Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #5031 21 czerwca 2016, 19:28

Atka_1987 Zaprawiona w bojach
Madzia- zdam relacje jak wrócę. Ja oglądam ostro haha

Zgłoś nadużycie #5032 21 czerwca 2016, 19:56

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu zgadzam się z Tobą w 100% :) pięknie to napisałaś wszystko :) Tak jak już pisałam podziwiam Cię, że się zdecydowałaś szybko na drugie dzieciątko. Będziesz młodą mamą dwójki odchowanych dzieci :) , ja mimo większej różnicy wieku, też. :) Wtedy pomyślimy o karierze :)
Kiwi nie napisałam , że dziecko ogranicza, przeczytaj mój post jeszcze raz, kompletnie źle zrozumiałaś to co napisałam. :) Napisałam, żeby korzystać puki można z wolnego czasu. I zorganizowanie nie ma tu nic do rzeczy, np. dziecko chore, gorączkuje itp. potrzebuje mamy, jej miłości, przytulenia itp. wtedy w nosie będziesz miała np. swój wygląd i wyjście do znajomych. Dziecko zwykle choruje w najmniej korzystnym momencie- tata nie zastąpi mamy. Przepraszam, że Cię wystraszyłam.:*

Zgłoś nadużycie #5033 21 czerwca 2016, 20:16

Vam Fajna mama
Kiwi to racja ze z dziecmi mozna wiele i na wakacje i do znajomych ale tak jak pisze Madzia choroba trafia zawsze nie wtedy kiedy trzeba i ogolnie dziexko na pierwszym miejsxu jest :-)

Zgłoś nadużycie #5034 21 czerwca 2016, 20:21

nyna Gotowa na wszystko
Egzamin mam 30 czerwca

Ja mam róznice 2,5 roku miedzy chlopakami i bywało bardzo cieżko były monenty ze poprostu siadałam i ryczalam bo już niedawalam rady fizycznie i psychicznie oczywiscie do tej pory jest tylko Mamooo!!! tata to jakby nieistniał :) ) teraz już chłopaki razem sie bawia psoca maja wspolny jezyk choc niepowiem ze też sie niebija ale nie załuje ze jset taka mala rożnica wieku choć nieraz padalam na twarz :)

Zgłoś nadużycie #5035 21 czerwca 2016, 20:36

Katrina13 Gotowa na wszystko
Nyna a jak było z zazdrością? Starszy był zazdrosny o młodszego braciszka?

Zgłoś nadużycie #5036 21 czerwca 2016, 21:33

nyna Gotowa na wszystko
Nie o brata niebył zazdrosny ale ja od samego poczatku opowiadałam mu o dzidziusiu ogladał zemna filmiki jak dzidziuś rosnie mowilam mu ze dzidzius bedzie plakal ze bede musiała go nosic. Zazdrosc zaczeła sie dopiero o zabawki jak maly zaczal pełzać i interesowac jego zabawkami ale 3 latki tak akurat maja ze wszystko jest moje i to był chyba najtrudniejszy okres bo niemogłam ich nawet na moment spuscić z oka. Dziewczyny dacie rade bo kto jak nie my :D

Zgłoś nadużycie #5037 21 czerwca 2016, 22:10

kiwi Fajna mama
Dziewczyny jeżeli będzie mi dane zostać mamą i wszytskie tu jeszcze będziemy napisze czy mialyscie racje poki co upieram sie przy swoim ze tata powinien byc tak samo wazny dla dziecka jak mama i ja bede o to walczyć oraz o to żeby nie czula tak jak Wy ze nie mam czasu pomalowac paznokci czy wyprostować wlosow. A tak przy okazji jednego i drugiego nie lubie: ;) ) paznokcie tylko lakier hybrydowy co inny odrazu odpryska, nie schnie taka mam strukturę paznokcie ze nic nie trzyma a to spokoj na 2 tyg. I nie zgodze sie z Toba Magda ze wszytsko należy dostosować do dziecka. .. ale mam nadzieje ze rozumiesz ze kazda z nas ma prawo do swojego zdania.

Zgłoś nadużycie #5038 21 czerwca 2016, 22:21

Vam Fajna mama
Ja tez jestem za tym zeby sie tatus udzielal. U nas od pierwszego dmia m kapal synka bawil potrafil zmienic pieluche itp itd ale mamusia i tak byla jedna jedyna do lazienki chodzilam syn zamna a jak szlam na chwile do sklepu to zawsze wyl jak syrena nawe teraz siw zdarza. Jak juz teraz jest wiekszy to bardziej z tata ma kontakt. Choc sa dni ze tylko mama zapina w foteliku albo daje picie czy zaklada buty a sa dni choc rzadziej ze tylko tata :-D

Zgłoś nadużycie #5039 21 czerwca 2016, 22:23

Vam Fajna mama
I moge sobie zorganizowac malowanie paznokci ale trzeba sprytnie bo mlody tez chce :-D

Zgłoś nadużycie #5040 21 czerwca 2016, 22:27

kiwi Fajna mama
Trudno przewidzieć jakie bedzie moje , Twoje czy każdej tu Dziewczyny Dziecko może mi tez się trafi przylepa ale to nie znaczy ze nie można z tym nic zrobic. Mysle ze bardzo wazne właśnie jest pozwolenie tacie aby od chwili urodzenia uczestniczył w zyciu malucha... a wiem ze sa mamy- zan osobisie, ktore bardzo zaborczo podchodza do swoich dzieci, robią z nich takie "mamine", tate odtracaja, na nic nie pozwalają bo one tylko potrafią najlepiej..., a pozniej narzekaja ze nic nie mogą zrobić, nigdzie wyjść itp.

Zgłoś nadużycie #5041 21 czerwca 2016, 22:36

nyna Gotowa na wszystko
moj M sie udziela kapie chlopakow i robi wszystko jak mnie niema ale zdarza sie ze jak jestem w domu to wszystko jest mama :D
Kiwi zrozumiesz nas jak sama zostaniesz mama :D i mam nadzieje ze jak najszybciej :D

Zgłoś nadużycie #5042 21 czerwca 2016, 22:47

kiwi Fajna mama
Dzieki Nyna :)

Zgłoś nadużycie #5043 21 czerwca 2016, 23:05

mala_ala Gotowa na wszystko
Kiwi, każda z nas może mieć swoje zdanie, ale kiedy mąż pracuję by utrzymać cała rodzinę i żeby im nic nie brakowało to powiem Ci że ciężko jest podzielić się obowiązkami typu ty kapiesz czy ja kąpie, on jest zmęczony wiec ma prawo też odpocząć czy napić się piwa, ale nie zrozumie tego osoba która nie ma dziecka, bo tak naprawdę musi sama tego doświadczyć :) i niestety nie wiem co byś nie robiła mama i tak będzie nr 1 najważniejsza :) chyba że tatus rzuci prace a Ty będziesz utrymywać rodzine :) ale życzę Ci tego abyś miała tak jak sobie wszytsko zaplanowałaś :)

Zgłoś nadużycie #5044 21 czerwca 2016, 23:31

madzia90krk Fajna mama
Kiwi ależ oczywiście że możesz mieć swoje zdanie i ja je szanuję nawet więcej bardzo i szczerze Ci życzę bys miała takie macierzyństwo jakie planujesz już dziś. Dużo zależy od nas to fakt ale żeby się już nie powtarzać to naprawdę życie zweryfikuje wszystko.. nowe życie...
Mój mąż tatuś amelki bardzo angażuje się w opiekę nad nią a mnie z dnia na dzień rozczula ten widok co raz bardziej. Nikt nie gania się tak po pokoju jak z tatą nikt nie nosi na baranach jak tata . Jasne kapie przewija ba raz nawet zupkę ugotowal :) Ale mama to mama! Mówcie co chcecie. Tata idzie do pracy dzidzia robi pa pa i jest mama.
Ja też chciałam być ponad to przez chwile zazdroscilam koleżanka w wakacje rzes dostałam od jednej na imieniny a ze był to termin blisko chrzcin pakiet na przedłużenie rzęs 15 minut od domu samochodem. Pomyślałam odciagne mleko ( młodą 2 miesiące miała jakoś z hakiem) nie będzie mnie dwie h jest babcia mam telefon damy radę. Amelka zaczęła płakać mama nie dzwoniła poprosiłam kosmetyczkę by mi wykrecila numer słyszałam płacz miałam zrobione po połowie oczu. Mama mówi daj spokój zaraz przejdzie dokoncz damy radę. Nie dałam rady. Ja nie dałam. Głupia jestem pewnie myślisz być może. Gdy wróciłam Amelka była spokojna spała na mojej piżamie dopiero to ja uspokoił mój zapach . Usłyszała mnie zapalkala chwilę jakby na znak protetu i na piersi przybyliśmy się . Tak dzieci czują mamę. Doswiadczysz tego niedługo .
Absolutnie nie pisze tego by Cię przekonać do moich racji. Bo wcale nie wiem czy ja mam. Ale ten czas kiedy dzieci są małe tak szybko mija.. za niedługo będę się wstydzić dawać buzi.. później szkoła itp ja korzystam na maksa z tych chwil . Czerpe ile się da ! Oczywiście dzielę się tym z tatą . Ale on pracuje i musi mieć też czas na odpoczynek staram się by zabawa wypoczywać z młodą.
Więc jednak trzeba mieć sentyment według mnie . Do dzieci trzeba mieć sentyment.
Hybrydy i wszystko albo pogodzić albo niech poczekają :) ah się rozpisalam a pewnie i tak nie zebralam myśli w kupę. Nie rozpisuje się więcej bo myślę że najważniejsze żyć w zgodzie ze sobą każdy ma inny priorytet inne wyobrażenie .. życzę Ci byś była najwpaniajasza mama najwpspanjejszego dziecka z hybrydami czy bez nich !

Zgłoś nadużycie #5045 21 czerwca 2016, 23:37

Mika29 Fajna mama
U nas M zajmuje się dzieckiem na tyle ile mu praca pozwala a że dużo pracuje to czasu ma mało ale wtedy 100% oddaje się córce. Wieczorem jak jest w domu to zawsze kąpie i kładzie do spania a ja mam czas na domowe spa.
Uważam, że jeśli się chce to idzie jakoś wszystko pogodzić.

Zgłoś nadużycie #5046 22 czerwca 2016, 0:12

Vam Fajna mama
Madzia dokladnie mozemy sobie przybic piatke. Duzo zalezy od nas samych ale czasem nie wazne co bysmy robily predzej my sie dostosujemy do dziecka niz na odwrot. Kazdej z nas zycze wesolego zdrowego i szczesliwego dziecka i takiej samej ciazy :-)

Zgłoś nadużycie #5047 22 czerwca 2016, 6:56

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry, nie mamy wspólnych dzieci, a moje Kochanie ma jedną córcię. Chcemy być rodziną :)

Zgłoś nadużycie #5048 22 czerwca 2016, 7:05

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego 50 stron fiufifu dzieje się dużo. Gratuluje kreseczek, trzymam kciuki za testujące :)
W 15 dc wizyta u doktorka jajeczko 17 mm pracowaliśmy solidnie ;) więc za 3 może 4 dni będzie wiadomo. Strasznie mnie kusi aby zrobić betę i jutro na dzień taty złożyć ładne życzenia, ale boję się. Przy staraniach w ubiegłym roku już mi odbijało z tym testowaniem przed @

Zgłoś nadużycie #5049 22 czerwca 2016, 7:45

mala_ala Gotowa na wszystko
Madzia, bardzo ładnie wszystko ujęłaś :)

Ja mając 19 lat potrafiłam się w pełni oddać córce, najważniejsza była ona, gdzieś tam kończyłam szkole, gdzieś tam koleżanki chodziły na imprezy, ale ja decydując się tak w młodym wieku na dziecko (nie była to wpadka jak wszyscy myślą, chcieliśmy być razem, pomimo wszystko i wszystkich) wiedziałam, że kończę jeden etap a zaczyna się drugi :) Moja córka jest tak do mnie przywiązana ze nie mogłam iść nawet siusiu sama, wyjść kupić coś do sklepu bez niej(stała i płakała, piszczała) i nikt inny nie może jej przytulić jak coś dolega,bo mama mama mama i jestem zawsze. Każdy jej uśmiech każdy jej nowy etap, wiedziałam tylko ja i nie ma nic piękniejszego jak bycie mamą, mój mąż bardzo dużo pracuje, ale nie mogę mieć mu tego za złe bo robi to dla nas, on sam wie że mało jest z nami, więc cieszymy się niedzielami kiedy siedzimy cały dzień razem.

Zgłoś nadużycie #5050 22 czerwca 2016, 7:50

madzia90krk Fajna mama
Mała Ala i to właśnie prawdziwą miłość :)