Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4631 13 czerwca 2016, 17:14

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję dziewczyny.
Młodą jak Nowa po pierwszej drzemce obudziła się bez gorączki i tak jest do teraz mam nadzieję ze tak zostanie. Diabelek wrócił :) oby na dobre !

Zgłoś nadużycie #4632 13 czerwca 2016, 17:15

mala_ala Gotowa na wszystko
wróciłyśmy od lekarza, na razie wszystko w porządku, obejdzie się bez antybiotyku na szczęście :) wcześniej miałam taka doktorkę że co córka chora to miałam zapisywany antybiotyk, u tej leczę córkę już pewnie 4 lata i antybiotyk miała może z jeden raz albo wcale nawet. Więc mam nadzieję że szybko wrócimy do zdrowia :)

Zgłoś nadużycie #4633 13 czerwca 2016, 17:18

madzia90krk Fajna mama
Mała Ala właśnie najgorzej jak lekarze na wsZysyko dają antybiotyki
. Strasznie nie lubię takiego myślenia.
Dużo zdrówka dla córeczki !

Zgłoś nadużycie #4634 13 czerwca 2016, 17:34

mala_ala Gotowa na wszystko
Madzia, dziękuje dla Twojej malutkiej też dużo zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #4635 13 czerwca 2016, 17:42

Vam Fajna mama
Super dziewczyny ze z dzieciakami wszystko dobrze.

Moj m dzis pierwszy dzien urlopu ale pomyslow milion wiec i tak pol dnia sie nie widzielismy. Syn zasypial na siedzaco wiec zarzadzilam spacer na plac zabaw ale oczywiscie m ma inne zajecie eh.

Zgłoś nadużycie #4636 13 czerwca 2016, 17:51

duszka Fajna mama
Hejka! Dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaków; )

Ja już w betach ;) kuruje się

Zgłoś nadużycie #4637 13 czerwca 2016, 18:14

Mika29 Fajna mama
Super dziewczyny , że z dziećmi już lepiej.

Duszka kuruj się mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej.

Dżemy wyszły pyszne. Moja mała właśnie wcina kolacje ze świeżym dżemem i kakao do tego.

Tandem jak wizyta?

Zgłoś nadużycie #4638 13 czerwca 2016, 19:30

werkaa Fajna mama
Dziewczyny trzymam kciuki żeby jak najszybciej dzieciaczki wyzdrowiały :)
Tandem jak tam wizyta? :)
Sofi jak zaciążę to na pewno będę chciała rodzić w profamili :D
Mika ale narobiłaś smaka na te dżemy :) Chyba sama zrobię parę słoiczków :D
Ja już zakończyłam semestr w szkole na szczęście :D Będę miała czas na forum i ogarnianie mieszkania :)
Wczoraj mąż mnie wyciągnął na wycieczke rowerową :D Dzisiaj ledwo chodzę :)
Duszka dla Ciebie też dużo zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #4639 13 czerwca 2016, 20:23

Vam Fajna mama
Syn spi!!!! A u nas winko salatka film a potem.... hahahahahaa jajeczkowanie mam na bank mam.

Zgłoś nadużycie #4640 13 czerwca 2016, 20:30

Sander Gotowa na wszystko
Hej! Madziu zdrówka dla Malutkiej,oby w nocy nie wróciła gorączka... bardzo dobrze to znam... Serce pęka... Wszystko by się zrobiło aby ulżyć dziecku... Patrzyłam na necie tą bete i chyba jest wszystko dobrze :-) Co do planowania płci to też uważam że trudno ucelować. Podałam linka bo trafiłam tam jak szukałam kalkulatora owulacji a nynka szukała więc podałam. Ja też uważam że fajnie byłoby mieć drugą córcie , były by dwie dziewuszki... mam nadzieje że związane ze sobą... a chłopiec byłby mój synuś... nynuś mamusi,achhh tak czy inaczej będe szczęśliwa!!!
Vam u mnie z mężem podobnie albo nawet gorzej, on wcale nie ma dla Nas czasu.... czasem ciężko mi to znieść... achh z tymi facetami....
Mam pytanie czy któraś oddaje może krew ?? ? Jest potrzebna dla chłopaka który ma 31 lat, był żołnierzem zawodowym... a teraz leży pod aparaturą i czeka na przeszczep serca... Koszmar - to były mąż mojej przyjaciółki... Jest dla niego organizowana zbiórka krwi- jakby ktoś chciał to proszę podać dla Łukasza Ostrowskiego.

Zgłoś nadużycie #4641 13 czerwca 2016, 20:39

Mika29 Fajna mama
Vam to do dzieła :-) trzymam kciuki za powodzenie akcji ;-)

Zgłoś nadużycie #4642 13 czerwca 2016, 20:43

Vam przyjemnych starań :-)
Madziu a jak Ty się czujesz w ogóle ??
Też robie drzemy, w tym roku pewnie dopiero w weekend. Polecam też z wiśniami i cynamonem, pycha!!
a miałam dopisać ze też miałam cc, ale nie było tak kolorowo. Isia bardzo ładnie słuchała mamy i ułożyła się pupą do dołu bo mama bardzo bardzo się bała porodu. Więc miałam planowaną cc, ale niestety Isia nie złapała od razu oddechu , musieli jej nawet robić masaż serca, w pierwszej minucie 3 punkty ale w trzeciej już 10. Ja też traciłam świadomość w trakcie i nawet nie wiedziałam kiedy ją wyjeli i że coś jest nie tak, jak już było z nią ok to mi ją pokazali i mogłyśmy się przytulić policzkami, a o tym że było coś nie tak dowiedziałam się dopiero na sali pooperacyjnej. Ale i tak nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie, tak bardzo się tego boje i zrobie wszystko by znów mieć cc.

Zgłoś nadużycie #4643 13 czerwca 2016, 20:46

Aaa i sernik ;-)

Zgłoś nadużycie #4644 13 czerwca 2016, 20:57

nyna Gotowa na wszystko
van trzymam kciuki :)
Moje chłopaki jeszcze buszuja. No i w końcu moja @ sie rozkreca tak wiec z planowania płci nici jak cykle mi sie poprzestawiały, trudno bedzie 3 syn dobrze ze mam chociaż chrześnice :) a na starość kupie sobie kota i bede wredna jak moja teściowa ;p

Zgłoś nadużycie #4645 13 czerwca 2016, 20:57

dana32 Zaprawiona w bojach
Madzia i Mala ala zdrowka dla dzieci.
Duszka moze do lekarza powinnas isc?
Werka i wiecej czasu dla meza ale to pewnie oczywiste :)
Sofi Mika pidziwiam praca zarobowa i jeszcze przetwory :)
Podziwiam!!!,Pewnie jak sa ogorki papryki itp. pewnie tez robicie rozne przetwory?Na tm forum to chyba tylko ja takie antytalencie kulinarne :( .
Vam owocnej nocy :) .
Ja odczuwam do teraz mega zmeczenie :( .Jednak za duzo wzielam tych zmian do tego jeszcze po sobotnich 24h
prysznic,kosciol i pojechalismy do Zatoru do parku dinozaurow.Fajnie bylo ale strasznie zmeczona jestem podsypialam dzis kilka razy po pol godzinki.Do tego@ brak a powinna byc 10.06.Cylk sie wydluza drazni mnie to bo ten cylk byl z gory stracony.Pewnie dostane na dniach bo czuje ze sie zbliza.To czekanie jest najgorsze.
Tandem jak po wizycie?

Zgłoś nadużycie #4646 13 czerwca 2016, 21:03

Nyna nie ma co planowac moja sasiadka ma 10 dzieci same chlopaki,moze cos w tym jest ale ja nie wierze w to.Zrowie najwazniejsze.
Sander Ty tez robisz przetwory :) Tez podziwiam.
Krew dodaje moj m tez dolaczymy do akcji.

Zgłoś nadużycie #4647 13 czerwca 2016, 21:14

Dana dziękuję!! ale podstawowe pytanie - test robiłaś ?? ? I często ci się tak przesuwa?

Zgłoś nadużycie #4648 13 czerwca 2016, 21:15

duszka Fajna mama
Wzięłam Ibuprom zatoki i już mi lepiej ;)

Zgłoś nadużycie #4649 13 czerwca 2016, 21:29

Testu nie robilam mialam infekcje byla przerwa w trakcie i po leczeniu.Wtedy powinnam miec dni plodne.Potem kochalismy sie kilka razy ale mislam tak malo sluzu ze nawet nie myslalm o jakies obserwacji.A co do niereguralnosci to tak zdarzaja mi sie takie cylke mysle ze to przez prace moj system to 12/12h ,7 dni w tyg. czyli nie ma reguralnosci do tego stres,wiecznie cos jest na "wczoraj".

Zgłoś nadużycie #4650 13 czerwca 2016, 21:54

Sofi Fajna mama
Sander jaka grupa krwi jest potrzebna? ja kiedyś oddawałam krew ale teraz biorę leki i nie mogę :( super sernik :) a ja nigdy nie chciałabym mieć cc ponieważ poród naturalny był dla mnie bardzo głębokim przeżyciem mistycznym, czułam zjednoczenie z Matką Ziemią, tak jakby to ona rodziła przeze mnie, byłam w transie, wspominam to jako coś naprawdę niesamowitego i bardzo chce to powtórzyć, na następny raz lepiej się przygotuję, tym razem jednak byłam bardzo zestresowana, ale następnym razem jeśli nie będzie komplikacji to pójdzie szybciej bo bardziej się do tego przygotuję duchowo, i będę w lepszej pozycji i dzięki temu będzie mniej bolało, za to będzie więcej przyjemności :) bo samo parcie było przyjemne dla mnie :) i najlepsze na koniec - ZDROWE DZIECKO!!!! :D ja tego chyba nie wytrzymam i umrę ze szczęścia :D

Duszka cieszę się, że lepiej się czujesz :) odpoczywaj :)

Dana jak będziesz taka wyczerpana to możesz stracić miesiączkę :( lepiej dbaj o siebie, żeby ciało było przygotowane na ciążę to musi być chociaż w miarę wypoczęte i zregenerowane, wysypiaj się chociaż przed owu, a potem jak jest okres. Twoja sąsiadka ma 10 dzieci?! w dzisiejszych czasach to naprawdę bardzo rzadko spotykane
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...