Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4691 14 czerwca 2016, 8:58

duszka Fajna mama
Kamila nie . Nie mam na to pieniędzy a po drugie moi mąż się nie zgadza na taki krok ja zresztą też . Inne by pewnie była sytuacja jakbym nie miała jeszcze dziecka

Zgłoś nadużycie #4692 14 czerwca 2016, 9:02

kamila19880 Fajna mama
a mąż czemu sie nie zgadza?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4693 14 czerwca 2016, 9:02

Sofi Fajna mama
Duszka pisała tu ostatnio kobieta co ma 38 i się stara też o dziecko :) i cała zadowolona :) a już dwa lata z przerwą chyba się stara :) nie pamiętam niku
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4694 14 czerwca 2016, 9:07

duszka Fajna mama
Kamila ja myślę tak jak mój mąż ze co ma być to będzie , nie chcemy pomagać Bogu.
Sofi czytałam ale wydawało mi się że dopiero zaczęła myśleć o następnym a nie ze już się starała

Zgłoś nadużycie #4695 14 czerwca 2016, 9:10

kamila19880 Fajna mama

duszka napisał(a)

Kamila ja myślę tak jak mój mąż ze co ma być to będzie , nie chcemy pomagać Bogu.
Sofi czytałam ale wydawało mi się że dopiero zaczęła myśleć o następnym a nie ze już się starała

z tego co pamietam pisala ze stara sie ok 2 lat zz 9 miesieczna przerwa ma 2 dzieci dorosłych i wnuczke :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4696 14 czerwca 2016, 9:13

duszka Fajna mama
Jeśli chodzi o inseminacje to jak wiadomo kosztowny zabieg i nie ma pewności ze się uda . Dziewczyny miały po kilka i dalej się nie udaje

Zgłoś nadużycie #4697 14 czerwca 2016, 9:15

duszka Fajna mama
Kamila to ja coś źle doczytałam ;)

Zgłoś nadużycie #4698 14 czerwca 2016, 9:26

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Sander, moje gratulację!!! pozytywy lecą jeden za drugim :) czekam na wynik bety :)

a u mnie to nie wiem, zawsze przed owulacja miałam mokro śluz a tu nic nie ma, sucho dziś 12dc.

Zgłoś nadużycie #4699 14 czerwca 2016, 9:32

duszka Fajna mama
Mała miłego dzionka :) Moja owulacja też ostatnio zwariowała , zawsze ją czułam , teraz nie :(

Zgłoś nadużycie #4700 14 czerwca 2016, 9:55

tandem Supermama
Po pierwsze: Sander gratulacje! :D Miałaś co córce tłumaczyć :)

Sofi zrobiłaś mi smaka na te dżemy :) super, że masz taką mistyczną wizję porodu :) życzę, by nagroda była jak najszybciej!

Taszka życzę, by już prolaktyna nie szalała!

Mika, werkaa, dana dziękuję, że pytacie. Endo powiedział, że wyniki super, cel został osiągnięty i teraz mam przyjść na kontrolę dopiero za pół roku; do tego czasu dalej łykać
euthyrox 75. Sugeruje, że mogę odstawić bromergon, ale skoro gin mi to zapisała, to mam z nią skonsultować.

werkaa gratuluję końca nauki! i super, że aktywnie spędzacie czas! :) a kiedy dokładnie ślub?

Sander ja kiedyś oddawałam krew, bo bardzo chciałam; ale udało mi się tylko trzy razy i w końcu powiedzieli, że nie mogę oddawać, bo zbyt źle znoszę
utratę krwi :/ i robię im większy kłopot niż pomoc (?) jeszcze kiedyś się zbuntuję i oddam! I jednak na serniku zmieściły się truskawki! :)
Współczuję takich przeżyć podczas porodu, dobrze, że wszystko się skończylo dobrze!

nyna ja cały czas chcę pierwszą córeczkę, choć wiadomo, że w każdym wypadku będzie radość. Ale tak sobie ostatnio pomyślałam:
a co jeśli czeka na mnie pierwszy synek, ale widzi, że "wolę" córkę, więc ociąga się z przyjściem na świat przez to? :) no i wtedy kupiłam chłopięce body :D
takie ładne, że powinien się skusić :) (dla dziewczynki mam dwa ;) ale to już cała moja kolekcja)

dana biedna ja zawsze Cię podziwiam i współczuję co do Twojej pracy, że dajesz radę tak żyć... może przystopuj troszkę, skoro organizm się buntuje...?
I nie przesadzaj z antytalentem, na pewno go masz, tylko może jeszcze nieodkryty :D
10 dzieci? to już jest naprawdę dużo, ja znam najwięcej 7, ale w sumie nie wiadomo jak im dalej pójdzie ;D Ile ma wnuków? Fajnie jest mieć dużo wnuków :)

duszka to będziemy testować podobnie :) i oby obie pozytywnie! Tylko zdrowiej jak najszybciej! I bez smęcenia o wieku! :)

Mika to chętnie przyjmę przepisy na jakieś sprawdzone zaprawy :) ja dopiero będę zaczynać przygodę z nimi, bo póki co naszą drugą zimę przeżyliśmy na zapasach od mam :)

MamiMami współczuję przebojów z baterią, kurczę, nie pomyślałbym, że waga może przysporzyć tyle stresów... ale w takim razie cieszę się, że jej nie mamy :)
No i jeszcze współczuję przebojów z mężem, życzę, by to jak najszybciej minęło!

kamila to masz 10dc czy 10dpo?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4701 14 czerwca 2016, 10:25

kamila19880 Fajna mama

tandem napisał(a)

kamila to masz 10dc czy 10dpo?

tandem nie wiem czy pamietasz owulacje dostałam pierwszego dnia okresu, przes ten progesteron co mi zablokowa owu i dostałam pozniej razem z okresem a teraz mam 10 dpo i 10dc i znow okresu dostaje

Zgłoś nadużycie #4702 14 czerwca 2016, 10:34

Taszka Gotowa na wszystko
Sander gratuluję pozytywu :) Faktycznie forum zostało odczarowane.

Duszka nie martw się, bo u mnie też narazie nic się nie zapowiada :( Napewno nie zostaniesz sama.

Zgłoś nadużycie #4703 14 czerwca 2016, 10:55

tandem Supermama
kamila no faktycznie... to moze to jest jakby 10dpo i właśnie nowy cykl 1dc? kurczę, jakie zamieszanie... może zrób test i zobacz czy coś tam się nie wydarzyło :)

taszka nie mów tak, bo grunt to pozytywne podejście! wierzę, że wszystkie przeskoczą z tabelki staraczek do ciężarówek :) i tutaj, i niedobitki na 2016 też ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4704 14 czerwca 2016, 11:09

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.

Sander ale cieszę ! Moje ogromne gratulacje :) cieszę się że forum odczarowane po moich dwóch kreseczkach sypią się nowe ! Niedługo wszystkie będziemy z brzuszkami latać.
Ja też tak jak ty bałam się porodu bardzo śnił mi się po nocach najbardziej bałam się ze przez panikę nie będę współpracować i coś się stanie córce. Ale podjęłam próbę poszłam na zajęcia szkoły rodzenia rozmawiałam z psychologiem i byłam " gotowa " rodzic. Jednak los któremu mimo wszystko jestem wdzięczna zadecydował za mnie rozejscie spojenia było tak duże ze wykluczylo poród naturalny. Na izbę pojechałam na dzień przed terminem cesarki bo odeszły wody. Właściwie chyba na badaniu lekarka musiała przebić pęcherz bp chwilę po chlusnelo. Tak było tyle formalności sale zajęte ból już był spory i bałam się ze jednak urocze jak zaraz nie zrobią cięcia. Sama cesarka również dla mnie słaba.. zemdlalam trafiłam ciśnienie. Ale za to później zero boli. Wstałam po 5 h i nigdy nie czułam boli w okolicach ciecia. Bardziej kręgosłup po znieczuleniu.
Teraz też będzie cc. Z tego co wiem po pierwszym przysługuje.
Werka gratuluję ślubu super !! Często oglądam nagranie z naszego ;) jeden z piękniejszych dni w moim życiu :) życzę by twój też taki był :)
Tandem cieszę się ze u Endo wszystko ok
Wyrównane hormony tarczycy to połowa sukcesu !
Mamimami nawet nie chce myśleć co czulad szukając tej bateri! Dobrze że wszystko ok !

Wszystkim wam życzę miłego dnia :*;*

A u nas goraczka na wieczór wróciła wróciła prawdzie już nie taka bo do 38 . Póki co nie ma. Zobaczymy co dalej. Trzyma rączki w buzi może to kolejny ząb ona tak znosi tylko nigdy nie było aż tak wysokich temperatur.
Któraś z was pytała jak się czuję ... generalnie nie będę się uzalac. Ale nienajlepiej
Źle działa na mnie duphaston
Wymioty zły posmak w buzi hystawka emocjonalna. Ale dla dzidzi zniose to :)

Zgłoś nadużycie #4705 14 czerwca 2016, 11:23

tandem Supermama
madzia dziękuję. Zdrówka dla córki!
To dobrze, że z porodem się wszystko poukładało i że tak dobrze się czułaś po cc, to jednak różnie kobiety reagują.
Kurczę, ja nie mam nigdy reakcji na żadne tabletki, na forum dziewczyny piszą, że czują działanie w jakiś sposób (na plus lub minus) euthoryxu, bromergonu, duphastonu a ja nic :/ grunt, że po wynikach coś widać. Jeszcze żeby tylko fasolka zechciała i progesteronu nie zabrakło :)

Zgłoś nadużycie #4706 14 czerwca 2016, 11:25

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werkaa gratuluję końca nauki! i super, że aktywnie spędzacie czas! :) a kiedy dokładnie ślub?

Ostatnia sobata czerwca 2017 :) To wypada 24 :)
Tandem podziwiam Cie za te długie posty :)
Ja wróciłam z ryneczku :) Wyposażyłam się w świeże warzywa :)
Trzeba w końcu wziąć się za odpowiednią dietę :)

Zgłoś nadużycie #4707 14 czerwca 2016, 12:06

tandem Supermama
Werkaa i bardzo dobrze, warzywa to podstawa :) ja dziś mam do pracy sałatkę owocową :)
to już tylko rok i dziesięć dni!

Zgłoś nadużycie #4708 14 czerwca 2016, 12:58

Mika29 Fajna mama
Tandem pewnie jak coś będziesz robić to chętnie podzielę się przepisami. Ale ja raczej szukam w internecie jak coś nam zasmakuje to dopiero zapisuje.

Moja owu w tym cyklu też jakaś dziwna. Niby wszystkie objawy były ale skok tempki taki mały i powolny.

Werkaa tez uwielbiam świeże warzywa.

Zgłoś nadużycie #4709 14 czerwca 2016, 13:09

Sander Gotowa na wszystko
Beta 497!!

Zgłoś nadużycie #4710 14 czerwca 2016, 13:10

werkaa Fajna mama

Sander napisał(a)

Beta 497!!

Super beta :)
Gratulacje :D