Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5871 6 lipca 2016, 11:21

tandem Supermama
duszka może jeszcze uda się go oswoić z tym wyjazdem i pojedzie? kiedy by to miało być?

madzia dziękujemy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5872 6 lipca 2016, 12:39

duszka Fajna mama
Tandem nie pojedzie , to taki typ

Zgłoś nadużycie #5873 6 lipca 2016, 12:43

sangmama Gotowa na wszystko

duszka napisał(a)

Zawsze jeździł z moją matką a teraz jest za duży i mama nie może jechać . On sam nie pojedzie bo taki z niego zuch . Płakać mi się chce .Całe wakacje w domu

Duszka to powiedźcie mu, że Twoja jedzie tam bo ona pomaga w organizowaniu tego wyjazdu i ona musi jechać bo bez niej organizatorzy sobie nie poradzą. Ona piszę dla nich pewne papiery i dokumenty i z rana mówi im co oni mają robić i absolutnie nie jedzie ze względu na niego tylko ona jest prawą ręką tej wycieczki. Może to pomoże jak dziecku się wytłumaczy, że nie ono jest centrum dla Twojej mamy tylko coś innego. Wtedy nie będzie czuł takiego ciężaru, że jest już za duży i z jednej strony by chciał a z drugiej to już wstyd. Pomyśl nad tym, co?

Zgłoś nadużycie #5874 6 lipca 2016, 13:10

duszka Fajna mama
Sangmama to nie wycieczka tylko sanatorium

Zgłoś nadużycie #5875 6 lipca 2016, 13:17

Alemakota Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny. Wczoraj zaczęłam mocniej plamic a raczej krwawic a do tego ból podbrzusza. Pojechaliśmy do szpitala tam powiedzieli ze mogą mnie położyc na tydzień na obserwacje. Wiec poprosiłam o konsultacje z ginekologiem który dyżuruje. Ten nie chciał mnie nawet przebadać. Powiedział ze na tym etapie nie ma sensu i ze nic nie zobaczy. Ze jesli zarodek silny to się utrzyma i żebym brała nospe 3 razy dziennie. Poprosiłam go o leki na podtrzymanie a ten powiedział ze nic mi nie da, dopiero po 2-3 dniach obserwacji na oddziale. I że ciszę to można stwierdzić w 7 tygodniu jak jest puls płodu wiec o mnie ze jestem w ciąży nie może powiedzieć. Wyszłam taka zapłakana ze szok... szukaliśmy lekarza prywatnie ale w Olecku nie ma gabinetu żadnego dopiero Ełk atam o 19 wszystko zamknięte. Przeczekalam do rana na nospie i podpaskach. Dziś rano pojechaliśmy do Ełku, dostałam Duphaston zalecenie 3razy dziennie. Lekarz powiedział mi ze usg nie będzie robił bo o tak nic nie będzie widać ale żebym brała leki i leżała. Ze jeśli nie było skrzepow to nie było to poronienie i brzuch by mnie bardziej bolał. Trochę mnie uspokoił ten doktor. Ale i tak sama nie wiem co myśleć... chyba pozostało czekać na rozwój sytuacji.

Zgłoś nadużycie #5876 6 lipca 2016, 13:20

Poza tym to mimo bólu brzucha wczoraj i krwawienia czuje się bardzo dobrze...

Zgłoś nadużycie #5877 6 lipca 2016, 13:32

duszka Fajna mama
Alemakota trzymaj się

Zgłoś nadużycie #5878 6 lipca 2016, 13:34

Duszka dokładnie rozumiem Twoja sytuacje... mój poprzedni narzeczony taki był. Żył problemami rodziców i brata . Do tego w ciąż ich ratował finansowo i nam brakowało kasy a oni wydawali jego na alkohol papierosy i wyjazdy. Ale moje uwagi do niego w ogóle nie docierały. Robił mi awantury ze jego rodzina jego pieniądze o mam się nie wpierdzielac.

Madzia super ze w końcu dobrze się czujesz :) ja mam zwiększony apetyt mam wrażenie ze jem dużo więcej wiec waga pewnie pójdzie dużo w górę. Ma mdłości pewnie za wcześnie 5/6 t. ale u mnie w rodzinie nikt ich raczej nie miewal do tej pory wiec może i mnie ominą.

Werka gratuluję spadku wagi. Ja tez miałam przed ciążą plan zejść z wagi ale pozostało na planowaniu jedynie. W wakacje zawsze jakoś ciężej mi utrzymać kg :p

Zgłoś nadużycie #5879 6 lipca 2016, 13:46

madzia90krk Fajna mama
Alemakota dziwni lekarze. Usg powinni zrobić 5/6rydzien widać zazwyczaj już pecherzyk plodowy. Na akcję serce owszem na wcześnie ale przecież nawet po endometrium lekarz może stwierdzić wczesną ciążę. Biedna jesteś. A sprawdzalas czy beta ładnie przyrasta? Współczuję tego krwawienia oby to nic poważnego!!

Zgłoś nadużycie #5880 6 lipca 2016, 13:46

Taszka Gotowa na wszystko
Alemakota nie przejmuj się. Musi być dobrze. A swoja drogą co to za lekarz, że nawet przebadać nie chce. Odpoczywaj dużo i nie stresuj się.

Zgłoś nadużycie #5881 6 lipca 2016, 13:46

Vam Fajna mama
Alemakota jej trzymam kciuki! Mam nadzieje ze wszystko dobrze bedzie! Swoja droga rodzilam wlasnie w Elku na Barankach :-D

Zgłoś nadużycie #5882 6 lipca 2016, 13:58

dana32 Zaprawiona w bojach
Wreka gratulacje wygranej i milego wieczoru.
Alemakota trzymam kciuki i czekam na wiesci.
Duszka ja rozumiem Twojego syna bo jak ja mialam 12 lat i mialam zostac na kilka dni bez rodzenstwa u ciotki ktora dobrze znalam po pierwszej nocy wrocilam do domu.Nie ma sie co dziwic w senatorium obce miejsce i ludzie.Podrosnie to pojedzie sam.
Co do sytuacji z m wspolczuje i zycze zebyscie zaczeli od nowa patrzec w tym samym kierunku.
Widze ze tam juz przetwory robicie i ciastami sie chwalicie.Wiec i ja pokaze Wam moje efekty kulinarne.Juz pisalam ze nie umiem gotowac i na dowod zdjecie kapusniaczkow ktore kiedys robilam (oczywiscie ciasto kupne).Takze wieszcie mi macie talent o ktorym inni to pomarzyc moga.

Zgłoś nadużycie #5883 6 lipca 2016, 14:01

duszka Fajna mama
Dana dziękuję za zrozumienie . Sa dzieci odważne i wszytko im jedno , mój niestety nie jest taki. Nie dam go na siłę , zresztą on by nie został .
Alemakota dzięki i trzymaj się kochana

Zgłoś nadużycie #5884 6 lipca 2016, 14:04

Sofi Fajna mama
Werka super efekt :) ile razy ćwiczyłaś?

Duszka to może spytaj tego przyszłego narzeczonego czy też go to wkurza, a dla Miłosza może znajdziesz fajne półkolonie w Twoim mieście?

ja biorę euthyroksu od bardzo dawna dawkę 62,5, a tsh mam 1,24

Alemakota to dobrze że trzymasz się dzielnie :) najlepiej wstawaj tylko do kibelka, nigdzie więcej, dobrze że już masz duphaston, szkoda że lekarz nie chciał sprawdzić na usg, może mają stary sprzęt, a może nie chciał Cię martwić jakby nic nie było widać
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5885 6 lipca 2016, 14:07

Sofi Fajna mama
a ja jestem wściekła od dwóch dni więc chyba się zbliża @
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5886 6 lipca 2016, 14:07

Sofi Fajna mama
i nareszcie przyszły wielkie chmury, uwielbiam chmury, może w końcu spadnie troche deszczu

Zgłoś nadużycie #5887 6 lipca 2016, 14:08

duszka Fajna mama
Mam wynik tsh 0,8 jest ok
Sofi już za późno , jutro mam się ta sprawa rozwiązać

Zgłoś nadużycie #5888 6 lipca 2016, 14:12

tandem Supermama
alemakota dobrze, że dostałaś w końcu duphaston, łykaj, odpoczywaj i czekamy na serduszko!

dana to nie brak talentu - kup sobie ładny minutnik czy coś i już - zdążysz wyjąć na czas :)

duszka wlaśnie, jakieś zajęcie na pewno mu znajdziesz, dla dzieci sporo rzeczy organizują ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5889 6 lipca 2016, 14:14

tandem Supermama
duszka to super,że wynik ładny :)

sofi to u Ciebie nie pada? u nas prawie cały dzień leje... :/ a w mieście to nie aż takie konieczne, szczególnie w godzinie dojazdu z i do pracy

Zgłoś nadużycie #5890 6 lipca 2016, 14:23

Vam Fajna mama
Dana mi tez nie raz zdarzylo sie wyjac cos za pozno :-D albo za wczesnie i ciacho w srodku mokre.

I dziewczyny ten cykl to jakas masakra. To trzeci cykl po odstawieniu anty i chyba cialo zaczyna wariowac. Na twarzy pelno wagrow krostek normalnie wygladam jak nastolatka i tak sie zle czuje z tym. Od jakiegos tygodnia tak mam i nic nie schodzi buuuu