Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #6051 9 lipca 2016, 11:48

Alemakota Zaprawiona w bojach
Taszka macica pusta. Plus tego wszystkiego taki ze razem z płodne doszło do usunięcia polipa. Czysto gładko, jajniki pełne pęcherzyków wiec mamy się starać jak tylko przyjdzie owulacja. Musi być dobrze ! :)
Ta moja Pani ginekolog to inna bajka niż te wszystkie nieprzyjemne osoby z którymi miałam styczność w przychodniach i szpitalach. Fakt faktem 150 zł trzeba zapłacić ale dla komfortu psychicznego warto.

Sofi gratulacje efektów ! Ja w prawdzie problemów z wagą nie mam ale lepiej się czuje jak coś ćwiczę wiec od jutra biegam. Dziś jeszcze plamienia itp wiec sobie daruje a od poniedziałku nigdy nie wychodzi więc niedziela to dobry dzień na zmiany :)

Zgłoś nadużycie #6052 9 lipca 2016, 12:04

Sofi Fajna mama
Alemakota bardzo mi przykro że tak sie to skończyło :( ale dobrze, że masz pozytywne nastawienie i nie załamujesz się :) czasem naprawdę ważny jest lekarz z odpowiednim podejściem sama fachowość to jedno serce do pacjenta to drugie
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6053 9 lipca 2016, 12:31

Taszka Gotowa na wszystko
Alemakota przykro mi. Ale teraz to już z górki będzie i bez polipa napewno się uda. Trzymam kciuki.

Sofi gratuluję efektów. Widać różnice na zdjęciach.

Zgłoś nadużycie #6054 9 lipca 2016, 13:01

Mika29 Fajna mama
Alemakota bardzo mi przykro. Walczymy dalej i trzymam kciuki za następny cykl.

Zgłoś nadużycie #6055 9 lipca 2016, 13:06

tandem Supermama
Sofi super efekt, gratuluję :) życzę wytrwałości!

Alemakota przykro mi,ale dobrze, że masz dobrą lekarke. Powodzenia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6056 9 lipca 2016, 13:31

Dzięki dziewczyny. Grunt to pozytywne nastawienie. Ja jestem raczej pesymistka i wszystko widzę w czarnych barwach , wszystkim się stresuje 3 razy bardziej niż powinnam. Czasami aż sama na siebie się wsciekam za to. Mój Bartek stwierdził że zacznie mi jakieś kary wymyślać za każde marudzenie ze coś będzie nie tak ;)

Dostałam na 30 trochę srebrnej biżuterii a ja ogólnie mało biżuterii noszę a jak coś to tyło złoto. Trochę głupio mi to oddawać komuś czy sprzedawać ale z drugiej strony jak ma lezec w szafie i się kurzyc?
Nie lubię dostawać takich prezentów bo mi jest ciężko trafić w gust, zazwyczaj podoba mi się co innego niż reszczie.
Ja ostatnio zaczęłam karty na zakupy dawać w prezecie żeby każdy mógł sobie sam wybrać co mu się podoba ;)
A u Was jak jest z tym tematem ?

Zgłoś nadużycie #6057 9 lipca 2016, 13:35

Nie wiem jak będzie wyglądała moja owulacja w tym cyklu ale Kamila wpisz mnie na 4/08 do tego czasu powinna pojawić się @

Moja ginekolog twierdzi ze powinnam normalnie mieć owu wotum cyklu, ciekawe jak to będzie wyglądało ;)

Zgłoś nadużycie #6058 9 lipca 2016, 14:07

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim
M zrobił wczoraj badania nasienia, wiem ile go to kosztowało więc jestem z niego bardzo dumna :)
Van to jesteśmy w tym samym dniu cyklu ;)
Witaj Roxi :)
Sofi narzekaj ile wlezie po to tu jesteśmy
Duszka dobre wieści skoro lekarz Tobie podpasował

Dwa lata temu byłam w szpitalu 6 tyg i co piątek i wtorek uciekałam ;) do M na godzinę, bo mieliśmy wyjścia do sklepu, dogadałam się z pielęgniarką, super babka

Zgłoś nadużycie #6059 9 lipca 2016, 15:02

Sofi Fajna mama
Ja lubię wymyślać ciekawe prezenty i zawsze się zastanawiam co by ucieszyło dana osobę, staram sie trafić w gust

przyszła @, przynajmniej nie robiła podchodów i nie musiałam robić bety :) i dobrze, że nie usiałam czekac do 15 lipca, to następna będzie chyba 7 sierpień, ale raczej jej nie będzie :D bo będziemy się tworzyć dziecko na całego :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #6060 9 lipca 2016, 15:33

Taszka Gotowa na wszystko
Wiadomosc od Kamilii: ""08-07-a własnie wróciłam do domu z działki nie skonczymy tego co zaczelismy do konca wyjazdu przez to ze wyjezdzamy do mikolajek pozniej olsztyn :) ale sciany sa juz obite i podłogi wiec trzeba bedzie sxciany pomalaowac i podłogi ułozyc dzis jedna sciana w łazience kafelkami obilismy ;)
Witam nowa kolezanke "") :) nawet nie wiecei jaka padnieta jestem heheh i jak zwykle zablokowwało mi kato masakra odezwe sie jutro jak odblokuje sprawdze rano a tak moze ktos zajzy tu Sangmama jak u cb?"

Zgłoś nadużycie #6061 9 lipca 2016, 15:55

Sofi Fajna mama
dzis już 5 raz pada deszcz, no nareszcie może więcej wody spadnie :)

Kamila szkoda, że tak ciągle blokuje Ci konto :(

Zgłoś nadużycie #6062 9 lipca 2016, 16:08

tandem Supermama
Taszka jak zawsze czujna :)

kamila remoncik się rozwija - jak entuzjastka wnętrz i remontów liczę na zdjęcia :)

Sofi jakie bojowe nastawienie! trzymam kciuki za spełnienie planów :D

Aniaa ja nie uciekałam, ale mąż mnie odwiedzał poza godzinami odwiedzin :)

Alemakota trzymam kciuki za naukę optymizmu! :) ja też nie lubię nietrafionych prezentów, bliskim zawsze staram się długo wyszukiwać. Ja ostatnio dostałam od męża na imieniny hamak :) idealnie na działkę :)

jutro rano badanie kortyzolu mnie czeka po jakiejś tabletce na noc.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #6063 9 lipca 2016, 16:31

duszka Fajna mama
A u mnie 19dc i brzuch już zaczyna boleć jak na @

Zgłoś nadużycie #6064 9 lipca 2016, 17:14

Vam Fajna mama
Roxi witamy! Powodzenia w staraniach zycze!
Alemakota przyrko mi ale grunt to pozytywne nastawienie!
Sofi wow efekty widac naprawde! Tak trzymaj!
Kamila szkoda ze Cie znow wyrzucilo z forum! Ja mieszkam blisko Mikolajek a moja mama kolo Olsztyna :-) zycze dobrej pogody!!

Zgłoś nadużycie #6065 9 lipca 2016, 17:55

Sofi Fajna mama
to ciekawe że kortyzol może mieć wpływ na płodność

Zgłoś nadużycie #6066 9 lipca 2016, 17:59

duszka Fajna mama
Sofi szczególnie przy problemach z tarczyca ma znaczenie

Zgłoś nadużycie #6067 9 lipca 2016, 20:35

tandem Supermama
kortyzol to hormon związany ze stresem i wszystko to jest powiązane, ma wpływ np na produkcję prolaktyny, progesteronu, lh i fsh

Zgłoś nadużycie #6068 9 lipca 2016, 21:30

Mika29 Fajna mama
Kurcze ale się dobrze znacie na tych wszystkich badaniach. :-)

Alemakota super są te karty podarunkowe. U nas jest tak że poprostu pytamy się solenizanta co by chciał dostać i z jego propozycji coś kupujemy. I tak unikamy niechcianych prezentów.

My jutro jedziemy na parę dni nad jezioro. Na jak długo to zależy od pogody. Mój M ten urlop wziął na ostatnią chwilę i niestety już nic nam się nie udało znaleźć więc takie prawdziwe wczasy będą w sierpniu.

Zgłoś nadużycie #6069 9 lipca 2016, 23:06

duszka Fajna mama
Dobranoc ♡

Zgłoś nadużycie #6070 10 lipca 2016, 0:22

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Czesc dziewczyny. Witam nowa koleżankę.
Alemakota - bardzo mi przykro. Ja miesiąc temu przeżyłam to samo. Ale fakt grunt to pozytywne myślenie. My tez zawsze dajemy karty, lub kase. Jak juz robic prezent to taki co by właśnie nie lezal.
Dwa dni temu byla owulacja 😆. Wiec teraz za 14 dni powinna pojawić się @. Oby przyszła za 9 miesięcy 😉👶
Mika- U nas jutro tez ma byc ładnie, wiec idziemy na dzialke grillować. I troche zaczerpnąć słoneczka🌞🌞🌞 przed urlooem . Chociaż wolałabym jak wy nad wodę.
Duszka - super ze odczuwasz satysfakcji z kompetencji lekarza. Widzę, ze szybko będzie poprawa. Moja koleżanka rok temu z twoja przypadłościa zaszła w ciążę. Próbowali 3 lata. Później skupila się na leczeniu, by jak najszybciej wróci do starań i nawet nie wiedziała kiedy zaszla w ciążę.
Tandem - zycze samych dobrych wyników
sofi - super efekty podziwiam za wytrwałość w dążeniu do celu.💪💪💪
🌜Dobranoc 🌛🐑🐑🐑