Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #3791 2 czerwca 2016, 22:33

Mika29 Fajna mama
Staraczka, Katrina pewnie, że bym chciała ale minimum do sierpnia jestem w poczekalni :-( ale później za to jak dam czadu to odrazu będzie fasolka :-)

Zgłoś nadużycie #3792 2 czerwca 2016, 22:36

Mika29 Fajna mama
Dobranoc *

Zgłoś nadużycie #3793 2 czerwca 2016, 23:05

tandem Supermama
Sofi ale się trafiło z tą panią pszczelarką :) właśnie jak wychodziliśmy z domu to zaczęło padać, ale poszliśmy na mszę, potem już nie padalo a okazało się, że był taki jakby festyn i kiełbaski z grilla rozdawali, to skorzystaliśmy, dopiero wróciliśmy przed chwilą ;)
no i dokładnie, też zwróciłam uwagę na to imię jak wódka, jakaś masakra ! jeśli już imię ma mieć znaczenie, to jakieś ładne, dobre a nie jak narkotyki albo bohaterka strzelanki... Indiańskie ładne :) w Japonii chyba podobnie.
W dzieciństwie często bawiliśmy się w Indian i wymyślaliśmy sobie takie imiona :)

ja bylam dziś u neurologa, bo mnie ciągle głowa boli, stwierdził, że to przewlekłe napięciowe bóle głowy, dostałam tabsy, których skutkiem ubocznym jest senność - dziś wypróbuję :) ale jeszcze poćwiczyć i jedzenie mężowi do pracy przygotować muszę...

madzia to nie nastawiaj się, że nie zaśniesz to może się uda zasnąć właśnie :)

mala_ala bardzo ładnie mąż mówi. my też uczymy się doceniać to co mamy czyli... siebie.

staraczka to życzę by @ szybko przyszła, poszła i już nie wracała, no bo wiesz, sam mój bobas się ma pluskać w tym baseniku ?? :) w sobotę chyba pojedziemy robić ogrodzenie :)

Mika a może jednak...? skoro mąż ma więcej siły to i wymówek być nie może w najbliższym czasie :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #3794 3 czerwca 2016, 0:42

madzia90krk Fajna mama
Dziś wcześniej pobudka i za Chiny nie mogę zasnąć.. eh :( a jutro właściwie dziś ( :( ) trzeba ogarnąć wulkan energi
No nic co nas nie zabije to wzmocni hahaha

Zgłoś nadużycie #3795 3 czerwca 2016, 6:25

Mika29 Fajna mama
Tandem mój M wymówki nie ma. On ochotę ma codziennie nawet jak tyle pracował to ja czasem wymiękam i brak mi sił. ;-) :-) Poprostu się zabezpieczamy a przerwę mam w staraniach przez ten guzek żeby zobaczyć do sierpnia czy rośnie. :-)
Mnie też często boli głowa. Nie wiem czy to nie ma związku z tarczycą bo moja endo na każdej wizycie się pyta jak często boli mnie głowa.

Zgłoś nadużycie #3796 3 czerwca 2016, 7:14

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Miłego dnia życzę

Zgłoś nadużycie #3797 3 czerwca 2016, 7:49

madzia90krk Fajna mama
Dzień dobry ! :) również życzę miłego dnia :*

Zgłoś nadużycie #3798 3 czerwca 2016, 8:15

dana32 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry :) .
Ja po pracy,prysznic wziety pije kawusie i oczywiscie nadrabiam zaleglosci :)
Mala ala szkoda ze negatyw bo objawy takie ciazowe mialas to wieksze rozczarowanie.Nie masz wyjscia tylko przeczeksc @ i od nowa do starania :) .Maz super taki wrazliwy nie wiem jak by moj m zachowal sie jak bym plakala bo ja jakos tak na razie jak przychodzi @ to sobie mowie no coz w przyszlym cyklu sie uda urodzi sie np w lutym fajny miesisc juz zima sie powili konczy i na wiosne bedzie taki fajny niemowlak teraz to bedzie juz na marzec jeszcze lepiej.
Duszka w aptece pracujesz :) ,ja podziwiam Was jak rozszyfrujecie pismo lekarzy na receptach tyle jest lekarstw a i nazyw dziwaczne.Teraz to sa komputerowo pisane ale do niedawna recznie.Zawsze mnie to dziwilo jak odczytujecie :) .
Sofi Ty to pisalas ze w miescie mieszkalas a teraz taka gospodyni z Ciebie :) .Super ze robisz to co kachasz,na wsi to zycie tak innaczej begnie niz w miescie jakby wolniej.
Co do wlosow ja farbuje mam swoje czarniusienkie ale teraz jestem ruda :) .Planuje zejsc z niego na miodowy.
Chyba nie mam siwych bo odrosty robie co dwa miesiace nie widze ich i fryzjerka tez nic nie mowi :) .Ja u niej w salonie kupuje odzywke takie z drogeri sa slabe.Co do dbania o siebie nie sztuka nalozyc kilo tapety a pod nia buzia calkiem inna.Mam kolezanke znamy sie od liceum i uwierzcie nie widzialam jej bez tapety.
Tandem sennosc to powazny sutek uboczny bo przeciesz laczy sie z pewnym otepieniem.Ja leki na migrene 3 razy zmienialam bo nie dalam rady pracowac ani autem jechac taka bylam otrpiona :( .Napisz jak sie po nich czujesz?
Staraczka nie bedziesz testowac?Jestes pewna ze @ przyjdzie?
Madzia burza hormonow ciazowych :) ,ja jak z Wika w ciazy bylam mialam takie dni ze nic nie robilam a czulam sie jakbym caly dzien plugiem orala.Uroki ciazy :) .
Milego dnia

Zgłoś nadużycie #3799 3 czerwca 2016, 9:20

tandem Supermama
dana gratki, że dałaś radę, kiedy następny raz do pracy? ja czuję się senna wciąż, ale nie wiem czy to skutek tabletek czy dwóch krótkich nocy

duszka, madzia witajcie, co tam u was dziś?

mika to życzę, by ból głowy szybko minął!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #3800 3 czerwca 2016, 9:22

kamila19880 Fajna mama

Alemakota napisał(a)

Kamila prosiłabym Cię żeby dopisać mnie do tabelki ale skoro mi się to tak zmienia teraz to nie mam pojęcia jak dostane nowy okres :/ załóżmy że cykl 26 dni początek cyklu 31/05 testowanie 25/06 mój wiek 30 imię Ania. 28 kończę 30 25/06 robie imprezę urodzinowa. Ale dostane @ akurat na imprezę :) we wtorek idę po skierowanie na usunięcie polipa. Pewnie to przyczyna mojego problemu ;) mialyscie juz usuwane ?

podaj jeszcze cykle staran i województwo poza, poza polipem nic ci nie dolega w sprawach zajscia?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3801 3 czerwca 2016, 9:25

kamila19880 Fajna mama
pelnanadziei jak u cb?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3802 3 czerwca 2016, 9:27

tandem Supermama

kamila19880 napisał(a)

pelnanadziei jak u cb?

praca i praca pewnie :)

Zgłoś nadużycie #3803 3 czerwca 2016, 9:56

mala_ala Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki :) jak mnie głowa boli, po prostu mam wrażenie że zaraz pęknie, rano brzuch że nie byłam wstanie córki odprowadzić :( dobrze, ze teściowa poszła, a ja czekam na @

Madzia, piękny suwaczek :)

Zgłoś nadużycie #3804 3 czerwca 2016, 10:15

Sofi Fajna mama
Tandem może akurat od tych tabletek poczujesz sie lepiej? może będziesz bardziej spokojna i mniej spięta? :)

Dana, może życie na wsi jest spokojne jak sie jest na wakacjach i cały dzień puszcza latawce i je gruszki :) moja rodzina w mieście ma totalnie bezstresowe życie w porównaniu z rodziną męża, moja mama dużo czyta książek, po pracy godzinami siedzi w fotelu i niczym się nie przejmuje, tata podobnie tylko przy komputerze :) moje rodzeństwo tez ma coś tam poza szkołą, teraz juz pracą, jakieś zabawy, przyjemności, hobby, a rodzina męża to tylko zapier...la, jak wracają z pracy to ida w pole i bardzo się spieszą żeby jak najwięcej zrobić wszystko na wczoraj, wiecznie chwasty zarastają, wiecznie coś czeka na przesadzanie, albo zrobienie, wiecznie coś do remontu albo gruntownego sprzątania, dlatego nigdy nie wyjeżdżają np nad jezioro, albo do lasu, tylko w niedzielę do kościoła i rodziny i tyle. cały czas są w stresie że coś tam nie wyrośnie. Długo się docieraliśmy :D ale dzięki temu starciu oni sie trochę wyluzowali a ja przestałam bujać w obłokach :) mój m jak przyjeżdża do moich rodziców to sie tak nudzi że nie umie wytrzymać, po za pracą nie potrafi się niczym zająć, na weselach i imprezach tez się nudzi :) chyba że komuś opowiada o pracy :D :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3805 3 czerwca 2016, 10:33

duszka Fajna mama
Pozdrowienia z pracy :)

Dana dokładnie , dobrze że już piszą na komputerach bo czasami jest ciężko, ale lata praktyki też dają swoje :)

Zgłoś nadużycie #3806 3 czerwca 2016, 10:35

Vam Fajna mama
Ojej jak duzo naskrobalyscie! Zaczelam wczoraj czytac i odpisywac ale poddalam sie bo nie nadarze.
Mala ala przykro mi z powodu testu ale moze za wczesnie jeszcze? Oby w koncu ktorejs wyszly te dwie kreseczki :-)
Ja wczoraj bylam na pierwszym spacerze mojej szwagierki z synkiem. Moj Ty swiecie co za malenstwo. Chyba zapomnialam ze dzieci sa takie malutkie :-D
A dzis skonczylam ozdabiac tort probny dla syna na urodziny. Mialam sie pochwalic wiec sie chwale :-D za 2 tyg upieke chyba podobny jesli w smaku dobry.

Zgłoś nadużycie #3807 3 czerwca 2016, 10:44

tandem Supermama
Vam torcik super, daj znać, na pewno będzie smakowity :) fajnie, że macie maluszka w rodzinie :)

duszka ostatnio mnie właśnie lekarz pozytywnie zaskoczył, prawie kaligrafował receptę :)

Sofi mam taką nadzieję, jeśli nie będę widzieć efektów, to nie będę łykać.
U mnie podobny stan rodzinny jak u Ciebie, tylko na odwrót ;) uczę się żyć bez ogrodu, na szczęście warzywa, owoce, jajka wciąż mam od rodziców; ale docelowo też chcielibyśmy mieć swój kawałek nie tylko podłogi ale i ziemi :D mąż dopiero od niedawna, gdy mieszkamy w mieście zaczął bardziej doceniać zieleń :D
ale co do czasu wolnego to prawda, rodzice zawsze się denerwują, gdy w sezonie ktoś zaprasza np na urodziny w sobotę a nie w niedzielę, bo wtedy się nie wyrabiają :D
ale taka praca w ogrodzie, fizyczna, na świeżym powietrzu, daje zupełnie inne poczucie satysfakcji, jest jej dużo, ale widzisz efekty, jest taka namacalna, naturalna; ja bardzo lubiłam taki pracowity relaks po całym dniu zajęć na uczelni :)

Mika jak ćwiczenia? mi wczoraj już było lżej, choć coś łopatka mnie ciągnie :)

Zgłoś nadużycie #3808 3 czerwca 2016, 10:59

Sofi Fajna mama
Vam super tort! :D wygląda pysznie :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3809 3 czerwca 2016, 11:16

Vam Fajna mama
A ja mimo ze nie chcialabym mieszkac w duzym miescie i chcialabym domek z ogrodkiem to nie mam serca do pracy na ziemi. Ogrodek trawa miejsce na ognisko lezak gdzies w kacie grzadka pietruszki i koperku i koniec :-D pod tym wzgledem marzy mi sie kawalek podworka... podziwiam wiec wszystkie pracujace w terenie :-)

Zgłoś nadużycie #3810 3 czerwca 2016, 11:20

mamelka Fajna mama
Drugi cykl z clostilbegytem. Chyba się udało :)