawet rzeczy
Po takim wpłacie Pani ze złym humorem z izby miała już na mnie ogromnie zły humor i robiła wszystko żebym czekała jak najdłużej. Brała przedemna Panią z biegunka bo zjadła frytki no super.. już miałam iść do domu po 3 godzinach czekania byłam wyczerpana z łaski zawołała. Brak miejsc na łóżkach dostałam krzesło. Na którym przez 5 h siedziałam z kroplowkami. Miały być trzy po wynikach z krwi musiało być 6. Później jak sprawdzę nazwę napiszę wam co mi jest bo jakieś skomplikowane nazwy. W każdym razie mega duże wycienczenie organizmu. Kroploeki nie pomogły. Przyszłam do domu zjadłam zupę zwróciłam. Dziś to samo.
Jedyne dobre to usg dziecko skacze fika dla tego widoku warto było.
Przedstawiam wam ktosia ;)

Zgłoś nadużycie #6734 21 lipca 2016, 9:30

madzia90krk Fajna mama
Jak zobaczycie na zdjęcie z boku ti wyraźnie widać nóżki pepowina i rączki za główkę

Zgłoś nadużycie #6735 21 lipca 2016, 9:36

Madzia tak to jest w tych szpitalach, nikt sie pacjentami nie przejmuje :/ O jak milo zobaczyc zdjecie z usg. To musi byc super uczucie moc widziec wlasne dziecko na usg. Gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #6736 21 lipca 2016, 9:46

Madzia a jak brzusio u ciebie? Juz cos widac?

Zgłoś nadużycie #6737 21 lipca 2016, 10:15

mala_ala Gotowa na wszystko
hej dziewczynki :) dawno mnie nie było tutaj, ale podczytuję Was w wolnej chwili :) Niestety nie odniosę się do wszystkich postów, bo dużo tego naskrobałyście.

Tandem przykro mi z powodu @. U mnie nie długo remont sypialni łazienki kuchni, i chętnie skorzystam z Twoich pomysłów i na pewno przyjdę po radę ;)

Madzia, biedulko dbaj o siebie, trzymaj się mocno :* a co do szpitali to nie mam słów, masz racje widok usg wynagrodzi Ci wszytsko :)

Kamila, odpocznij i wróć do nas nasze forum bez Ciebie nie będzie już takie same :)

Nyna, przykro mi z powodu egzaminu, ale nie załamuj się, ja zdałam za 4 razem i dwa razy w ogóle nie wyjechałam z placu, tylko zaliczyłam pierwszy lepszy słupek hihhi :) 3 razem wyjechałam wracałam do wordu, egzaminator mnie pochwalił a ja bach przejechałam podwójną ciągła :) a za 4 razem hehhe jak już zdałam to tylko cudem :) pomyliłam kierunki pan do mnie mówi w lewo a ja w prawo i to dwa razy :( jakbym pomyliła sie w drugą stronę to bym nie zdała :) hehehe

A co u mnie, ćwiczę biegam rower, stałe pory posiłkowe i w tydzień 1,5 kg schudłam :) yeach!! :) do niedzieli musi być 2 :) taki był mój cel :) nie myślę nie liczę nie zastanawiam się w ogóle kiedy co i gdzie się ma wydarzyć, nawet nie wiem kiedy owulacja była i czy była :) warto wyluzować oj warto :) ja wiem że mi łatwo powiedzieć bo mam już córkę, ale ja trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny :) :*

Zgłoś nadużycie #6738 21 lipca 2016, 10:15

madzia90krk Fajna mama
Taszka widać ciążę ale spozycza heh został mi po amci brzuszek i po słodyczach hehe ale już tak od dołu puchnie jak się przyjzec to widać że tak ciazowo się zaokragla :)

Zgłoś nadużycie #6739 21 lipca 2016, 10:40

Vam Fajna mama
Oj Madzia wspolczuje Ci. Ciaza i zajmowanie sie dzieckiem potrafi zmeczyc a co dopiero takie oslabienie. Sil i zdrowka!!
Ja tez chcialam zawsze urodzic marzec kwiecien maj. Mam ostatnia szanse w tym roku :-D urodzilam syna 18 czerwca i caly maj i czerwiec czyli koniec ciazy rozplywalam sie bo byly upaly. Cale lato wtedy gorace pamietam synek w samym pampku byl. W sumie nie chcialabym chodzic zbrzuchem w upaly ale jak sie trafi to dam rade :-D

Zgłoś nadużycie #6740 21 lipca 2016, 10:45

Mika29 Fajna mama
Madzia biedactwo nasze. Mam nadzieję, że wkońcu będzie lepiej.

Mala ala gratuluję. Super wynik w tydzień 👏

Zgłoś nadużycie #6741 21 lipca 2016, 10:48

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję dziewczyny :* dostałam pozwolenie na stopniowe odstawienie dufastonu więc myślę że jak już całkiem gp odstawić to i miną wymioty. Zaraz drugi trymestr z Amelka miałam przypływ energi wtedy wymuotowalo mnie raz na czas już nie tak intensywnie Wiec czekam na ten czas :)

Zgłoś nadużycie #6742 21 lipca 2016, 11:51

tandem Supermama
Taszka to ja mam dokładnie tak samo. Już zupełnie mi obojętne, jaki fasolka wybierze sobie miesiąc urodzin, byleby się pojawiła :) u nas też są różne bonusy, będę trzymała kciuki, byś wykorzystała jak najszybciej!

madzia dziękuję. Nocujemy w mieszkaniu rodzinki (oni wyjeżdżają na wakacje), może uda nam się zająć osobny pokoik, choć będzie to trudne, bo będzie tam spało chyba z 9 osób :) ale kluczem zarządza moja siostra, więc może ją ubłagam :)
Śliczny ktoś! :) ja cię, co to ma być za obsługa, masakra! współczuję ogromnie...! przecież ta wizyta to bardziej Cię wykończyła niż pomogła... Masz inny szpital na poród już na oku?
Faktycznie, II trymestr lada dzień!

mala_ala dziękuję i gratuluję -1,5kg, super! trzymam kciuki za dalszą wytrwałość :) Ale duży remont się u Was szykuje! prześlij fotki, napisz co Wam się podoba itp, możesz na priv :)

vam wiadomo, każda da radę, czy to w upale, czy po lodowej ślizgawce, byleby maleństwo się pojawiło i zdrowo urodziło :)

ja po 3 ibupromach sprint wreszcie żyję mniej więcej :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6743 21 lipca 2016, 13:07

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny!
Tandem przykro mi z powodu @.
Dana szkoda , że negatyw, ale może cykl się wydłużył i wcale nie wszystko stracone?
Mała ala gratuluje spadku wagi :D wytrwała babka z Ciebie, z tym wyluzowanie się z Tobą zgadzam:*
Sofi dobrze, że Twój tata ma się już dobrze, dużo zdrówka dla niego życzę.
Madziu przykro mi , że tak potraktowano Cię w szpitalu, pewnie zależy na jaką zmianę się trafia, ta z którą miałaś do czynienia to jakaś franca po prostu!!! Fajnie, że możesz pomału odstawiać dufaston, na pewno wymioty się zmniejszą i będziesz się w pełni cieszyć swoim błogosławionym stanem. A jak córcia grzeczna, daje Ci odpocząć?
Ja wczoraj byłam u ginekolog, też mam zdjęcia :) wszystko jest oki :) Dzidziuś ma rączki, nóżki i było bardzo ruchliwe, nawet pomachało rączką :D Dostałam skierowanie na darmowe badanie prenatalne, z czego się cieszę, te pieniążki przeznaczę na dzieci :)

Zgłoś nadużycie #6744 21 lipca 2016, 13:09

tandem Supermama
Katrina super, że wszystko dobrze. A pokażesz zdjęcie? Kiedy badania prenatalne?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6745 21 lipca 2016, 13:13

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tak pokaże jeśli chcecie :) Badania prenatalne mam podzielone na 2 części, z krwi na koniec lipca, a USG prenatalne w sierpniu :) Już się nie umiem doczekać.

Zgłoś nadużycie #6746 21 lipca 2016, 13:36

Tandem, jak będę zaczynać coś działać wtedy będę pisać do Ciebie, w tym momencie mój M. bardziej skupia się na garażu niż domku, jedyne co mogę Ci powiedzieć na ta chwile że łazienka będzie robiona od podstaw i w sumie sypialnia też :)

Dziękuje dziewczyny za wsparcie :) :*

Zgłoś nadużycie #6747 21 lipca 2016, 13:41

Katrina o zdjęcie bardzo prosimy :)

Zgłoś nadużycie #6748 21 lipca 2016, 13:46

tandem Supermama
mala_ala oki, czekam cierpliwie. Wiadomo, garaż najważniejszy, hihi :)

Zgłoś nadużycie #6749 21 lipca 2016, 13:48

duszka Fajna mama
Ja nie mogę się doczekać kiedy wyjdę do domu ;) jeść mi się chce ;) Muszę spakować Miłosza i jeszcze mam wyjście na miasto . O jest towar , zaraz zmykam

Zgłoś nadużycie #6750 21 lipca 2016, 14:12

nyna Gotowa na wszystko
katrina pewnie że chcemy zdjecie :)

Madzia cudowny ktosiek :) Trzymam kciuki za poprawe zdrowka i lepsze samopoczucie :)

A nas odesłałi z kwitkiem na piatek bo pani chirurg stwierdziła ze boi sie otworzyć zab tak malemu dziecku......
do tego wieczorem dopadla mnie jelitowka i dopiero pomału dochodze do siebie a jeszcze Marcela coś ugryzło w noge i cała mu spuchła narzazie zrobiłam obkład jak niezejdzie do wieczora to bede musiała jechać na sor..