Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #4011 6 czerwca 2016, 16:27

sangmama Gotowa na wszystko
Tandem juz jestem w tabelce także jakby co to zapraszam do zapoznania się ze mną :) :P

Zgłoś nadużycie #4012 6 czerwca 2016, 16:52

kamila19880 Fajna mama
no więc dzwoniła własnie powiedziala ze jest taka mozliwosc jezeli w ciaze teraz zajde to moze sie nie utrzymac ( ale zdarza sie tak ze sie utrzymuje) (w sumie skoro krwawie i tak sexu nie bedzie pewnie ale był w sobotę w nocy) bo nie mam endometrium , wczorajszy dzień mam traktować jako pierwszy okresu i ze jezeli wiem kiedy mam owulacje to po owulacji mam brać progesteron, że torbiele mi sie nie zrobią i nastepną owulacje bede miala normalnie jak zawsze i nie powinnam krwawic za 2 tyg po owu, ze jeste pierwsza pacjentka z takim czymś i ze raczej nie uda sie progesteronem wyrównać okresu na krócej, no i zdarzają sie owulacje w czasie okresu ale bardzo żadko i poki co nie pamiętam co mówiła jeszcze
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4013 6 czerwca 2016, 16:58

Wow! Pierwszy raz słyszę o czymś takim ale mimo wszystko trzymam kciuki aby wyrównala Ci się ta owulacji i przy kolejnych razach nie była w czasie okresu :)

Zgłoś nadużycie #4014 6 czerwca 2016, 17:21

madzia90krk Fajna mama
Kamila no to przynamniej czeos się dowiedzialas . Też pierwszy raz spotykam się z owulacja podczas owu. Ale progesteron po owu jeśli wiesz kiedy ona jest to najlepszy pomysł. W razie ewentualnej ciąży wspomoże ciałko żółte.

Zgłoś nadużycie #4015 6 czerwca 2016, 17:43

Sofi Fajna mama
Hej dziewczyny :) jak tam efekty ćwiczeń? :)

Nie załapałam się na strój indianki :(

Jak facet się boi mieć dziecko ze względów finansowych, to najlepiej niestety przekłuwać prezerwatywy :) tak naprawdę maja aż 2% ryzyka, to jest jedna na 50!, zawsze można mu potem powiedzieć że widocznie "niestety" trafiliśmy na tą wadliwą :D bo to jest tak, że faceci najpierw się boją a potem świata nie widza poza swoim dzidziusiem :D i chcą kolejne :) a jeśli oszukiwanie nie wchodzi w grę to trzeba trochę skomplikowanych podchodów zrobić, np wybrać się na imprezę taneczną w czasie owulacji i zachęcać go do wypicia odpowiedniej ilości piwa, dalej już samo się potoczy :) a po za tym po prostu kusić :D zakładać na co dzień koronkową bieliznę, na imprezę rodzinną pod spódnicą mieć pończochy samonośne, i tylko on będzie o tym wiedział ;) najlepiej pozwolić mu pić na tej imprezie i zaproponować że Ty poprowadzisz samochód :) bo najprawdopodobniej wtedy zaproponuje, żeby po imprezie pojechać w krzaki i zrobić to w samochodzie, OK! a potem w trakcie sobie przypomni , że nie ma gumek.. wtedy mówisz, to nic Kochanie! nie przerywaj! :D tadam! i dziecko gotowe :D mężczyznę do dziecka ciężko zachęcić, ale do seksu bardzo łatwo :) :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4016 6 czerwca 2016, 18:02

Sofi, widzę że na prawdę dobra z Ciebie zaradna dziewczyna :D to jest sposób. ... jakby nie było... nie głupi. .. :) mój długo nie chciał ze względów finansowych ale teraz postanowiliśmy iść mimo to na całość :)

Zgłoś nadużycie #4017 6 czerwca 2016, 18:05

Jeśli chodzi o ćwiczenia to ja właśnie miałam w planach ambitnie dzisiaj zacząć ale leżę na sofie i pisze tego posta :P samo posprzatanie domu dzisiaj dałoby mi dobra rozgrzewkę tylko się przełamać; )

Zgłoś nadużycie #4018 6 czerwca 2016, 18:34

Vam Fajna mama
Sofi jestes bombowa. Moj m mial takie opory przed drugim dzieckiem bo na pierwsze on mnie namawial. Moze i nadal ma z tym problem ale kiedys pisalam ze prosto oznajmilam mu 2x ze koncza mi sie anty. A jak przyszlo do miziania sie to nie mial oporow zeby sie nie zabezpieczyc mimo iz widzial gumki w szufladzie. Zakladam wiec ze jest gotow :-) ale jesli ktorys facet nie to Twoje sposoby sa super jesli tylko podstep dziala.

Co do cwiczen to huraaaa wlasnie machnelam sobie kwadransik jakiegos zestawu dla poczatkujacych :-D

Zgłoś nadużycie #4019 6 czerwca 2016, 18:38

kamila19880 Fajna mama
a ja dzis na siłce byłam jutro na basen ide
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #4020 6 czerwca 2016, 18:41

werkaa Fajna mama
Witam się i ja dzisiaj :)
Wracam już na stałe do Was :) Od dzisiaj będę na bieżąco :)
U mnie dużo zmian. Jak na razie wstrzymujemy się ze staraniami. W sobotę ustalamy datę ślubu kościelnego a po ślubie chcemy zacząć budowę domku :D
Ja się zabieram od tygodnia do kręcenia hula hopem z masażerem bo w zimie motywacji nie miałam :)
Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #4021 6 czerwca 2016, 19:09

Sofi Fajna mama
Werkaa to super mieć dwa śluby i dwa wesela :D tez mamy tylko cywilny i chciałabym mieć ślub przed Bogiem, ale to skomplikowane, bo na co dzień nie wierze, że Kościół jest potrzebny do kontaktu z Nim i nie chodzę, a mój m to co niedzielę i przeze mnie on nie chce ślubu kościelnego :/ dobrze, że Wy się zgadzacie w tej kwestii :) i gratuluję rozpoczęcia budowy domu :)

dziewczyny ja się nie pytałam czy nadal ćwiczycie, tylko czy już widzicie efekty? idę biegać, to pa
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #4022 6 czerwca 2016, 20:04

kamila19880 Fajna mama
sofi ja nie widze a zapominam codziennie sie zmiezyc mam nadzieje ze jutro to zrobie

Zgłoś nadużycie #4023 6 czerwca 2016, 20:23

Werka gratulacje z okazji podjęcia decyzji o ślubie kościelnym!!! Ślub, budowa domu o planowanie dziecka w jednym prawie ze czasie... marzenie wielu młodych kobitek :) tylko się cieszyć razem z Tobą

Zgłoś nadużycie #4024 6 czerwca 2016, 20:55

Mika29 Fajna mama
Sangmama nam przy pierwszej ciąży też udało się za pierwszym razem. Teraz zobaczymy jak będzie :-) dołącz do nas z ćwiczeniami mamy tu grupę kobiet Fit :-)

Sofi Ty to jesteś jednak mega kobieta :-) twój opis bije wszystko.

Werkaa gratuluję decyzji. Dla mnie mój własny ślub był czymś wspaniałym i chętnie bym to powtórzyła.

Ja właśnie po treningu wykąpana i biorę się za sadzenie kwiatów na balkon.
Efekty sprawdzę w czwartek. :-)

Zgłoś nadużycie #4025 6 czerwca 2016, 21:24

mala_ala Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :) czytam Was ciągle ale nie mam czasu napisać :) Niestety nie załapałam się na 200 stronę, ale kolejnych 100 nam życzę razem w gronie samych ciężarnych :) i najbardziej ubolewam nad tym,że nie załapałam się na zdjęcie córeczki Mika :)

sangmama, również witam u Nas :) super że nas tak coraz więcej.

Werka, super plany macie :) ja też mam w planach wziąć kiedyś ślub kościelny, ale to już będzie bez pompy jakieś tylko albo aż MY i świadkowie :)

Sofi, przykro mi z powodu tych kwiatów, ludzie nie maja normalnie serca żeby tak postąpić!! jak miewa się sarenka ?? Mąż super że się tak opiekuje :) świetne pomysły na zaciągnięcie męża do łóżka, ja na szczęście nie mam na razie z tym problemu :)

Tandem, ćwiczenia nawet nie zaczęłam :( mam jeszcze straszny ból po @

Madzia, super że już zachcianki zawitały :) teraz możesz pozwolić sobie na wszystko na co masz ochotę :)

Sander, super że doszliście do porozumienia z mężem o drugie maleństwo, teraz tylko czekać na piękne grube krechy :)

Ja dopijam winko i kładę się spać :)

Zgłoś nadużycie #4026 6 czerwca 2016, 21:28

staraczka33 Supermama
Oj tam ja sie tak nie bawie nie załapałam sie na zdjecia :-(

Zgłoś nadużycie #4027 6 czerwca 2016, 21:29

staraczka33 Supermama
Mmmm winka tez bym sie napila ale niestety pusta butelka tylko stoi :-)

Zgłoś nadużycie #4028 6 czerwca 2016, 21:32

mala_ala Gotowa na wszystko

staraczka33 napisał(a)

Mmmm winka tez bym sie napila ale niestety pusta butelka tylko stoi :-)

ja mam własnej roboty no męża, mega słodkie i pyszne, tylko szkoda że zapasy się kończą :)

Zgłoś nadużycie #4029 6 czerwca 2016, 21:33

staraczka33 Supermama

mala_ala napisał(a)

ja mam własnej roboty no męża, mega słodkie i pyszne, tylko szkoda że zapasy się kończą :)

Oj wlasnej roboty pycha :-)

Zgłoś nadużycie #4030 6 czerwca 2016, 21:38

duszka Fajna mama
Dobry wieczór ! Od wczoraj walczę z alergią M. Oczy czerwone i z nosa się leje. Do tego na łokciu ma jakieś uczulenie. Ta lekarka która skierowała nas na badania do szpitala na specjalizacje z alergologii , jak będę miała wyniki badań to i tak muszę do niej iść więc może coś nam da od tego kataru. Narazie sama kombinuje co może mu pomóc :)