Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6611 19 lipca 2016, 9:29

Taszka Gotowa na wszystko
Chyba mi sie wasz zly nastroj udzielil :( Pare dni temu bylam pelna wiary i nadzieii, a teraz sama jestem podlamana i tez sie zastanawiam, czy ja w ogole kiedykolwiek zostane mama. Alez to zycie jest niesprawiedliwe. My tak bardzo chcemy miec dzieci i nie wychodzi, a malotaty albo patologia rozmnaza sie bez najmniejszego problemu.
Dziewczyny licze na was, ze w najblizszym czasie ktoras z was jeszcze w tym miesiacu pochwali sie pozytywem i znowu rozpocznie dobra passe.

Zgłoś nadużycie #6612 19 lipca 2016, 9:48

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! Proszę o lepsze humorki! U nas trochę słoneczka od rana, więc wybieram się zaraz z małą na zakupy :)

Jak przeczytałam posty to mnie zamurowało...

Sander bardzo mi przykro :( mam nadzieję, że Twój mąż się otrząśnie i Ci wynagrodzi to, co przez niego przechodzisz :( nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :( Pamiętaj, że możesz na nas liczyć , wygadać się i wypłakać
:( Ważne, że masz córcię , dziecko jest najważniejsze, pamiętaj:*

Madziu tak mi przykro :( 3mię kciuki by te wymioty w końcu Ci dały spokój, martwię się o Ciebie :( Może masz jakąś przyjaciółkę co by na kilka godzin zajęła się Twoją córcią? szkoda, że mieszkamy daleko od siebie bo bym Ci pomogła :(

Tandem przykro mi :(
Taszka nie smuć się :*

Wczoraj dowiedziałam się , że małżeństwo które starało się o dziecko od dawna ( mają teraz po 40stce) , mieli in vitro, mieli adoptować itp. mają własnego dzidziusia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli podsumowując starali się pewnie z kilkanaście lat o dziecko, gdy odpuścili i stracili nadzieję to im się trafiło! Także wszystko jest możliwe........... Nie piszę tego by Was pocieszyć, ale pokazać, że są różne przypadki, że wszystko może się zdarzyć.

Zgłoś nadużycie #6613 19 lipca 2016, 10:08

tandem Supermama
Taszka też to mnie denerwuje, że dzieci rodzą się w takich rodzinach, a tam gdzie są wyczekiwane - to nie... Ale tak jak piszesz, oby te cztery testujące w tym miesiącu pokazały nam pozytywy!

Kamila, zajrzałam znów co napisałaś. Kochana, życie ma sens, i naprawdę może się udać... wierzę, że będziesz tulić swojego maluszka!

Katrina dziękuję. Wszystko się może zdarzyć, też w to wierzę. Tylko jak odpuścić? Ja sobie nie wyobrażam obecnie, by umieć odpuścić właśnie, bo przecież jeszcze młodzi, leczenie przyniosło skutki itp. Chociaż wiem, że psychika działa, ale gdzie tu logika, prawda? Że trzeba przestać się starać, żeby się udało...

Miałam dziś nad ranem sen. Że leżą sobie dwa bobasy, tak że ja patrzyłam na nie od strony ich główek i zerkały na mnie zadzierając je w moją stronę. I od razu wiedziałam, które jest moje, przez ten wzrok.... :) pierwszy raz miałam tak realistyczny sen, że pamiętam, jak maleństwo wyglądało (choć kiedyś mi się śniło, że mam trojaczki i nie mam wózka odpowiedniego na spacer, to już chyba opowiadałam). Idę na test i tu... nic... :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6614 19 lipca 2016, 11:02

Sander Gotowa na wszystko
Wiecie co to chyba ta pogoda tak kumuluje negatywne myśli. Ale od czwartku znów poprawa pogody wiec myślę każda z Nas dostanie nowe moce!!!!!
Duszka 2,5 kg to super! Ja też się cieszę z każdego kg mniej. Zaraz inne samopoczucie :-)
Madziu mój gin mi proponował ze w razie wymiotów mam do niego przyjeżdżać na kroplowki, tak raz w tygodniu żeby w szpitalu nie lądować. Może pogadaj czy by taka opcja była, albo gdzieś w przychodni ?? Zawsze to lepsze niż szpital i mnie czasu zejdzie. A o której masz wizyt? Przykro mi z powodu babci.

Zgłoś nadużycie #6615 19 lipca 2016, 11:17

duszka Fajna mama
U mnie 4 dc a brzuch dalej boli jak w 1 dniu

Zgłoś nadużycie #6616 19 lipca 2016, 11:38

Duszka to nie jest normalne żeby brzuch tak bolał , w 4 dzień to nie powinnaś odczuwać żadnych dolegliwości miesiączkowych. Powinnaś udać się do lekarza, ale innego niż ten do którego chodzisz

Zgłoś nadużycie #6617 19 lipca 2016, 11:40

Sander fajnie, że do nas wróciłaś:* bo już się o Ciebie martwiłam:*

Zgłoś nadużycie #6618 19 lipca 2016, 11:41

duszka Fajna mama
Katrina narazie nie chodzę do ginekologa.
Odebrałam wyniki przeciwciał . Są jeszcze większe niż w styczniu. Przy normach do 6 jednego mam 170 a drugiego 2000

Zgłoś nadużycie #6619 19 lipca 2016, 11:42

tandem Supermama
duszka współczuję, może zrób tak jak pisze katrina?

sander oby przybyły te nowe moce, tak jak piszesz!

katrina macie jakieś pomysły na imiona?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6620 19 lipca 2016, 11:43

tandem Supermama

duszka napisał(a)

Katrina narazie nie chodzę do ginekologa.
Odebrałam wyniki przeciwciał . Są jeszcze większe niż w styczniu. Przy normach do 6 jednego mam 170 a drugiego 2000

duszka to bardzo niedobrze, co z tym fantem teraz? endo się jakoś odniósł do tych wcześniejszych? leki nie działają od razu, ale coś jest nie tak, że to rośnie zamiast maleć

Zgłoś nadużycie #6621 19 lipca 2016, 11:45

Tandem chyba nie ma żadnej logiki w zachodzeniu w ciąże ;/ bo tj. piszecie patologia, która nie zasługuje na ten dar, ma dzieci i to w dużej ilości :( Tylko że takie osoby są wiecznie wyluzowane, a my porządne kobiety widocznie za bardzo się spinamy;/

Zgłoś nadużycie #6622 19 lipca 2016, 11:56

Duszka o co chodzi z tymi przeciwciałami? osobiście uważam , że powinnaś się udać do dobrego ginekologa, koleżanka też miała takie bóle i obfite miesiączki, okazało się że miała polip, a chodziła regularnie do ginekologa tylko , że taki był kompetentny , szok.

Zgłoś nadużycie #6623 19 lipca 2016, 11:58

tandem Supermama
Coś w tym musi być... ale wiesz, próbuję to sobie jakoś wytłumaczyć, zrozumieć i nic. :/ Całe życie staram się jeść i zachowywać zdrowo i rozsądnie, nigdy nie paliłam, piję tylko czasami i niedużo, życiowo już pięknie się układa, mąż, praca, mieszkanie - a tu nagle zdrowie zaczyna się sypać i nic nie wychodzi. Ech.

Zgłoś nadużycie #6624 19 lipca 2016, 12:02

Tandem co do imion to tak jak pisałam, będziemy wybierać jak poznamy płeć, choć czuję, że będzie syn. Zawsze podobało nam się Eryk(jak byłam w ciąży z córcią). Lubimy twarde imiona :) a Wam jakie się podobają?

Zgłoś nadużycie #6625 19 lipca 2016, 12:02

duszka Fajna mama
Tandem właśnie ta dieta ma zbić przeciwciala bo ja mam Hashimoto a sama wiesz jakie to świństwo.
Katrina żeby przestał boleć mnie brzuch powinnam brać anty a ze się staram to nie mogę . Albo starania albo leczenie i tak się mecze . Poza tym mam niby tą endometrioze więc co zrobić ? Tylko p/bólowe leki

Zgłoś nadużycie #6626 19 lipca 2016, 12:04

Tandem po prostu musisz się w dni płodne upić z mężem , wtedy się wyluzujecie, będzie super namiętność i może wyjdzie? Tonący brzytwy się chwyta jak to mówią :D Tylko głośno myślę .....

Zgłoś nadużycie #6627 19 lipca 2016, 12:13

tandem Supermama
Katrina akurat jeśli @ przyjdzie tak szybko po odstawieniu luteiny jak ostatnio i nowy cykl będzie tak krótki jak ten, to czas starań wypadnie na światowe dni młodzieży, a wtedy ze względu na rodzaj noclegu ciężko będzie spełnić Twoją podpowiedź :D ale pomyślę :)
Nam się właśnie podobają miękkie, szczególnie dla dziewczynek. Mój numer 1 to Anielka, a męża - Franek. Ale jak przyjdzie co do czego to myślę, że na pewno nie obejdzie się bez dyskusji :) A jak ma na imię Wasza córka, bo nie ma w tabelce jej imienia?

duszka fakt, dieta daje nadzieję. To kochana trzymam kciuki za wytrwałość. Co dzisiaj planujesz zjeść? Ja mam do pracy sok jabłkowy niesłodzony, leczo i zupkę krem z warzyw z rodzicielskiego ogrodu.
A co do tabletek, może miesiąc-dwa pomogłyby wyregulować tą bolesność i zbić nieco wyniki, a potem staranka byłyby owocne?

Zgłoś nadużycie #6628 19 lipca 2016, 12:17

Duszka przez te leki sobie wątrobę uszkodzisz, choć anty też nie są lepsze. Nie byłaś na monitoringu cyklu, więc nie masz pewności że masz owulację , to że Cię brzuch boli i jajniki, nie dają pewności. Przecież mnie co miesiąc bolał jajnik i nie zachodziłam, a w maju nie miałam żadnych dolegliwości i zaszłam. Z góry przepraszam jeśli Cię denerwuje moimi wywodami, ale uważam tak czy siak idź do ginekologa, potwierdź owulację żeby mieć pewność. Skoro masz endometriozę to możesz mieć zaburzenia w cyklu.

Zgłoś nadużycie #6629 19 lipca 2016, 12:17

Laura :)

Zgłoś nadużycie #6630 19 lipca 2016, 13:43

Taszka Gotowa na wszystko
Za 3 tyg bedziemy obchodzic nasza 5 rocznice slubu, tylko szkoda ze nadal sami :( Mialam nadzieje, ze w brzuszku fasolka bedzie sie rozwijac do tego czasu. Tez mi sie wydaje, ze ta chec posiadania dziecka nam przeszkadza. Chcialabym sie wyluzowac, ale nie potrafie.