Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4331 10 czerwca 2016, 9:26

mala_ala Gotowa na wszystko
Tandem,super!! może ten dzień będzie dla Was szczęśliwym dniem :) Mąż nowa pracy, a Ty ujrzysz dwie kreseczki na teście :D i powodzenia dla męża w nowej pracy :) i życzę Wam aby były bliźniaki od razu :*

Zgłoś nadużycie #4332 10 czerwca 2016, 9:27

duszka Fajna mama
Mika 3,6 przy normie 4,2 nie jest przekroczone ale dość wysokie. Ft4 w normie a Ft3 7,73 przy normie 6,8 więc delikatnie przekroczone. Pewnie będę powtarzała te badania , sama mam przecież problem z tarczycą . Czekam cierpliwie do wizyty :)

Zgłoś nadużycie #4333 10 czerwca 2016, 9:31

Katrina13 Gotowa na wszystko
Mała ala masz rację jestem taka szczęśliwa, mam ochotę to wszystkim wykrzyczeć. Jak robiłam test to mąż był w pracy(wrócił w nocy). Więc włożyłam test do koperty i położyłam w kuchni na stole , napisałam na niej: prezent na Dzień Ojca :) Jak mąż wrócił to oczywiście się obudziłam i czekałam na jego reakcję :) Oczywiście jak wyciągał swój prezent to od razu do niego pobiegłam, on uśmiech na twarzy, oczy błyszczące ,a ja powiedziałam: Kochanie zostaniemy ponownie rodzicami :) . Przytulił mnie bardzo mocno :)

Zgłoś nadużycie #4334 10 czerwca 2016, 9:33

Mika29 Fajna mama
Tandem gratuluję!!!! Super, że się Wam układa. Teraz czekamy na tekst. Powodzenia :-)

Duszka no troszkę wysokie to tsh. Trzymam kciuki żeby następne było lepsze.

Zgłoś nadużycie #4335 10 czerwca 2016, 9:33

Katrina13 Gotowa na wszystko
Duszka 3mię kciuki żeby z tarczycą było oki:*

Zgłoś nadużycie #4336 10 czerwca 2016, 9:34

Mika29 Fajna mama
Katrina aż ciarki przechodzą. Super!!!!!! :-)

Zgłoś nadużycie #4337 10 czerwca 2016, 9:34

Kartrina to chyba najwspanialszy prezent na Dzień Ojca jaki mógł sobie Twój mąż wymarzyć :) cieszę się Twoim szczęściem :)

Zgłoś nadużycie #4338 10 czerwca 2016, 9:38

duszka Fajna mama
Dzięki kochane, jakoś musi być :)

Zgłoś nadużycie #4339 10 czerwca 2016, 9:38

pełna.nadziei już dawno się nie odzywała, ciekawe jak tam u niej :)

Zgłoś nadużycie #4340 10 czerwca 2016, 9:39

Sofi Fajna mama
Katrina Gratulacje!!! :D bardzo się cieszę :) teraz dbaj o siebie :) i pisz co i jak, kiedy usg?

Nyna jak Twój starszy synek będzie miał 10 lat to juz zrozumie pewne rzeczy i nie będzie już tak dokazywał, pewnie będzie się czuł bardziej odpowiedzialny :) przykro mi z powody testu ale pewnie jeszcze za wcześnie :)

Mika popłakałam się jak przeczytałam historie o piosence :')

Aniaaa to super, że nadal chcecie dzieci :) to musicie czuć się młodo i na siłach :) Twoje dzieci już są takie odchowane, że pewnie będą chciały pomagać przy nowym maluszku :)

U mnie dziś zawitała @ morderca, mam totalnie nieregularne i ostatnio strzeliłam do tabelki że może będzie 10 czerwca i jest :D ale boli masakrycznie, dlatego siedzę w piżamie i się zwijam na fotelu przed kompem, nigdzie dziś nie wychodzę, to będzie dobry dzień na wystawianie aukcji na allegro

w tym tygodniu miałam super sprzedaż, normalnie jak w centrum wiosny :) i jeszcze wczoraj sprzedałam jedną z najdroższych roślin :) jestem bardzo szczęśliwa :)

kilka dni temu przyjechał do nas brat męża z dziewczyna i będą z nami mieszkać 3 tygodnie, więc teraz w domu mieszka 7 dorosłych :) ja lubię jak jest dużo ludzi w domu :) dlatego wczoraj na obiad zrobiłam 3 pizze i zupę w garnku 5 litrowym. Dziś na szczęście gotuje teściowa :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4341 10 czerwca 2016, 9:44

tandem Supermama
Katrina dziękuję :) to zupełnie nowa praca, ale wreszcie będzie miał wyzwania, których potrzebuje :) czekam na fotkę testu! :) i wiruski ciążowe. Czyli 23.6 będzie wyjątkowy także dla Was, super prezent masz dla męża :) poród okołowalentynkowy :) trzymam kciuki i życzę jak najmniej uciążliwych objawów!

mala_ala dziękujemy bardzo :) za wszystkie życzenia, także bliźniakowe :D pelna_nadziei pracuje i pości, żeby po powrocie firankować ile się da :)

duszka to rzeczywiście wyniki nie do końca ok, trzymam kciuki za wizytę !

Mika dziękuję :) tak bardzo bym chciała, żeby się udało :)

Sofi współczuję bolesnej @... oby szybko przeszło! fajnie, że macie większą rodzinkę :) pochwal się, jaką roślinkę sprzedałaś, zawodowo interesujące to dla mnie (oby przetrwała w nowym miejscu o tej porze roku!)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4342 10 czerwca 2016, 9:45

Sofi współczuje bóli @ :( ale najważniejsze że miesiączka już jest :) jeden cykl do przodu i niedługo będziecie mogli wrócić do starań :)

Zgłoś nadużycie #4343 10 czerwca 2016, 9:45

Vam Fajna mama
Sofi gratuluje sprzedazy i wspolczuje @ oby raz dwa przeszla!

Tandem graruluje pracy m. Teraz to nie ma wyjscia musza byc dwie kreski i blizniakow zycze a co! :-)

Moj m mial prezent na Dzien Ojca urodzilam 18 czerwca a w piatek wyszlismy ze szpitala :-)

Zgłoś nadużycie #4344 10 czerwca 2016, 9:45

sangmama Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, witam się z Wami z rana.

Pragnę poinformować, że dzisiaj rano dostałam @ (spóźniła się 2 dni, za to jak przyszła to KONKRETNIE) i ewentualny termin porodu wypada teraz na 17.03.2016 (wg kalkulatorów na necie)

Mika29 - super sytuacja z tą piosenką - przesłodka :) Twoja córka jest rewelacyjna!

Aniaaaa38 - Cześć Ania. Zapraszamy :)

nyna - ...mmm.... w końcu.... doczekałaś się małego baby.... wprawdzie nie Twój ale jakby nie patrzeć w rodzinie pozostaje... :) :) :) miłego zapoznawania się z nowym członkiem rodziny :)

Katrina13 - moje gratulacje!!! ale fajnie, że czułaś od kilku dni tą ciążę całą sobą... z tego co piszesz - to musi być na prawdę ekstra uczucie :) Jeszcze raz GRATULUJĘ!!! No to teraz powinno z nami wszystkimi poleeecieć... :)

tandem - baaaardzo fajnie Wam się układa życie. Wydaje mi się, że marzeniem każdej ciężarnej kobiety to wysokie zarobki męża) :) :) :) Cieszę się razem z Wami... teraz tylko czas na bliźniaki :)

PODSUMOWUJĄC:

Ile dzisiaj pozytywnych wiadomości jest na FORUM! Dosłownie kipi ze szczęścia od każdej z Was. Same dobre wiadomości :) Super, Super i jeszcze raz super!!! Oby taka aura została jak najdłużej :)

Zgłoś nadużycie #4345 10 czerwca 2016, 9:45

duszka Fajna mama
Wszystkiego się dowiem na wizycie ale już trochę poczytałam na necie , muszę powtórzyć te badania tarczycy i chyba morfologię bo tam wyszedł ten czynnik alergiczny. Już mam w razie co namiar na dobrego endokrynologa dziecięcego .

Zgłoś nadużycie #4346 10 czerwca 2016, 9:48

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :D
Witam nową koleżankę :)
Katrina gratulacje!!!!!!!!!! :D Trzymam kciuki :) Na pewno będzie wszystko dobrze :D Spokojnej ciąży życzę :)
A ja dzisiaj byłam na najszybszym koncercie świata :D Dzisiaj radio vox było w Rzeszowie :)
Nawet płytę złapałam tylko zespołu nie znam :D

Zgłoś nadużycie #4347 10 czerwca 2016, 9:54

sangmama Gotowa na wszystko
duszka - życzę Ci abyś jak najszybciej "nauczyła się" swojego syna, bo przy tych lekarzach to na prawdę idzie zwariować.... to czekanie...... te wizyty..... i kolejne wizyty...... i czekanie na wyniki....... oby, oby jak najszybciej poszło - na prawdę! W sumie połowę fachu masz w ręku także mam nadzieję, że pójdzie Ci szybko przy "uczeniu się" syna :)

Zgłoś nadużycie #4348 10 czerwca 2016, 10:02

kamila19880 Fajna mama
Katrina gratulacje zdjecie testu to konieczność na tym forum ;) to juz mamy 2 ciężarne ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4349 10 czerwca 2016, 10:07

tandem Supermama
Vam dziękuję :) to rzeczywiście udało Ci się z prezentem! a w tym roku jak obchodzicie urodzinki? dużo gości będzie?

sangmama popieram, niech będzie tylko radośnie i pozytywnie :) przykro mi z powodu @ ale kolejny cykl to kolejna nadzieja, moze obie załapiemy się na marzec? bardzo dziękuję za gratulacje, fakt zarobki ważne, martwi mnie tylko czas pracy, nadgodziny itp - na odpowiedzialnym stanowisku pewnie będzie ich więcej. No ale firmowe auto też się przyda (bo nasze malutkie) - na weekendy do rodziców będzie w sam raz ;)

duszka super, że tak to poogarniałaś, teraz wszystko się wyjaśni i będzie już dobrze :)

werkaa gratuluję koncertu i płyty :) a jaki to zespół? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4350 10 czerwca 2016, 10:12

tandem Supermama

kamila19880 napisał(a)

Katrina gratulacje zdjecie testu to konieczność na tym forum ;) to juz mamy 2 ciężarne ;)

czas to zaznaczyć w tabelce :D fajnie, że już staraczki przeskakują do ciężarówek :)
w najbliższym tygodniu 3 testujące,
w kolejnym 2 a potem 4.
Oby jak najwięcej było pozytywnie!