Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4491 11 czerwca 2016, 22:02

nyna Gotowa na wszystko
No własnie chodzi o to zeby utrafic w te w 2-3 dni przed bo nigdy ani niemierzylam temp ani tez nieobserwowalam sluzu wiec pomyslalam o testach tymbardziej jak tu dobrze utrafic jak natura plata nam figle :)

Zgłoś nadużycie #4492 11 czerwca 2016, 22:17

Katrina13 Gotowa na wszystko
Nyna ale test to chyba pokaże wynik pozytywny 24-36 h przed owulacją, czyli maks półtora doby przed owu, więc może być za poźno na spłodzenie dziewczynki;/, choć wg mnie każdy ma przeznaczenie, co ma być to będzie, choćby się na rzęsach stawało.

Zgłoś nadużycie #4493 11 czerwca 2016, 22:52

Vam Fajna mama
Tez tak mysle ze z tym planowaniem to tak w sumie w teorii mozna a naprawde dziala natura. Dla mnie obojetna byla plec i teraz tez obojetna. Za trzecim razem pewnie bym obstawiala :-D

Katrina wiec widzisz tu sie zastanawiamy gdybamy a cialo swoje. Tylko sie cieszyc ze sie udalo :-D

Zgłoś nadużycie #4494 11 czerwca 2016, 23:12

tandem Supermama
vam w takim razie życzę odwagi motoryzacyjnej :)

madzia pięknie dziękuję :) teraz termin mi wychodzi na sam początek marca. Ale historyjka z tą miną sąsiadki na piwo :)
6 wesel, no nieźle

katrina trzymam kciuki, by objawy były tym razem lżejsze :)

mika super akcja z tymi kwiatami! :) ja kilka dni temu od męża dostałam goździki :) Ty to już z górki, więcej niż pół wyzwania za Tobą
festyn super sprawa, okazja na pewno była, tylko mało reklamowana :)

sofi gratuluję biegania i życzę by @ nie wróciła. Ja byłam raz na weselu w restauracji z widokiem na Wawel :)

mala_ala trzymam kciuki za meble; ja mojemu mężowi pozwoliłam robić meble do mieszkania i idzie to powoli, ale funkcjonować się już da :D

Sander fajny pomysł z dopisywaniem dzieci w tabelce, w 2016 tak mamy :D no nieźle z tym sernikiem! i jak, truskawki się zmieściły

Taszka wspołczuję rozregulowania. a tych badań męża nie możecie przesunąć tak, by pasowały?

u nas też obojętna, najwyżej będziemy próbować do skutku :)
dobrej nocy dziewczyny!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4495 12 czerwca 2016, 7:42

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Życzę Wam miłej , słonecznej niedzieli ☆

U nas dziś wielkie wydarzenie ;) Miłosz zostanie przyjęty w kościele w grono kandydatów na ministranta :) Wczoraj byliśmy na grillu. Wróciłam przeziebiona i jakas taka cała obolala. Masakra , stary kapeć już ze mnie ;)

Zgłoś nadużycie #4496 12 czerwca 2016, 8:04

kamila19880 Fajna mama
hejka :) taszka ja plamiłam jak byłam w ciąży zaczeło sie 4 dni przed spodziewanym okresem, testy były negatywne jeszcze wtedy, tyle ze u mnie plamienie nie zapowiadało sie dobrze bo poroniłam ( obstawiam ze progesteron był niski i temu plamienie) nie chcieli mi nic dac bo mowila ze skoro plamie to moze byc po zamaciczna. 
duszka gratulacje dla synka :)
a ja wczoraj zrobilam niespodzianke dla meza i jak skonczyłam robote pognałam szybko na turnirj jego( gra w pl druzynie piłki nożnej) , pierwszy raz meczyl mnie wczesniej ze nie chcem przychodzic na mecze ale wkoncu poszłam :) to mial niespodzianke jak schodzil z boiska i mnie zobaczył :)  oczywiscie wygrali turniej :) spedzilismy czas do 18 tam a pozniej do baru wszyscy poszli to do 22 i wrocilam do domu taka zmeczona bylam ze spac odrazu poszłam :) a dzis o 7.20 sie zbudzilam masakra :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4497 12 czerwca 2016, 8:11

Sander Gotowa na wszystko
Dzień dobry! nyna podaje stronę gdzie jest jak zaplanować płeć z dniami plodnymi t-time.pl/dni-plodne

Zgłoś nadużycie #4498 12 czerwca 2016, 8:14

duszka Fajna mama
Kamila dzięki ;)
Ja nie wierzę w to planowanie . Jak zaczęłam się starać to też miałam wymagania . Chciałam mieć córkę i to z początku roku . Teraz nie ma to dla mnie znaczenia . Chce mieć poprostu zdrowe dziecko...

Zgłoś nadużycie #4499 12 czerwca 2016, 8:41

Kamila to mąż szczęśliwy? :-) a jaka pogoda u Ciebie? Jak ładnie to szkoda dnia na spanie!! Moja córa przed 6 na nogach jak zawsze więc już jestem przyzwyczajona do takiego wstawania.
Podziwiam Was z tymi ćwiczeniami... Ja niegdy nie lubiłam ćwiczyć, w-f to zawsze dla mnie była katorga... z resztą nie mam czasu, naprawdę jestem zjechała, jak juz mam czas to do ogrodu idę bo tam wszystko ciągle zarasta :-(
Duszka może jakieś witaminy na wzmocnienie? Mam nadzieje ze lekarz ci w końcu to wyreguluje bo można się tak wykończyć.

Zgłoś nadużycie #4500 12 czerwca 2016, 8:52

kamila19880 Fajna mama
tak mąż szczęśliwy pogoda marna pochmurnie i ma padac przez cały tydzień dzien w dzien :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4501 12 czerwca 2016, 8:57

Cześć Dziewczyny!!! Dziś patrzę za oknem pogoda :) aż chce się żyć :)
Co do płci to ważne żeby dzidziuś był zdrowy :) , nie ukrywam że na chłopca bym się nie pogniewała (trochę odmiany od różowego :) ), ale jak będzie druga córcia to też super, bo może dziewczynki byłyby zżyte i łączyła je przyjaźń, w przyszłości wymieniały by się ubraniami, pożyczały kosmetyki itp. :)
Myślę, też , że każdy facet chciałby mieć syna, choć mój mąż w córcię zapatrzony jak w obrazek :D
Duszka to gratulacje dla Miłoszka :) będzie odgrywał poważną rolę w Kościele :)
Sander nasze córcie na pewno fajnie by się dogadywały skoro są w tym samym wieku, czy Twoja to też taki łobuziak? Mojej to się nigdy do domku nie śpieszy z podwórka :)

Zgłoś nadużycie #4502 12 czerwca 2016, 9:00

Kamila super , że zrobiłaś mężowi niespodziankę :) Miłość trwa gdy potrafimy zaskakiwać drugą połówkę :)

Zgłoś nadużycie #4503 12 czerwca 2016, 9:10

Mika29 Fajna mama
Masakra napisałam taki długi post i się skasował :-(

Duszka gratulacje dla syna.

Kamila super niespodzianka dla męża.

Teraz mam jeszcze większą motywację do ćwiczeń. Mąż wczoraj mi powiedział, że mam sobie wybrać miejsce na wakacje. Tylko, że jestem mega zakochana w naszym morzu i nie wiem co zrobić. Jak dla mnie to obojętnie gdzie ważne, że trochę czasu spędzimy w trójkę bo mój M ciągle w pracy. No i na plaży trzeba się jakoś prezentować :-)

Zgłoś nadużycie #4504 12 czerwca 2016, 9:15

Mika my jedziemy nad nasze morze :) za 2 tygodnie już nie umiem się doczekać :) Trzeba dać Polakom zarobić :)

Zgłoś nadużycie #4505 12 czerwca 2016, 9:26

duszka Fajna mama
Dziękuję w imieniu syna ;)
Nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu :)
24 czerwca wybieram się kolejny raz na tą msze o uzdrowienie i uwolnienie . Jutro muszę zapytać koleżanki czy zamieni się ze mną zmianą :) Dzień wcześniej mam urodziny ...

Zgłoś nadużycie #4506 12 czerwca 2016, 9:28

Duszka uważam, że wiara czyni cuda :)

Zgłoś nadużycie #4507 12 czerwca 2016, 9:38

duszka Fajna mama
Katrina też tak myślę , pogodzilam się już z tym co mam :)
Sander chodzi Ci o moje zmęczenie ? Jakoś daje radę , w lipcu wybieram się do dobrego endo

Zgłoś nadużycie #4508 12 czerwca 2016, 10:07

Duszka tak, biedulka jesteś z tymi hormonami... Ciężko tak funkcjonować, dziecko, dom i praca... Mam nadzieję że w końcu Ci to przejdzie. Potem się odezwę bo źle się pisze.

Zgłoś nadużycie #4509 12 czerwca 2016, 10:12

nyna Gotowa na wszystko
Dziewczyny wiem ze zdrowie najważniejsze i co bedzie to bedzie ale chciałabym spróbować :)
Duszka gratulacje dla syna
My też wybieramy sie nad polskie morze (2 lipca) już nie moge sie doczekać przeraża mnie tylko ta droga bo mamy 470 km...
A co do wiary to u mnie jest sanktuarium sw. idziego on też jest od tych spraw wiec szepne mu coś o was :) a znam kilka jego cudow :)

Zgłoś nadużycie #4510 12 czerwca 2016, 10:16

duszka Fajna mama
Nyna a gdzie dokładnie to jest?