Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5791 5 lipca 2016, 9:16

sangmama Gotowa na wszystko
Tandem czemu idziesz do szpitala?

Zgłoś nadużycie #5792 5 lipca 2016, 9:17

Sofi Fajna mama
Sangmama nie pamiętam czy pisałaś jakie długie masz cykle, czy możliwe żeby już był okres?

Duszka olej męża i pojedź gdzie chcesz z Miłoszem, albo jakąś koleżanką, Tandem tak samo, w czasie urlopu ,ani nigdy,  nie jesteśmy przywiązane łańcuchem, nawet jeśli bardzo bardzo kochamy mężów

Tandem kolejny raz piszesz ogólnie o mężczyznach i majsterkowaniu :) a mój akurat nienawidzi z całego serca takich robót domowych, lubi rąbać drewno, przerzucać węgiel, ścinać drzewa, ale jakby miał pomalować farbą cokolwiek to będzie kurwował cały dzień, dlatego w domu sama wszystko remontuję i dlatego nie mam zasłonek, ani firanek, bo chyba bym sobie nie dała rady z wiertarką, a bardzo bym chciała je mieć, zastanawiałam się czy nie prosić o to sąsiada, ale chyba by wojna wybuchła :) w najbliższym czasie czeka mnie malowanie kuchni, a ule dla pszczół też sama zbijam i maluję
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5793 5 lipca 2016, 9:22

Sofi Fajna mama
Wczoraj mieliśmy taki dialog z m
m - ale jesteś piękna!
ja - a ty przystojny!
m - dzięki tobie
ja - jak to dzięki mnie jesteś przystojny ??
m - bo szczęśliwy :)
ja - :) :) :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5794 5 lipca 2016, 9:24

Mika29 Fajna mama
Duszka współczuję takiej sytuacji i chyba wiem co czujesz bo ja teraz też ciągle sama z córka w domu. Chociaż żeby była pogoda ładna to byśmy sobie na plażę pojechały. Narazie przy życiu trzymie mnie to, że mój M ma od poniedziałku urlop.

Sangmama bardzo mi przykro.

Tandem oczywiście informuj nas co i jak w szpitalu.

Ja narazie mam doła. Dziś 19 dc a wczoraj test owu negatywny ale dziś się pojawił śluz płodnych więc może jeszcze nic straconego. 27 mam wizytę u endo (to jest endokrynolog - ginekolog) i chyba z nią o tym pogadam.

Zgłoś nadużycie #5795 5 lipca 2016, 9:28

Zazwyczaj cykle mam 28_29 dni a jakby to był okres to cykl był wyjątkowo krótki 25 dni. Teraz to już na pewno kwestia kilku dni i wszystko będzie jasne na 100% :)

Zgłoś nadużycie #5796 5 lipca 2016, 9:41

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Tandem wcześniej miałam przeważnie cykle 33 dniowe ostatni tak zwariował po powrocie z Węgier.
Sangmama trzymam kciuki żeby to była implantacja :)

Zgłoś nadużycie #5797 5 lipca 2016, 9:42

duszka Fajna mama
Ehh wszytko u mnie jest pod górkę ale cóż zrobić widocznie tak ma być

Zgłoś nadużycie #5798 5 lipca 2016, 9:43

werkaa Fajna mama

duszka napisał(a)

Ehh wszytko u mnie jest pod górkę ale cóż zrobić widocznie tak ma być

Co się stało Duszka?

Zgłoś nadużycie #5799 5 lipca 2016, 9:57

tandem Supermama
sangmama mam skierowanie na 3-dniowe badania od endo-gina; po 6msc starań je dostałam, ze względu na nieregularne cykle, problemy z prolaktyną, progesteronem i tsh; zapisać można się w pierwszym dniu @, ale przez różne zawirowania przepadły mi poprzednie cykle; teraz 2 z 4 powyższych problemów mam rozwiązane, ale postanowiłam wykorzystać skierowanie póki w pracy jest lżej i mogę na chwilę zniknąć; przebadają mnie od stóp do głów i mam nadzieję, że będzie potem tylko lepiej

sofi wiem,że nie jestem przywiązana do męża łańcuchem :D ale my teraz tak pragniemy swojej obecności, jesteśmy nienasyceni wspólnym czasem :) i np. dziś i jutro mam się widzieć z różnymi koleżankami i na jedne z nich jestem zła, bo miałyśmy się spotkać z mężami, ale ich mężowie nie chcą bo jest jeszcze jakiś mecz euro (mój nie ogląda) - cieszyłam się, że lepiej się też oni poznają a tak to mi żal, że nie będę w domu z nim - taka teraz jestem wredna przylepa :)
Każdy mężczyzna spełnia się w swojej męskości nieco inaczej, rąbanie drewna jest jak najbardziej super jeśli o ten aspekt chodzi :D a po drugie, powiedzmy sobie szczerze, takie firanki czy obrazek na ścianie - co to za efekt, mężczyźnie nie warto w ogóle się za to zabierać (tak próbuję sobie tłumaczyć męską niechęć do drobnych spraw). Mój teraz robi takie bardziej spektakularne rzeczy przy tym domku (np. przekopanie całego wnętrza-usunięcie humusu z "podłogi") - i coś takiego daje uczucie spełnienia i zachęca by działać dalej :) A że meble też robimy razem od zera - jego tata był stolarzem. I ładnie go wszystkim chwalę, koleżanki/kuzynki/ciocie robią och i ach, a mąż chętniejszy by tworzyć dalej :) drobiazgów też nie lubi i ogrodu za bardzo - ale nad tym popracujemy jak już będziemy mieć swój :)
A Ty to po prostu twórcza i zaradna kobieta jesteś, dlatego ule robisz ;)
Rozmowa z mężem - super :)

mika trzymam kciuki za ładną pogodę, piękną owu, dobre rady endo-gin :)

werkaa to nieładnie, ja miałam podobnie... :/ a który masz dziś dc?

duszka nie wszystko, nie wszystko! masz synka, męża, pracę, za oknem słońce a na forum wspierające staraczki :) poszukaj dobrych stron, a fasolce będzie łatwiej! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5800 5 lipca 2016, 10:13

Vam Fajna mama
U mnie 10dc chec na m sie zbliza wiec i plodne pewnie dni na dniach :-) rany co za sen mialam dzis. Snilo mi sie ze rodze. Ale chyba bylam panienka bo snil mi sie tata ktory juz nie zyje i stare mieszkanie i to rodzice zawiezli mnie do szpitala :-D pamietam tylko ze lekarz pytal mnie czy w domu mam syna czy corke i jak rodzilam bo teraz na pewno naturalnie. Nie wiem co tym razem mi sie trafilo bo syn obudzil mnie rano :-D

Zgłoś nadużycie #5801 5 lipca 2016, 10:14

Tandem no to faktycznie. ... obyś faktycznie trafiła na dobrą opiekę medyczną która wyciągnie na prawdę jakieś konkretne wnioski z tych badań a twój pobyt okaże się owocny. I faktycznie będziesz wiedziała po wyjściu więcej niż po wejściu do tego szpitala. Tylko się nie stresuj kochana......

Jej... ja jestem rozczarowana tym krwawienie. ..
Ja na prawdę czułam te wszystkie objawy...
Przecież sobie tego nie wmowilam na siłę...

No nic..... trzeba czekać

Zgłoś nadużycie #5802 5 lipca 2016, 10:19

tandem Supermama
Vam co za sen! ja też raz miałam podobny i mąż mnie obudził zanim poznałam czy to chłopiec, czy dziewczynka :) życzę jak najszybszego spełnienia - owocnego firankowania!

sangmama wiadomo,że sobie nie wmawiałaś! współczuję, takie zawody są trudne :(
i dziękuję, to fakt, stresuję się, bo nigdy nie byłam w szpitalu, boję się wenflonów i całej reszty

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5803 5 lipca 2016, 10:24

Na pewno nie będzie tak źle. ... badania tez są dla ludzi także jestem pewna że same badania pójdą bardziej gładko niż się spodziewasz :)

Zgłoś nadużycie #5804 5 lipca 2016, 10:29

tandem Supermama

sangmama napisał(a)

Na pewno nie będzie tak źle. ... badania tez są dla ludzi także jestem pewna że same badania pójdą bardziej gładko niż się spodziewasz :)

dziękuję, mam taką nadzieję! większość będzie pewnie w piątek z samego rana, na czczo, a potem czekanie do poniedziałku na wypis - i prosto do napro na konsultacje :)

Zgłoś nadużycie #5805 5 lipca 2016, 11:04

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werkaa to nieładnie, ja miałam podobnie... :/ a który masz dziś dc?

Dzisiaj 38dc :) Ale brzuch i piersi bolą więc pewnie niedługo dostanę @ :)
A my już wczoraj wpłaciliśmy zaliczkę :) Padło jednak na Koronę bo z tego drugiego lokalu obsługa zwyczajnie nas brzydko mówiąc olała. Teraz najgorsze szukanie orkiestry :(
Tandem trzymam kciuki za badania :)

Zgłoś nadużycie #5806 5 lipca 2016, 11:07

duszka Fajna mama
Weerka taki mój zasrany los , nie wiem czy kiedyś się zmieni

Zgłoś nadużycie #5807 5 lipca 2016, 11:16

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny dawno mnie nie było dziękuję mika za pamięć !
Oczywiście nie przenioslam się na wątek dla oczekujących jestem z wami od początku i będę z wami do ostatnich dwóch kreseczek ! Miałam a właściwie mam ciężki czas i nie chciałam wam ciągle narzekać .

Sofi Ale masz sny ! Ja ostatnio spać nie mogę i tak siedzę wieczorami z telefonem w ręku i przypomniałam sobie ze kiedyś mówiła o stronie poronienie pl i nie wiem co mną kierowało ze akurat tak wchodzę i czytam te przerażające historie a później doszukuje się dziury w całym myśląc nad swoim złym samopoczuciem i też snia mi się koszmary :(

Wiem ze alemakota robiła betę i wyszła pozytywna później delikatne krwawienie mam nadzieję ze wszystko u niej ok.

Sagmmama za Ciebie też trzymam kciuki. Oby to dzidziuś zagniezdzal się i mamusi.

Duszka ciężko mi Cię pocieszyć bo sama chodzę zdolowana i najchętniej zamknelabym się w łazience płacząc. Jestem z tobą myślami.

Tandem trzymam kciuki za szpital i wizytę i napro. Pytałaś kiedyś i miejsca w okolicach Krakowa. Ja jestem z Krakowa z takich miejsc fajnych które ja lubię na spacery wypoczynek to ojców Dobczyce Wieliczka ale nie są to jakieś mega atrakcyjne pod względem zwiedzenia. Ojców wiadomo Las klimat super. Dobczyce zapora zamek rzeka :) Wieliczka kopalnia soli i pyszna knajpa pod sola :) jak coś mi przyjdzie do głowy to napiszę. Kazimierz w Krakowie jest urokliwy także też polecam na spacerki :)

Ja zaraz do ginekologa.

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #5808 5 lipca 2016, 11:27

Mika29 Fajna mama
Madzia super, że się odezwałaś. :-) Napisz co u gin.

Zgłoś nadużycie #5809 5 lipca 2016, 11:45

tandem Supermama
werkaa obsługa jest bardzo ważna, więc dobrze zrobiliście; my zdecydowaliśmy się na dja ale wybór i tak nie był łatwy. Trzymam kciuki. I za wyregulowanie cykli! masz problemy z prolaktyną lub progesteronem?

madzia to miło, że nie planujesz nas opuszczać :) przyszłe mamy są tu bardzo mile widziane - jako tchnienie nadziei :) powodzenia u gin i daj znać! nie czytaj tamtej strony, jeżeli wpływa na Ciebie tak dołująco... chyba,że to nie tylko to?
Dobczyce - tam nie byłam, muszę sprawdzić. Resztę widziałam, Krk też znam w miarę dobrze, mam tam rodzinkę (na śdm wyjeżdżają i zostawiają nam mieszkanie), ale boję się, że będzie mocne zatłoczone, dlatego chcę wykorzystać okazję i zobaczyć jakieś mniej popularne miejsca w okolicy :) Dziękuję, mam nadzieję, że ten weekend "badawczy" będzie dużym krokiem w dobrą stronę.

Zgłoś nadużycie #5810 5 lipca 2016, 12:58

Taszka Gotowa na wszystko
Witam! Melduję się po wizycie i mam dobre wieści :) Mój mąż ma o niebo lepsze wyniki niż ostatnio. Lekarz stwierdził, że są bardzo dobre i że w każdym cyklu może się udać, więc będziemy serduszkowac i czekać na efekty :) :) :) Mam nadzieję, ze szybko to nastąpi :)