Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4191 9 czerwca 2016, 7:57

duszka Fajna mama
U mnie deszcz pada
Sofi przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #4192 9 czerwca 2016, 8:00

Taszka Gotowa na wszystko
Dzień dobry! @ brak, zrobiłam rano test i wynik negatywny. Teraz jeszcze raz spojrzałam na test i wydaje mi się jakby tam była druga kreska, ale bardzo słaba. Nie wiem czy to sobie wmawiam, czy faktycznie tak jest. Jak do niedzieli nie dostanę to powtórzę test.

Dana przykro mi z powodu sarenki :(

Kamila powodzenia na teście.

Zgłoś nadużycie #4193 9 czerwca 2016, 8:02

Sander Gotowa na wszystko
Witam! Przepraszam że nie pisze ale miała ciężkie dni, ciągle coś... I dziś i jutro też tak będzie.
Sofi bardzo mi przykro... Jedno dobre ze była u Was i nie zdychala w zimnie na polu... Zrobiliście wszystko co się dało.
Madzia mam nadzieje że to faktycznie te czereśnie. A jak było w poprzedniej ciąży? Ja wwymiotowalam dokładnie od 6 tygodnia.

Zgłoś nadużycie #4194 9 czerwca 2016, 8:05

Sofi Fajna mama
Taszka to super :) to czekamy na kolejny test :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4195 9 czerwca 2016, 8:10

Sander Gotowa na wszystko
To co dalej myślisz Duszka? Nowa praca, nowe życie ;-) i głowa będzie zajęta więc kto wie :-D
Taszka a nie chcesz iść na betę? Będziesz miała czarno na białym za co oczywiście gorąco trzymam kciuki!! Ja bym nie dała rady czekać...
Nynka ty jutro testujesz?
Kamila powodzenia na egzaminie!
A u mnie wszystko zaczyna się układać :-) to napewno za sprawą mojego przyszłego Maluszka - szykuje sobie miejsce!! Więc od przyszłego cyklu zaczynamy intensywnie, oby owu była...
Bralyacie castagnus? Czy to można jak się stara i brać z tymi witaminami na ciążę? Ma któraś doświadczenie?
Moja core tak atakuje azs ze nawet na głowie dostała... I do krwi podrapane... Musze dziś do apteki po jakiś szampon specjalny jechać...

Zgłoś nadużycie #4196 9 czerwca 2016, 8:30

Sander poczekam do niedzieli. Jeszcze nigdy nie robiłam bety.

Zgłoś nadużycie #4197 9 czerwca 2016, 8:43

Mika29 Fajna mama
Sofi bardzo mi przykro ale zrobiliście wszystko co w Waszej mocy :-(

Taszka wstawiaj zdjęcie testu my dopatrzymy się wszystkiego :-)

Sander moja mała teraz też ma atak AZS. Dostała nowy syrop na swędzenie i zobaczymy. Jak się będzie pogarszać mamy przyjść do alergologa. Trzymam kciuki za poprawę u Was i u nas.

U nad dziś zimno i się na deszcz zanosi.

A teraz efekty ćwiczeń po dwóch tygodniach: pas -2cm, uda -1cm, waga -2 kg. Nawet jestem zadowolona bo wiem, że u mnie ciężko o efekty.

Zgłoś nadużycie #4198 9 czerwca 2016, 9:01

duszka Fajna mama
Sander praca jeszcze stara ale jak coś mi sie trafi to zmienię. Kochana jak ja zmienię to będę musiała uważać żeby tak od razu nie zajść to nie takie proste. Wczoraj moja szefowa była bardzo zaskoczona ze rozglądam się za nową. Czemu ona się dziwi jak dzień wczesnej kazała mi szukać i mówi do mnie ze jeszcze się nie zamykamy , masakra . Co ma być to i tak będzie , niech się dzieje wola nieba :)

Zgłoś nadużycie #4199 9 czerwca 2016, 9:03

duszka Fajna mama
Sofi leki które brałam były od endometriozy a nie od bolesnej owulacji ;) lekarze nie narzekam bo można powiedzieć że od 9 miesięcy nie mam lekarza ;)

Zgłoś nadużycie #4200 9 czerwca 2016, 9:09

madzia90krk Fajna mama
Hej
Sofi bardzo mi przykro. I tak dobrze że była z was a nie umierala na polu sama..
Mika gratuluję efektów szczerze zazdroszczę !
Taszka to czekam niecierpliwie na niedzielny test i oczywiście trzymam kciuki.
Sander.. poprzednia ciąża była dramat wymiotowalam od 8 tyg do konca. Pierwszy trymenst l ezalam w szpitalu z odwodnieniem. Później były to sporadyczne mdłości ale były.
Chyba to nie czereśnie.. dziś mnie zemdlilo po śniadaniu.. Ale to dopiero 5 tyg 4 dni.. eh

Dziewczyny jak zrobić żeby suwaczek liczył cały czas stoi w miejscu..
U nas chłodniej ale cieszę się idealnie na spacer :) zaraz idziemy na ogród bo dalej s boję jakbym miała znów wymiotowac

Zgłoś nadużycie #4201 9 czerwca 2016, 9:19

nyna Gotowa na wszystko
Dzięń dobry u mnie jak narazie brak @ wiec jak sie nie pojawi to jutro test.
Sofi przykro mi z powodu sarenki :(
Taszka cień cienia jest jednak dobra oznaka :) mam nadzieje że nastepna bedzie już brubasna :)
U mnie też szaro buro
Madzia a jak u ciebie lepiej już?

Zgłoś nadużycie #4202 9 czerwca 2016, 9:34

Mika29 Fajna mama
Madzia widzisz jak to jest a ja zazdroszczę Tobie :-) :-) :-) jeszcze będziesz miała czas na ćwiczenia a teraz delektuj się ciąża.

Zgłoś nadużycie #4203 9 czerwca 2016, 9:44

Nyna trzymam kciuki.

Madzia współczuję mdłości. Oby jak najszybciej się zakończyły.

Mika super efekty. Trzymam kciuki za dalsze postępy.

Ja narazie zrezygnowałam z ćwiczeń, bo nie wiem co z tą @.

Zgłoś nadużycie #4204 9 czerwca 2016, 9:53

Patrzyłam jeszcze raz na ten test i teraz widzę tylko jedna kreskę. Chyba mi się coś przewidziało. Wmawiam sobie niepotrzebnie :( tylko dlaczego @ dalej nie ma?!

Zgłoś nadużycie #4205 9 czerwca 2016, 9:53

Vam Fajna mama
Sofi przykro mi a maz bardzo to przezyl?

Taszka pokaz zdjecie :-)

Zgłoś nadużycie #4206 9 czerwca 2016, 9:57

tandem Supermama
Sofi przykro mi...
nie wyjeżdżaj, bądź z nami w Pl, bardzo dobrze.

kamila to powodzenia raz jeszcze!

duszka u mnie też zimno, oby nie padało jak skończę pracę, bo jestem rowerem

Taszka może wstaw zdjęcie, może my coś wypatrzymy?

Sander współczuję córeczce azs... Ja brałam castagnus, ale potem dostałam też bromergon, więc nie wiem czy i co zadziałało, w każdym razie prolaktyna jest teraz ok.

Mika gratuluję, efekty super!

madzia musisz odświeżyć linka do suwaczka i powinien ruszyć.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4207 9 czerwca 2016, 10:43

duszka Fajna mama
Tandem :) ja mam do pracy 5 min , przyjść przez ulicę :) mam nadzieję że jeszcze jakiś czas tak zostanie ...

Zgłoś nadużycie #4208 9 czerwca 2016, 10:59

tandem Supermama
o, 5 minut to super :) ja mam prawie 3km, więc pieszo chwilę, ale mogę tramwajem albo właśnie rowerem i jest ok :) jak rano jadę tramwajem, to po południu wracam pieszo przez parki :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4209 9 czerwca 2016, 11:14

kamila19880 Fajna mama
sofi bardzo mi przykro ale mąż zrobił wszystko w jego mocy :( dobrze ze sama nie umierała w polu ja zawsze tak myśli bo bo uważam że kazde zwierze ma dusze,i wszystko czuje nawet odrzucenie (przez matke jak w przypadku sarny) (no moze poza) pająkami hehehh nawet tak sobie o moim chomiku myslałam ze nawet jeżeli miał zamiar umrzeć to dobrze ze u mnie w domu a nie sam w sklepie :) wiem durna jestem ze tak myśle
taszka daj foto testu my lubimy takie i jak cos było to sie dojrzy a najlepiej na bete w podksokach leć :)
jak mi tyle powodzenia życzycie to napewno zalicze :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4210 9 czerwca 2016, 11:28

madzia90krk Fajna mama
Kamila ominelam temat egzaminów nie wiem jak !:/ oczywiście ja też zaciskam kciuki