Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #3951 6 czerwca 2016, 7:47

sangmama Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny!

Witam Was wszystkie bardzo serdecznie i mam nadzieję, że uda mi się "wbić" w wasze towarzystwo, bo jakby nie było jestem "nowa". To mój pierwszy wpis w tym "sezonie".

Kiedyś byłam na tym forum aby "wbić się w świat starania się" o dziecko ale wtedy nie staraliśmy się faktycznie tylko myśleliśmy o dziecku, ale zaprzestaliśmy wtedy tego.

Teraz ponownie nadszedł na nas czas i za ok.2,5 tygodnia będę mieć pierwszą owulację w której będziemy się starać.

Widzę Kamila, że prowadzisz tabelkę to zaraz się wpiszę, abyście mogły mnie lepiej poznać :)

Czytam Was od jakiejś 193 strony, żebym z kolei ja mogła poznać Was :)

Sofi na prawdę mi przykro z powodu tego co się wydarzyło i nie łam się... na prawdę... bo z tego co czytam to jesteś super dziewczyna :)

Zgłoś nadużycie #3952 6 czerwca 2016, 7:53

sangmama Gotowa na wszystko
Widzę, że do tabelki nie można się samemu wpisywać :(

Zgłoś nadużycie #3953 6 czerwca 2016, 8:19

dana32 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry :)
Witam sangmama w gronie staraczek :) ,tabelke prowadzi Kamila i podajesz dane na forum a ona wpisuje :)
Sander super ze meza przekonalas,poprawily sie finanse ,czy zmnienil zdanie?
Sofi przykre Was spotkalo jakim trzeba byc bezdusznym czlowiekiem zeby cos takiego zrobic :( .Wszystko do ludzi wraca kazde dobro i zlo i ja wierze ze oni zaplaca za swoj czyn a Wy za swoje jak to sie mowi "serca na dloni"doczekacie sie gromadki zdrowych dzieciaczkow :) .
Kamila ja nie wiem jak to u Ciebie jest taki nietypowy cykl @ i owu jednoczesnie?Widocznie to leczenie Ci tak namieszalo,ze nie wiadomo co sie dzieje.Wedlug mnie hormony Ci szaleja i pomieszalo sie organizmowi ale ja sie za bardzo nie znam na tym.Moze zadzwon do lekarza niech sie wypowie.
Duszka dzieki za rade elektryczny pilnik plus Twoj krem regenerum i widze efekt :)
Milego dnia :)

Zgłoś nadużycie #3954 6 czerwca 2016, 8:22

Sofi Fajna mama
Cześć Sangmama :) na to forum latwo sie wbić, po prostu pisz :) dlaczego wcześniej przestaliscie myśleć o dziecku? Jak podasz dane do tabelki to Kamila Cie wpisze :)

Kamila nie wydaje mi sie zeby mogla byc@ razem z owu, ale jak sie miesza w hormonach to niewiem, chyba raczej to bedzie jakieś inne plamienie
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3955 6 czerwca 2016, 8:30

duszka Fajna mama
Dana cieszę się że mogłam pomóc

Zgłoś nadużycie #3956 6 czerwca 2016, 8:38

duszka Fajna mama
Sangmama witaj , mamy podobny staż małżeński :)

Zgłoś nadużycie #3957 6 czerwca 2016, 8:49

Vam Fajna mama
Sofi bardzo mi przykro. Co za brak uczuc i zrozumienia! Jak mozna krasc i tak peefidnie to tuszowac! I przykro mi z powodu zlego nastroju. Szkoda mi naorawde tego ze niektorzy jie chca dzieci a maja a Ci co zasluguja to cierpia. Sama ostatnio mam taka wielka chec i jak widze dzidziusia szwagierki to zazdroszcze strasznie ale ja juz mam dziecko wiec nie wyobrazam sobie bolu kobiet ktore nie maja. Wierze jednak ze uda sie wszystkim tutaj starajacym! Glowy do gory!

Sangmama witamy na forum :-) zycze owocnych staran :-)

Zgłoś nadużycie #3958 6 czerwca 2016, 8:50

Vam Fajna mama
A co do owu slyszalam kiedys ze jesli sie ma nieregularne cykle to moze sie pokrywac z @

Zgłoś nadużycie #3959 6 czerwca 2016, 9:13

duszka Fajna mama
Ja dziś znów bez sił , najchętniej bym się położyła , masakra

Zgłoś nadużycie #3960 6 czerwca 2016, 9:26

gagatka Gotowa na wszystko
Ja chyba dzisiaj zrobię wagary od pracy, jestem zupełnie bez chęci do życia od soboty.

Zgłoś nadużycie #3961 6 czerwca 2016, 9:29

duszka Fajna mama
gagatka witaj :)

Ja mam problem z tarczycą i wydaje mi się że ona tak daje mi popalić. Wagarów nie mogę sobie niestety zrobić :(

Zgłoś nadużycie #3962 6 czerwca 2016, 9:41

duszka napisał(a)

gagatka witaj :)

Ja mam problem z tarczycą i wydaje mi się że ona tak daje mi popalić. Wagarów nie mogę sobie niestety zrobić :(

Ja też średnio ale mam dzisiaj jakieś głupie szkolenie które jest mi potrzebne jak rybie kaganiec.
Więc dzisiaj się polenię a jutro rano pójdę do lekarza :) Może uda mi się i ginekologa zahaczyć jutro skoro zmieniłam pakiet medyczny i dowiem się czy wszystko ze mną ok.

Zgłoś nadużycie #3963 6 czerwca 2016, 9:50

dana32 Zaprawiona w bojach
Jak ja bym sobie wagary zrobila to juz bym nie misla po co przychodzic.Dzis mam noc.
Ja mam dobry dzien sprzatam sobie ,dziecko w przedszkolu,maz w pracy,cisza i spokuj :) Ptaszki spiewaja pranie sie robi.Czuje sie szczesliwa chyba tamu ze rozmawialam z kolezanka wczoraj i pracy szuka,znalesc nie moze.Szwagierka za miesiac tez bez pracy bo byla na zastepstwo.Nawet nie chce myslec jaki to dyskomfort psychiczny nie miec pracy :( .Doceniam to co mam ale oczywiscie daze zeby miec wiecej :) .Stwierdzam ze jestem szczesliwa i spelniona :)

Zgłoś nadużycie #3964 6 czerwca 2016, 9:53

Ja do biura pójdę tak czy inaczej ale raczej poświecę dzień na marketing :)

Zgłoś nadużycie #3965 6 czerwca 2016, 10:09

Vam Fajna mama
Ah ja bez pracy. Pracowalam do stycznia i koniec narazie. Teraz lenie z mlodym w domu i moze dobrze bo o tak sie do przedszkola nie dostal.
I dzis jakis ponury dzien. Raz slonko raz chmury oczy mi sie kleja wlasnie a mlody o dziwo ladnie w nocy spal.

Zgłoś nadużycie #3966 6 czerwca 2016, 10:13

Sofi Fajna mama
No dzis taki śpiący dzień już 2 kawy wypilam, a mam trudne paczki do pakowania bo delikatne rośliny

Duszka moze masz za małą dawke eutyroksu a nie za dużą?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3967 6 czerwca 2016, 10:16

kamila19880 Fajna mama
Witam nowa ;) podaj mi dane albo w wiadomosci prywatnej to wpisze ;) test owu zrobiłam i znow pozytywny jak zawsze wiedz dzis wieczorem albo w nocy bede miała owulacje dalej krwawię
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3968 6 czerwca 2016, 10:58

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.
Sofi masakra nie wiem jak można się tak zachować to jest nie do pomyślenia. Ściskam Cię mocno :*

Ja też mam śpiący dziś a dodatek nie najlepiej się czuję młodą w nocy budziła się z płaczem tak mnie kilka razy to wystraszył zerwalam się parę razy czułam mega ból w dole brzucha wtedy.. eh teraz się martwię.. :(
Przepraszam nie odsnioe się do wszystkich postów. Jakoś dziś bez nastroju jestem :(

Wszystkim życzę miłego dnia :*

Zgłoś nadużycie #3969 6 czerwca 2016, 11:01

Mika29 Fajna mama
Witam sangmama :-)

Sofi bardzo mi przykro. Niektórzy ludzie są bez serca. Mam nadzieję, że dziś masz lepszy humor.

Kamila ciężko powiedzieć bo hormony to czasem zagadka.

Moja mała indianka poszła już do przedszkola. Później wstawię fotki.
Biedna już rano obudziła się z wysypką. Upał to jest wysyp atopowej skóry. Ciągle coś. Biedna moja.

Zgłoś nadużycie #3970 6 czerwca 2016, 11:12

Sander Gotowa na wszystko
Sofi, mi także bardzo przykro... Pewnie zrobiły to jakieś nie myślące nastolatki...
Witam sangmama!! Co raz Nas więcej :-)
Duszka może masz faktycznie źle leki dobrane? Albo proponuje podejść do psychologa, moja mama poszła, dostała leki na wyciszenie, bardzo jej pomogły, tylko 1/4 tabletki dziennie i znów cieszy się życiem i łatwiej stawia czoło problemom!!
Kamila ja bym chyba do gin zadzwoniła co to jest? Tak dla świętego spokoju