Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6111 10 lipca 2016, 23:28

Sofi Fajna mama
Vam to musisz czekać na koniec finału :) to niewiele czekania :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6112 11 lipca 2016, 9:07

duszka Fajna mama
Dzień dobry !
Wyruszam na zwiady do sklepu ze zdrową żywnością popytać io jedzenie które jest mi potrzebne , dzwoniłam też do koleżanki która jest dietetykiem i mówiła że komuś już ustalala taki jadłospis więc i mi pomoże. Mam poczekać do następnego tygodnia bo teraz jest zajęta .
Życzę Wam miłego dnia ♡

Zgłoś nadużycie #6113 11 lipca 2016, 9:48

Roxi Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny! 😊 mój M wymyślil że w sierpniu zrobimy sobie mały wyjazd nad morze ucieszylam się bo uwielbiam wyjazdy a wakacje mamy już za sobą. Mam nadzieję że wtedy UdA się wyluzowac, zresztą już teraz mam głowę bardziej zajęta myślami o wyjeździe 😊 @ się kończy więc kolejne starania już tuż tuż. Życzę wszystkim miłego słonecznego dnia 😊😊😊

Zgłoś nadużycie #6114 11 lipca 2016, 10:04

Mika29 Fajna mama
Witam.

Duszka super, że będziesz miała pomoc profesjonalistki. Będzie łatwiej Ci to wszystko ogarnąć.

Roxi takie wyjazdy są super ale może zadzwoncie żeby coś sobie zarezerwować bo w tym roku jest masakra nad morzem.

U nas dziś skwar więc znowu plaża. Wczoraj zrobiliśmy ognisko i Jula chyba pierwszy raz wytrzymała prawie do północy.

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #6115 11 lipca 2016, 11:12

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny :) Ale popisalyscie ciężko mi was nadrobić a mam tylko chwilę póki mój potworek śpi eh ida jej kły i taka marudna jest ze ciężko bardzo.. zwłaszcza w nocy . Stąd też moja słaba frekwencja na forum. Ale myślę o was często i ile mogę czytam

Alemakota przykro mi że jednak tak się to skończyło. Widocznie tak los chciał.Dobrze że lekarz dał ci wsparcie i nadziejie. I ze sama tak pozytywnie do tego podchodzisz. Będzie dobrze i niedługo zostaniesz mama :)
Co do przekazywania wiadomości o ciąży w pierwszej powiedzieliśmy szybko i potem jak były problemy z podejrzeniem ciąży pozamacicznej trochę zalowalam. Ale też człowiek chciał wykrzyczeć całemu światu jak bardzo jest szczęśliwy.
Teraz w tej ciąży powiedzieliśmy po usg na którym biło serduszko coś koło 7 tygodnia :)
Zresztą któraś z was opisała dobrze paradoks przekazywania informacji u nas w rodzinie dokładnie jest tak samo. Kiedy ślub? Kiedy dziecko? Tuż po narodzinach amelki to kiedy drugie? O trzecie mam nadzieję ze pytać już nie będę hehehe bo już pasujemy z mężem :)

Duszka trzymam kciuki za dietke na pewno same korzyści z niej będą !

Tandem daj znać jak po szpitalu i po wizycie i napro!

Roxi super że planujecie wyjazd. Zazdroszczę i nas w tym roku bez szans.

Mika miłego plażowania !

Sofi pięknie widać efekty ! Fajnie że od tego cyklu się już staracie mam nadzieję że szybko pójdzie. I urodzi się zdrowy piękny bobasek :)

My planujemy wypad do parku Jordana z koleżanką ale tak jest gorąco.. Nie służy mi ta pogoda.. chce zimę :(

Zgłoś nadużycie #6116 11 lipca 2016, 11:55

sangmama Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny,
Po weekendzie mam czas aby tu zaglądnąć :) Nie powiem weekendy mamy ostatnio podkręcone na maxa - jeśli chodzi o tempo i atrakcje :) :) :) fajnie.... będzie później co wspominać :) Chociaż szkoda mi troszkę tego mojego męża-domatora, który ostatnimi czasy wypoczywa w weekendy "po mojemu".... a może po czasie uda mi się go przekabacić na "aktywne spędzanie czasu wolnego"

Poza tym - stara bida :)

Okres mi się skończył (co i tak uważam, że było to raczej wczesne poronienie niż okres - pewnie zarodek się nie przyjął, ale to nic... nie ma się co smucić i martwić... będzie więcej okazji do "przytulenia się".
Także, jest bardzo dobrze :) Cokolwiek by się nie działo - tak ma być :)

Idę się teraz uczyć języka... a co będę sobie żałowała :D ... ucz się ucz... nauka to potęgi klucz :D

Zgłoś nadużycie #6117 11 lipca 2016, 12:45

Taszka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny!

Ja sie juz lepiej czuje i jutro wracam do pracy. Jak bylam w pierwszej ciazy to tak sie cieszylam, ze od razu powiedzialam najblizszej rodzinie (rodzice, tescie i rodzenstwo z obu stron). Nie wpadlam na to iz siostra mojego meza wpadnie na tak glupi pomysl i napisze na fb iz zostanie ciocia. Pozniej wszyscy dopytywali sie czy to o nas chodzi i wielka dyskusja sie rozwinela. Jeszcze tego samego dnia jak dowiedzialam sie o tym poscie to go usunela. Bylam wsciekla, ze napisala o moim prywatnym zyciu bez mojej zgody.

Roxi wyjazd nad morze to super sprawa :)

Duszka az bije od ciebie pozytywna energia :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6118 11 lipca 2016, 12:47

Wiadomosc od Kamilii: 10,07 witam ja dzis na nogach 6.40 wstalam nie wiadomo czemu wczoraj bylam u siostry meza na urodzinach jej syna ( ja tort robilam jak odblokuje to pokaze wm ale wyzedl mi cudo heheh) dzis jedziemy do mikołajek do 13 a pozniej do znajomych do olsztyna na 2-3 dni, odrazu mowie ze nie wiem czy w Mikołajkach bede miała internet ale w osrodku powinien byc no coz zobaczymy w tel nie mam niestety jak bede miała odezwe sie na forum (jak odblokuja) a jak nie to w tabelce postaram sie napisac . Wiec jak bym nie pisała to nie martwcie sie nadrobie was po powrocie :) mam naszieje ze zobacze kilka pozytywów u was jak wroce :) i co w koncu ze starackza gagatka i sangmama ?? ?? bo trzeba tabelke zaktualizowac a sie nie odzywaja :(

Zgłoś nadużycie #6119 11 lipca 2016, 12:48

Sagmama na kiedy wpisac kolejna @?

Zgłoś nadużycie #6120 11 lipca 2016, 12:49

Vam Fajna mama
Hej a my po weekendzie w domu wlasnie jedziemy do mojej many. Przyjechala moja chrzestna z corka z Cypru i nie moge sie doczekac. Sa tylko raz w roku na wakacje.

Taszka chyba bym zatlukla za cos takiego!

Zgłoś nadużycie #6121 11 lipca 2016, 12:51

Vam Fajna mama
O Kamila to sie mize miniemy na trasie :-D

Zgłoś nadużycie #6122 11 lipca 2016, 14:21

sangmama Gotowa na wszystko
Taszka - moja @ wypada na 01.08.2016 (28 dni)

Zgłoś nadużycie #6123 11 lipca 2016, 14:21

duszka Fajna mama
Okazuje się że w sklepie ze zdrową żywnością kupię wszystko co mi potrzeba :) Pani która tam sprzedaje dała mi też namiar na fajną stronkę z przepisami, które mnie interesują.
Dziś 21 dc, mam mega zgagę i boli mnie jajnik... mam nadzieję że dieta może nie będzie potrzebna :)

A teraz najlepsze. Wczoraj Miłosz przewrócił się na rękę, którą miał złamaną rok temu. Byliśmy w szpitalu na prześwietleniu i niby nie złamana , ale bardzo go boli i nie wiem co dalej będzie. Może będę musiała wybrać się do ortopedy tego co składał mu tą rękę. Zawsze jakiś problem.

Miłego popołudnia

Zgłoś nadużycie #6124 11 lipca 2016, 18:49

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny ! Trochę mnie nie było i chyba o mnie zapomniałyście ;/ ,lecz nie mogłam przez te 2 tyg. pisać. Niestety nie nadrobię Was , bo tyle stron naprodukowałyście. W skrócie to byłam w szpitalu na podtrzymaniu ;/

Alemakota przykro mi z powodu Twojej straty, prawie wiem co czujesz :(
Duszka 3mam kciuki za dietę.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:*

Zgłoś nadużycie #6125 11 lipca 2016, 18:56

Sofi Fajna mama
Katrina mam nadzieję że udało się podtrzymać? i już wszystko dobrze?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6126 11 lipca 2016, 19:03

Katrinka pamiętamy o tobie. Jesteś już w domu? Wszystko już dobrze?

U mnie zbliża się @ a razem z nią mam doła. Wiem, że znowu się nie udało :( i zastanawiam się kiedy w końcu się uda. Dlaczego jest to takie trudne i męczące.

Zgłoś nadużycie #6127 11 lipca 2016, 19:09

madzia90krk Fajna mama
Katrina co się stało że musialas być w szpitalu? Mam nadzieję ze wszystko dobrze ściskam Cię mocno!

Taszka póki nie ma @ myśl pozytywnie ! A może tam już fasoleczka w brzuszku jest ! Trzymam kciuki !

Zgłoś nadużycie #6128 11 lipca 2016, 19:36

Dziewczyny zaczęłam delikatnie plamić na brązowo, pojechałam więc do szpitala bo to była niedziela. Od razu mnie zostawili , zrobili badania, dali luteinę i plamienia ustały natychmiast. Nie mogę dźwigać, muszę odpoczywać itp. Na razie jest wszystko dobrze, ale się boję mimo wszystko. 20 lipca mam wizytę , mam nadzieję, że dzidziuś rozwija się prawidłowo. Brzuszek się już zaokrąglił.

Zgłoś nadużycie #6129 11 lipca 2016, 19:41

Taszka trzymam kciuki by @ się u Ciebie nie pojawiła:* Nie poddawaj się!!!

Zgłoś nadużycie #6130 11 lipca 2016, 19:42

kamila19880 Fajna mama
Test
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...