Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5731 3 lipca 2016, 22:15

duszka Fajna mama
Sofi impreza się udała , dziś dłużej chodziłam żeby spalić ;) Muszę sobie kupić buty bo te co mam sa beznadziejne . Chodzę dwa tygodnie i 3 palce mam sine, masakra będą mi schodzily paznokcie . Ja zawsze tak mam , nie mogę chodzić w adidasach. Mój mąż twierdzi że powinnam nic sobie buty do biegania .
Sofi życzę Ci abyś była w ciąży jak najszybciej :)

Zgłoś nadużycie #5732 3 lipca 2016, 22:22

duszka Fajna mama
Dobranoc ♡ ja już padam a jutro idę na rano do pracy

Zgłoś nadużycie #5733 4 lipca 2016, 5:56

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

Sofi ale sen aż ciary przechodzą jak die czyta.
Gratuluję treningów. Trzymaj tak dalej :-)

Duszka masakra może zeczywiscie spróbuj zmienić buty.  Super, że urodziny udane :-)  

Kamila mam nadzieję, że już jesteś w Pl. Jak podróż minęła?

Zgłoś nadużycie #5734 4 lipca 2016, 6:36

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Miłego dnia życzę ♡
Po tygodniu wyrzeczeń jedzeniowych i kijach waga tylko - 0,5 kg ale z tarczycą bardzo ciężko się odchudzać niestety

Zgłoś nadużycie #5735 4 lipca 2016, 7:35

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Duszka fajnie że impreza się udała :) Koniecznie zmień buty :) Duszka -0,5 zawsze coś :D
Sofi ale miałaś sen :)
Kamila jak tam już w domku? :)
Mi przez 4 dni ubyło -0,5kg :) Treningi Chodakowskiej i hula-hop :D
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #5736 4 lipca 2016, 8:14

Vam Fajna mama
O masz Sofi co za sen! Oby owulacja byla owocna :-) mi sie tez kilka razy snilo ze jestem w ciazy albo ze rodze ale niestety to tylko sen :-)

Zgłoś nadużycie #5737 4 lipca 2016, 8:22

duszka Fajna mama
Weerka ja przed braniem leków na tarczycę potrafiłam pięknie schudnąć , teraz niestety nie jest tak łatwo :(

Zgłoś nadużycie #5738 4 lipca 2016, 8:44

tandem Supermama
duszka gdzie czytałaś o tym powiązaniu tarczycy z laktozą i glutenem? wrzuciłabyś link? kup sobie buty, kup - współczuję paznokci :/
gratuluję -0,5kg

kamila współczuję przebojów z autem! :( a pamiętałam, o której miałaś dojechać mniej więcej i myślałam wtedy o Tobie: o, kamila już pewnie dojechała...
No ale całe szczęście, że ta awaria została wykryta przed wyjazdem! Okropna jest świadomość, że można się w ogóle nie spodziewać, że już te śruby poodpadały..
paznokietki fajne :) my mamy dwie kołdry: letnią (z ikei) i zimową (z jyska). Dla mnie znaczenie miały wymiary :)

werkaa jak wyjazd?

mala_ala przykro mi!

vam jaki macie klimatyzator? bo też myśleliśmy o kupnie, ale póki co rozpoznajemy temat.

sofi współczuję pominiętej wycieczki! i co za sen... oby jedno było prawdziwe, że nowy maluszek już się zagnieżdża ;) trzymam kciuki
za wytrwałość treningową :) no i super, że mąż tak ładnie powiedział o twarzy :)

aniaaa to trzymam kciuki za starania w komfortowych warunkach :)

mika gratulacje za wytrwałość zaprawową :)

pelna.nadziei, o to już za tydzień wracasz, super! trzymam kciuki za magiczny efekty :)

My mieliśmy bardzo pracowitą sobotę, niedzielę - kilka godzin na plaży, obiad w czasie burzy i wracałam sama pociągiem do domu (po 1 w nocy byłam na miejscu). Mąż został na działce, żeby dopilnować dziś fachowca z koparką no i sam będzie dalej pracował przy domku. Wrócić do pracy było ciężko :/
miłego dnia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5739 4 lipca 2016, 9:15

kamila19880 Fajna mama
hejka przyjechałam punkt 20 :) jechałam równo 14 h nie mogłam postu wczoraj dodac nie wiem dlaczego. podruż mineła ok droga pusta żadnego korku normalnie 16 jedziemy  a teraz wszybciej i super ;) chomik tez zadowolony z podróży heheh własnie ja pośniadanku
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #5740 4 lipca 2016, 9:26

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry.

Sofi co za sen :) gratuluję wytrwałości w ćwiczeniach. :)

Duszka, graruluje pirewszego 0,5 kg. Najgorzej zrzucić pierwsze kg później jak sie widzi ze waga spada to jest większa motywacja i zapał do ćwiczeń.

Kamila,super że już jesteś na miejscu. Może w PL starania będą bardzo owocne. :)

Dziś zapowiada się bardzo słoneczny dzień. Miłego dnia. :)

Zgłoś nadużycie #5741 4 lipca 2016, 9:30

Sofi Fajna mama
Duszka może kup sobie taki sandały sportowe z odkrytymi palcami :) a 0,5 kg w tydzień to całkiem dobrze :) bo maksymalnie można 1kg żeby było zdrowo, więc jak Ci tak ciężko chudnąć to połowa dozwolonej ilości to nieźle, życzę dalszej wytrwałości :) a ja przyznam, że dzięki ćwiczeniom mam lepsze krążenie i widzę różnicę, bo mam rumieńce, mniejsze worki i cienie pod oczami, mam więcej energii na co dzień, no i trochę silniejsze mięśnie, ale czy schudłam to nie wiem

Tandem życzę wytrwałości w pracy, ale pewnie warto było dłużej zostać :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5742 4 lipca 2016, 9:44

tandem Supermama
kamila to super, że podróż przebiegła bezpiecznie i na dodatek szybciej :) chomik spał?

sofi mąż dopiero wróci dziś wieczorem, został bez motywatora w postaci mnie, ale wierzę, że zrobi nawet więcej niż myślę :)
Najważniejsze, że się lepiej czujesz, taki zapas endorfin działa wyzwalająco :) mnie mięśnie rąk i pleców bolą po sobotnim romansie z łopatą, ale uśmiech z twarzy nie znikał :)

mala_ala u mnie chyba też będzie cały dzień słońce :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5743 4 lipca 2016, 10:14

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

duszka gdzie czytałaś o tym powiązaniu tarczycy z laktozą i glutenem? wrzuciłabyś link? kup sobie buty, kup - współczuję paznokci :/
gratuluję -0,5kg
kamila współczuję przebojów z autem! :( a pamiętałam, o której miałaś dojechać mniej więcej i myślałam wtedy o Tobie: o, kamila już pewnie dojechała...
No ale całe szczęście, że ta awaria została wykryta przed wyjazdem! Okropna jest świadomość, że można się w ogóle nie spodziewać, że już te śruby poodpadały..
paznokietki fajne :) my mamy dwie kołdry: letnią (z ikei) i zimową (z jyska). Dla mnie znaczenie miały wymiary :)
werkaa jak wyjazd?
mala_ala przykro mi!
vam jaki macie klimatyzator? bo też myśleliśmy o kupnie, ale póki co rozpoznajemy temat.
sofi współczuję pominiętej wycieczki! i co za sen... oby jedno było prawdziwe, że nowy maluszek już się zagnieżdża ;) trzymam kciuki
za wytrwałość treningową :) no i super, że mąż tak ładnie powiedział o twarzy :)
aniaaa to trzymam kciuki za starania w komfortowych warunkach :)
mika gratulacje za wytrwałość zaprawową :)
pelna.nadziei, o to już za tydzień wracasz, super! trzymam kciuki za magiczny efekty :)
My mieliśmy bardzo pracowitą sobotę, niedzielę - kilka godzin na plaży, obiad w czasie burzy i wracałam sama pociągiem do domu (po 1 w nocy byłam na miejscu). Mąż został na działce, żeby dopilnować dziś fachowca z koparką no i sam będzie dalej pracował przy domku. Wrócić do pracy było ciężko :/
miłego dnia!

Wyjazd super :)
Aż się wracać nie chciało :) Pogoda nas zmusiła :D
Widzę że budowa domku idzie pełną parą :D
Ja zaraz się zabieram za ćwiczenia dopóki nie jest jeszcze gorąco :D

Zgłoś nadużycie #5744 4 lipca 2016, 10:40

tandem Supermama
werkaa no to świetnie, że wyjazd pomógł doładować się pozytywną energią :) powodzenia z ćwiczeniami! mi dziś znów przepadną, bo po pracy jadę do rodziców i będę czekać aż odbierze mnie mąż
Tak, domek nabiera coraz bardziej realnych kształtów :)

Zgłoś nadużycie #5745 4 lipca 2016, 10:57

Mika29 Fajna mama
Widać, że dziś poniedziałek bo taki tu ruch.

Kamila super, że szczęśliwie dotarliście do Pl. Miłego odpoczynku.

Werkaa super, że wyjazd udany.

Tandem bardzo Wam zazdroszczę tego domku oczywiście tak pozytywnie :-)

Kiedyś słyszałam, że jak się ćwiczy to trzeba się mierzyć bo często waga spada wolniej niż centymetry. U mnie chyba się to sprawdza.

U nad dziś zimno narazie mamy 17 stopni i tak ma być niby cały tydzień dopiero weekend ma być trochę lepszy. Mam nadzieję, że tak będzie bo mój M ma urlop i chcemy gdzieś wyjechać.

Zgłoś nadużycie #5746 4 lipca 2016, 11:03

tandem Supermama
Mika z wagą to nie jest tak, że mięśnie są cięższe od tłuszczu i to wszystko komplikuje? :)
przepraszam,że tak Wam fotki z budowy wstawiam, ale tak pozytywnie się w to wkręcamy i mam nadzieję, że przez to rzeczywiście psychicznie udało nam się wyluzować w temacie starań; a dla Was może jednak będzie to dodatkowa motywacja do pozytywów, by za rok zwołać "sabat staraczek" ? :)

Zgłoś nadużycie #5747 4 lipca 2016, 11:47

Mika29 Fajna mama
Tandem tak właśnie o to chodzi. Więc warto się też mierzyć bo czasem waga może zniechęcić do dalszego działania.
Wstawiaj fotki tak dużo jak możesz. Jeśli można się pochwalić czymś pozytywnym to dlaczego tego nie zrobić :-)

Zgłoś nadużycie #5748 4 lipca 2016, 11:56

tandem Supermama
Dziękuję :) faktycznie, może potrzeba nam pozytywnych wiadomości: czy to z remontów, dietkowania, wakacji czy czegokolwiek :)
mąż właśnie dzwonił ze sprawozdaniem, mieli kłopoty w kopaniu przez wodę gruntową, ale wszystko się udało - jaka jestem z niego dumna, a i on spełniony w męskiej roli :) - polecam waszym mężom takie budowlane prace! :D

mika tam muszę zrobić. Niby mam miarkę krawiecką ale nie mogę jej nigdzie znaleźć. Za to dziś jadę do rodziców - więc nie mam wymówki, miara w ruch i potem dalej do dzieła :)

Zgłoś nadużycie #5749 4 lipca 2016, 11:59

duszka Fajna mama
Tandem nie pamiętam gdzie czytałam ale gdzieś w necie :)
Sofi właśnie myślę o takich sandałach :)

Zgłoś nadużycie #5750 4 lipca 2016, 13:01

Vam Fajna mama
Tandem mamy klimatyzator wolnostojacy nie pamietam firmy a nie ma mnie teraz w domu. Trzeba do niego uszczelnic okno i zamontowac rure przez ktora ucieka gorace powietrze. Generalnie mamy mieszkanko 42mkw ale najlepszy efekt jest w salonie czyli ba jakichs 20mkw. Jest dosc glosny ale chlod bezcenny. Bez niego mialam w domu 32 stopnie a teraz nawet 25