Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6551 18 lipca 2016, 16:59

duszka Fajna mama
Atka pozytywnie zazdroszczę urlpou ;) cieszę się ze odpoczniesz .
Ja w czwartek wracam do pracy, cały urlop przesiedzialam w domu . Może we wrześniu uda nam się coś zorganizować. Dziś próbowałam mleka migdałowego , masakra nie da się tego pić. Ja naprawdę nie wiem co będę jeść.

Zgłoś nadużycie #6552 18 lipca 2016, 17:08

Atka_1987 Zaprawiona w bojach

duszka napisał(a)

Atka pozytywnie zazdroszczę urlpou ;) cieszę się ze odpoczniesz .
Ja w czwartek wracam do pracy, cały urlop przesiedzialam w domu . Może we wrześniu uda nam się coś zorganizować. Dziś próbowałam mleka migdałowego , masakra nie da się tego pić. Ja naprawdę nie wiem co będę jeść.

Naprawę tego potrzebuje. Ja ciesze sie jak male dziecko. Moj maz mi caly czas truje bym mu je kupila. Mose jutro kupie w dm lub rosmannie.Ja bardzo lubię mleko sojowe. Pije z kawusia.

Zgłoś nadużycie #6553 18 lipca 2016, 17:17

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim
Poczytałam ale tyle się rozpisałyście że fiufiu
Duszka tak jak napisały dziewczyny pozytywne myślenie to nie tylko "chciałabym" a przede wszystkim " tego chcę" i cierpliwość w spokoju. Przyjdzie ten czas, że nie tylko będziesz myśleć, a zaczniesz w to wierzyć.

U mnie 23 dc piersi nadal bolą i to bez zmian, wczoraj w ciągu dnia jakby przybrały na ilości co raczej mi się nie zdarza a stanik mam od lat ten sam i do tej pory nie przeszkadzał mi jednak wczoraj wieczorem musiałam go zdjąć. Dzisiaj ubrałam drugi luźniejszy ;) jajniki od czasu do czasu przypominają o sobie i przeszkadzają mi spodnie na brzuchu. Próba porannej kawy w małej szklaneczce, dwa łyki i zostawiłam nie udało się jej wypić. Mdłości rano i w ciągu dnia, ale nie takie, że łazienka tylko mdli mnie. Dwa cykle temu jutro powinna być @ jednak bywają cykle po 26 więc czekam do czwartku. Jakoś jestem dobrej myśli.

Zafasolkowanym zdrowiutkich fasolkę życzę

Zgłoś nadużycie #6554 18 lipca 2016, 17:40

duszka Fajna mama
Atka ja nie mogę soi :)
Ania czy ja mówię że chciałabym ?
Czy ten temat może być już skończony ? Naprawdę mam dość

Zgłoś nadużycie #6555 18 lipca 2016, 17:47

duszka napisał(a)

Atka ja nie mogę soi :)

A smaku jakie jest te mleko migdalowe ?? Moze z mleka sojowego przerzuce się na migdalowe.
ania- alez te twoje cykle szybko leca. Oby tym razem byl ostatni.
Jak dlugo przed @ boli was podbrzusze na @ ?

Zgłoś nadużycie #6556 18 lipca 2016, 17:50

duszka Fajna mama
Atka trudno powiedzieć , mdłe

Zgłoś nadużycie #6557 18 lipca 2016, 17:58

Hmm to mi raczej nie posmakuje. Zostanecw takim razie przy sojowym. Ale i tak kupie dla meza.

Zgłoś nadużycie #6558 18 lipca 2016, 18:01

Mika29 Fajna mama
Dopiero mam czas żeby napisać. Miałyśmy dziś dzień pełen zajęć i dopiero wróciłyśmy.
Chyba nie dam rady odnieść się do wszystkich postów bo tyle naskrobałyście.

Duszka przykro mi że sanatorium odwołane.

Atka odpoczynku na urlopie. Moi rodzice byli tam w zeszłym roku i wrócili zachwyceni.

Tandem dziękuję, że pytasz o wyniki.
Więc tak:

Glukoza 77,20 norma 75 - 105
CRP 2,16 norma do 6,00
TSH 1,4857 norma 0,3500 - 4,9400
FT4 0,94 norma 0,70 - 1,48.

Zgłoś nadużycie #6559 18 lipca 2016, 18:03

Mika29 Fajna mama
Atka mnie teraz podbrzusze bolało 2 dni przed @.

Zgłoś nadużycie #6560 18 lipca 2016, 18:04

duszka Fajna mama
Mika dziękuję, jak dla mnie wyniki ok :) podobno tsh dla starających się powinno być około 1 ale Twój wynik też jest dobry :)

Zgłoś nadużycie #6561 18 lipca 2016, 18:04

duszka Fajna mama
Mika mnie brzuch boli już tydzień przed @

Zgłoś nadużycie #6562 18 lipca 2016, 18:07

Mika29 napisał(a)

Dopiero mam czas żeby napisać. Miałyśmy dziś dzień pełen zajęć i dopiero wróciłyśmy.
Chyba nie dam rady odnieść się do wszystkich postów bo tyle naskrobałyście.
Duszka przykro mi że sanatorium odwołane.
Atka odpoczynku na urlopie. Moi rodzice byli tam w zeszłym roku i wrócili zachwyceni.
Tandem dziękuję, że pytasz o wyniki.
Więc tak:
Glukoza 77,20 norma 75 - 105
CRP 2,16 norma do 6,00
TSH 1,4857 norma 0,3500 - 4,9400
FT4 0,94 norma 0,70 - 1,48.

Wiec wyniki w normie. Super.
Ja tez bede zadowolona hihi, wazne ze nie bede w de i nie pojade do pl.
Mnie zawsze w dzien @A teraz 4 dni po owulacj. No nic czekam do czwartku. 😅

Zgłoś nadużycie #6563 18 lipca 2016, 18:19

madzia90krk Fajna mama
Duszka to ja zamiast Cię na siłę pocieszać kopne Cię w tyłek za marudzenie. Masz jeszcze parę dni urlopu wykorzystaj ten czas z Miłoszem. Nie pojechał do sanatorium trudno.. może za rok pojedzie. W mieście też można zaznać odpoczynku relaksu adreanalinh zabawy znajdziecie coś dla siebie. A czas z dzieckiem i na Ciebie dobrze wpłynie. Inne sprawy zostaw Bogu. Zrobiłaś sama piszesz wszystko co mogłaś. Badania zabiegi. Trzeba cierpliwości. Są tu dziewczyny które nie poczuly wcale macierzyństwa i walczą. Dasz radę .

Mika super że wyniki ok :) ja zachodzac też miałam tsh w okolicy 1,5 teraz spadło do 0,8
.

Ania łączę się z twoją nadzieją na ten cykl oby objawy były tymi tak chcianymi! Trzymam kciuki :*:*

Atka super że szykuje się wyjazd ! Odpocznij porządnie ! :)

Mąż wrócił z pracy a więc relaks w wannie . Dziś jeszcze nic nie jadłam.. nie dam rady. Eh mam nadzieję że już bliżej niż dalej z tymi wymiotami. Waga leci w dół co normalnie by mnie cieszyło ale teraz jakoś nie..
Dzwoniła do mnie Pani rejestratorka z usg genetycznego przypomnieć o wizycie plus prosiła wcześniej podjechać po przepustkę jeśli wybieram się samochodem.. światowe dni młodzieży nie pozwolą bez niej tam dojechać.. a jakoś po tym co dzieje się ostatnio na świecie boję się w tym czasie podróżować komunikacja więc podjadę i zaopatrze się w ta przepustkę.
Któraś pisała że wcześniej plec , to jest tak ze lekarz jeśli podejrzewa powie jeśli ma wątpliwości nie. Usg jest w 4d na najlepszym sprzęcie. Z Amelka już w tym czasie poznaliśmy plec. Ale nie nastawiam się jestem cierpliwa i z chłopca i z dziewczynki będę się cieszyć :) my nistety nie mamy rwfundowanego tego badania. Koszt 300 złotych. Ale warto.

Zgłoś nadużycie #6564 18 lipca 2016, 18:21

duszka Fajna mama
Madzia moje dziecko widzi tylko piłkę i nie ma mowy o tym żebym z nim gdzieś poszła , zresztą ja mieszkam w małym miasteczku nie ma u mnie nic ciekawego :)

Zgłoś nadużycie #6565 18 lipca 2016, 18:23

duszka Fajna mama
Ja już kiedyś pisałam o tym , że trzeba być w skórze kogoś żeby poczuć to co on czuje i go zrozumieć. Widzę że przeszkadzam na tym wątku. Albo ktoś mnie na siłę pociesza albo chce dać kopniaka. Ja jestem sobą i tyle. Chyba moja obecność jest tu zbędna

Zgłoś nadużycie #6566 18 lipca 2016, 18:24

madzia90krk Fajna mama
To mamusia ubiera sportowe buty i gra z synem w piłkę ! A może i tata dołączy :) później jakieś lody dzieci lubią towrzystwo rodziców nawet jeśli nie zawsze to okazują tp wydaje mi się ze bardzo fajnie byłby to spędzony dla was czas :)

Zgłoś nadużycie #6567 18 lipca 2016, 18:27

duszka Fajna mama
Madzia moje dziecko ma 10 lat , mama w tym wieku nie jest ważna . Kochana jak to by wyglądało jakbym ja przyszła na boisko , kochana Miłosz by mi nawet nie pozwolił bo to obciach , zobaczysz jak Twoja córka dorośnie. Może dziewczynki są inne , mój od zawsze taki był że nie dał się przytulić

Zgłoś nadużycie #6568 18 lipca 2016, 18:27

madzia90krk Fajna mama
Ani Cię nikt nie pociesza na siłę - dziewczyny robią to z dobrego serca chcą byś poczuła się lepiej być myślała pozytywnie nie robią tego złośliwie. Czasem dobre słowo pomaga. Nie każdemu to prawda. Ale my tu na forum czujemy się w obowiązku siebie wspierać.
Ja też nie daje Ci kopniaka na zasadzie a weź nie marudź bo nie chce mi czytać tych smutow. Bardziej jako zastrzyk pozytywnej energi. Ale jak uważasz. Każdy widzi to co chce widzieć.

Zgłoś nadużycie #6569 18 lipca 2016, 18:31

madzia90krk Fajna mama
Mam kuzyna w wieku 12 lat wszystko zależy od dziecka. On chętnie wybiera się z mamą na basen chętnie z tatą na gokarty. Jasne że nie trzymają się za ręce dają buzi jak roczniakowi ale dziecko wież z rodzicami utrzymuje długo :) Ale nikt nie z a syna tak jak Ty. Mi nawet nie chodziło o niego. Bardziej o twoje skolatane serce bliskość dziecka pomaga myślałam że może taki czas z rodziną dobrze wam zrobi.
To może zrób coś dla siebie ? Kosmetyczka ? Fryzjer ? Relaks? Zakupki? Coś w każdym razie co Cię odprezy. Nie raz wystarczy koc i lody i mi się humor polepsza.

Zgłoś nadużycie #6570 18 lipca 2016, 18:32

duszka napisał(a)

Ja już kiedyś pisałam o tym , że trzeba być w skórze kogoś żeby poczuć to co on czuje i go zrozumieć. Widzę że przeszkadzam na tym wątku. Albo ktoś mnie na siłę pociesza albo chce dać kopniaka. Ja jestem sobą i tyle. Chyba moja obecność jest tu zbędna

Ja cie rozumiem. Sama jestem w podobnej sytuacji. Ja 5 lat staralam sie zajsc w ciaze. Później okazalo sie ze maz ma maly problem, rok leczenia nic nie dawał. Nawet moj ginekolog odarl mnie z złudzeń, ponoc tylko in vitro. Ale ja sie nie poddalam, w glebi duszy dalej próbowałam i bede probowac,lecz nie na siłę. Ty masz chociaż jedno dziecko, ja wcale .
Dziewczyny proboja cie pocieszyć jesli to nie chcesz, to staraja sie podejsc cie z drugiej strony.