Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #531 24 lutego 2016, 8:33

duszka Fajna mama
Sraraczka miłego leniuchowania
Werkaa miłej nauki
My wyjeżdżamy za godzinę :) jadę z M busem a w piątek przyjedzie po nas mąż.
Do usłyszenia :)

Zgłoś nadużycie #532 24 lutego 2016, 8:39

staraczka33 Supermama
Milego wypoczynku :-)

Zgłoś nadużycie #533 24 lutego 2016, 9:33

klaudyskaaaa Początkująca
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie. Trafiłam tu przez przypadek, ale pewnie zadomowię się na dłużej. Przeczytałam z zaangażowaniem wszystkie wasze posty i stwierdzam, że pomimo, że każda ma inną historię łączy nas wspólny cel :)
Moja sytuacja jest nieco odmienna, pewnie po kawałku Wam ją streszczę, jeśli nie teraz to na dniach :)
Ogólnie jestem świeżo upieczoną mężatką (pół roku po ślubie), mam 22 lata i jedyne czego mi brakuje do pełnego szczęścia to dziecko. Często słyszę od rówieśników, że ciąża byłaby dla nich końcem świata, że najważniejsze są imprezy, dobra zabawa i brak odpowiedzialności za nikogo i za nic. A ja po prostu zazdroszczę koleżankom męża (który jest pięć lat starszy ode mnie), kuzynkom ciąż bądź małych dzieci. W zasadzie jedyne co mnie powstrzymuje to zdrowy rozsądek: kończę studia dopiero w czerwcu przyszłego roku, umowę w pracy mam póki co na czas określony, więc cierpliwie czekamy do przyszłego roku. Ogólnie sytuację finansową mamy nie najgorszą: mąż ma w miarę pewną pracę, mamy gdzie mieszkać. Starania zaczniemy pewnie dopiero zimą przyszłego roku, nigdy przecież nie wiadomo ile prób przed nami.

Zgłoś nadużycie #534 24 lutego 2016, 10:08

kamila19880 Fajna mama
Witaj ;) to jeszcze troche czai macie ;) ja to żałuje ze wcześniej nie zaczęłam sie starać ale nie chciałam jeszcze dziecka bo tu slub itp byłam pewna ze sie szybko zachodzi i odstawiłam tabletki późno. A tu dupa i juz 8 moesiac sie staram wiec pomysł moze o troche wcześniejszym staraniu sie heheh chociaż życzę ci żeby odrazu załapało ;) ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #535 24 lutego 2016, 10:34

pina87 Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny :) Myślę duszko, że już nie będziesz pisała sama do siebie, na wątku się trochę zagęszcza ;) Dołączam do was, w tym cyklu mam zamiar rozpocząć starania :) Nie nastawiam się na to, że od razu się uda - po tym jak poczytywałam was, ale też z tego co opowiadają mi koleżanki... Praktycznie każda miała/ma problemy z zajściem w ciąże albo z utrzymaniem :( Ja trochę czuję się stara jak na początkującą staraczkę - 28 a za pół roku 29 lat... Tak się jakoś ułożyło i teraz w sumie też moment jeszcze nieidealny (jeszcze nie jestem po ślubie z narzeczonym i na początek będzie tylko cywilny...) ale jak widzę, że to nie jest z tym staraniem jak sobie wyobrażałam - rach ciach złoty strzał hehehe to stwierdziłam, że nie czekam :) pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #536 24 lutego 2016, 11:00

staraczka33 Supermama
Witam nowe kolezanki :-)

Zgłoś nadużycie #537 24 lutego 2016, 11:29

kamila19880 Fajna mama

pina87 napisał(a)

Cześć dziewczyny :) Myślę duszko, że już nie będziesz pisała sama do siebie, na wątku się trochę zagęszcza ;) Dołączam do was, w tym cyklu mam zamiar rozpocząć starania :) Nie nastawiam się na to, że od razu się uda - po tym jak poczytywałam was, ale też z tego co opowiadają mi koleżanki... Praktycznie każda miała/ma problemy z zajściem w ciąże albo z utrzymaniem :( Ja trochę czuję się stara jak na początkującą staraczkę - 28 a za pół roku 29 lat... Tak się jakoś ułożyło i teraz w sumie też moment jeszcze nieidealny (jeszcze nie jestem po ślubie z narzeczonym i na początek będzie tylko cywilny...) ale jak widzę, że to nie jest z tym staraniem jak sobie wyobrażałam - rach ciach złoty strzał hehehe to stwierdziłam, że nie czekam :) pozdrawiam :)

Ja ci dam stara!!!!!! Ja mam 28 a za pol roku 29 Hihi tez miałam pierwszy cywilny 1,5 roku temu a na te wakacje był kościelny ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #538 24 lutego 2016, 12:56

pina87 Świeżo upieczona
O, Kamila to mamy trochę wspólnego :) i sorry, że uraziłam hehe ten jest stary kto się staro czuje, czyli ja ;) Ty się starasz po ślubie, po Bożemu ;) a ja jeszcze nie wiem czy będę miała kościelny... ale mam nadzieję że jakoś to się u mnie ułoży, dzidzia ślub i te rzeczy ;)

Zgłoś nadużycie #539 24 lutego 2016, 13:57

Szczerze powiedziawszy to ślub dał mi poczucie stabilizacji. Z moim aktualnym mężem jesteśmy parą od prawie 9 lat :) Najpierw była to jakaś zabawa nastolatków xD Chociaż byłam świadoma, że jesteśmy razem i będziemy to jednak ślub umocnił to co już mieliśmy.
A co do wcześniejszych starań, po przeczytaniu wpisów na forum, rzeczywiście wezmę to pod uwagę :) Zastanawiam się również czy nie zrobić badań pod tym kątem... Niby podstawowe badania ginekologiczne + cytologię zrobiłam i w zasadzie tyle...

Zgłoś nadużycie #540 24 lutego 2016, 14:40

staraczka33 Supermama

klaudyskaaaa napisał(a)

Szczerze powiedziawszy to ślub dał mi poczucie stabilizacji. Z moim aktualnym mężem jesteśmy parą od prawie 9 lat :) Najpierw była to jakaś zabawa nastolatków xD Chociaż byłam świadoma, że jesteśmy razem i będziemy to jednak ślub umocnił to co już mieliśmy.
A co do wcześniejszych starań, po przeczytaniu wpisów na forum, rzeczywiście wezmę to pod uwagę :) Zastanawiam się również czy nie zrobić badań pod tym kątem... Niby podstawowe badania ginekologiczne + cytologię zrobiłam i w zasadzie tyle...

Zycze udanych i owocnych staranek :-)

Zgłoś nadużycie #541 24 lutego 2016, 14:43

werkaa Fajna mama
Witam nowe koleżanki :)
Ja wróciłam ze szkoły i nic mi się już nie chce :D

Zgłoś nadużycie #542 24 lutego 2016, 15:09

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Witam nowe koleżanki :)
Ja wróciłam ze szkoły i nic mi się już nie chce :D

To teraz odpoczynek lampka winka i lenistwo

Zgłoś nadużycie #543 24 lutego 2016, 15:14

martunia87 Gotowa na wszystko
Witam wszystkich, być moze sa tu jeszcze stare kolezanki? :)
jestem mama prawie 4 letniego Robaczka i chce być mamą po raz drugi, celuje w 2017!! ale nie wykluczam ze nastąpi to wczesniej :)

Zgłoś nadużycie #544 24 lutego 2016, 15:22

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

To teraz odpoczynek lampka winka i lenistwo

No dokładnie :D
Jeszcze obiad trzeba zrobić :)
Mój mąż ostatnio kupił garnki do gotowania na parze może je dzisiaj wypróbuję :D
Może firankę dzisiaj wykorzystam :)

Zgłoś nadużycie #545 24 lutego 2016, 15:30

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

No dokładnie :D
Jeszcze obiad trzeba zrobić :)
Mój mąż ostatnio kupił garnki do gotowania na parze może je dzisiaj wypróbuję :D
Może firankę dzisiaj wykorzystam :)

Tak dobry pomysl z tym winem i firanka oby efektem byla fasolka a ja w tym cyklu postanowilam sie nie spinac nie wyliczac dam mezowi troche odpoczynku

Zgłoś nadużycie #546 24 lutego 2016, 15:36

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Tak dobry pomysl z tym winem i firanka oby efektem byla fasolka a ja w tym cyklu postanowilam sie nie spinac nie wyliczac dam mezowi troche odpoczynku

Ja też bardziej na luzie do starań w tym cyklu podchodzę :D
Co będzie to będzie :D Serduszka tylko kiedy mam ochotę bez testów owu :)
M też jest bardziej zadowolony :)
Wczoraj M trochę poniosło i wciągnął mnie do wanny w ubraniach :D

Zgłoś nadużycie #547 24 lutego 2016, 15:40

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Ja też bardziej na luzie do starań w tym cyklu podchodzę :D
Co będzie to będzie :D Serduszka tylko kiedy mam ochotę bez testów owu :)
M też jest bardziej zadowolony :)
Wczoraj M trochę poniosło i wciągnął mnie do wanny w ubraniach :D

Oooo Weerka widze pelny spontan :-) :-) :-) :-) tak trzymac

Zgłoś nadużycie #548 24 lutego 2016, 15:51

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Oooo Weerka widze pelny spontan :-) :-) :-) :-) tak trzymac

Sama nie wiem co go napadło :D
Czasem taki spontan potrafi rozluźnić atmosferę :D
Ty też firankę dzisiaj zakładaj i działaj :D

Zgłoś nadużycie #549 24 lutego 2016, 16:08