Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4051 7 czerwca 2016, 9:24

Sander Gotowa na wszystko
Ja kawę pije ;-) ale musze się do pracy wziąść... A nie na forum... Ale to silniejsze ode mnie ;-)

Zgłoś nadużycie #4052 7 czerwca 2016, 9:26

duszka Fajna mama
Sander przerwę sobie możesz zrobić przy kawusi :) Dziś mój M wziął drugą tabletkę zobaczymy co będzie się dalej działo, najgorsze że oczy czerwone i mega katar

Zgłoś nadużycie #4053 7 czerwca 2016, 9:44

Sofi Fajna mama
Duszka to życzę żeby udało Ci się doprowadzić męża do utonięcia w tej powodzi ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4054 7 czerwca 2016, 9:45

MamiMami Zaprawiona w bojach
Przyłączam się do wa z kawusią.
Młody jeszcze spi a w lodówce sernik na zimno😉

Zgłoś nadużycie #4055 7 czerwca 2016, 9:46

duszka Fajna mama
Sofi :) kochana co miesiąc tak mam i nic...
MamiMami zapraszam :)

Zaraz uciekam i ja

Zgłoś nadużycie #4056 7 czerwca 2016, 9:49

gagatka Gotowa na wszystko
Jakie Wy aktywne! :D Musiałam tyle nadrobić.

Zgłoś nadużycie #4057 7 czerwca 2016, 9:51

duszka Fajna mama
Uciekam smażyć naleśniki :)

Zgłoś nadużycie #4058 7 czerwca 2016, 9:53

staraczka33 Supermama
Hej,dzien dobry witam sie z kubkiem kawusi
Jej od rana czytam o smakolykach tu sernik na zimno tam nalesniki mniam

Zgłoś nadużycie #4059 7 czerwca 2016, 10:06

tandem Supermama
kamila to dobrze, ze choć oddzwonila i jakiś plan działania masz! :)

werkaa super, trzymam kciuki za ślub! a co do budowy - macie już projekt? pochwalisz się?

mala_ala współczuję bólu i trzymam kciuki, by ćwiczenia poszły dobrze, jak już się zaczną :)

duszka współczuję problemów alergicznych M! i trzymam kciuki za firankowanie, u nas też ten czas :)

sofi u nas by te sposoby na dziecko nie przeszły, no przynajmniej nie pierwszy, może ten z imprezą bardziej :) u nas zawsze tylko npr więc nie miałabym co przekłuwać :)
A no i kawy też nie pijemy w ogóle, choć ostatnio kilka razy piłam cappucino, bo ciśnienie miałam niskie :)

sangmama gratuluję rozpoczęcia pływania :) grupa fit jest tutaj, tak jak pisze kamila, od jakiegoś tygodnia wzajemnie się motywujemy, a zaczęła Mika ;)

madzia co do kremówki - na zdrowie! :)

Sander zdrówka dla córki..! kurczę, skąd się biorą te wszystkie alergie ??

dana a spać nie idziesz? słoneczko przyjemne, fakt :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4060 7 czerwca 2016, 10:07

tandem Supermama
staraczka dokładnie, miała być grupa fit a tu o smakołykach tylko piszą :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #4061 7 czerwca 2016, 10:14

duszka Fajna mama
Ja jestem dobra ; ) dzwoni dopiero domofon a ja zamiast słucham mówię "Apteka słucham " masakra ;) zboczenie zawodowe , śmiać mi się chce z samej siebie . Naleśniki dziś cudeńka mi wychodzą :)

Zgłoś nadużycie #4062 7 czerwca 2016, 10:33

dana32 Zaprawiona w bojach
Ja tez z kawa witam :) .
Sofi spie tyle ile moge i musze zeby funkcjonowac.Jade kupic buty Wiktori i dla siebie tez musze poszukac.Zreszta nawet gdyby nie zakupy tez bym nie spala,szkoda dnia.Wyspie sie w nocy.
Madzia masz checi na slodkie?Ja jak bylam w ciazy wcinalam paczki :) .
Mala ale wspolczuje bolow @ mnie boli tylko Zdrugi dzien brzuch.
Duszka szkoda dziecka ze tak sie meczy oby leki pomogly.
Tandem to dzialka gdzie byliscie w weekend to domek letniskowy?
Kamila dobrze ze lekarka odezwala sie cod tam wyjasnila oby przyszly cykl bym ksiazkowy :)

Zgłoś nadużycie #4063 7 czerwca 2016, 10:38

kamila19880 Fajna mama

Sofi napisał(a)

Kamila czy to prawda że teraz jest w Brukseli tak strasznie dużo imigrantów? jak to oceniasz?

tak to prawda marokanów imigrantów i wszelkiego rodzaju robactwa muzułmańskiego :) ja całe szczescie 1,5 roku tem sie przeniosłam na dzielnice belgów i tu spokoj jak jakiegos zobacza to policja legitymuje :) ale dojezdzam do pracy przez te inne dzielnice :) szczerze ja nie wiem jak wygląda prawdziwy belg :) nigdy nie spotkałam , nieraz strach po nocy chodzic w innych dzielnicach(akurat u siebie sie nie boje) ale jak mieszkalam to bałam sie do nocnego chodzic a jak czekałam na trama zeby na siłke podjechać to zakazdym razem ten sam facet mnie zaczepiał nie raz jak pozno wracałam mąż po mnie wychodził do metra, Ja nigdy nie byłam rasistką poki nie zamieszkałam w bxl nie mam nic do ciemnoskórych ani nic, tylko do muzełmanów to robactwo które trzeba tępić ;) nie szanują nikogo, u nich syf bród i ubóstwo, robią dzieciaków zeby dostawać zapomogi, wiekszość nie pracuje łażą po ulicach zbieraja sie gróbkami i weś ty sie nie bój jak przechodzisz ok 20 chłopów około cb którzy w każdej chwili mogą cb zaczepić i Bóg wie co zrobić (najbardziej blondynki), wiec za fajnie tutaj nie jest pod tym względem.
 Taj jak mówią nie powinno sie mieżyc każdego ta sama miara ale tu ci wszyscy tacy są, nawet jak ktoś nie jest terrorysta to i tak nie ma kultury jak zwierze sie zachowuje :) tak jak kiedys czytałam masz miske cukierków 10% z nich jest zatrutych to bedziesz ryzykowała i wezmiesz choc jednego ?? ?? tak samo jest z przymowaniem imigrantów
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4064 7 czerwca 2016, 11:19

tandem Supermama
dana ta działka to na razie działka, część ogrodziliśmy i będziemy stawiać domek :) planów jest dużo, rodzinka zaangażowana, bo wszyscy chcą korzystać. ze staraczką też się umówiłyśmy już na przyszły rok :)
z postępów będę się chwalić jakby co :)

kamila współczuję,że masz takie "towarzystwo", pamietam, jak się martwiłyśmy o Ciebie gdy były zamachy w Brukseli! masakra... no i właśnie, mają dużo dzieci - maluchy słodkie itp, ale raz dwa wyrosną i stają się tacy jak reszta :(

Zgłoś nadużycie #4065 7 czerwca 2016, 11:27

Vam Fajna mama
Matko Kamila ja bym sie tez bala tych imigrantow. Tez nie jestem rasistka ale troche zmienilam zdania co do nich odkad moja szwagierka mieszka w Holandii i pisze nam o nich.

Werkaa Tobie gratuluje slubu. O Ciebie chodzi jesli dobrze pamietam :-) sama bym chetnie powtorzyla swoje wesele :-) w sierpniu mamy 5 rocznice.

Same slodkosci tu na forum. Zarazilyscie mnie i ide kupic twarog na sernik jak tylko zbiore mlodego bo zupelnie nie chce sprzatac swoich zabawek :-/

Zgłoś nadużycie #4066 7 czerwca 2016, 11:27

sangmama Gotowa na wszystko
Kamila no to współczuje Ci na prawdę.... u mnie nie ma tego na taką skale. Są muzułmanie którzy się tutaj osiedlili jakiś czas temu i chodzą do pracy, dzieci do szkół i normalnie sobie żyją.

Ale......... żeby nie było tak pięknie.........

Jakiś czas temu miałam z nimi problem na basenie i siłowni (bo tam też są :) ) Faktycznie zaczepiali mnie i natarczywie zagadywali w ogóle nie przejmując się tym że regularnie ich olewałam. Nasi-polscy mężczyźni jak dostaną "kosza" to sobie odpuszczają a oni faktycznie NIE. Traktują to wtedy jako wyzwanie i ciągle i ciągle i ciągle a na końcu pytają czemu jestem na nich zła? Co oni mi takiego zrobili?... i tam faktycznie musiałam wyzbyć się kobiecej delikatności i nauczyłam się ich mocno i na prawdę systematycznie "olewać" aż dali mi w końcu spokój :)

no ale ty Kamila masz zupełnie inna sytuację :( nie za ciekawą... na prawdę...

Dobrze, że chociaż w dobrej dzielnicy mieszkasz bo to dużo zmienia :)

Zgłoś nadużycie #4067 7 czerwca 2016, 11:37

duszka Fajna mama
Powoli szykuję się do pracy, współczuję Wam tych obcokrajowców

Zgłoś nadużycie #4068 7 czerwca 2016, 11:39

tandem Supermama
duszka a na którą idziesz? ja już coraz bliżej końca, do 16, :)

Zgłoś nadużycie #4069 7 czerwca 2016, 12:43

staraczka33 Supermama
Duszka narobila mi apetytu na nalesniki dzisiaj juz nie zrobie ale jutro napewno

Zgłoś nadużycie #4070 7 czerwca 2016, 12:57

duszka Fajna mama
Tandem jestem już tzn od 12 :)
Staraczka wyszły mi dziś wyjątkowo dobre zapraszam

Jajniki mi eksplodują a dziś dopiero 11 dc ale ja mam bardzo krótkie cykle