Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6671 19 lipca 2016, 22:53

Vam Fajna mama
Oh gory. Ja daleko mam z Mazur eh

Zgłoś nadużycie #6672 19 lipca 2016, 22:55

duszka Fajna mama
Vam ja uwielbiam góry ;)

Obejrzałam mój serial na necie i zmykam spać .
Dobranoc ☆

Zgłoś nadużycie #6673 20 lipca 2016, 5:56

dana32 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry :) .
Dzis wyglada od rana slonko :) .W koncu zapowiada sie ladny dzien.
Ja ogarniam dom bo straszny balagan.Potem odstawiam Wike do przedszkola i jade do mamy bo moj brat z anglii przylecial :) .Popoludniu zakupy :)
Duszka uwazaj na kolono a nie spuchlo Ci moze masz wode?Ja to w pieninach w szkole bylam ale pomietam ze podobalo mi sie.Na ile pojedziecie? Fajnie ze Milosz odmieni klimat dobre i weekend
Mika to imprezka byla ;) ?

Zgłoś nadużycie #6674 20 lipca 2016, 6:30

Mika29 Fajna mama
Witam :-)
Dana imprezka to nie była. Tylko kolacja i to jeszcze bardzo spontaniczna. Rodzice zadzwonili, że przyjdą na kawę to szybko zrobiłam kolację. :-)

Zgłoś nadużycie #6675 20 lipca 2016, 7:05

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry
U mnie raczej rozkręca się @ smutno, M też :( powiedział, że się nie poddaje. Powtórzy badania, a Ja umawiam się na monitoring w przyszłym cyklu. W zasadzie można by uznać iż ten cykl 24 dc, więc kolejny termin @ 15 sierpień

Zgłoś nadużycie #6676 20 lipca 2016, 7:36

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Dana kolano nie spuchniete, źle wczoraj stanelam.

Przepraszam że tak marudze z tą dietą ale ona mnie przerasta . Dziś rano już poklocilam się z mężem , który stwierdził że jak nie mogę to mam jej nie stosować . Łatwo mu tak mówić . Dziewczyny jak ja to wszytko wytrzymam ??

Zgłoś nadużycie #6677 20 lipca 2016, 7:51

Taszka Gotowa na wszystko
Witam kobitki!
Ania przykro mi, ze @ znowu zawitala. Jednego ci zazdroszcze, ze masz takie krotkie cykle, jak ja mam 32-33 dni to mi sie dluzy.

Duszka to fajny wyjazd sie zapowiada. Fajnie, to sobie odpoczniesz.

Tandem wszyscy pisza, ze im przykro z powodu @, a z tego co ja zrozumialam to ty jeszcze nie dostalas @, tylko robilas test i byl negatywny. Dobrze zrozumialam, czy cos pokrecilam?

Dana a jak u Ciebie z @? Moze masz jakies objawy ciazowe jak jeszcze nie ma?

Madzia jak u ciebie? Jak sie czujesz?

Zgłoś nadużycie #6678 20 lipca 2016, 7:52

Wiadomosc od Kamilii: "dziewczyny ja poki co sie żegnam nie wytrzymuje juz własnie sie dowiedziałam ze kolejna koleżanka w ciazy z drugim dzieckiem. było ok poki zdjecia na usg nie zobaczylam na fb sie chwali nie to zebym jej zazdrosciła ale na obecna chwile nienawidzę jej. Taszka przejmij za mnie tabelkę. Może bede wpadac czasami przeczytam was ale nie gwarantuje. życze wszystkim tabelkowym 2 kresek"

Zgłoś nadużycie #6679 20 lipca 2016, 7:56

Kamila rozumiem, ze potrzebujesz odpoczynku. Zrelaksuj sie, odstresuj i wracaj do nas! Nie wyobrazam sobie tego forum bez ciebie na dluzsza meta. Trzymam kciuki, aby tobie tez sie udalo. Wiem, ze to strasznie przygnebiajace jak kolejny raz sie dowiadujesz, ze znowu ktos jest w ciazy albo ze urodzil, a my sie ciagle staramy i nic. To trudny czas, ale damy rade i wierze w to, ze na drugi rok zrobimy zlot i to z naszymi pociechami :)
Moja przyjaciolka ma juz jedne dziecko i mnie sie doradza kiedy ma drugie zaplanowac. To sobie osobe wybrala. Ja nawet nie chce na ten temat gadac, a ona do mnie z takimi pytaniami. Tez mnie to wkurza, bo widze ze ona nie rozumie do konca mojego problemu. Sama wpadla i mysli, ze to takie latwe jest.

Zgłoś nadużycie #6680 20 lipca 2016, 7:59

Ania chcialam ci zmienic data kolejnej @, patrze a tu ciebie nie ma :/ Nie wiem czy sie usunelo, czy nie bylas u nas w tabelce? Podaj mi prosze twoje dane to wprowadze.

Zgłoś nadużycie #6681 20 lipca 2016, 8:03

werkaa Fajna mama
Kamila odpoczywaj i wracaj do Nas jak najszybciej :)
U mnie w rodzinie urodziło się troje dzieci w ciągu miesiąca. Wiem co czujesz.
Kurcze dziewczyny co się z nami dzieje ostatnio? Żadnych pozytywnych informacji :( Już powoli każda z nas nie ma siły.
Trzymam kciuki za najbliższe testujące żeby wniosły tutaj trochę radości :)

Zgłoś nadużycie #6682 20 lipca 2016, 8:25

Dziewczyny werka ma racje, ostatnio na forum panuje taki pochmurny nastroj, ze wszystkim sie udziela. Chcialam wam przypomniec, ze jestesmy silnymi kobietami i sie nie poddamy. Pomyslcie sobie, ze inni napewno maja gorzej. Starajmy sie docenic to co mamy (dom, praca, kochajacy maz, rodzina, zanajomi). Nasze motto na forum: "Bo jak nie my, to kto?" :) :) :) Jeszcze chwilka cierpliwosci i pozytywy same sie posypia. Musimy tylko przetrwac ten trudny dla nas czas.

Nie wiem, czy sa tutaj wierzace osoby. Ja znalazlam fajna modlitwa dla osob starajacych sie o dziecko i od jakis 2 tygodni sie modle, moze jeszcze ktoras ma ochote dolaczyc. W kupie sila i moze wtedy sie uda ;)
Przesylam tekst modlitwy dla chetnych:

Modlitwa dla tych, którzy nie mogą mieć dzieci
Dobry Ojcze, Stworzycielu wszechświata, uznaję, że wszystko, co uczyniłeś, było dobre i pobłogosławiłeś mężczyznę i kobietę, aby byli płodni i zaludnili ziemię. Dziękujemy Ci za pragnienie posiadania potomstwa, które włożyłeś w nasze serce. Oddal od nas niepłodność i wszelką chorobę, która nie pozwala nam cieszyć się swoimi dziećmi. Daj nam, tak jak rodzicom św. Rity, radośc z narodzin dziecka. Panie, Boże życia, udziel swojego światła naukowcom, by wynaleźli sposób leczenia bezpłodności i pomóż im traktować z wdzięcznością i szacunkiem tajemnicę ludzkiego życia. Panie, Boże Abrahama, który tak wiele razy dałeś rodzić niepłodnym, pobłogosław nasze małżeństwo i daj nam radość, tak jak św. Ricie, widzieć nasz dom przepełniony szczęściem z obecności dziecka. Ojcze, przyjmujmy chętnie Twoją wolę. Bądź błogosławiony teraz i na wieki. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu...

Zgłoś nadużycie #6683 20 lipca 2016, 8:26

Mika29 Fajna mama
Kamila odpocznij i wróć. Mam nadzieję, że kiedyś każdej z nas się uda tylko nie możemy się poddawać.

Zgłoś nadużycie #6684 20 lipca 2016, 8:37

Kamila choc na forum jest jeszcze wiele innych tematow wszysto jednak kreci sie wokol staran.Rozumiem ze potrzebujesz odpoczac od tego.Zycze Ci wszystkego dobrego i spelnienia tego najwiekszego marzenia.I czekam na Twoj powrot :) .
Aniaa a co z bolerioza mazesz starac sie i leczyc?
Madzia co u Ciebie?
Duszka a masz jakos strone na necie z przepisami z taka dieta?
Taszka dziwna ta Twoja kolezanka ja to bym wziela takie pytania za zlosliwosc.
U mnie @ nie ma.Objawy ciazy? Oczywiscie ze je mam mam wiekszy biust i ciagnie mnie w nim i sa wrazliwsze.Tylko tak samo mam przed @ ale teraz to chyba objawy sa nasilone.Czy mi sie zdaje i sie wkrecam czy udslo sie? Testu nie zrobilam rano nie moglam go znalesc, kupie dzis w krakowie jak bede na zakupach.To ze @ sie spoznia u mnie nic nie znaczy bo ostatnio cykle rozregulowane.Musze czekac do jutra chyba ze @ bedzie pierwsza.

Zgłoś nadużycie #6685 20 lipca 2016, 8:41

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny zbieram się na kroplowki będę leżeć w szpitalu to was nadrobie . Przepraszam ze teraz nie odniosłam się di Wszystkich postów.

Zgłoś nadużycie #6686 20 lipca 2016, 8:45

duszka Fajna mama
Dana sa różne strony z przepisami ale składniki sa obłędne . Zrobiłam kilka dań nikt tego w domu nie chciał jeść i mi też nie smakuje.
Taszka piszesz ze atmosfera smutna ns forum . Może to przede mnie ? Ja mogę odejść żeby nie zaśmiecać. ..

Zgłoś nadużycie #6687 20 lipca 2016, 8:57

tandem Supermama
Witam się w tym słonecznym dniu :)

aniaa przykro mi z powodu @. Dziś mam 15 dpo. Więc test wczoraj był na pewno nie błędny.

madzia bardzo współczuję i trzymam kciuki!

vam, taszka to piękne świętowanie się nam niedługo szykuje :) my mamy w rocznicę zawsze wolne, w tym roku długi weekend, więc

dana dziękuję. Przyjemności na wyprzedażach i kup test, i oby jutro się pozytywnie przydał :) i trzymam kciuki za pozytywne wyniki cytologii.

duszka wyprawa w Pieniny - super :) też byłam tam raz, z mamą. Kije - to taki moment na znalezienie dystansu :) Co do diety, jesteś twarda - dasz radę! najgorsze są chyba początki, poznawanie co można, szukanie przepisów, które smakują itp.

vam dlatego ja się cieszę, że mieszkam w połowie drogi, w połowie Polski - i do gór, i do morza

mika takie spontaniczne spotkania są najlepsze, bez zbędnej "sztywności" :)

taszka tak, dobrze zrozumiałaś :) robiłam test w 14dpo, negatyw, więc odstawiłam tabletki i czekam na @. Ja też wierzę w nasze wspólne spotkanie za rok. Nie na darmo męczyłam się na budowie domku a teraz tata, mąż i brat tam harują (dziś będą okna!) :) Wszystkie mamy mieć maluchy i się spotkamy na macierzyńskim!

kamila nie znikaj! ja wiem jakie to trudne, mnie ostatnio też ciężkie sytuacje spotykają... Teraz nocuję kilka dni u rodziców na wsi. Poszłam sobie na spacer, a starszy pan, sąsiad na całą ulicę krzyczy i pyta: a co tam, mały sąsiad czy sąsiadka będzie? ... ta... ja to bym i jedno i drugie przyjęła... /mam ten problem, że te 10kg, które przytyłam przez tarczycę zmieściło mi się w brzuchu, nie wiem jakim cudem, bo wyglądam normalnie poza tym no i tak pomyślał ech.../ Odsapnij, poczekaj aż emocje opadną i wróć! Może nie zaglądaj na fb..? Mnie też smucą młodsze koleżanki z niemowlakami...

taszka ta koleżanka to rzeczywiście nieźle trafiła... Ja też nie mogę trafić do nikogo w realu, kto by mnie zrozumiał... Jedynie czasem piszę do jednej dziewczyny, z którą byłam w szpitalu. Ale ona już ma synka, więc to też inaczej.

werkaa ja też nie rozumiem, dlaczego pozytywów brak. na 2016 zaraz zwalnia się kolejny brzuch, może to pomoże? U mnie w rodzinie właśnie głucha cisza z porodami, w zeszłym roku był wysyp wśród kuzynek, więc teraz wszystkie oczy zwracają się na nas... ech

taszka ja już tyle modlitw powynajdowałam, szłam na ekstremalną drogę krzyżową z mężem no i dwie pielgrzymki na Jasną Górę też już w tej intencji ofiarowaliśmy. Ale w sumie gdzie dwaj albo trzej, prawda? Więc może ta wspólnie mówiona zdziała cuda :) nam znajomi ksiądz podpowiedział, że warto się modlić do sług bożych, bo oni potrzebują cudów, żeby zostać błogosławionymi a potem świętymi :D a taki cud, o jaki prosimy, to bardzo ładny, prawda?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6688 20 lipca 2016, 8:59

tandem Supermama
madzia spokojnie, nikt nie ma Ci za złe! kroplówkuj się i nadrabiaj gdy znajdziesz czas :)

duszka na pewno nie przez Ciebie, to chodzi o to, że mało pozytywów jest. Ale pojawią się to zrobi się weselej.
Kurczę, szkoda, ze ta dieta taka niesmaczna... :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6689 20 lipca 2016, 9:00

Ej Duszka , Duszka przeciesz Sandra, Madzia, Aniaa takie trudne ostatnio chwile maja.Ty i kilka innych kolejne niepowodzenia i zwatpienie, odejscie Kamiki.Poprostu zla passa ale przetrwamy to RAZEM.

Zgłoś nadużycie #6690 20 lipca 2016, 9:04

Duszka to nie Twoja wina. Ostatnio wszytskie jestesmy przygnebione i zdenerwowane, iz ciagle rozczarowania sa a tak malo pozytywow. Ja nie chce zeby ktokolwiek stad odchodzil. Chce tylko zeby powrocila wasza pozytywna enegria :)

Dana nie wydaje mi sie zeby moja przyjaciolka zrobila to celowo. Ona poprostu taka jest, ze czasami najpierw powie, a potem pomysli. Widze i czuje to, ze mnie nie rozumie w tej sytuacji. Twierdzi, ze za duzo tabletek biore i za bardzo sie staram. Tylko jak sie tu nie starac, jak chce sie miec dziecko. Ale takim ludziom ktorzy tego nie przezyli to ciezko wytlumaczyc. Na dodatek ona ma polroczne dziecko i mi jest ciezko sie z nia spotykac, jak ona caly czas gada o dziecku itp. Po prostu mnie to drazni. A jak widze jak moj maz, albo inni sie zachwycaja tym dzieckiem, to mi smutno, ze ja nadal sie staram i nic z tego. Juz ponad poltorej roku sie staramy. Ale nie poddam sie i napewno mi sie uda!!! Wierze w to.