Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4591 13 czerwca 2016, 8:36

tandem Supermama

duszka napisał(a)

Tandem od 7:30 do 14 , potem idę jeszcze do krawcowej . Szyję spodnie na gumce bo w nic nie mogę się zmieścić :)

na pewno przesadzasz! ale powodzenia w takim razie :) ja do pracy chodzę tylko w spódniczkach i sukienkach :) dziś 8-16

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4592 13 czerwca 2016, 9:00

nyna Gotowa na wszystko
Tandem mieszkam w mikorzynie :) a Ty z kąd jesteś ?
Duszka zrób sobie miksturke do herbaty z imbiru: kawałek impiru obierrasz ze skurki w drobne kawałeczki na to kilka łyżeczek miodu i wciskasz sok z połowy cytryny wymieszać i odstawic na godzinke a puzniej ten soczek do ciepłej herbaty tak 2-3 łyzeczki pyszne i naprawde pomaga :)
U nas też dziwna pogoda zachmurzyło sie jest cieplo niby ale zimny wiatr pranie wstawione mam nadzieje ze sie nerozpada

Zgłoś nadużycie #4593 13 czerwca 2016, 9:15

Sofi Fajna mama
Taszka jak to zrobiłaś że wyregulowała Ci się prolaktyna? od jak dawna brałaś leki na to? ja biorę o wielu lat bromergon i moim marzeniem jest żebym już nie musiała, przykto mi z powodu @ :(

Mika to bardzo ciekawe że festyn był za darmo, ciekawe kto i dlaczego to sponsorował :)

Sander jak tam wyszedł sernik z ryżem?

Duszka gratki dla Miłosza :) jak jesteś tak przeziębiona to idź na chorobowe i odpocznij :) ja też nie lubię jeansów bo mnie cisną w brzuch i mam tylko spodnie na gumce i sukienki i spódniczki :)

Kamila to super, że mąż gra w drużynie, wydawało mi się że kiedyż narzekałaś że jest słabo wysportowany, ale jak gra to chyba nie jest tak źle :) a z kim grali? :)

Katrina i Duszka wiara czyni cuda, ale to trzeba wierzyć że naprawdę wydarzy się to co chcemy

Przykro mi pisać do tabelki że mam 0 dzieci, jak niedawno rodziłam siłami natury, i byłam 3 razy w ciąży

Byłam na tym ślubie w katedrze :) 4 księży prowadziło mszę, to była rodzina panny młodej, a gości było 30, ksiądz dał w prezencie ikonę namalowaną na desce ze spalonego dachu katedry i powiedział, że ze zgliszcz nadal można stworzyć coś pięknego :) i jeszcze na koniec powiedział, że piękniejsza niż kobieta może być tylko matka :) :) wesele było super eleganckie i bez tańczenia, a przed obiadem była modlitwa, co jeszcze się z tym nie spotkałam, na weselu byli znajomi z dawnych lat i babka co prowadziła wykłady o pięknie w ogrodach jak byłam na studiach, teraz po latach mam trochę przemyśleń na ten temat i super było z nią o tym pogadać :) życie w mieście jest wspaniałe i życie na wsi tez jest wspaniałe, prowadzenie firmy jest wspaniałe i rodzenie dzieci to jeszcze bardziej, życie jest przeobfite :) tylko trudno się zdecydować, albo pogodzić kilka rzeczy razem :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4594 13 czerwca 2016, 9:16

tandem Supermama
nyna aktualnie mieszkam w Poznaniu, a tak to całe życie na wsi pod Pzn :)
niektóre poznanskie grupy pielgrzymkowe idą właśnie przez Mikorzyn. Ale google śmiesznie pokazuje, rzeczywiście jak się wpisze Mikorzyn to pokazuje obok Lichenia i Konina na dodatek z fotką sanktuarium sw Idziego ?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4595 13 czerwca 2016, 9:21

tandem Supermama
Sofi mi też prolaktyna się wyregulowała (przynajmniej na razie jest ok!); łykałam castagnus, a od końca kwietnia bromergon po 1/4 tabletki. Jednocześnie wyregulowywałam też tsh i progesteron (tylko on nie jest jeszcze ok).
Fajne masz przemyślenia po tym ślubie :) pomysł z ikoną super :) i pięknie powiedział o tej kobiecie i matce. Na naszym weselu też była modlitwa przed jedzeniem :) 4 kapłanów, 2 kleryków... ale gości więcej :)

Zgłoś nadużycie #4596 13 czerwca 2016, 9:23

dana32 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry.
Katarina gratulacje :) forum odczarowane,teraz to bedzie" wysyp"fasolek :) .
Duszka gratulacje dla syna,leki dzialaja lepiej juz u niego?Idziesz do lekarza ze swoimi dolegliwosciami?Zatkane uszy to nie zarty a bol znam i u mnie nie obylo sie bez antybiotyku.
Taszka przykro nmi ze @ przyszla.
Tandem koniecznie napisz jak po wizycie.
U mnie pogoda piekna.Musze troche posprzatac bo jutro do pracy.
Milego dnia zycze :) .
Do tabelki corka-Wiktoria ur.30.09.2010 -ciecie.

Zgłoś nadużycie #4597 13 czerwca 2016, 9:25

madzia90krk Fajna mama
Hej ..
Witam się po krótkiej nieobecności smutna zmęczona i bez życia :( :(

Duszka fajnie że synek chce być ministrantem :) ,współczuję złego samopoczucia zdrówka !
Kamila fajnie że zrobiłaś mężowi taka niespodziankę na pewno było mu bardzo milo :) dane do tabelki : córka Amelia urodzona 19.03.2015. Przez cesarskie cięcie.
Sander ja nie wierzę w planowanie płci. Mam córkę z seksu w owulacje.
Katrina ja chciałabym Właśnie córeczkę drugą żeby połączyła je przyjaźń o jakiej piszesz ale z synka będę się równie mocno cieszyć.
Nyna..Mikorzyn. . Byliśmy na wakacjach jest tam takie miejsce domki kąpielisko Las itp.. dopiero startowali jak tam pojechaliśmy. Cały czas padało była burza domki obskurne eh źle wspomninam te wakacje. Znasz to miejsce ? Zmieniło się coś ?
Taszka współczuję @ ! Fajny pomysł z obiadem z rodzicami :)
Tandem kciuki za wizytę daj znać !

U nas źle.. córeczka goraczkowala 40,5 stopnia pogotowie.. eh mam dość :( oby to tylko trzydniowka. Jest taka biedna
Dziś już lepiej ale wczoraj cały dzień na moich rękach biedactwo. Nie ma nic gorszego jak choroba dziecka :( nic :(
Byłam zrobić jej badanie moczu ( wszystko ok) i przy okazji p owtorzylam betę już jest 32000 strasznie dużo..

Dobrego dnia kochane!

Zgłoś nadużycie #4598 13 czerwca 2016, 9:32

Sofi Fajna mama
Tandem mi chodzi o to żeby wszystkie hormony się tak wyregulowały żeby nie trzeba było już brać tabletek, żeby były prawidłowe poziomy bez wspomagania, to by było pięknie :)
Madzia życze zdrowia dla córeczki :(
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4599 13 czerwca 2016, 9:32

nyna Gotowa na wszystko
ktoś musiał pomieszać w tym gogle :D ale nawet nawigacje też zawsze pokazuja tamten Mikorzyn
Sofi przykro mi z powodu twojej córeczki :( a co sie stalo jak moge wiedzieć że odeszła

Zgłoś nadużycie #4600 13 czerwca 2016, 9:40

nyna Gotowa na wszystko
Madzia możliwe że bylaś własnie w moim mikorzynie niestety osrodek nadel jest obskurny niema kto sie za to wziasć bo gmnina niechce sie mieszać bo podobno te tereny należały do kościoła i tak wszystko sie marnuje
Zdrówka dla córci

Zgłoś nadużycie #4601 13 czerwca 2016, 9:41

mala_ala Gotowa na wszystko
hejka :) my dalej razem z córka w domu :( myślałam, że będzie lepiej a tu całą noc kaszel ja dusił :( dziś lekarz :)
u mnie słonecznie ale trochę wietrznie :) wczoraj spędziłam cudowny dzień z moim mężem :)

Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #4602 13 czerwca 2016, 9:45

mala_ala Gotowa na wszystko
Madzia, dużo zdrówka dla córeczki :) dokładnie nie ma nic gorszego jak choroba dziecka, i Ty też dbaj o siebie :*

Tandem, trzymam kciuki za wizytę :*

Zgłoś nadużycie #4603 13 czerwca 2016, 9:48

Sofi Fajna mama
Nyna była stwierdzona choroba genetyczna, na wszystkich parach chromosomów był dodatkowy chromosom, czyli były całe trzy zestawy genów, zamiast dwa, więc to był cud że żyła tak długo, nie chciałam usunąć ciąży, nie było szans żeby przeżyła poród bo nie miała płuc ani nerek, udusiła by się, więc bałam się porodu, że będzie cierpieć, i jeszcze była ułożona pośladkowo, więc lekarz mówił, że może mieć połamaną miednicę :/, ale na szczęście w nieszczęściu umarła we mnie i mam nadzieję że nigdy nie poznała cierpienia, a tydzień później był wywołany poród, wyglądała pięknie, zewnętrznie była prawidłowo wykształcona, ważyła 450g, mogłam ją przytulać przez godzinę, jak wklejacie zdjęcia dzieci to czasem tez mam ochotę wkleić, bo mam jej zdjęcia, ale nie bójcie się nigdy tego nie zrobię :)

Zgłoś nadużycie #4604 13 czerwca 2016, 9:58

tandem Supermama
dana dziękuję, napiszę :) zazdroszczę pogody :) choć ja dziś w pracy i autem, więc w sumie deszcz nie powinien mi przeszkadzać ;)

madzia dziękuję, gratuluję bety i trzymam kciuki za zdrówko córki! biedna ona i biedna Ty!

Sofi no wiadomo, że to by było pięknie :) taki mam cel, tsh ma się tak udać na pewno, prolaktyna ponoć też, nie wiem jak progesteron, nie mam pojęcia

nyna no zamieszanie w tych googlach, klikam, kościół jest, myślę - to, ale patrzę koło Konina? to jak by ta pielgrzymka musiała iśc? :)

mala_ala dziękuję :) gratuluję czasu z mężem. i życzę zdrowia! daj znać co powie lekarz

co to jest, że dzieci tak chorują? :/

Zgłoś nadużycie #4605 13 czerwca 2016, 10:03

duszka Fajna mama
Hejka! Dzięki za wszystkie porady , piję herbatę z imbirem , cytryną i sokiem malinowym .

Pozdrawiam :) i zmykam do roboty !

Zgłoś nadużycie #4606 13 czerwca 2016, 10:04

nyna Gotowa na wszystko
Sofi podziwiam cie za siłe i odwage. I dobrze że masz zdjecie malutkiej zawsze mozesz na nia spojrzeć :)

Zgłoś nadużycie #4607 13 czerwca 2016, 10:08

Vam Fajna mama
Dziewczyny zdrowka zycze dla coreczek. Rzeczywiscie to straszne jak dziecko choruje na szczescie to nic powaznego. My przechorowalismy cala Wielkanoc. Mlody lezal jak nalesnik spal 20h na dobe przez 3 dni.

Zgłoś nadużycie #4608 13 czerwca 2016, 10:09

Vam Fajna mama
Sofi jestes naprawde silna kobieta i to cudowne ze moglas spedzic chwile z dzieckiem
Wiem ze nie wszedzie na to pozwalaja.

Zgłoś nadużycie #4609 13 czerwca 2016, 10:30

Sofi Fajna mama
Vam rodziłam w super szpitalu, bardzo nowoczesnym, świetnie wyposażonym, wszyscy mieli bardzo profesjonalne podejście, polecam na poród jechac do ProFamili w Rzeszowie :) klejam zdjęcia pokoju w którym leżałam :)

Zgłoś nadużycie #4610 13 czerwca 2016, 10:38

Sofi Fajna mama
po za tym mogłam rodzić w pozycji kucznej i sama sobie odebrać poród :)