Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4251 9 czerwca 2016, 17:24

mala_ala Gotowa na wszystko

Mika29 napisał(a)

U nas teraz zrobiło się piękne słońce więc siedzę z małą na placu. Tak sobie siedzę i obserwuje inne dzieci. Masakra jakaś jak dziecko ok 5-6 lat rzuca tekstem np. " kur...... ogarnij się i wypier....... A rodzic siedzi obok i zero reakcji. :-(

Mika, no takie teksty najczęściej dzieci powtarzają po rodzicach, więc pewnie takie słowa są u nich normalne.

Zgłoś nadużycie #4252 9 czerwca 2016, 17:29

duszka Fajna mama
Mała skąd jesteś ? Piszesz Łańcut to niedaleko ode mnie ;)

Zgłoś nadużycie #4253 9 czerwca 2016, 17:37

Duszka do Łańcuta mam 20 km, wiec na szybkie zakupy tam jeżdżę :) a ogólnie do mnie jedzie się w stronę Dynowa, a Ty skąd jesteś ??

Zgłoś nadużycie #4254 9 czerwca 2016, 17:47

duszka Fajna mama
Ja z Biłgoraja , znam Twoje okolice

Zgłoś nadużycie #4255 9 czerwca 2016, 18:01

Sofi Fajna mama
mala_ala też dziś byłam w Łańcucie :) może szłyśmy tymi samymi drogami :) ja byłam wcześniej przed deszczem, więc raczej niemożliwe, że się widziałyśmy :)

Nyna ja tez widzę słabiutką kreskę, ale nie wiem czy mi się tylko tak wydaje więc lepiej powtórzyć test :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4256 9 czerwca 2016, 18:14

Sofi ja błam po 13 i pojechałam przed 16 więc może może nawet szłyśmy tymi samymi drogami hihihihi :)

Zgłoś nadużycie #4257 9 czerwca 2016, 18:16

nyna Gotowa na wszystko
Taszka bola mnie piersi ale nie przy dotyku tylku czuje je takie nabrzmiałe jakby ważyły z 50 kg no i mam twarde podbrzusze a pozatym jestem strasznie zakrecona od kilku dni wiec niewiem czy to objawy czy cos sobie uroiłam :D a ty kiedy testujesz?

Strasznie sie denerwuje o ta moja chrzesnice dzwoniłam do szwagierki i mowiła ze na ktg wychadza jej dosć duże skurcze koleżanka miała tak samo 2 miesiace temu i jej synek urodził sie z zamartwica 3 dni dochodził do siebie w ikubatorze... Oszaleje do jutra chyba....

Zgłoś nadużycie #4258 9 czerwca 2016, 18:20

tandem Supermama
mala_ala pochwal się potem mebelkami! :)
mala_ala, kamila nie wolno Wam tak myśleć! no a skoro wszystkie, to Wy też, po kolei :) będzie dobrze, na pewno się uda i wszystkie będziemy się cieszyć z fasolek w brzuchu :)

co Wy wszystkie z tych samych okolic jesteście? :)

nyna a nie mogą tego cc przyspieszyć? nie martw się na zapas, będzie dobrze!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4259 9 czerwca 2016, 18:26

sangmama Gotowa na wszystko
Kamila19880 - tutaj jestem ponad 5 lat. Gdy przyjechałam nie umiałam NIC i pierwsze 3 lata mocno się uczyłam. I udało się - mówię komunikacyjnie ale nie perfekt. Drugie dwa lata bimbałam ale teraz przyszedł na mnie czas abym znowu do języka wróciła... widzę jak te książki na półkach czekają na mnie... kwestia czasu i mocnego postanowienia na nowy powrót językowy :)

tandem - ja chyba mieszkam w dobrej okolicy bo ja tych uchodźców w ogóle nie widzę... jedynie stara emigracja turków i marokanów

Mika29 - ja właśnie skończyłam sprzątać. Ale ja się dzisiaj wzięłam konkretnie za sprzątanie. Wyrzuciłam z domu 3 szafki (dość wysokie), mase niepotrzebnych małych rzeczy, z któych nigdy nie korzystam. Mąż po pracy zapakował mi to do auta razem z krzesłami ze schowka i pojechałam z tym wszystkim do sklepu z używamymi meblami aby to ode mnie wzięli.
Pół zagraconego pokoju wywaliłam z domu - Coś mi się wydaję, że podświadomie przygotowywuję już pokój dla dziecka :P :P :P

nyna - no.. też bym się nie mogła doczekać :) mmm... dla takich chwil warto żyć :) nie ma się co denerwować, na pewno będzie dobrze, zobaczysz :)

mala_ala - byłam w zamku w Łańcucie i bardzo fajnie wspominam ten dzień a co do doradzania koleżanek to też mam taką która za każdym razem jak mi coś doradzi ( i wierzę, że ona ze szczerego serca chcę dla mnie dobrze) to tylko mi to leży w szafie. Od tamtej pory - Ufam lustrom :) Dobrze, że mało kosztowała to może w Twoim przypadku założysz ją kilka razy :)
A ja dzisiaj meble wywalałam z domu :D :D :D Pół pokoju wywaliłam :D tzn 3 szafki duże

Taszka, Nyna - ja nic nie chcę mówić ale moja @ powinna być od wczoraj tylko że w moim przypadku jestem prawie pewna że w tym miesiącu nic :D Przecież planowaliśmy zacząć od czerwca :D :D :D haha - pozostało nam czekać na @

Zgłoś nadużycie #4260 9 czerwca 2016, 18:26

nyna Gotowa na wszystko
Powinni ale po co? lekarz ma sie babrać na nocce? lepiej poczekać do rana najwyżej. Taka jest polityka w tym szpitalu. Dlatego ja moje dzieci rodziłam we Wrocławiu (prawie 100km) bo w tym szpitalu bym raczej porodu nieprzezyla...

Zgłoś nadużycie #4261 9 czerwca 2016, 18:27

Tandem, niestety mebelki zostały przełożone na inny termin, domowy klient przyjechał :( a ja już chodziłam taka zadowolona :) czasem niestety włącza się mi takie myślenie ale to przy @, później przechodzi, w tym miesiącu nie mam zamiaru nawet testów kupować co będzie to będzie.

Nyna, nie martw się na zapas będzie dobrze jest w szpitalu pod kontrolą lekarzy więc musi być dobrze :)

Zgłoś nadużycie #4262 9 czerwca 2016, 18:31

Jejku...... ale mi się chcę jeść!!! Wczoraj złamałam swój charakter i w ruch poszły 3 ciastka i garść chipsów a dzisiaj też już się kręcę kuchnia, laptop, kuchnia..... chyba idę robić coś pożytecznego bo to nie może się skończyć tak jak wczoraj. Nie po to ćwiczę ... eh.... życie kobiety... :) na prawdę, co się nie robi aby być szczupłą przed ciążą :D

Zgłoś nadużycie #4263 9 czerwca 2016, 18:36

nyna no nieźle..... ja jak już będę w ciąży (o ile jestem płodna razem ze swoim mężęm) i szczęśliwie donoszę to do szpitala tam gdzie chcę rodzić mam 25 km też nie blisko ale jednak w porównaniu ze 100 to jest różnica
Miałaś planowany poród?

mala_ala masz już meble upatrzone tylko zapakować czy dopiero będziecie wybierać?

Zgłoś nadużycie #4264 9 czerwca 2016, 18:38

sangmama a może los chciał Wam zrobić psikusa :) i tej @ nie będzie :) wstyd się przyznać ja w zamku byłam może raz góra dwa ale to za małolata i nic nie pamiętam, kiedyś na pewno się wybiorę z rodzinką :) Moja koleżanka jest moim przeciwieństwem, ona długie kiecki a ja mini ona by chciała to zmienić we mnie ale niestety się nie da, nie teraz mam zaledwie 25 lat :) hihi

Zgłoś nadużycie #4265 9 czerwca 2016, 18:40

tandem Supermama
sangmama trudno, czasem się złamać można i zjeść coś pysznego :) gratuluję porządków! u mnie na odwrót, mieszkanie prawie puste i powolutku robimy sobie kolejne meble :)

mala_ala szkoda, że się z mebelkami nie udało, trzymam kciuki, żeby jak najszybciej! :)

nyna rozumiem, ale nie martw się, będzie dobrze! ja na szczęście w dużym mieście, szpital najbliższy 5 minut pieszo :)
ale w sumie to... chciałabym móc rodzić w domu. nie lubię szpitali.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4266 9 czerwca 2016, 18:42

sangmama, no czeka mnie najlepsze na razie wybieranie!! :)

Zgłoś nadużycie #4267 9 czerwca 2016, 18:43

No pewnie... tym bardziej jak masz ładne nogi to po co je zakrywać na lato..... ja za ładnych nóg nie mam a i tak olałam system i chodzę teraz w spodenkach i je pokazuje... kurde.... a co.....dla dziecka przecież witaminę D zbieram nie? :D :D :D pierwsze poświęcenie z mojej strony (zaraz obok folika) :P

Zgłoś nadużycie #4268 9 czerwca 2016, 18:43

duszka Fajna mama
Dostałam wiadomość od lekarki że te badania M pod kątem mięśni i reumatyzmu są ok. Podwyższony jest tylko jakiś hormon alergiczny i radzi go powtórzyć. 17 czerwca idziemy na wizytę to więcej się dowiemy co mamy robić :)

Zgłoś nadużycie #4269 9 czerwca 2016, 18:46

tandem... ja będę miała taką możliwość rodzenia w domu ale chyba bałabym się... tylko ja i mąż... ewentualnie sąsiedzi (niekoniecznie mile widziani).... za pierwszym razem chyba bym się bała... wybiorę szpital - o ile los pozwoli :D

tandem, mala_ala - myślę, że mogę się do was dołączyć pod hasłem: "Przygotowywanie domu przed przyjściem nowego życia - czas zacząć" :D

Zgłoś nadużycie #4270 9 czerwca 2016, 18:50

duszka - oby wyniki z 17 czerwca okazały się dla Ciebie "pozytywne" :)