Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5171 23 czerwca 2016, 21:29

kiwi Fajna mama
Atka fajny ten Twoj ekspres ja mam chyba z niższej polki :) co ma dysze do spieniania melka i gdzies w tametej okolicy na dole ekspresu zbierala sie woda ale po odkamienieniu- maz regularnie go czysci przestało kapac a i przestałam pic latte - od miesiaca nie uzywamy dyszy. A tak jestem b.zadowolona i podstawa to dobra kawa. Najbardziej mi odpowiada dallymaer (czy tak to się pisze ;) ) a Ty jak oceniasz swoj ekspres? On sam spienia mleko?
Wizyta wiec udana? będziecie czekac te 3 m?
Taszka b.dobre nastawienie ;)
Mialam podobna sytacje do Twojej rowno z koleżanką zaczelysmy sie starac i jej sie odrazu udalo. Bardzo mi było przykro, niestety nie mogłam się pogodzic z jej narzekaniem na dolegliwości ciążowe i inne rzeczy zwiazane z ciaza i moimi niepowodzeniem, rozczarowanie meza itp. W końcu ograniczyłam nasz kontakt do tej pory nie mam odwagi i nie jestem gotowa ich odwiedzić.

Zgłoś nadużycie #5172 23 czerwca 2016, 21:29

kiwi Fajna mama
J/w

Zgłoś nadużycie #5173 23 czerwca 2016, 22:04

mala_ala Gotowa na wszystko
Atka, proszę przepis :) wyszło jej mi strasznie dużo, musiałam nakarmiłam wszystkich w domu, a jeszcze dużo zostało

http://proste-szybkie-przepisy.pl/zapiekanka-z-miesem-mielonym-i-warzywami/

Taszka, super nastawienie ja też robiłam wiele rzeczy do owulacji później stopowałam, bałam się nawet córkę z wanny wyciągnąć, teraz co ma być to będzie :) życie nam ucieknie przed nosem jak będziemy się tak wszystkim przejmować i stresować, musimy żyć chwilą :)

Zgłoś nadużycie #5174 24 czerwca 2016, 0:52

tandem Supermama
dana,madzia, atka, taszka dziękuję - teraz pozostaje mi cierpliwie czekać.

atka super, że wszystko w porządku, trzymam kciuki, byś szybko zobaczyła pozytyw

kamila moi rodzice mają z tchibo na kapsułki i są zadowoleni :)

kiwi ciekawy ten antybiotyk, daj znać jeśli zauwazysz jakieś efekty

taszka to będziemy się razem motywować, żeby korzystać z życia :) współczuję takiej sytuacji, ale jesteś silna. mi się śniło, że koleżanka z pracy jest w ciąży i byłam w tym snie załamana... :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5175 24 czerwca 2016, 0:54

tandem Supermama
kiwi a ja kawy nie piję w ogóle :)

mala_ala przepis ciekawy, może wypróbuję w najbliższym czasie, tylko w o wiele mniejszej porcji :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #5176 24 czerwca 2016, 8:31

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry!! My szykujemy się na zakończenie roku :)

Miłego dnia Wam kochane życzę :)

Zgłoś nadużycie #5177 24 czerwca 2016, 8:53

madzia90krk Fajna mama
Witam się i ja :)

U nas mega gorąco wcale mi dobrze ta pogoda nie robi.. Ale staramy się szukać plusów. Ns szczęście mam męża na urlopie. Więc dni wyglądają tak ze ja odpoczywam a on z dzieckiem cały dzień. Wczoraj piekłam trzy ciasta na dZisiejsze imieniny babci mdłości przy tym nie było końca ale czego się nie robi dla babć :) dzisiaj postanowiłam zrobić mezowi wolne i zabieram młodą z koleżanką i jej synkiem na plac zabaw na których jest mały basenik zobaczymy jak zareaguje mam nadzieję ze jej się spodoba :) wrzucę wam później jakieś zdjęcie :)

Miłego dzionka kochane :*:*

Zgłoś nadużycie #5178 24 czerwca 2016, 9:01

tandem Supermama
mala_ala przyjemnego zakończenia roku!

madzia ambitnie z tymi ciastami :) plac zabaw z basenem - brzmi bardzo przyjemnie :)

u nas w pracy dziś festyn na początek lata, start o 13, więc nie będzie dziś tak źle :)

Zgłoś nadużycie #5179 24 czerwca 2016, 9:07

Vam Fajna mama
Tandem przykro mi z powodu testu. Nie poddawajcie sie jednak! Moja chrzestna starala sie prawie 10 lat wiedziala ze to 'cos z Nia' bo maz mial juz dwoch synow z poprzedniego malzenstwa. Zdecydowali sie na in vitro. Miala dwie czy trzy niedudane proby. Przed kolejna proba stwierdzila ze rzuca to ze to bez sensu i okazalo sie ze zaszla w ciaze z mezem :-D corka w tym roku konczy 12 lat :-D to tak na pocieszenie.

My jestesmy u mojej mamy. Dom jednorodzinny podworko trampolina basenik piaskownica hustawka truskawki no mlody caly dzien na podworku na szczescie w cieniu bo smazy niemilosiernie a ja nie cierpie takich upalow. Buzka.

Zgłoś nadużycie #5180 24 czerwca 2016, 9:08

kamila19880 Fajna mama
a ja mam dzis dzien przymusowy wolny niepłatny :/;/;//; 60 e poszło sie jeb... strajki znow są i kompletnie nic nie jezdzi tramy metra pociagi autobusy :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #5181 24 czerwca 2016, 9:21

Mika29 Fajna mama
Witam :-)

U nas też dziś strasznie gorąco. Jutro uciekamy na dwa dni nad jezioro to trochę ochłody będzie.

Tandem festyn super sprawa. Miłej zabawy :-)

Vam odpoczywajcie i korzystajcie z atrakcji u rodziców :-)

Kamila dlaczego u Was strajkują?

Zgłoś nadużycie #5182 24 czerwca 2016, 9:54

tandem Supermama
Vam taki ogródek to świetna sprawa dla dzieci :) Wiem, że cień nadziei jest i że takie historie się zdarzają, takie dziecko to jak mały cud :) ale smutne jest to, że trzeba na nie czekać tak długo...

ja od innego gina, nie napro, mam skierowanie na 3 dni na badania w szpitalu (oddział endo-gin) 10-12dc;
w maju nie poszłam, bo miałam kurację od napro, potem miałam nadzieję, no a ten cykl na który czekam w sumie jest "chętny" na takie badania; więc czekam na @ i jak tylko przyjdzie, dzwonię na rejestrację. Ale w ogóle nie czuję się na @... nawet na test wczorajszy zerkałam jeszcze dziś rano czy na pewno nie ma na nim cienia...

kamila współczuję :/

Mika dziękuję :) i dowiedziałam się jeszcze, że w okresie wakacyjnym jest możliwość uczestniczenia w konwersacjach po angielsku w czasie pracy :D więc mam zamiar wykorzystać to w pełni!

Zgłoś nadużycie #5183 24 czerwca 2016, 10:02

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry kochane. Ja juz porannie biegam z kawka.

kiwi napisał(a)

Atka fajny ten Twoj ekspres ja mam chyba z niższej polki :) co ma dysze do spieniania melka i gdzies w tametej okolicy na dole ekspresu zbierala sie woda ale po odkamienieniu- maz regularnie go czysci przestało kapac a i przestałam pic latte - od miesiaca nie uzywamy dyszy. A tak jestem b.zadowolona i podstawa to dobra kawa. Najbardziej mi odpowiada dallymaer (czy tak to się pisze ;) ) a Ty jak oceniasz swoj ekspres? On sam spienia mleko?
Wizyta wiec udana? będziecie czekac te 3 m?
Taszka b.dobre nastawienie ;)
Mialam podobna sytacje do Twojej rowno z koleżanką zaczelysmy sie starac i jej sie odrazu udalo. Bardzo mi było przykro, niestety nie mogłam się pogodzic z jej narzekaniem na dolegliwości ciążowe i inne rzeczy zwiazane z ciaza i moimi niepowodzeniem, rozczarowanie meza itp. W końcu ograniczyłam nasz kontakt do tej pory nie mam odwagi i nie jestem gotowa ich odwiedzić.

Kiwi moj juz ma specjalny pojemnik spieniania meleka, moge sobie jeszcze ustawiać moc spieniania😁.Ja kocham moja maszynę. Co prawda droga, ale warta swojej ceny. Ja tez głownie pije latte. Ja jak miałam dolce gusto Tonjes kapsułki kupowałam od dallymayr jak piłam normalna kawkę. Wracając do twojej maszyny to pod dysza na dole powinien byc malutki czerwony pojemniczek, w nim zbiera sie woda z pary od dyszy. Co jakiś czas trzeba opróżniać.
Moja koleżanki staraczki juz dawno zostały mamusiami i te ze szkoły tez. Ale ja tam wirze, ze mi tez sie uda kiedyś. Chodz zawsze było mi troche smutno. Teraz moja siostra jest w 7 tyg ciazy.

Zgłoś nadużycie #5184 24 czerwca 2016, 10:04

mala_ala napisał(a)

Atka, proszę przepis :) wyszło jej mi strasznie dużo, musiałam nakarmiłam wszystkich w domu, a jeszcze dużo zostało

http://proste-szybkie-przepisy.pl/zapiekanka-z-miesem-mielonym-i-warzywami/

Taszka, super nastawienie ja też robiłam wiele rzeczy do owulacji później stopowałam, bałam się nawet córkę z wanny wyciągnąć, teraz co ma być to będzie :) życie nam ucieknie przed nosem jak będziemy się tak wszystkim przejmować i stresować, musimy żyć chwilą :)

Dziekuje napewno wypróbuje. Kocham zapiekane jedzonka, mimo ze sa tuczące obstawiam sie je ograniczać.
U nas dzis zapowiadają 30 stopni uff.

Zgłoś nadużycie #5185 24 czerwca 2016, 10:38

tandem Supermama
atka to jesteś w zupełnie innej sytuacji niż ja :) u mnie tylko jedna koleżanka ma dwójkę maluchów, ale oni to już 2 i 4 lata; reszta albo dopiero ślubuje, albo w ogóle singielki; więc nawet nie mam z kim przeżywać tego czasu starań... i dlatego bardzo cenię sobie staraczki forumowe :)

Zgłoś nadużycie #5186 24 czerwca 2016, 10:38

kamila19880 Fajna mama
Mika strajkują ale do końca nie wiem związki zawodowe strajkują w obronie pracownikow ale nie wiem dokładnie czemu ;) za dużo strajków żeby zapamietać. A ten ekspres to nad takim sie zastanawiam https://mediamarkt.pl/agd-male/ekspres-de-longhi-nespresso-en-550-b-lattissima-t...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #5187 24 czerwca 2016, 10:42

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry
tandem bardzo przykro :(
Nie poddaje się jeszcze w tym cyklu dziś 24 dc @ brak i jak na razie nic nie wskazuje
W poniedziałek powtórzę bete jak do niedzieli nie przyjdzie @
czuję jakby brzuszek był ciągle napięty i wrażenie jakby mi się ciągle chciało siusiu

Szykuję się z moim najmłodszym prezencikiem na zakończenie roku szkolnego

Miłego dnia wszystkim życzę i pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #5188 24 czerwca 2016, 10:53

tandem Supermama
aniaa dziękuję i przyjemnego zakończenia roku :)

kamila może dobrze sobie sprawić taką przyjemność ;) ja kawy nie piję, to muszę inaczej się zadowalać (zamówiłam sobie kilka książek, o których dawno marzyłam :D )

Zgłoś nadużycie #5189 24 czerwca 2016, 10:55

tandem napisał(a)

aniaa dziękuję i przyjemnego zakończenia roku :)

kamila może dobrze sobie sprawić taką przyjemność ;) ja kawy nie piję, to muszę inaczej się zadowalać (zamówiłam sobie kilka książek, o których dawno marzyłam :D )

Tez kocham czytam książki 😍😍😍

Zgłoś nadużycie #5190 24 czerwca 2016, 11:00

tandem Supermama
atka no widzisz, to rozumiesz moją radość :D
próbuję się pocieszać po negatywie, a lada dzień mam urodziny, potem imieniny, w pracy były premie - to postanowiłam sprawić sobie troszkę przyjemności :)