Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #51 1 lutego 2016, 19:08

Sander Gotowa na wszystko
Dobra, więcej tego nie wklejam. To już trochę Nas jest. Na kiedy planujecie starania? Przygotowujecie się jakoś szczególnie?I czy miałyście już jakieś podejścia?

Zgłoś nadużycie #52 1 lutego 2016, 19:08

duszka Fajna mama
Kiwi witaj, w kupie raźniej 😀

Zgłoś nadużycie #53 1 lutego 2016, 19:10

duszka Fajna mama
Sander ja staram się już około 2 lat i powoli tracę nadzieję. Teraz lecze endometrioze. Do 9 kwietnia biorę tabletki więc na razie mala przerwa. Potem na 100% stymulacja cyklu i pewnie wrócę do Inofolicu

Zgłoś nadużycie #54 1 lutego 2016, 19:16

staraczka33 Supermama

Justus napisał(a)

Dziewczyny jaki kwas foliowy polecacie?

Ja lykam folik a ostatnio pani w aptece polecila mi Actifolin

Zgłoś nadużycie #55 1 lutego 2016, 19:27

Justus Początkująca
Folik polecał mi również mój ginekolog, a teraz Wy - także zakupię go :-)
A jeśli chodzi o starania to zaczynamy je zaraz po ślubie, czyli w sierpniu. Oby był dla nas szczęśliwy, bo marzy nam się na wiosnę 2017 mieć już przy boku nasze wymarzone dzieciątko :-)

Zgłoś nadużycie #56 1 lutego 2016, 19:35

duszka Fajna mama
Ja już nic nie planuje. Planowałam też mieć dziecko z początku roku i to dziewczynkę bo mam już syna a teraz nie ma dla mnie żadnego znaczenia ani płeć ani kiedy się urodzi. Najważniejsze żeby było zdrowe i żeby się udało je mieć

Zgłoś nadużycie #57 1 lutego 2016, 19:52

Justus to z moich obliczeń będzie na czerwiec. Ja staram się wycelować na kwiecień. Ale to tylko plany. Duszka mam nadzieje że teraz się to uda :-) Moja historia jest zupełnie inna. Ja nigdy nie przepadałam za dziećmi i nie paliło mi się do tego... aż okazało się że moja Malutka już jest... Byłam zupełnie zszokowana... Myślałam że zemdleje... Gdy tylko doszłam do siebie byłam najszczęśliwszą osobą na ziemi!!! Niestety prawie ją straciłam od razu, bo w dniu którym zrobiłam test a nawet 3, zaczęłam krwawić, ale szybko reakcja lekarza, duphaston i się uratowało... i jest moje serce... teraz marze o drugim takim... w pełni odczuwając instynkt macierzyński. Ja planuje zacząć starania czerwiec lipiec zależy jeszcze jak się z pracą poukłada. Teraz stosuje jeszcze plastry Ewra, muszę iść do gina co i jak żeby było wszystko bezpiecznie.
Duszka a jak było z pierwszym dzieckiem?

Zgłoś nadużycie #58 1 lutego 2016, 20:03

duszka Fajna mama
Sander z pierwszym udało się od razu. Tak szczerze to po ślubie planowałam później ale... wypadek się wydarzył , masakra wstyd o tym pisać - pękła nam gumka 😁 Wiedziałam wtedy od razu że się udało i dlatego teraz też myślałam że uda się szybko

Zgłoś nadużycie #59 1 lutego 2016, 20:08

NO ja też myślę że będzie szybko... obym się nie przeliczyła... No u Nas to było tak że rok przed Isią odstawiłam anty bo mi położna nagadała... bo 6 lat wcześniej brałam anty non stop. Stwierdziliśmy że może faktycznie użyjemy gumek. Ale że my ich nie lubimy to 3 dni po miesiączce było bez i 7 dni przed bez... W tym miesiącu co zaszłam brałam antybiotyk i nie pomyślałam ze na pewno się wszystko poprzesuwało.

Zgłoś nadużycie #60 1 lutego 2016, 20:27

Justus Początkująca
Maj/czerwiec czyli jeszcze wiosna.

Zgłoś nadużycie #61 1 lutego 2016, 21:11

duszka Fajna mama
Kochane , ja już przestałam planować . Po 2 latach można się załamać. Jestem po hsg, laparoskopii, stymulacji Clostilbegyt i Pregnylem. Mam problem z tarczyca, niska rezerwę jajnikowa, za wysokie fsh a dobtego w tym roku stuknie mi 35 lat. Teraz okazało się ze jeszcze endometrioza. Po tym leczeniu odpuszczam bo wiem że jak mi się uda to będzie cud... dlatego wiem że Ten na Górze wie co robi ....

Zgłoś nadużycie #62 1 lutego 2016, 21:17

staraczka33 Supermama

duszka napisał(a)

Kochane , ja już przestałam planować . Po 2 latach można się załamać. Jestem po hsg, laparoskopii, stymulacji Clostilbegyt i Pregnylem. Mam problem z tarczyca, niska rezerwę jajnikowa, za wysokie fsh a dobtego w tym roku stuknie mi 35 lat. Teraz okazało się ze jeszcze endometrioza. Po tym leczeniu odpuszczam bo wiem że jak mi się uda to będzie cud... dlatego wiem że Ten na Górze wie co robi ....

Ja mam za soba hsg histeroskopie usunieto mi polip w macicy,iui i podobno wszystko jest ok a jednak nie udaje sie

Zgłoś nadużycie #63 1 lutego 2016, 21:18

staraczka33 Supermama
Nie wspomne o endometriozie pierwszego stopnia nie wiem czy ten pierwszy stopien to jakies pocieszenie moze moglobyc gorzej

Zgłoś nadużycie #64 1 lutego 2016, 21:21

kiwi Fajna mama
ja od października piję inofen na przemian z femibion natal 1, łykałam cynk, selen, omega 3, acard, ostatnio wit d - cuda niewidy i tym samym faszeruję męża ale efektów brak , a staram się od kwietnia 2015r.
Od wymienionych suplementów już powoli odchodzę, może na koniec spróbuję jeszcze z ziołami ojca Grzegorza, brałam też castagnus ale nie pomógł. A jak to nie da efektów to będzie trzeba pomyśleć o klinice leczenia niepłodności.

Zgłoś nadużycie #65 1 lutego 2016, 21:35

duszka Fajna mama
Staraczka kochana Ty też dużo przeszlas ale nie poddawaj się . Musi się udać
Kiwi ja z leków to tylko Visanne na endometrioze i folik , plus hormon tarczycy, po kuracji myślę że wrócę do Inofemu, chociaż nie wierzę że on mi pomoże

Zgłoś nadużycie #66 1 lutego 2016, 21:44

duszka Fajna mama
A gdzie reszta staraczek ?? ? Śpicie ?

Zgłoś nadużycie #67 1 lutego 2016, 21:55

staraczka33 Supermama

duszka napisał(a)

A gdzie reszta staraczek ?? ? Śpicie ?

Pewnie spia ja tez juz leze zaraz bede chrapac rano trzeba wstac o 5 do pracy

Zgłoś nadużycie #68 1 lutego 2016, 21:57

duszka Fajna mama
Staraczka ja też już w betach :) Jutro mam drugą zmianę w pracy ale też muszę wcześnie wstać. Do jutra kochane , DOBRANOC

Zgłoś nadużycie #69 1 lutego 2016, 22:03

KiedysMusiSieUdac Supermama
Hej jak fajnie ze jest odzew na założony przeze mnie temat bardzo się cieszę :) ja tak jak pisałam jestem mamą 2 letniej Hani jak wszystko nam się poukłada tak jak planujemy to zaczniemy starania kwiecień maj :)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #70 2 lutego 2016, 7:34

duszka Fajna mama
Dzień dobry!! Zaczęło się... źle czuję się po tym moim leku jest mi niedobrze , zbiera mnie na wymioty, czuję się okropnie a tak dobrze się czułam :( Czytałam o skutkach ubocznych ale jak do tej pory wszystko było ok. Jak to o przeżyć do 9 kwietnia? ?? Miłego dnia