Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6151 12 lipca 2016, 9:49

tandem Supermama

kamila19880 napisał(a)

A tam ten tort moj i tak ostatnio moj mały spał ;)

co za poza do snu! :)
jak zrobiłaś taki obrazek ?? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6152 12 lipca 2016, 9:51

werkaa Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

Weeks super dołączasz do mego grona chomikowej mamy hahaha a co cb podkusiło zebu chomika kupic ?? ? Jaka rasa ;) moj został pod opieka mojej mamy ;) i powiem wam ze czasami myśle co i Noego jehee chociaż spi cały dzien ;) jak wczoraj go kupiłaś to juz od dzis możesz oswajać ja to zaczęłam rękę wsadzać na początek żeby do zapachu sie przyzwyczajał ;) i tak po kilku dniach udało sie go wyciągnąć ;) chociaz pierwszego dnia jak palec podsadzalam to normalnie warczał na mnie nigdy bum sie nie spodziewała heheh
Tamdem No to super ze wszystko ok pewnie nie wychodzi bo za dużo o tym myślimy ;) ale jak tu nie myślec ;(

Bo to było tak :D Pojechaliśmy kupić rybkę :D Ale w sklepie zoologicznym większość tych rybek pływała brzuchem do góry i nam się rybek odechciało :D W tym sklepie kupiliśmy tylko klatkę a chomika w innym :)
Jest to chomik syryjski :) Tylko nie wiem czy to on czy ona :)
Ja już rękę wkładam nawet na nią wchodzi :) Tylko nie lubi jak się go budzi bo wtedy warczy na mnie :D
Tort super :)

Zgłoś nadużycie #6153 12 lipca 2016, 10:04

Taszka Gotowa na wszystko
Tandem to super, ze wyniki dobre. W takim razie czekam na pozytyw.

Ja dzis pierwszy dzien w pracy jestem. Chyba wolalabym zeby ta @ jak najszybciej przyszla i sobie poszla najlepiej na 9 miesiecy ;)

Zgłoś nadużycie #6154 12 lipca 2016, 10:06

tandem Supermama
Taszka ja też dziś pierwszy dzień w pracy po szpitalu. i jakoś tak dziwnie. Trzymam kciuki, by z @ było tak jak piszesz :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6155 12 lipca 2016, 10:19

kamila19880 Fajna mama

tandem napisał(a)

co za poza do snu! :)
jak zrobiłaś taki obrazek ?? :)

To jest opłatek na tort na Allegro mozna zamówić ;)
Weeks miałam kiedyś syryjskiego fajne sa ;) duże i łatwe w oswojeniu ;) w Bxl niestety nie mogłam takiego znalesc i temu dzungalsoego mam
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #6156 12 lipca 2016, 10:27

tandem Supermama
kamila dziękuję, może kiedyś mi się przyda taka wiedza :)

Zgłoś nadużycie #6157 12 lipca 2016, 10:40

madzia90krk Fajna mama
Hej.
Tandem dobrze ze jesteś też się już martwilam czemu nie piszesz :) dobrze ze szpital masz za sobą owu potwierdzona wyniki lepsze więc może już w tym cyklu fasoleczka będzie ? :)
Kamila fajny tort :) dzieciaczek na pewno był zadowolony :) a jakie miał smaki mas? Mój ulubiony tort to tiramisu ostatnio jadłam też z slonym karmelem taki na bezie tort pyszny
Taszka miłej pracy ! Oby z @ było jak mówisz !
Nasz wczorajszy wypad był super nawet nie wiedziałam że w parku Jordana czeka na nas tyle atrakcji :) moje dziecko było w siódmym niebie w prawdzie ja ledwo już chodziłam Za nią ale czego się nie robi żeby dziecko szczesiwe bylo :)
Wstawiam na chwilę.fotki z wypadu :)

Zgłoś nadużycie #6158 12 lipca 2016, 10:41

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, dziękuję za słowa wsparcia i troski. Uważam, że jak pojawi się plamienie w ciąży, to nie ma na co czekać, tylko od razu należy udać się do szpitala. Teraz się oszczędzam, nie dźwigam ciężarów no i biorę luteinę to mam nadzieję, że już będzie dobrze:* Ale chyba dopiero po wizycie się uspokoję.

Tandem super, że miałaś fachową pomoc i wiecie z mężem co i jak, no i że macie wspomagacze:*
Czuję , że już niedługo któraś z dziewczyn zaskoczy nas dwoma kreseczkami, czekam na to gorąco:*

Ciekawe co u Sander, dawno się chyba nie odzywała? Mam nadzieję, że wszystko u niej dobrze i że lekko przechodzi ciąże.

Mała ala dobrze, że już się nie stresujesz staraniami, jak człowiek odpuszcza to potem pojawia się niespodzianka :D

Kamila i Werka fajnie , że macie zwierzątko;* Ja mam rybki :D miło tak popatrzeć sobie jak pływają , odpręża to :D
Kiwi ty to masz małe zoo :) jak ogarniasz tą gromadkę?
Duszka jak Miłoszek się miewa?
Ania38 3mam kciuki by ten śluz był tym ciążowym:*

Zgłoś nadużycie #6159 12 lipca 2016, 10:43

Madzia a jak Twoje samopoczucie w ciąży? Mdłości minęły? Fajna ta Twoja córcia :) taki śmieszek :)

Zgłoś nadużycie #6160 12 lipca 2016, 10:45

madzia90krk Fajna mama
Katrina masz rację żadnego plamienia nie ma co lekceważyć mimo iz zdazaja się dość często w zdrowych coazach. Będzie dobrze !

Sander udzielała się na lutowych malenstwach średnio znosi ciążę . Mam nadzieję ze u tu się odezwie i ze szybko mina nam wszystkim ciążowe uroki pierwszego trymestru

Zgłoś nadużycie #6161 12 lipca 2016, 10:49

madzia90krk Fajna mama
Katrina ja czuję się fatalnie. Wymiotuje wszędzie i po wszystkim. Jedyne co jem To chleb
Ciężko mi córce coś przygotować bo zaraz mam odruch wymiotny. .
Czekam na drugi trymestr jak na zbawienie.

Zgłoś nadużycie #6162 12 lipca 2016, 10:52

Ciekawe od czego zależy te samopoczucie w ciąży;/ ja mam cały czas tylko lekkie mdłości najczęściej po słodkim ( ciągnie mnie bardziej do słonego i kwaśnego), cola odgazowana mi pomaga bardzo gdy mnie mdli. Dwa łyczki i już jest dobrze. Wiadomo cola niezdrowa jest, ale w małych ilościach nie zaszkodzi.

Zgłoś nadużycie #6163 12 lipca 2016, 10:53

Madziu przykro mi z powodu tych Twoich dolegliwości, może spróbuj z colą?

Zgłoś nadużycie #6164 12 lipca 2016, 10:58

madzia90krk Fajna mama
Katrina ja jestem uzalezuona od pepsi hehe staram się nie pić ale właśnie na wieczór pozwalam sobie na puszkę zimnej.. a potem mam wyrzuty z sumienia. Z Amelka też tak miałam.
Mi się wydaje ze ja swoje mdłości zawdzięcZam duphastonowi zawsze się po nim źle czuję . No nic trzeba prZetrwać ten czas. Ja też jeśli coś mam już zjeść to bardziej słone czy kwaśne niż słodkie. Z Amelka miałam na odwrót chciało mi się słodyczy

Zgłoś nadużycie #6165 12 lipca 2016, 10:58

tandem Supermama
Madzia dziękuję, też mi taka mała nadzieja gdzieś tam kiełkuje :) fotki - pokazują jak mała zadowolona, chyba woda najlepsza? W mieście u nas są w niektórych miejscach takie dyfuzory pary wodnej, maluchy korzystają na całego a mnie zawsze kusi, żeby też się orzeźwić, ale tak głupio, bo inni dorośli nie podchodzą. Nie przemęczaj się za bardzo!

Katrina dziękuję. Też liczę na wysyp pozytywów. Najbliższe testy taszka i nyna.
Oszczędzaj się i łykaj luteinę, będzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #6166 12 lipca 2016, 11:00

tandem Supermama
oj Madzia współczuję dolegliwości... pocieszające jest, że do II trymestru coraz bliżej! Ja biorę duphaston po owu i nic nie czuję - czy to oznacza, że gdybym brała go dłużej też nie powinnam mieć niemiłych dolegliwości?

katrina mało słodkiego to też zdrowo, więc nie najgorzej :)

Zgłoś nadużycie #6167 12 lipca 2016, 11:04

Madzia to masz identycznie jak ja , bo też przy córci do słodyczy mnie ciągło :) Może będziemy mieć chłopca ;p ?
Tandem niestety luteinę mam tą nie do łykania ;p

Zgłoś nadużycie #6168 12 lipca 2016, 11:05

Madzia a czemu bierzesz duphaston? Wydawało mi się że progesteron bierze się gdy są plamienia itp.;/

Zgłoś nadużycie #6169 12 lipca 2016, 11:14

tandem Supermama

Katrina13 napisał(a)

Madzia to masz identycznie jak ja , bo też przy córci do słodyczy mnie ciągło :) Może będziemy mieć chłopca ;p ?
Tandem niestety luteinę mam tą nie do łykania ;p

ach no tak, no to nie łykaj jej lepiej :) ja mam podjęzykową, dlatego tak z rozpędu napisałam.
duphaston ma takie działanie jak luteina, gdy za niski progesteron, tylko czasami jedno o kugoś działa a u drugiej nie

Zgłoś nadużycie #6170 12 lipca 2016, 11:49

madzia90krk Fajna mama
Tandem mam.koleżankę która brała cała.ciążę i nie miała skutków ubocznych. Zależy chyba indywidualnie od osoby.
Katrina ciekawe jak to z ta plcia będzie.
Ja nie plamilam ale mam torbiel duża na jajniki i krwiaka w macicy stąd ten duphaston. Mam nadzieję ze po 12 tygodniu na usg już nie będzie po nich śladu i duphaston wyląduje w koszu.