Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5391 28 czerwca 2016, 17:23

werkaa Fajna mama
Cześć :)
Trochę mnie nie było miałam awarię internetu :( Ostatnio jestem pochłonięta szukaniem sali weselnej. Wstępnie już zarezerwowaliśmy ale mamy 2 tygodnie na wpłacenie zaliczki, do tego czasu możemy się jeszcze rozmyślić.
Tylu sal to w życiu nie widziałam a jak sobie pomyślę o fotografie, kamerzyście i zespole muzycznym to mi się odechciewa szukania :D
Dziewczyny z PODKARPACIA może coś polecicie? :)
Witam nowe koleżanki :)
Tandem wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, ślicznych i zdrowych dzieciaczków :D
Madzia zdrówka Ci życzę :)
Sangmama gratuluję takiego wyniku :) Sama się muszę wziąć za odchudzanie rok czasu mi został :)
Sofi masakra jakaś z tymi wypadkami :( Ja kiedyś widziałam jak kobieta identyfikowała zwłoki potrąconego mężczyzny przez szynobus :( Strasznie płakała :( Podobno identyfikowała po ubraniu bo był strasznie zmasakrowany :(

Zgłoś nadużycie #5392 28 czerwca 2016, 17:37

Taszka Gotowa na wszystko
Tandem zapomnialam o najwaznieszym... Z calego serducha zycze ci tego upragnionego bobaska :* :* :*

Zgłoś nadużycie #5393 28 czerwca 2016, 18:01

Alemakota Zaprawiona w bojach
Tandem wszystkiego najlepszego! Ja urodzona równo 30 lat temu dziś urodziny miałam nadzieję ma dwie kreski taki pzent ma 30 ale się nie udało :p

Zgłoś nadużycie #5394 28 czerwca 2016, 18:11

Sofi Fajna mama
Alemakota wszystkiego najlepszego ! :) przykro mi z powodu testu :(
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5395 28 czerwca 2016, 18:17

Sofi Fajna mama
Dziewczyny które czujecie owulację, jaki jest ten ból jajnika?
-tak jakby był spuchnięty i uciskanie go boli? np przy napięciu mięśni przy śmianiu, kaszlu
-czy kłucie niezależne od niczego? takie jakby rwanie
- a może jak na okres?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #5396 28 czerwca 2016, 18:40

kamila19880 Fajna mama
sofi kazda ma inaczej :) nie da sie okreslic tego :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #5397 28 czerwca 2016, 19:08

Sofi Fajna mama
Duszka chyba też miałaś urodziny 23 czerwca? to tez wszystkiego najlepszego :) wymarzonej figury, wymarzonej pracy i wymarzonego dziecka :D

Zgłoś nadużycie #5398 28 czerwca 2016, 19:12

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
O widze duzi z Nas czerwca wszyskim solenizantka wszystkiego najlepszego :)
Ja mialam urodziny 22.06 a moja siostra 23.06 :)

Zgłoś nadużycie #5399 28 czerwca 2016, 20:58

sangmama Gotowa na wszystko
Tandem 100 lat i mnóstwa dzieci :) radości i satysfakcji z życia i aby każdy kolejny dzień przybliżal Cię coraz bardziej do cieszenia się z macierzyństwa

Zgłoś nadużycie #5400 28 czerwca 2016, 21:00

duszka Fajna mama
Sofi dziękuję
Kije zaliczone , można iść spać

Zgłoś nadużycie #5401 28 czerwca 2016, 21:12

Sander Gotowa na wszystko
Dziewczyny również składam życzenia, oby spełnily się marzenia!!! Przepraszam że tak z gruszki ni pietruszki... Bardzo źle przechodzę ciążę, mdłości, wymioty, po prostu nie jestem w stanie funkcjonować. Mam problem... Nie wiem jak powiedzieć koleżance która poronila o ciąży... Obiecałam sobie ze jak zobaczę serduszko to ogłoszenie ciążę oficjalnie. Gdy byłam w ciąży moim najbliższym przyjaciółka - koleżanka wysłałam sms z informacja o tym i szczegółach z wizyty. Doszłam do wniosku ze teraz zrobię to samo. Nie chce widzieć jej łez... Tak mi przykro, wiem ze musi to przetrawic... Pozbierać się po takiej wiadomości... Bardzo rzadko się widzimy. Gdy jedna z naszej czwórki (4 przyjaciółki) zaszła, zaś druga tez niestety straciła wcześniej ciążę mówienie jej na żywo skończyło się strasznie... Jeden wielki płacz... Doradźcie co zrobić proszę...

Zgłoś nadużycie #5402 28 czerwca 2016, 22:12

Sofi Fajna mama
Sander jeśli to jest jedna z czterech, z waszej paczki, to moim zdaniem najlepiej jak poprosisz pozostałe dwie o to, żeby jej przekazały tą wiadomość, niech jej powiedzą, że bardzo się o nią wszystkie martwicie i nie chcecie jej sprawiać przykrości, że jest matką na zawsze, przy nich będzie mogła się swobodnie wypłakać, dobrze, żeby ktoś przy niej był a przy Tobie może będzie chciała ukryć łzy, i najważniejsze, żeby przy niej Twoja ciąża nie była w centrum uwagi wszystkich, i niech się jeszcze może ktoś wypowie bo ja niemam problemów z koleżankami w ciąży, nie czuję do nich urazy, i naprawdę mnie cieszą kolejne ciąże, jeśli chcesz jej napisać sms to możesz takie zdanie: "teraz obie będziemy matkami, bardzo żałuję że moje dziecko nie pozna Twojego"

Zgłoś nadużycie #5403 28 czerwca 2016, 22:26

duszka Fajna mama
Dobranoc

Zgłoś nadużycie #5404 28 czerwca 2016, 22:33

Taszka Gotowa na wszystko
Sander faktycznie znajdujesz sie w kiepskiej sytuacji.
Moja przyjaciolka zasza w ciaze (to byla wpadka) pare miesiecy po tym jak ja poronilam. Jak mnie poinformowala o ciazy, to nie potrafilam sie w ogole cieszyc. Otwarcie jej o tym powiedzialam, ze jej gratuluje, ale z tego powodu co ja przezywam nie umiem sie cieszyc. Wszytsko mnie wkurzalo w niej. Nie potrafilam z nia przezywac tego okresu pelnego nadzieii. Denerwowalo mnie to, ze ja tak bardzo chcialam miec dziecko i je stracilam, a potem nie moglam zajsc, a ona wrecz odwrotnie. Nie cieszyla sie z ciazy, bo to byla wpadka i pokrzyzowala jej wszystkie plany. Przez jakis czas nasz kontakt sie porogszyl. Teraz spotykamy sie regularnie, jak juz maly jest na swiecie, ale nie raz mnie serducho zakluje. Nie chce zaprzepascic tej znajomosci tylko przez to, ze ja nie mam dziecka, a ona tak. Ale na to wszystko potrzeba czasu.

Zgłoś nadużycie #5405 28 czerwca 2016, 23:45

kiwi Fajna mama
Dziewczyny obchodzace urodziny najlepsze życzenia Wam składam dużo zdrowia i spełnienia marzen.
Sofi co do bolow owu to u mnie jest to najczęściej bardzo ostry bol inny niz na @ czasem tylko leżenie przynosi ulgę. Boli mnie w tym boku na ktorym jajniku peka pęcherzyk jak bol jest intensywny to czasem promieniuje do pleców. Trudno mi ten bol do czegoś porównać chyba najbardziej pasuje mi do kolki takiej mocnej.
Sander ja uważam ze przyjaciółka powinna sie od Ciebie dowiedzieć! Wprost, zwyczajnie przecież nie wiesz jqk zareaguje i dalej sama nie zaczynalabym z nią więcej tematow ciazowych jeżeli bedzie chciala i będzie gotować to zapyta Cie o samopoczucie. Ja pisze ze swojego doświadczenia kiedy moja koleżanka narzucają sie sprawiala mi przykrość :( nie stracilam ciazy ale nie moge w ogole w niej byc a jej sie udalo za 1 razem i na wszystko strasznie narzekala :( .

Zgłoś nadużycie #5406 28 czerwca 2016, 23:47

tandem Supermama
Sofi wypadek straszny. wypadki w ogóle są straszne...

Cuki witaj i powodzenia!

sangmama podziwiam. widocznie nie powinnaś chudnąć bardziej..? coś słyszałam, że kobietom dużo trudniej zrzucić wagę. Super, że podeszłaś do tego z głową i myślałaś też o tym, by po prostu oczyścić organizm a teraz zwracasz bardzo uwagę na zdrową żywność. Wyobraziłam sobie bardzo wyraźnie tą miodową łyżeczkę z jogurtem :)

Taszka, kamila, mala_ala, madzia, mika, werkaa, alemakota, sangmama, sander dziękuję :) dziś też różne osoby z rodzinki składają mi życzenia. To miłe, bo dziś już się tego nie spodziewałam :) no i dziękuję szczególnie za to, że wiecie czego mi życzyć najbardziej :)

kamila trzymam kciuki za niespodziankę!

madzia życzę mniej mdlości i zdrowego ucha!

mika to te 14kg to tylko przez tarczycę?

werkaa pochwalisz się zdjęciami wybranej sali?

alemakota, duszka wszystkiego najlepszego dla Was i spełnienia tego najskrytszego marzenia!

sander współczuję objawów i niepewności co do sposobu rozmowy z przyjaciółką; myślę, że propozycje sofi są bardzo dobre; albo zapewnij jej wsparcie pozostałej dwójki, albo napisz szczery sms, tak by mogła nie w Twojej obecności przetrawić niejako tą wiadomość; jedynie czasami z smsami bywa problem, że nie zostają w pełni poprawnie zrozumiane, więc moze ten pierwszy wariant jest bezpieczniejszy (byle zaznaczyły, że to Ty ją informujesz przez wysłanników, a nie że jej nie chcesz powiedzieć i dowiaduje się przez osoby trzecie).

dobranoc!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5407 28 czerwca 2016, 23:48

tandem Supermama
kiwi również dziękuję za życzenia ;)

werkaa a u Ciebie jak sytuacja, który dc?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5408 29 czerwca 2016, 6:10

duszka Fajna mama
Dzień dobry , miłego dnia

Zgłoś nadużycie #5409 29 czerwca 2016, 6:50

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

Alemakota i duszka 100 lat i spełnienia marzeń :-)

Sofi u mnie jak czuje ból to pierwszy jest ból taki rozciągający od środka a później kłucie.

Sander popieram pomysł sofi. Myślę, że jak przy koleżance ktoś będzie to spokojnie będzie mogła się wypłakać i wszystko sobie poukładać.

Tandem u mnie jest tak, że bardzo szybko tyje. Schudniecie lub utrzymanie wagi to jest bardzo ciężka praca. Więc po ciąży się zaparłam i można powiedzieć, że jestem na wiecznej diecie i teraz tak naprawdę żeby schudnąć to zostają mi ćwiczenia. Mam produkty które nawet jak jem mało to po jakimś czasie po nich tyje np. chleb mogę jeść tylko chrupkie pieczywo i to też tylko 2 kanapki dziennie. Moja koleżanka jak jest na diecie to je tak jak ja na codzień bez diety. A najgorsze jest to że ja kocham jeść więc to są wieczne tortury. Czasem jest tak, że mało jem a i tak waga idzie w górę.

Zgłoś nadużycie #5410 29 czerwca 2016, 6:56

kamila19880 Fajna mama
sander powiem ci ze moj mąz powiedział mi o ciązy kolezanki ktora zaszła w tym czasie co ja tyle ze ona nie wiedziala ze jestem bo to było 4 tydzien jak poroniłam przedostatnim razem, nie zaregowałam jakoś eocjonalnie przyjełam to na klate ( w 10 tyg sie dowiedziałam), szczerze to się wkurzyłam czemu ona a czemu nie ja nie miałam z nia kontaktu bardzo długi czas praktycznie przez cała ciaze( mowiłam ze nie chce jej ogladać w ciąży bo mnie wkurzała) ale jakos w 7 mies mąż zaaranżował spotkanie umowili sie z jej meżem na piwo i przyjechali po mnie samochodem i kazali mi zejsc zeby do parku jechac nie wiedziałam ze tam ona była ale jak sie przywitałam to nie było wyjscia musiałam juz jechcac z nimi powiem ci ze napoczatku o pogodzie tylko gadałam bo nie wiedziałam co mam mowic do niej ale juz później sie jakos wyluzowałam i juz od tego momentu miaam z nią bd kontakt juz urodziła mały ma z 1,5 mies.
A jak moja siostra powiedziala ze jest 2 raz w ciazy to sie tez wkurzylam powiedzialam jej jedynie ze strasznie płodna jest heheh ze nie ma pojecia o temp kalendarzykach itp a zachodzi tyle ze u niej sie okazało ze dzidzia umarła bo zachorowała i prawdopodobnie przez to tak połozna mowila i miała łyzeczkowanie w 9 tyg
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...