Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6371 15 lipca 2016, 10:39

dana32 Zaprawiona w bojach
Duszka dasz rade zawsze poczatki sa trudne.Ja na bete pojde jak najpierw zobacze dwie kreski bo szkoda mi pieniedzy.U mnie beta ok 30 zl nie pamietam dokladnie.Trzymam kciuki za pozytyw :) Koniecznie napisz.
Mala ala powodzenia w bieganiu fajnie ze Cie to cieszy, ja tez lubie jak biegam take jakies hormony szczescia sie u mnie uaktywniaja :)
Mika do 16 zleci dej znac
Nyna powodzenia na egzaminie.
Katarina szybko zlecialo dopiero co gratulowalismy Tobie :)
Tandem wycieczka rowerowa udana Wika lubi.
U mnie wietrznie na razie bez deszczu.
Ja mam inna sytuacje niz obecne tu mamy.Wika nie chce rodzenstwa i narazie juz nie mowie z nia na ten temat bo bede ja oswajac z ta mysla jak zajde w ciaze.
Milego dnia.

Zgłoś nadużycie #6372 15 lipca 2016, 10:42

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Duszka małymi kroczkami do przodu. Początki sa trudne, zeby sie z tym ogarnąć.

Zgłoś nadużycie #6373 15 lipca 2016, 10:46

Katrina13 Gotowa na wszystko
[QUOTE=duszka;3007476]Katarina dla mnie te 2 lata to bardzo długo... Ale trzeba coś samemu przeżyć żeby kogoś zrozumieć.

Duszka napisałaś tak jakbym nic nie przeżyła w życiu, każda z nas na pewno ma niezły bagaż życiowy, zrozumieć każdego można jeśli ma się w sobie odrobinę empatii, nie starałam się tak długo jak Ty , nie czuję tego co Ty (bo poczuć można tylko na własnej skórze), ale zrozumieć można jak najbardziej. Chciałam Cię tylko pocieszyć :( Pamiętaj że nie jesteś sama:* Ps. te Twoje zakupy nie są zbyt tanie :/

Mika u mnie też od rana pada, ale nie tak mocno jak wczoraj. Jak się czujesz?

Ja rano byłam na badaniach, mam nadzieję, że wyniki będą dobre, dziś pod wieczór będę mieć na maila wyniki.
Poza tym wybieram się na zakupy, muszę kupić butki mojej córci, bo noga jej urosła i przy okazji sobie jakieś bluzeczki i spodnie, coś luźniejszego bo już opór w spodniach czuje. Tak to jest jak się nosi tylko obcisłe spodnie i bluzki ;/ Ale na szczęście są wyprzedaże :)

Zgłoś nadużycie #6374 15 lipca 2016, 10:48

Dana a dlaczego Wika nie chce rodzeństwa? Jest jakiś konkretny powód?

Zgłoś nadużycie #6375 15 lipca 2016, 10:53

Ja dla pocieszenia pierwsze II kreski zobaczyłam po 5 latach prób, wiec trzeba wierzyć. Nic walczę dalej. Obym jak najszybciej ujrzała je znowu.
Teraz to sa duże wyprzedaże. Wiec bedziesz miała w czym przebierać.

Zgłoś nadużycie #6376 15 lipca 2016, 11:03

Katarina boi sie.Pyta a kto sie bedzie ze mna bawil jak bedzie dziecko albo jak bedziy jezdzic na rowerach z dzidziusiem mowi ze dobrze jest nam w trojke.Tlumaczylam jej to ale to nie jest proste.No i oczywiscie "to juz mnie nie kocha jak chcesz drugie.Ciezka sprawa ale zanim zajde w cisze i urodze minie troche czasu takze wierze ze zmieni zdanie.

Zgłoś nadużycie #6377 15 lipca 2016, 11:07

Ile lat ma twoja córeczka.

Zgłoś nadużycie #6378 15 lipca 2016, 11:24

Tak jak na suwaczku 5 i 9 miesiecy czyli mozna juz smialo mowic ze 6lat

Zgłoś nadużycie #6379 15 lipca 2016, 11:24

duszka Fajna mama
Dana ja chciałam zrobić bete bo jakbym była w ciąży to nie stodowalabym aż takiej diety, ale czuję że się nie udało więc poszłam od razu na zakupy . Bardzo źle się dziś czuję

Zgłoś nadużycie #6380 15 lipca 2016, 11:27

Dana to rzeczywiście ciężka sprawa, wiadomo że jak jest noworodek to wszystko się zmienia, ale jak już będziesz w ciąży, to będziesz ją nastawiać pozytywnie, że będzie starszą siostrzyczką, że będzie wozić dzidziusia, że będzie pomagać w jego kąpieli, ubieraniu itp. i może to ją przekona z czasem, że lepiej mieć rodzeństwo, niż jego nie mieć.

Zgłoś nadużycie #6381 15 lipca 2016, 11:34

Duszka skoro się tak kiepsko czujesz to może jest coś na rzeczy :)

Zgłoś nadużycie #6382 15 lipca 2016, 11:36

Ooo jestem na telefonie i nie zwróciłam co jest na suwaczku.
To juz duza pannica. Od początku ciazy bedziesz jej mowić ze bedzie ci pomagacitd. Z pewnością sie ucieszy, ze bedzie brała czynny udział w życiu swojego rodzeństwa. W tym wielu dzieci sa bardzo zazdrosne. .
Duszka - ja tez czuje, ze do czwartku przyjdzie @. Zacznę starania po urlopie wypoczęta.

Zgłoś nadużycie #6383 15 lipca 2016, 11:37

duszka Fajna mama
Katrina co cykl tak mam. Brzuch boli jak na @ więc bardzo trudno uwierzyć że się udało ...

Zgłoś nadużycie #6384 15 lipca 2016, 11:48

Mnie tez pobolewa delikatnie i przestaje. Ale to znak, ze juz lezie. Ale ciesze sie ze na urlopie nie bede miec@

Zgłoś nadużycie #6385 15 lipca 2016, 11:54

Taszka Gotowa na wszystko
Atka nie ma cię w naszej tabelce. Może podasz swoje dane i cię dopiszemy?

Zgłoś nadużycie #6386 15 lipca 2016, 12:06

Vam Fajna mama
Hej u nas tez beznadziejna pogoda. Dzis juz nie leje ale kropi jest pochmurno zimno i wietrznie wiec znow w domu. Bawimy sie wlasnie klockami lego.
Ja to przez urlop m i te rozjazdy zupelnie nie cwiczylam i conajmniek 1kg na plusie. Jeszcze ponad tydzien i detoks bo zwariuje. Chox teraz jak jestem u mamy bardziej sie pilnuje z jedzeniem bo moja kuzyneczka na diecie i nie chcemy jej kusic.

Zgłoś nadużycie #6387 15 lipca 2016, 12:06

tandem Supermama
Atka a gdzie na urlop? Ja za tydzień :)

duszka no niestety takie zakupy nie należą do tanich :/ my same owoce i warzywa a i tak zakupów sporo więcej niż normalnie. Cukinia - to tez nasz numer jeden na ten czas.

dana to dobrze, że lubi rower, ruch to zdrowie jak mówi proste powiedzenie :) A co do rodzeństwa - jest już duża i przyzwyczajona do tego, że jest jedyna, więc to chyba naturalne, że może nie chcieć. I tak jak piszesz, jak będzie powód, to stopniowo będziesz ją oswajać. Warto wzmacniać wtedy w dziecku poczucie własnej wartości, podkreślać, że będzie starszą siostrą, pamiętać, by też dostawała jakieś prezenty i najważniejsze: czas sam na sam z rodzicami, gdy na świecie będzie już maluch :)

Katrina dobrych wyników życzę i powodzenia na wyprzedażach!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6388 15 lipca 2016, 12:49

mala_ala Gotowa na wszystko
Tandem ja właśnie myślałam zrobić frytki z cukinii :) tak na przekąskę dla córki bo sam przepis wskoczył mi w ręce :)

https://www.winiary.pl/przepis.aspx/139829/pieczone-frytki-z-cukinii?utm_source=...

Zgłoś nadużycie #6389 15 lipca 2016, 13:03

mala_ala Gotowa na wszystko
Dana moja córka własnie strasznie chciała mieć rodzeństwo i ja na siłę starałam się żeby móc jej dać siostrę albo brata :) teraz odpuściłam wytłumaczyłam córce że mama jest chora i nie może dać jej rodzeństwa tak szybko to odpuściła i stwierdziła dobrze przynajmiej nie będzie mi zabawek zabierać :) na pytanie co by wolała brata czy siostrę to rzuciła co zrobicie to będzie :) hihi :)

dzień 2 moich ćwiczeń czuję wszystkie mięśnie ledwo chodzę, ale nie mam zamiaru się poddać, wczoraj niestety nie pobiegałam bo deszcz zaczął padać i musiałam odpuścić :) ustaliłam sobie godziny posiłków więc dorzuciałam do tych ćwiczeń regularne posiłki, jem normalnie ale mniej po prostu, nie chce dać się zwariować temu wszystkiemu bo nie chce mi się gotować samej dla siebie :) no i wody bardzo dużo wody pije.

Zgłoś nadużycie #6390 15 lipca 2016, 13:07

duszka Fajna mama
Masakra z tą dieta . Zrobiłam placuszki z cukinii smażone na oleju kokosowym . No nie powiem żeby mi smakowały . Muffiny z bananem ok . Teraz zbieram się do pieczenia chleb