Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5831 5 lipca 2016, 16:48

dana32 Zaprawiona w bojach
Madzia a masz jakies przeczucia co do plci dziecka?
Ja to od poczatku czulam ze bede miec corke :) .
Oby tak bylo wczesniej to za duzo na raz chcialam a niestety nie da sie wszystkiego pogodzic.
Dbaj o siebie.Wymioty powoli powinny ustepowac.

Zgłoś nadużycie #5832 5 lipca 2016, 16:55

duszka Fajna mama
Niestety sama z Miłoszem nie pojadę bo ja nie mam prawa jazdy po pierwsze . Jakoś to przeżyje , nie mam wyjścia . Cieszę się ze codziennie chodzę to mi dodaje energii

Zgłoś nadużycie #5833 5 lipca 2016, 17:22

werkaa Fajna mama

Taszka napisał(a)

Dziewczyny dzieki za cieple slowa. Bardzo sie ciesze, ze w koncu nie ma przeszkod. Musze jeszcze troche tsh obnizyc. Mam nadzieje, ze teraz to sprawnie pojdzie i szybko pojawi sie fasolka ;)

Werka przykro, ze @ znowu zawitala. Na kiedy ci kolejna wpisac?

Alemakota to na kiedy masz termin u gina? Bedziemy trzymac kciuki.

Madzia jak po wizycie?

Na 6 sierpnia :)

Zgłoś nadużycie #5834 5 lipca 2016, 17:35

Taszka Gotowa na wszystko
Weszlam do naszej tabelki i znalazlam wiadomosc od Kamilii, wklejam zeby wszyscy mogli przeczytac: "Dziewczyny pisze tak bo kolejnu raz jak jestem w pl nie moge dodawac postow tak jak byłam na weselu zablokowało nie wiem dlaczego w bxl bez problemu a tu non stop pisze przosze poprawic ponizsze błedy poprawiam i dalej to samo pisze juz tak mialam i sie odblokowało po przyjezdzie do bxl mam nadzszieje ze teraz to tyle nie bedzie trwała :) wiec tak chcem wam powiadomic zeby nie było ze sie nie odzywam próbowałam załozyc nowe konto i tam tez nie moge pisac to samo wyskakuje bede próbowala codziennie cos napisac ale nie wiem czy zamiesci wkoncu ty 3,5 tyg bede a nie chcem znikac :( Mam nadzieje ze ktoraś wejdzie do tabelki i zobaczy wiadomość :) Kamila"

Zgłoś nadużycie #5835 5 lipca 2016, 18:29

madzia90krk Fajna mama
Dana czuję że będzie córeczka. I też bardzo bym chciała..wszyscy w koło mowia ze chłopiec.zobaczymy. byle zdrowe i bylebym to wytrzymała bo psychicznie jest mi źle bardzo nie wiem.co mi jest rozsypalam się. A jeszcze nie dawno gadalysmy o depsresjcach poporodowych ja mam chyba ciążowa heh

Taszka dziękuję. Super że zauważyłaś wiadomość Kamili czekamy na Ciebie !:* nie raz forum płata figle mi często robi problem.z logowaniem i muszę hasło przypominać i zmieniac

Zgłoś nadużycie #5836 5 lipca 2016, 18:31

Chyba mnie cos rozklada. Boli mnie gardlo i caly czas mi zimno. Mam nadzieje, ze to nie jakies grypsko czy cos. Na weekend mam miec gosci i juz nawet wymyslam sobie menu, wiec nie chce byc chora. A jak bedzie fajna pogoda to moze piknik sobie zrobimy :)

Zgłoś nadużycie #5837 5 lipca 2016, 19:41

werkaa Fajna mama

Taszka napisał(a)

Chyba mnie cos rozklada. Boli mnie gardlo i caly czas mi zimno. Mam nadzieje, ze to nie jakies grypsko czy cos. Na weekend mam miec gosci i juz nawet wymyslam sobie menu, wiec nie chce byc chora. A jak bedzie fajna pogoda to moze piknik sobie zrobimy :)

Pochwal się menu :D

Zgłoś nadużycie #5838 5 lipca 2016, 20:10

Na sobote chce lazanki przygotowac. Niedzielny obiad stoi jeszcze pod znakiem zapytania (moze papryczki faszerowane), a na deser ciasto z owocami :)

Zgłoś nadużycie #5839 5 lipca 2016, 20:51

Mika29 Fajna mama
Dziewczyny przeczytajcie ten artykuł o stosowaniu paracetamol w czasie ciąży. Tak jako ciekawostkę i ostrzeżenie.
http://m.interia.pl/nowe-technologie/news,nId,2231037

Zgłoś nadużycie #5840 5 lipca 2016, 20:59

duszka Fajna mama
A do mnie dotarło ze mój mąż żyje życiem swoich rodziców i siostry . Mam tego dość :(

Zgłoś nadużycie #5841 5 lipca 2016, 21:58

madzia90krk Fajna mama
Mika to dobrze ze ja się wytrzymałam przy zapaleniu ucha i wytrzymałam ból bo lekarz zapisał mi paracetamol i to forte co 6 h ale się balam

Zgłoś nadużycie #5842 5 lipca 2016, 22:30

fiore25 Fajna mama
Hej :) wieki mnie nie było. Zwyczajnie nie mam czasu :( a jeszcze jaj teraz przetwory się zaczęły, to wogóle... I do tego na weekendzie impreza urodzinowa :)
Taszka super że wszystko ok i życzę Ci, żeby było jak w naszym przypadku. Sytuacja bardzo podobna. Powtórzyliśmy badania męża, które były o niebo lepsze, a za kilka dni zobaczyliśmy dwie upragnione od ponad dwóch lat kreseczki :) i nasze szczęście w piątek skończy dwa lata :) ))

Zgłoś nadużycie #5843 5 lipca 2016, 22:32

fiore25 Fajna mama
Szokujące z tym paracetamolem. Całe szczęście, że nie miałam potrzeby brać w ciąży.

Zgłoś nadużycie #5844 5 lipca 2016, 22:35

fiore25 Fajna mama
Madzia super, że z fasolką ok.
Nie nadrobie już dzisiaj więcej. Może jutro, choć mam plany po pracy robic ogórki i galaretke z porzeczek, więc się okaże...
Życzę wszystkim stosunkowo udanej nocy :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #5845 6 lipca 2016, 0:12

tandem Supermama
werkaa no to może stres lub jakaś inna przyczyna przedłużyła te cykle. Przykro mi ale trzymam kciuki za kolejny cykl!

vam dziękuję, mam nadzieję, że wytrzymam :) cel mam jasno zwizualizowany, więc liczę, że będzie dobrze ;)

dana to super,że z domkiem do przodu i w takim razie czekam na lawinową porcję zdjęć :) z butkami ladnymi też :) kiedy impreza? Co do badań - dokładnie, położę się na kilka dni, nie będę musiała biegać, pilnować godzin itp.,ani płacić - i mam nadzieję, że do czegoś mądrego dojdą, albo niedługo pojawi się fasolka i już :)

madzia super,że wszystko w porządku :) i niesamowite, już badania kolejne będziesz miała a ja dopiero kolejne testowanie :) jak ten czas leci szybciutko! ciekawe jakiej płci maluch się tam u Ciebie kryje :) jak myślisz?

Taszka a jakie masz teraz tsh? euthyrox? Trzymam kciuki!! :)
ale super hakerka z Ciebie, że znalazłaś wiadomość od Kamili :) faktycznie, ostatnio też tak miała :/ fajnie wymyśliła, żeby nam odpisać :)
zdrowia! szczególnie na piknik (i pogody!) Co to za okazja?

duszka super,że udaje Ci się taki dodatkowy zastrzyk energii zdobyć :) ja dziś miałam koleżanki w gościnie, więc z ćwiczeń nici. Ale nie poddam się i wrócę, na pewno.
Współczuję sytuacji z mężem,to bardzo trudne - odciąć męską pępowinę. Trzymam kciuki za skuteczne oddzielanie od gniazda rodzicielskiego!

fiore witaj, rzeczywiście sporo Cię nie było. Urodziny Twoje? wszystkiego dobrego! Powodzenia z przetworami. I super, że tak Wam się udało pięknie z córeczką :) oby teraz było jeszcze lepiej.

Dobranoc!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5846 6 lipca 2016, 7:31

duszka Fajna mama
Dzień dobry!
Tandem tej pępowiny nigdy się nie odetnie . Tak było jest i będzie. Ja rozumiem że rodzicom trzeba pomóc ale harować codziennie to już lekka przesada, jak też całymi wieczorami a czasem i w ciągu dnia gadać z siostrą i żyć jej problemami . Do tego stopnia że nie wie co  w domu się dzieje, on wczoraj zdziwiony że w ten piątek jadę do lekarza!!! On myślał że w następny. Wiedział też że w następny poniedziałek mamy się wybrać do mojej kuzynki która jest po wypadku i też wczoraj był mocno zaskoczony . A w nocy to wkur... mnie na całego. Ja mam okropny problem ze spaniem . Czasami nie mogę zasnąć , a jak się przebudzę w nocy to długo nie mogę znów zasnąć. Wczoraj padłam wyjątkowo ale około 23 zaczął pisać z siostrą i mnie obudził. Nie mogłam potem długo zasnąć , jak mu o tym powiedziałam to jeszcze mi się oberwało. Tak więc pozostaje mi trochę się do niego nie odzywać i robić swoje , bo można się wykończyć

Zgłoś nadużycie #5847 6 lipca 2016, 7:33

duszka Fajna mama
Idę zaraz badać tsh :)

Zgłoś nadużycie #5848 6 lipca 2016, 7:52

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

Duszka napisz jaki wynik.
Współczuję sytuacji z mężem. Wyobrażam sobie, że jest to bardzo wkurzajace. Ja mam takich teściów, że nawet mój M teraz nie chce z nimi utrzymywać kontaktów.

U nas dzisiaj pogoda to jakaś masakra typowa bardzo zimna jesień :-( czytałam w necie, że ten lipiec ma być najgorszym lipcem XXI wieku.

Zgłoś nadużycie #5849 6 lipca 2016, 8:03

duszka Fajna mama
Ja już jestem tym wszystkim zmęczona a w mężu nie mam praktycznie oparcia . Nie ma widoku ze coś się zmieni na lepsze , może być gorzej z tego co widzę

Zgłoś nadużycie #5850 6 lipca 2016, 8:10

tandem Supermama
duszka powodzenia na tsh.
Szkoda, że mąż nie próbuje nawet zauwazyć,że zachowuje się mniej jak mąż a bardziej jak syn. Przypomina mi się tu biblijne "opuści ojca swego i matkę swoją"... może módl się w tej intencji, skoro przez zwyczajne rozmowy nic do niego nie trafia?

mika serio tak piszą o lipcu? masakra... ja pożyczyłam dziś na rower kurtkę przeciwdeszczową męża, bo swojej nie mogłam znaleźć i w sumie na dobre mi to wyszło, bo jest większa=więcej osłania

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0