Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6691 20 lipca 2016, 9:12

Taszka Gotowa na wszystko
Tandem widze, ze idziecie jak burza z ta budowa. My na wiosne zasialismy trawke na naszej budowie. Wrzuce na chwile fotke i pokarze jak wyglada dziala i widac dom z daleka ;)

Zgłoś nadużycie #6692 20 lipca 2016, 9:31

tandem Supermama

Taszka napisał(a)

Tandem widze, ze idziecie jak burza z ta budowa. My na wiosne zasialismy trawke na naszej budowie. Wrzuce na chwile fotke i pokarze jak wyglada dziala i widac dom z daleka ;)

super :) trawniczek zadbany, działka wygląda na dużą (dużo miejsca na zabawy dla dzieci :) ), dom fajny zgrabny :) Ale zazdroszczę! My byśmy się w tym roku zaczynali budować, ale zamiast tego najpierw kupiliśmy mieszkanie (w grudniu). Więc budowlańczo wyżywamy się z mężem tam. Wstawię na chwilę zdjęcie sprzed dwóch tygodni. Teraz "dzieje się" głównie w środku, plus te okna dziś, więc w sumie fotka aktualna. Działka tak jak widać drzewa, więc się wszystkie zmieścimy z bobasami :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6693 20 lipca 2016, 9:41

Super to wyglada Tandem i tyle zieleni wokol :) A kiedy chcecie sie przeprowadzic?
Masz racje nasza dzialka jest duza, wiec juz moge planowac gdzie postawie hustawki i inne atrakcje dla dzieciaczkow :) A maz to ma bzika na punkcie trawy, moglby ja 2 razy w tygodniu kosic, zeby ladnie wygladalo. W Niemczech meiszkamy w bloku i bardzo brakuje mu ogrodka i trawnika do koszenia hihi

Zgłoś nadużycie #6694 20 lipca 2016, 9:53

tandem Supermama
Myślimy by zacząć budowę za rok lub dwa, w zależności od tego, jaką działkę wybierzemy. Jeśli koło rodziców, to za rok możemy zaczynać :) a jeśli inną, to wiadomo, trzeba najpierw znaleźć no i ją kupić. Obydwoje mieszkaliśmy całe życie w domach jednorodzinnych, dopiero po ślubie w mieście. Jest to bardzo wygodne, mam bliziutko do pracy, ale kiedy się da uciekamy do rodziców... Mąż wcześniej myślał, że nie chce wsi, a teraz się przekonuje :) nawet teściowie za płotem już by mu tak nie przeszkadzali :D a Wy macie dom blisko rodziców?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6695 20 lipca 2016, 9:56

Mika29 Fajna mama
Duszka każda z nas ostatnio ma doła i każda lubi się wypłakać tutaj więc spokojnie.

Taszka i Tandem super te wasze domki. Tylko pozazdrościć. :-)

Zgłoś nadużycie #6696 20 lipca 2016, 9:58

tandem Supermama
taszka a któreś okno to Wasza sypialnia? :D

mika naszej całej rodzinki domek wakacyjny prawie 300km od domu, więc nie tak łatwo z niego skorzystać, jak już będzie (stąd determinacja na macierzyński :D )

Zgłoś nadużycie #6697 20 lipca 2016, 10:00

Mozna powiedziec, ze bedziemy sasiadami :) Dziela nas 3 domy. Ale moi rodzice maja w przyszlosci mieszkac z nami, tylko oni na parterze. Nasza jest gora :)

Tanden tzn ze to jest narazie taki domek letniskowy, a pozniej zaczniecie budowe tego prawdziwego rodzinnego domu? Super miec taki domek letniskowy, taka odskocznia od codziennosci.

Zgłoś nadużycie #6698 20 lipca 2016, 10:08

tandem Supermama
Taszka tak, dokładnie - teraz razem z rodzicami budujemy wspólny domek letniskowy. To ma być takie rodzinne siedlisko. I właśnie odskocznia od codzienności - kto pracuje, co weekend w wakacje moze tam jechać, a w przyszłości wszystkie wnuki mogą tam spędzać wakacje, nawet całe :D póki co jesteśmy najstarsi i to my staramy się o pierwszego wnuka, ale przynajmniej wizja jest :)

Fajnie, że planujecie taki dom pokoleniowy. Moja mama też właśnie wczoraj opowiadała mi o planach przebudowy domu tak, by na parterze mieli z tatą kiedyś osobny kąt, a góra dla młodszej rodzinki (mojej siostry).

Zgłoś nadużycie #6699 20 lipca 2016, 10:10

Sander Gotowa na wszystko
Witam się i ja!!! Pogoda się poprawiła wiec i tu poprawić się musi!!! Tandem i Taszka moje klimaty!! Moje miejsce na ziemi!!! W podobnej scenerii mieszkam :-) musze poszukać foty to Wam wrzucę. Mam w koło pola, trochę dalej lasy i 4 km nad jezioro :-) chodzą u Nas sarny, bazanty, lisy, kuny, żurawie i inne ;-) ale do miasta 18 km. Pamiętam jak mi okna wstawiali jak się cieszyłam :-) dom to dom i zdania nie zmienię :-) przynajmniej dla mnie :-)
Madziu napewno lepiej się poczujesz :-) może uda się dojeżdżać na te kroplowki?
Duszka Pieniny są piękne, byłam tam 2 razy, raz z mężem i to były wakacje życia. Bo teraz ciężko gdzieś jechać... Ale obiecalismy sobie ze nad morze w tym roku pojedziemy w sierpniu, bo ja z Isia nawet nie byłam. A za rok to znów nie pojadę z maluszkiem.
Dana trzymam kciuki :-)
Pozdrawiam i miłego słonecznego dnia!!

Zgłoś nadużycie #6700 20 lipca 2016, 10:24

tandem Supermama
Sander to czekam na zdjęcia! ja też miałam zawsze 18km do miasta :) fajnie, że się wybieracie nad morze. Do jakiej miejscowości? tak, pogoda pomaga na poprawę humoru :)

Zgłoś nadużycie #6701 20 lipca 2016, 10:53

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werkaa ja też nie rozumiem, dlaczego pozytywów brak. na 2016 zaraz zwalnia się kolejny brzuch, może to pomoże? U mnie w rodzinie właśnie głucha cisza z porodami, w zeszłym roku był wysyp wśród kuzynek, więc teraz wszystkie oczy zwracają się na nas... ech

No tak jutro wielki dzień dla Lidzi :D Forumowe bliźnięta opuszczają brzuszek :D

Zgłoś nadużycie #6702 20 lipca 2016, 11:36

tandem Supermama
Dokładnie, wielki dzień :) pierwsze bliźniaki :) a więc i podwójne miejsce się zwalnia

Zgłoś nadużycie #6703 20 lipca 2016, 13:29

Vam Fajna mama
Hej dziewczyny. Piekne te wasze dzialki i domy mi tez sie marzy eh. Jak narazie ciesze sie mieszkankiem. Wczoraj wrocilismy do domu nie dosc ze mam sterte do prania i sprzatania to przytkala mi sie zmywarka pol dnia szorowalam. W planach pranie rozwieszanie obiad i robic bede ogorki kiszone i chcialabym upiec chleb a w domu sajgon cala sypialnia w salonie bo m maluje. Nie moge sie doczekac efektu :-)
I nie moge sie doczekac kiedy w koncu zrobie test!

Zgłoś nadużycie #6704 20 lipca 2016, 13:30

duszka Fajna mama
Hejka! Powoli zaczynam się ogarniać . Dziś wydalam 60 zl na zakupy , szok nic takiego nie kupiłam. Żyje teraz tym wyjazdem w Pieniny ;)

Zgłoś nadużycie #6705 20 lipca 2016, 13:43

Mika29 Fajna mama
Vam też będę robić ogórki w niedzielę.

Duszka ciesz się wyjazdem. My wyjeżdżamy 30 i też się nie mogę już doczekać. :-)

Zgłoś nadużycie #6706 20 lipca 2016, 13:47

tandem Supermama
Vam i jakie kolorki będą w końcu? czekam aż podzielisz się efektem :)

duszka super, że masz taką górską perspektywę :)

mika 30. już niedługo :) ja za 51h będę już miała urlop :)

Zgłoś nadużycie #6707 20 lipca 2016, 14:02

Vam Fajna mama
Oj nazwy farby nie pamietam m chyba nie przyniosl jej z garazu ale cos kremowo kawowo podobne :-) na efekt koncowy pewnie trzeba zaczekac bo nie moge znalezc narzuty na lozko ktora mi sie podoba.

Zgłoś nadużycie #6708 20 lipca 2016, 14:03

Vam Fajna mama
Mika ja dzis kiszone a w weekend korniszonki mniam

Zgłoś nadużycie #6709 20 lipca 2016, 14:10

nyna Gotowa na wszystko
witam. Te wakacje mi niesłuża z tymi moimi chłopakami to sajgon od samego rana na nic niemam czasu :(  Tak wiec jak ktos pamieta to egzamin na prawko oblałam i to na placu :( troszke sie podłamałam bo poprzednim razem chociaż wyjechałam na miasto ... 
A dziś mam wizyte z Marcelem u dentystysty-chirurga i stasznie sie boje bo musi miec otwarty zabek ze znieczuleniem bo prawdopobnie zbiera sie ropa...
Madziu trzymaj sie i dbaj o siebie wiem jakie to cieżkie bo niechcesz zaniedbac corci ale teraz to Ty i fasolka jestescie najwazniejsze nie boj sie prosić o pomoc rodziny i przyjacioł  a nawet wymagaj od nich tej pomocy ;)

Zgłoś nadużycie #6710 20 lipca 2016, 14:17

nyna Gotowa na wszystko
A propo zieleni toja tez uwielbiam te zachody slonca i