Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6131 11 lipca 2016, 19:48

kamila19880 Fajna mama
Ooo odblokowali ;) No my sobie siedzimy w mokolajkach ;) byliśmy dzis w Giżycku ;) jest super pełen relaksik
Vam czemu sie miniemy?
Katrina dobrze ze sie udało podtrzymać
Sangmama szkoda Ze dostałaś;( nowe szanse ;)
Tandem nie wiem czy pominęłam twoj post masz wyniki ?? ??
Niepamietam wiecej co komu ;) a co do powiedzenia ja powiedziałam najbliższym ok 4 osób i oczywiście jedni mówili ze bedzi wszystko dobrze jak plamilaM ze wszystko ok a późnej im głupio było ze mówili ze ok ;) niestety u męża w pracy wszyscy wiedzieli bo jak zaczęłam krwawić musiał dojechać do szpitala samochóde naprawie był i od kolegi musiał pożyczyć i powiedział o co chodzi tak samo dla szefa żeby sie zwolnić z roboty. Ale teraz nikomu nie powiem dopiero ok 8-9 tydg
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #6132 11 lipca 2016, 20:31

Vam Fajna mama
Hej Kamila myslalam ze dzis jedziesz bo ja na Olsztyn jechalam :-)

Zgłoś nadużycie #6133 11 lipca 2016, 22:21

Mika29 Fajna mama
Katrina cieszę się że wszystko dobrze. Odpoczywaj sobie. Ja też plamiłam w 12 tygodniu i jak się oszczędzałam było wszystko ok.

Tandem co powiedzieli na konsultacjach?

Zgłoś nadużycie #6134 12 lipca 2016, 6:48

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim koleżankom :)

Weekend na działeczce udany :) Choć nie przytulaliśmy się, bo M odpoczywał ;)

Dzisiaj 17 dc od 15 dc dużo gęstego białego śluzu, nie znany jak dla mnie, w ubiegłym cyklu pojawił się w 22dc i również był niespodzianką. Cycuchy bolą coraz bardziej od 12 dc. Wczoraj kłucie w lewym jajniku i to takie porządne jednak króciutko jakąś godzinkę. Luteina leży na stoliku powinnam brać od wczoraj jednak jakoś mnie w jej kierunku nie ciągnie.Pryszczata jestem jak 15-ka ;) . Za 9 dni @ , jak nie przyjdzie to będziemy najszczęśliwsi na ziemi :)

Kto testuje ze mną?

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych fasolek i udanego przytulania z przyjemnością

Zgłoś nadużycie #6135 12 lipca 2016, 7:40

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry moje Kochane!!

Katrina, tak się cieszę ze wszystko w porządku. :) odpoczywaj i uważaj na siebie :) :*

Tandem, jak po wszystkich badaniach ??

Sangmama, przykro mi z powodu @ :) ale Twój optymizm bije aż do mnie :) super z z takim pozytywnym nastawieniem do tego podchodzisz :)

Duszka, przykro mi z powodu upadku Syna, mam nadzieję ze wszystko w porządku :)

Taszka nie trać nadziei, ona umiera ostatnia :)

Sofi, efekty widać :) super gratulacje :)

Roxi, udanego wyjazdu :) ja mam zaplanowane namioty na te wakacje, ale nie wiadomo kiedy.

A ja odkąd odpuściłam, czuję się inaczej.... wiem, że nie muszę się spinać, liczyć mierzyć tylko czas leci z dnia na dzień :) a po za tym dziś mamy szczepienie z córką, na 5 latka, bo dopiero szczepionki dotarły do nas :)

Zgłoś nadużycie #6136 12 lipca 2016, 8:41

kiwi Fajna mama
Hej hej Tandem gdzie jestes :) ? Od wczoraj sprawdzam czy cos napisalas. Czy pobyt w szpitalu cos pomógł i co u drugiego lekarza z napro?
Odpoczywasz od forum?
Ja bym chciała ale nie potrafię tu zagladac w to jak uzależnione :(

U mnie deszczowo zycze Wam Dziewczyny milego, słonecznego dnia :)

Zgłoś nadużycie #6137 12 lipca 2016, 8:53

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Ostatnio ja też mam problemy z wchodzeniem na forum :( Strona nie chce się ładować.
Tandem jak po badaniach?
Kiwi zazdroszczę deszczu :) U mnie takie upały że ledwo wytrzymuje :)
Sofi efekty super :) Ja też powoli zauważam je u siebie :)
Witam nową koleżankę Roxi :)
Katrina dużo odpoczywaj :)
A my z mężem kupiliśmy chomika w niedzielę :D

Zgłoś nadużycie #6138 12 lipca 2016, 8:55

tandem Supermama
kiwi dziękuję. Liczymy, że pozytyw się pojawi i to tak jak piszesz - wcześniej niż później. Ja ciągle robię coś "poza", urządzamy się na całego, do tego zajmujemy się domkiem na działce. Głowę mam zajętą - niby. :)

nyna no niestety, pozytywów nie było; jak urlop, udany?

dana dziękuję. Fajnie, że w pracy pozytywnie i że niedługo idziecie na wesele. Życzę spełnienia marzenia :)

vam taki minus fanów piłkarskich :) mój na szczęście nie lubi, a owu i tak wypadła przed szpitalem. Ja też lubię się przytulać :) a mąż potrafi być romantyczny - w piątek w nocy w czasie deszczu przyjechał pod okno szpitala, by powiedzieć dobranoc :) Fajnie, że rodzinka w wakacje przyjeżdża w odwiedziny. A Ty już ich odwiedzałaś?

duszka fajnie, że masz namiary na sprawdzonego dietetyka! jak tam zakupy? (już doczytałam,że dobrze; i świetnie, że masz też dostęp do przepisów). My od wczoraj mamy dietę oczyszczającą - same owoce i warzywa. A do picia woda, herbatki ziołowe, soki niesłodzone. Plan jest na dwa tygodnie, ale już trzy dni to będzie dobrze. :) Współczuję problemów z ręką syna - oby ból minął.

roxi powodzenia ;) i fajnie, że szykuje się wyjazd nad morze. My jedziemy w piątek, ale na plażę pójdziemy tylko w niedzielę :)

mika dziecko wytrzymuje do północy - jaka już duża :) Dziękuję za pytanie o wyniki.

madzia do zimy to jeszcze trochę zostało :) a ty już niedługo koniec I trymestru, ale fajnie :)
Niezależnie od tego, co mam w wypisie, to lekarz w szpitalu powiedział, że "generalnie jest pani zdrowa". I oni mi tylko przepisali dalej euthyrox i duphaston.
A napro przejrzała wykresy i bardzo pochwaliła, że mi się cykle normują=skracają. Dlatego owu miałam rzeczywiście już przed wizytą w szpitalu (na usg potwierdzili,że była), a temp bardzo ładnie rośnie (duża różnica między niską a wysoką, wcześniej była tak minimalnie wyższa jedynie). Niby jeden jajnik wygląda jak pcos, ale jajeczko i tak pęka, więc w ogóle nie mam się tym przejmować. Pani doktor przejrzała wszystko, wysłuchała, przepisała co nieco do łykania. Generalnie pozostaje nam tylko się starać i cierpliwie czekać, wszelkie wspomagacze mamy, więc ma się w końcu udać.

sangmama dobrze,że macie tyle atrakcji :) trzymam kciuki za firankowanie!

Taszka rzeczywiście nieprzyjemnie,że siostra męża napisała o was na fb - ale może to dowód, jak bardzo się ucieszyła? Znajomy mojej mamy z pracy dowiedział się o tym, że zostanie dziadkiem z fb - bo syn wstawił fotkę z usg. I to jeszcze nie sam to znalazł, a w pracy mu pokazali...
Myśl pozytywnie, będzie dobrze!

kamila czekam na fotkę tortu ;) ja 10.7 wstałam jeszcze wcześniej, w szpitalu budzili na badanie ciśnienia po 5... Dobrze, że mąż mógł Ci wtedy pomóc, choć nie było happy endu, ale niedługo będzie, na pewno! Relaksuj się, potem z Hiszpanii przywieziesz małą fasolkę :D Dziękuję, że pytałaś o moje wyniki :)

Katrina to dobrze,że pojechałaś do szpitala i szybko pomogli. Wizyta już niedługo, wspaniale. Trzymam kciuki mocno, by wszystko było dobrze!

aniaa dobrze,że mieliście okazję na relaks. To testujemy w podobnym terminie :)

mala_ala dziękuję, że pytasz :) już opisałam wyżej. Powodzenia ze szczepieniem. Ja temp mierzę, ale tak mi się cykle zmieniły dzięki lekom, że owu była z zaskoczenia niejako. Ale nieprzegapiona :)

kiwi dziękuję, że pytasz i tak zaglądasz. Ja zrobiłam raz wynikom zdjecia i potem przed wypisem uciekłam ze szpitala do napro, potem wróciłam na wypis. I ten jajnik wyglądający na pcos mnie przybił, popłakałam sobie, ale w sumie potem poukładałam sobie wszystko co powiedzieli (opis wyżej) i próbuję się cieszyć. No bo skoro wszystko już dobrze, to może tylko się udać prawda?
Szpital - miałam sporo badań, mam potwierdzenie, że sobie te wyniki podreperowałam. No i trafiłam na usg idealnie by potwierdzić, że owu była, więc też dobrze. Leżałam na dwójce z dziewczyną, która wprawdzie ma już synka, ale spokojnie się zrozumiałyśmy, fajnie było mieć wsparcie w realu.
Wczoraj po wszystkim odpoczywaliśmy sobie z mężem, a potem wyjazd do moich rodziców, pomogłam w ogrodzie itp., dostałam zapasy warzyw i owoców, zaczęła się burza - ale na szczęście udało mi się przejechać pomiędzy ośrodkami burzowymi i nawet prawie bez deszczu. I wieczorem padłam :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6139 12 lipca 2016, 8:58

werkaa Fajna mama
Tandem w długości postów chyba żadna z nas Cie nie przebije :)
Już miałam Cie szukać na fb :D

Zgłoś nadużycie #6140 12 lipca 2016, 9:00

tandem Supermama
werka dziękuję. Wstaw zdjęcie chomika :) to już mamy dwie chomikowe mamy na forum? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6141 12 lipca 2016, 9:02

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werka dziękuję. Wstaw zdjęcie chomika :) to już mamy dwie chomikowe mamy na forum? :)

Jak się obudzi to mu zrobię fotkę :)
Nie chcę go budzić jeszcze zestresowany jest :)

Zgłoś nadużycie #6142 12 lipca 2016, 9:04

tandem Supermama

werkaa napisał(a)

Tandem w długości postów chyba żadna z nas Cie nie przebije :)
Już miałam Cie szukać na fb :D

oj, po prostu się staram odpowiedzieć każdej :) a na fb szukaj, zapraszam ;)

Zgłoś nadużycie #6143 12 lipca 2016, 9:06

kiwi Fajna mama
Tandem mysle ze napewno sie uda! A co do pcos to u mnie w k. niepłodności lekarz zdiagnozowal. Tez mam owu potwierdzona na usg. Jednak lek powiedział ze komorki przez pcos mogą nie byc dojrzałe, plyn może mieć niewłaściwy sklad itd wiec mam clo ale narazie walczę z bakteriami :)

Zgłoś nadużycie #6144 12 lipca 2016, 9:07

werkaa Fajna mama
Powiem Wam jaka akcja w sklepie zoologicznym była :D
Oglądamy chomiki a na półce siedział taki duży pająk. Ja oczywiście myślałam że to sztuczny dopóki nie zaczął iść w moim kierunku :D Ja w krzyk mąż pobiegł do sprzedawcy i okazało się że uciekł z terrarium :D

Zgłoś nadużycie #6145 12 lipca 2016, 9:15

kiwi Fajna mama
Ale u Ciebie tylko jeden jajnika po za tym stosunek hormonów masz bliski 1 , a amh badalas? U mnie stosunek hormonów 1,5, amh 9 w usg jajniki nie wygladaja na policystycze - łańcuszki komórek ale jest sporo widocznych bardziej rozrzuconych. Nie wiem moze t.anty rozwalily mi gospodarke hormonalna :( no ale teraz jus nic nie zrobię.

Zgłoś nadużycie #6146 12 lipca 2016, 9:18

kiwi Fajna mama
Werka ale przygoda ja od 8 juz lat mam 2 szyszyle do kolekcji 2 koty ukochanego psa i rybki :) )

Zgłoś nadużycie #6147 12 lipca 2016, 9:30

tandem Supermama
kiwi dziękuję. Wiesz, dwa zupełnie różne źródła, powiedziały, że w sumie wszystko ok. Od napro mam różne tabsy wspierające. Teraz skupimy się na niemyśleniu do września, potem najwyżej będziemy się martwić dalej. Ale masz małe zoo :)

werkaa współczuję przygody z pająkiem! masakra, jak oni pilnują

Zgłoś nadużycie #6148 12 lipca 2016, 9:40

kamila19880 Fajna mama
Weeks super dołączasz do mego grona chomikowej mamy hahaha a co cb podkusiło zebu chomika kupic ?? ? Jaka rasa ;) moj został pod opieka mojej mamy ;) i powiem wam ze czasami myśle co i Noego jehee chociaż spi cały dzien ;) jak wczoraj go kupiłaś to juz od dzis możesz oswajać ja to zaczęłam rękę wsadzać na początek żeby do zapachu sie przyzwyczajał ;) i tak po kilku dniach udało sie go wyciągnąć ;) chociaz pierwszego dnia jak palec podsadzalam to normalnie warczał na mnie nigdy bum sie nie spodziewała heheh
Tamdem No to super ze wszystko ok pewnie nie wychodzi bo za dużo o tym myślimy ;) ale jak tu nie myślec ;(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #6149 12 lipca 2016, 9:46

kamila19880 Fajna mama
A tam ten tort moj i tak ostatnio moj mały spał ;)

Zgłoś nadużycie #6150 12 lipca 2016, 9:46

tandem Supermama
kamila Ty to masz doświadczenie w oswajaniu :) wiesz, ja w sumie cały czas szukałam i dopiero od niedawna mam wyprostowane wyniki, potem w maju chorowałam i tak naprawdę to dopiero drugi cykl z dobrymi wynikami jest, więc muszę się z tym oswoić :) no i czekać cierpliwie