Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4931 18 czerwca 2016, 13:49

Atka_1987 Zaprawiona w bojach

Mika29 napisał(a)

Kiwi wiem, że to brzmi dość drastycznie co piszesz ale chyba zawsze myślałam tak jak Ty. Myślę, że większość ludzi tak myśli tylko nie każdy ma dość odwagi żeby to powiedzieć glosno. Ja mam w rodzinie osobę niepełnosprawną i naprawdę to jest bardzo ciężkie życie dla niej i dla rodziny.

Ja zawsze tez tak myslalam. Bo nie tylko cierpi dziecko, ale rowniez jego rodzice. Co bedxie jak rodzicow zabraknie.
Ciesze sie ze do was dolaczylam. 😆

Zgłoś nadużycie #4932 18 czerwca 2016, 13:49

Zjadło mi początek posta
Nic pisze jeszcze raz.  
Sofi- dziękuję za informacje o takie stronce, nawet nie wiedziałam ze takie cos jest. 
Kiwi- nie mam ci za zle ze tak napisałaś. Sama sobie tak powtarzam wtedy mi łatwiej.

Zgłoś nadużycie #4933 18 czerwca 2016, 14:13

mala_ala Gotowa na wszystko
dziewczyny ja chyba mam takie samo podejście co Wy, nie wiem nigdy nie myślałam o tym tak aż głęboko.

jestem załamana wczoraj byłam u fryzjera, popsuła mi tak włosy ze płakałam od samego rana, :( wsiadłam w auto pojechałam na poprawkę i z mojego sombre mam ciemno brązowe. po prostu tragedia,czuje się fatalnie nie była to moje pierwsza wizyta u owej pani ale tym razem przeszła samą siebie, w ciągu dwóch dni miałam farbowane 5 razy włosy prawie :(

Zgłoś nadużycie #4934 18 czerwca 2016, 14:46

werkaa Fajna mama

mala_ala napisał(a)

dziewczyny ja chyba mam takie samo podejście co Wy, nie wiem nigdy nie myślałam o tym tak aż głęboko.

jestem załamana wczoraj byłam u fryzjera, popsuła mi tak włosy ze płakałam od samego rana, :( wsiadłam w auto pojechałam na poprawkę i z mojego sombre mam ciemno brązowe. po prostu tragedia,czuje się fatalnie nie była to moje pierwsza wizyta u owej pani ale tym razem przeszła samą siebie, w ciągu dwóch dni miałam farbowane 5 razy włosy prawie :(

O kurczę współczuję :(
Ja mam swoją ulubioną fryzjerkę i na szczęście nigdy mnie nie zawiodła.

Zgłoś nadużycie #4935 18 czerwca 2016, 15:58

Vam Fajna mama
Ah moja planowana wycieczka sie udala. Przejechalismy sie z mlodym waskotorowka bylo ognisko i kielbaski a teraz wlasnie piecze sie biszkopt i zaraz robie sernik na jutro. Dzis urodziny ale jutro goscie :-)

Zgłoś nadużycie #4936 18 czerwca 2016, 17:26

kamila19880 Fajna mama
kiwi zeby sie zabadac w pl to musze chyba byc miiarderka bo wszystko prywatnie bedzie hu.... kosztowac a tu jestem ubezpieczona, i jezeli nawet sie zbadam w pl to idac tu do kliniki jeszcze raz bede przechodzic musiala te badania bo tamte wszystko bedzie o pl
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4937 18 czerwca 2016, 19:02

Vam, super że wycieczka się udała :) dziś urodzinki, jutro imprezka i prezenty to co dzieciaczki lubią najbardziej :) Wszystkiego najlepszego dla synka, dużo zdrówka, zabawek i uśmiechu ;)

Zgłoś nadużycie #4938 18 czerwca 2016, 19:49

Vam Fajna mama
O tak mlody sie cieszy a mnie nogi w d wlaza. Tort zrobiony jutro rano przystroje sernik tez. Jutro dwie salatki i sprzatanie...

Zgłoś nadużycie #4939 18 czerwca 2016, 20:42

Vam, to czekamy na zdjęcia pyszności :) my zajadamy z córka właśnie przysmak świętokrzyski, taki mój smak dzieciństwa :)

Zgłoś nadużycie #4940 18 czerwca 2016, 21:00

Mika29 Fajna mama
Vam super spędzony czas. Najlepsze życzenia dls synka i udanej imprezki jutro.

My właśnie wróciliśmy od rodziców. Najadłam się za wszystkie czasy i oczywiście na deser placek drożdżowy z truskawkami. Pycha :-)

Zgłoś nadużycie #4941 18 czerwca 2016, 21:42

kiwi Fajna mama
Ciesze sie ze nikogo nie urazilam kazda z nas ma prawo miec swoje zdanie.
Sofi w takiej sytuacji kiedy traci sie dziecko lub jest ciężko chore nie ma dobrych rozwiązań:/
Kamila ja mimo ze mam ubezpieczenie to i tak w klinice za wszytsko musze płacić :( sa to koszty kilku set zl do kilku tys. Zl sama diagnostyka.
Van duzo zdrowka i spełnienia marzeń dla Syna, udanej imprezy :)
Dziewczyny robicie smaka tym ciastem :) ) bardzo lubię ale niestety musze sama jakies popełnić lub udac sie do babci w odwiedziny.

Zgłoś nadużycie #4942 18 czerwca 2016, 22:04

MamiMami Zaprawiona w bojach
Pozdrawiam was z Zakopanego. Niestety jutro wracamy bo M. w poniedziałek do pracy. A ja mogłabym tu zamieszkać. Młody grzeczny przesypia noce. Chyba nam dziecko podmienili.

Zgłoś nadużycie #4943 18 czerwca 2016, 22:10

MamiMami, zazdroszczę widoków :) tylko szkoda, że tak krótko wiadomo praca, ale najważniejsze że chociaż trochę odpoczęliście :) i fajnie że synkowi służy górskie powietrze :) możecie z mężem chociaż wieczorem nacieszyć soba :D

Zgłoś nadużycie #4944 18 czerwca 2016, 22:53

sangmama Gotowa na wszystko
7 lat temu kiedy mieliśmy nauki przedmałżeńskie (a było to za czasów studenckich) to bardzo mocno studiowałam kalendarzyki naturalnego planowania rodziny (autentycznie nas wtedy z tego przepytywali na tych naukach, a ja jako studentka zabrałam się za to w bardzo naukowy sposób :D :D :D )

Dzisiaj po raz pierwszy odkopałam te stare kalendarzyki i właśnie skończyłam patrzeć na moje stare cykle :D Wiem, że pewnie wiedza jest już kilkanaście razy przedawniona, bo ciało ludzkie ciągle się zmienia i ciężko analizować cykle menstruacyjne z przed 7 lat, ale co tam :D Sentymenty się włączyły - i tak w ogóle jaka ja byłam wtedy skrupulatka - o matko jedyna!!!

I jakie wnioski? Wniosków brak :) :) :)

A moje zainteresowanie własnym ciałem ostatnimi czasy było na tyle angażujące, że nie zapisywałam praktycznie nic (poza 1 dniem okresu... i to nie zawsze, bo czasem zapominałam :D )

Także... tak..... miło się wspominało....

Z sentymentów będę mierzyła temperaturę w tym miesiącu i robiła sobie jakieś tam notatki... może akurat się przydadzą a stara wiedza, zakurzona już w mojej głowie w końcu będzie miała jakieś autentyczne zastosowanie - po raz pierwszy w życiu :D :)

A pozwolę się Was jeszcze zapytać.......

Dziewczyny, kochacie się codziennie w tych dniach płodnych czy jednak co drugi dzień?
Same wiecie, że w necie każde info ma swoich przeciwników i zwolenników....
Ciekawa jestem jak jest u Was z tym planowaniem dzieci :)

Zgłoś nadużycie #4945 18 czerwca 2016, 23:14

Mika29 Fajna mama
Sangmama nas też przepytywali z naturalnych metod. Normalnie egzamin nam robili :-)

Zgłoś nadużycie #4946 19 czerwca 2016, 8:57

Dzień dobry dziewczyny ☺
vam- samych najpiękniejszych chwil dla synka.
Mika29- ja to unikam posiłków u teściowej. Nie specjalnie umie gotować hihi 😉
mamimami- najważniejsze, ze pobyt się udał 😆
U nas wczoraj cały dzień lało. Normalnie nie ma wiosny. Nic się przez taką pogodę nie chce.
Niedziela, a ja juz nie śpię. Zaraz ide robic kawkę, a później biorę się za rosołek.
Powiedzcie mi proszę co bierzecie, lub co podajecie męża przy staraniach?
Miłej niedzieli 😘

Zgłoś nadużycie #4947 19 czerwca 2016, 9:17

Mika29 Fajna mama
Witam :-)

Atka byłam u swoich rodziców :-) z teściami mamy kontakt zerowy. Nawet wrogowi nie życzę takich teściów jak ja mam a co tu dopiero myśleć o wspólnym obiedzie.
Ja swojemu M daje magnez z wit B i kwas foliowy.

Zgłoś nadużycie #4948 19 czerwca 2016, 9:42

Ja mojego wyślę na badanie nasienia i jak coś mu brakuje to mu wypisza. Teraz on bierze komplet witamin dla sportowców. A ja tylko ten kwas foliowy z jodem i wit.B12 co zaczęłam jak dowiedziałam się o ciąży.
Ja z rodzicami męża miała duże problemy w okresie narzeczenstwa. Teraz jest ok. Kontakt średni.

Zgłoś nadużycie #4949 19 czerwca 2016, 10:01

kamila19880 Fajna mama
Moj bodymax plus
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4950 19 czerwca 2016, 10:07

Atka, ja łykam femibion, mojemu M. nie daje nic bo jemu się nie chce łykać tych tabletek a zmuszać go nie będę :)

sangmama, ja staram się kochać jak najczęściej :) myślę że nie zaszkodzi, a jeszcze jak ochota jest to czemu nie :p w tych dniach płodnych 6 razy także prawie codziennie :) hihih ale powiedziałam sobie że to ostatni miesiąc kiedy się spinam z tym wszystkim :) później odpuszczam sobie co ma być to będzie :)

ja z teściowa mieszkam, kontakt mamy taki średni, jest to jest nie ma to nie ma na takiej zasadzie, obiadu jej nigdy nie jadłam bo kompletnie nie umie gotować. 7 lat mieszkam tu i nie jadłam nigdy jej obiadu, każda ma swoją kuchnie i tak jest ok :)

pogoda słoneczna, ugotuje obiadek i wychodzę na polko się wygrzewać :)
Miłej niedzieli :)