Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4431 10 czerwca 2016, 15:41

Vam Fajna mama
Tandem chcialabym jezdzic bo to wygodne i praktyczne i w ogole ale tak konpletnie nie lubie samochodow stresuje sie ogromnie i zbyt duzo mnie to nerwow kosztuje. Nie wiem jak zdalam moze dlatego ze bylam pod kontrola jednak.

Ja w ogole nie jestem fanka zadnego sportu a moj m oglada tylko te kluczowe mecze z Polska i tyle :-)

Zgłoś nadużycie #4432 10 czerwca 2016, 16:26

madzia90krk Fajna mama
Duszka ja nawet nie wiem jaka dozwolona w ciąży jest ilość tego paracetamolu sama nigdy nie zazywalam nic nawet jak ból był duży wolałam wytrzymać bałam się o amelke ale wiem że ileś tam można. Co do tabletki po.. to faktycznie tzeba było Dax witaminę haha jak mówi Kamila.
Ja euro ogladne :) dobra zonka poszła dziś kupić mężowi piwo i chipsy na meczyk mimo złego samopoczucia ale ucieszył się przez telefon jak mu powiedziałam :) za to mina sąsiadki jak w wózku miałam piwo ... nawet dzień dobry mi nie odpowiedziała.. haha

Nyna trzymam kciuki za zdanie Prawka. Ja uwielbiam jeździć jeszcze z muzyką na ful i jest super :) zdałam za pierwszym raZem nie popełniłam żadnego błędu egzaminowal mnie facet z takim samym nazwiskiem jak ja mąż zdał za drugim razem i teraz cały czas mówi " tobie prawo jazdy dał wujek to się nie liczy " hehe boli go męskie ego ! Za to do tej pory ( 7 lat prawko) nie zaparkuje równolegle.

Tandem to dobrze ze mezus był w czasie owu! W końcu ti twoje szczęśliwe cykle! Będzie bobo na luty czy już na marzec? Bo być będzie nie ma innej opcji !

Leżę.. młodą śpi.. w ustach mam metalowy smak non stop krzyże bola ale żyje najważniejsze hehe ktoś mówił że druga ciążę znosi się lepiej.. yhy..
Jutro w końcu zamontujemy szafę o której wam pisałam to się pochwalę :) cieszę się bo w końcu miejsce się zrobi :)

Zgłoś nadużycie #4433 10 czerwca 2016, 16:40

Katrina13 Gotowa na wszystko
Dziewczyny ale Wy się rozpisujecie!!!
Tandem nie mam zamiaru robić Bety, jak będę u lekarki to pewno mi karze zrobić komplet badań ;) (tj. w pierwszej ciąży)
Madzia ten metaliczny posmak jest okropny, miałam w pierwszej ciąży(nie był intensywny, ale mnie denerwował), mam nadzieję , że może w tej się nie pojawi :) hihi ale co tam damy radę ;) Dziś mam lepszy dzień i więcej poweru :) Dobra z Ciebie żonka, ja też mojemu kupuję piwa, ludzie czasami się dziwnie patrzą, może myślą , że ja je pije :D
Nyna gratuluję Chrześnicy, Pola jest śliczna, taka niewinna i słodka, wszystkiego dobrego dla niej i mamusi:*
Duszka często sprzedajesz tabletkę PO? Znam osobę , która to wzięła ,a teraz się starają i nie udaje się;/ czy taka tabletka może mieć na to jakiś wpływ? czy jest bezpieczna?
Staraczka możliwe , że płodne Ci się zaczęły :) skoro masz krótkie cykle, tak samo Mała ala, ja w cyklu patrzałam tylko na śluz, nie czułam nawet bólu jajnika w dzień owulacji i proszę owulacja jednak była :) . Staraczka pokuś męża, na pewno się nie oprze :)
Sofi jak Twój mąż zniósł stratę sarenki? :( przykro mi :( widać , że to uczuciowy facet.

Zgłoś nadużycie #4434 10 czerwca 2016, 16:43

Vam ja też zdałam za pierwszym razem ( po 2letniej przerwie- w ciąży zaczęłam ale jak nie zdałam to odpuściłam, nie chciałam się stresować więcej) , na początku jeżdżąc czułam się niepewnie, ale teraz jak się wprawiłam to sobie nie wyobrażam nie jeździć. Polecam Ci próbować, będziesz się czuła bardziej wolna :)

Zgłoś nadużycie #4435 10 czerwca 2016, 16:44

Nyna ja też Ci kibicuje 30 czerwca, musi się udać!!!

Zgłoś nadużycie #4436 10 czerwca 2016, 17:09

kamila19880 Fajna mama
Aniaaaa38 dopisac cb do tabelki?
sangmama na kiedy ci wpisac nową datę @ ?
któraś jeszcze dostała@ bo nie moge znaleść a tyle przekopywania tych stron :)
I Katrina ciężarna czy któraś jeszcze bo tabelke chcem uzupełnic: :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4437 10 czerwca 2016, 17:15

MamiMami Zaprawiona w bojach

madzia90krk napisał(a)

Mami Mami a synuś dalej a piersi ? Gdzieś pisałaś że nawet 24 godziny wytrzymuje bez. Dziwne ze nie masz okresu. A byłaś u gin? Ja dalej karmię.. nie jestem w stanie jej oduczyć.. jeszcze... za każdym razem.jak daje jej pierś boję się czy z fasolką wszystko ok.. na sZczęście ona tylko na noc 20 minut zasypia i jak się budzi w nocy to dosłownie na minutke

Madziu niestety dalej. Zasypia bez ale jak w nocy się obudzi to cyc musi być. Jak było chłodniej to udawalo się 24 godziny przerwy i tylko raz się budzil, a teraz znowu po kilka razy. Tak bylam u giną ale mi powiedział że @powinna być 4 w ciągu 4tygodni po całkowitym odstawieniu. A jesli jeszcze karmię to trzeba czekać. Chociaż mi się wydaje że będzie owulacja śluz jest dziwnie mnie mdli dlatego robiłam test ale przed ciążą tez tak miałam wiec może będzie szansa dołączyć się do marca.

Zgłoś nadużycie #4438 10 czerwca 2016, 17:27

MamiMami Zaprawiona w bojach
Nyna gratuluje chrześnicy. Śliczna dziewczynka.

Zgłoś nadużycie #4439 10 czerwca 2016, 17:54

madzia90krk Fajna mama
Mami Mami każdy okres poprZedza owulacja więc może ci się uda nie dostajac zajść czego ci życzę :)

Zgłoś nadużycie #4440 10 czerwca 2016, 17:55

Mika29 Fajna mama
Nyna trzymam kciuki za prawko. Ja zdałam za 2 razem ale to już chyba 8 lat temu i ciągle jeżdżę choć nie lubię jeździć samochodem bo mam straszna chorobę lokomocyjną.

Poszłyśmy z mama na rynek na desery lodowe i okazało się, że jest u nas jakąś akcja Kochamy Kwiaty.  Wszystkie kobiety dostawały bukiety kwiatow :-)

Zgłoś nadużycie #4441 10 czerwca 2016, 17:57

madzia90krk Fajna mama
Mika śliczne kwiatuszki :* zrobiłaś mi smaka na lody :P

Zgłoś nadużycie #4442 10 czerwca 2016, 19:16

Vam Fajna mama
Piekny bukiet! A moje chlopaki wymyslili na kolacje pizze wiec zagniotlam ciasto przystroilam skladnikami i wlasnie sie piecze i jeszcze sos czosnkowy zrobilam :-) dietetycznie jak nic :-)
A dzieki wam cwicze juz 5 dzien z rzedu. Narazie spokojnie po kwadransie ale spocona koncze :-)
Co do piwa to zdarzylo sie ze kupilam dla m ale z reguly robi to sam. Sama tez lubie wypic piwo wieczorem.

Zgłoś nadużycie #4443 10 czerwca 2016, 20:12

Mika śliczny bukiet :)
Madzia na słodko widzę , że Cię ciągnie :) mi to się chce kapusty kiszonej.... i chipsów :D
Vam uwielbiam robić pizze :) i jesć też :D

Zgłoś nadużycie #4444 10 czerwca 2016, 20:13

Mika29 Fajna mama
Vam brawo byle tak dalej :-) Ja już mam dziś 16 dzień jeszcze 14 dni do końca wyzwania. Ale ten czas ucieka :-)
Pizza super pomysł. Mój M uwielbia zwłaszcza z sosem właśnie czosnkowym.
Życzę smacznego!!!!!

Właśnie jestem po prawie godzinnym treningu i idę pod prysznic.

Zgłoś nadużycie #4445 10 czerwca 2016, 20:17

Mika podziwiam Cię za wytrwałość! Trzymaj tak dalej :)

Zgłoś nadużycie #4446 10 czerwca 2016, 20:31

Vam Fajna mama
Podziwiam Mika!

Zgłoś nadużycie #4447 10 czerwca 2016, 21:24

madzia90krk Fajna mama
Katrina mnie ciągnie na wszystko a co mi dadzą to nie dam rady zaraz mi śmierdzi. Skusiłam się na kawałek pizzy niestety kupnej mąż zamówił na mecz :) macie sprawdzone przepisy na pizzę ? Ja miałam ale piekarnik coś się psuje i ostatnio nie działa mi od dołu pieczenie

Mika również podziwiam ! Od lutego biorę się za siebie w przyszłym roku mamy 6 wesel muszę się zmieścić w jakaś kiecke !

Uciekam spać dzidzia śpi to i mama idzie co by siły mieć na jutro !

Dobranoc kochane :*

Zgłoś nadużycie #4448 10 czerwca 2016, 21:57

duszka Fajna mama
Dobry wieczór!

Katrina czasem sprzedaje i pewnie że ma jakiś wpływ to hormon

Zgłoś nadużycie #4449 10 czerwca 2016, 22:02

duszka Fajna mama
Właśnie się dowiedziałam że nasza telewizja nie będzie transmitowala wszystkich meczów ... mogę nie zobaczyć Ronaldo ;) trochę mi szkoda a Messiego to już na 100% nie zobaczę bo dziś się właśnie dowiedziałam że on jest argentynczykiem :) :) taka bogata mam wiedzę o piłce ;)
Dobranoc !!! 

Zgłoś nadużycie #4450 10 czerwca 2016, 22:08

Vam Fajna mama
Madzia ja pizze robilam rozne ale dzis taka: pol kostki drozdzy rozpuszczam w 3/4 cieplej wody albo wody z mlekiem lyzeczka cukru i lyzka maki. Odstawiam na kwadrans a dzis na szybkie 5min. Dodaje 2 szklanki maki i na oko lyzke oleju szczypte soli i zagniatam. Jesli sie lepi dodaje troszke maki. Zostawiam na 10min w tym czasie szykuje dodatki. Potem ciacho na blaszce rozciagam smaruje sosem pomidorowym dodaje reszte i pieke 25min w temp 180
Generalnie to taka pizza na szybko bardzo bo drozdze lubia miec zas zeby wyrosnac. Czasem rozwalkowywalam na cienko i od razu pieklam wtedy byla cienka a czasem zostawialam na dluzej to sie robila grubsza i puszysta.