Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #3691 2 czerwca 2016, 6:59

duszka Fajna mama
Dzień dobry !
Kamila nie chce być w tabelce bo ja nie jestem staraczka; )
Tandem wiesz nie ma się czym chwalić , ścięte włosy i tyle :)
Dana staram się myśleć pozytywnie , tzn wyciszylam się bo wiem że nie mam wpływu na pewne sprawy
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #3692 2 czerwca 2016, 7:02

kamila19880 Fajna mama
czemu nie jestes :) wiesz tabelka i poczekalnia ma taką magiczną moc każda która jest zapisana zajdzie w ciąże :) nawet zobacz madzia owu nie miała a już z brzuchalem lata hehehe wiec sie zastanów
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3693 2 czerwca 2016, 7:13

Mika29 Fajna mama
Kamila aż Ci zazdroszczę takiego śniadania. :-)

Duszka Kamila ma rację z tą tabelą :-) przemyśl to :-)

Ja włosy też mam długie takie prawie do pasa i bardzo gęste.

Zgłoś nadużycie #3694 2 czerwca 2016, 7:28

Sofi Fajna mama
Tandem skoro chodzisz pieszo to musisz mieć blisko do pracy :)

Kamila superowe są takie długie włosy, ja mam takie do łopatek i nie farbuje chociaż mam juz dość sporo siwuchów, ale lubię sie czuć tak naturalnie :) Ekstra że mąż zrobił takie śniadanko :D po tym to można świecić cały dzień zamiast słońca :)

Duszka cieszę się że się wyciszasz, polecam cytaty osho, może Ci się spodobają :)

wczoraj uzgadniałam dzierżawę placu handlowego przy głównej trasie, mam bardzo korzystną propozycję, nic tylko działać, zaczynam od następnej wiosny, wszystko super, tylko nie wiem jak sobie z tym poradzić z wielkim brzuchem i potem małym niemowlaczkiem, musiałabym poczekać z ciążą do listopada za półtora roku... mój m mówi, że nie ma co czekać bo już młodzi nie jesteśmy i czym później tym gorzej, zobaczymy, pewnie niepotrzebnie martwię się na zapas :)

idę wykorzystać pochmurną pogodę na efektywną pracę :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3695 2 czerwca 2016, 7:29

Sofi Fajna mama
mała ala jak tam test?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3696 2 czerwca 2016, 7:54

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry!! test negatywny niczego innego się nie spodziewałam, w nocy mi się już śniło że robię test i nagle miesiączkę dostałam w tym samym momencie.Wiem wiem, że dopóki nie ma @ jest nadzieja, ale ja już w to nie wierzę :( jutro będzie @ i trzeba żyć z tym dalej :( łzy od rana, nie mam ochoty już na nic...

Zgłoś nadużycie #3697 2 czerwca 2016, 7:54

kamila19880 Fajna mama
mała moze za wczesnie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3698 2 czerwca 2016, 8:00

Kamila raczej nie wcześnie, bolą mnie jajniki, już straciłam nadzieję, że kiedy kolwiek się mi uda :(

Zgłoś nadużycie #3699 2 czerwca 2016, 8:08

kamila19880 Fajna mama
uda sie zobaczysz :) jeszcze kiedys będziemy sie smiac ze tak to przezywałyśmy :)

Zgłoś nadużycie #3700 2 czerwca 2016, 8:11

duszka Fajna mama
Mój mąż dalej nie wie ze ja już praktycznie po @ . Nic nie pyta jak tam się sprawy mają i ja też nic nie mówię .

Zgłoś nadużycie #3701 2 czerwca 2016, 8:11

madzia90krk Fajna mama
Mała Ala jeszcze nadzieja jest !
Kamila dobre Madzia owu nie miała a lata z brzuchem hahahah

Zgłoś nadużycie #3702 2 czerwca 2016, 8:24

duszka Fajna mama
Wiecie to świadczy tylko o tym jak mi na mnie zależy i jak często się kochamy ... ehh

Zgłoś nadużycie #3703 2 czerwca 2016, 8:29

kamila19880 Fajna mama
Duszka ale moj tez podobnie nie wie ze okresu dostałam jak nie siedzę i rycze i tylko po tym poznaje a jak bez płaczu to nie wie i sie tez nie pyta ;) Madzia a jak u cb jakieś objawy? Betę powtarzasz jeszcze?

Zgłoś nadużycie #3704 2 czerwca 2016, 8:38

Katrina13 Gotowa na wszystko
Mała ala bardzo mi przykro :( głowa do góry!!!! :) Nie poddajemy się! Wydaje mi się że jak jest dłuższa przerwa w staraniu, to po prostu trwa to dłużej niż przy 1 dziecku, tak mieli moi rodzice, też się długo starali o mnie, ale się udało :) więc nie należy się poddawać :) . Uda się!!!!!!! A co do płaczu , to płacz , lepiej wyładować negatywne emocje, bo wtedy się robi lżej na serduchu :) Buziaki:*
Madzia jak się czujesz? Mam nadzieję, że dbasz o siebie i fasolkę:*
Z cerą to ja nie mam problemu (chodziło mi raczej o ciało niż o skórę na twarzy :) - źle napisałam) A włosy też mam do pasa, gęste, zdrowe i w naturalnym kolorze, niefarbowane :)

Zgłoś nadużycie #3705 2 czerwca 2016, 8:41

Mój mąż też widział rano, że idę robić test wróciłam i nawet nie zapytał ale chyba widziała po mojej minie nic nie powiedział nic kompletnie nic, ale to nie jego wina że urodził się facetem. Sama mu powiedziałam bo nie należę do takich co lubią dusić w sobie i w ten o to sposób unikamy wielu nie porozumień :)

Zgłoś nadużycie #3706 2 czerwca 2016, 9:02

duszka Fajna mama
Ja nie wytrzymałam i sapnelam tak w biegu zobaczę co będzie wieczorem

Zgłoś nadużycie #3707 2 czerwca 2016, 9:23

tandem Supermama
kamila to miło ze strony męża, że takie niespodzianki przewidział :) ja nie farbuję, wychodzi taniej :D

duszka to prawda, nie wszystko zależy od nas i dystans, choć niełatwy, bardzo się przydaje; trzymam kciuki

mika ja też bardzo gęste i kręcone na dodatek, od słońca mi jaśnieją i mąż się śmieje, że jestem ruda :)

Sofi tak, w sumie to mam 2700m około i rzeczywiście wygodnie, w jednej dzielnicy i dużą część mogę przejść parkami, a rowerem to rano mam z górki; bardzo cieszy mnie lokalizacja tego naszego nowego mieszkanka :)
Super, ze taka okazja Ci się trafiła, bierz, będzie dobrze, kobiety potrzebują wyzwań! :)

mala_ala przykro mi ale nie załamuj się, na pewno się uda w końcu!

katrina ja też nie farbowałam jeszcze nigdy ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #3708 2 czerwca 2016, 10:13

Alemakota Zaprawiona w bojach
Duszka Ty weź sprawy w swoje ręce, olej te niedomówienia i fochy, "ważniejsze sprawy " w postaci spraw siostry powiedz żeby odłożył na później i "rzuć się na niego " :) jesteś po @ to trzeba działać :D

Mała Ala szkoda ze negatyw ale tak jak dziewczyny piszą jest szansa.

Moja przyjaciółka miała miesiączki dwa cykle , nawet nie podejrzewała ze jest w ciąży - jej mąż nie skończył w niej ani razu nawet nie bardzo chciał mieć dzieci bo jest od niej kilka lat młodszy. Stosowali stosunek przerywany miała jakaś infekcje i zaczęła brać leki na to zapisane przez gina i mieli przez 3 tygodnie nie współżyć. Po 2 tygodniach zaczęli znów przerywany. Po 3 miesiącach dowiedziała się ze jest w ciąży. Szok i niedowierzanie byl- dowiedziała się na wizycie kontrolnej ;) wcześniej mając 19 lat wpadła ale wtedy od początku wiedziała że jest w ciąży. Poronila w 6 tygodniu.

Kobietki zaczęliśmy się starać dopiero 1,5 miesiąca a mi się @ przesunela juz kilka dni. Od kilku lat miałam regularnie co 4 tygodnie w każdy piątek, a teraz już we wtorek dostałam. Nawet ślub we wrześniu mamy pod mój @ ustawiony tak żebym przed miesiączka i w trakcie wkurzona nie chodziła a tu psikus :p
Z tego co kojarzę któraś z Was pisała ze ma podobnie. Ciekawe skąd to się bierze :/ wogole w tym miesiącu to jakaś makabra w życiu tak mnie nie bolało w nocy a skrzepów tyle ze szok :/

Zgłoś nadużycie #3709 2 czerwca 2016, 10:15

Alemakota Zaprawiona w bojach
Kamila o co chodzi z tą tabelka i poczekalnia ? Ja korzystam z telefonu i może nie widzę wszystkich opcji tego forum :D

Zgłoś nadużycie #3710 2 czerwca 2016, 10:17

madzia90krk Fajna mama
Kamila z objawów mam tylko gorszy sen w nocy póki co i co chwilę burczy mi w brzuchu a nie mam ochoty jeść. Tzn jem normalnie jak zawsze a burczy mi i tak . Wczoraj powinnam zrobić betę ale córka nie chciała wyjść z wesołego misatwczla a ze był dzień dziecka stwierdziłam że nie będziemy jej ograniczać czasu. Rano nie miałam jak bo jeszcze bez wózka jestem. Dziś też nie dam rady więc jutro pewnie pojadę bo stresuje się tym. Będzie po 96 godzinach zamiast 48.

Dołączam do dziewczyn z włosami do pasa ja chyba nawet za pas mam już te włosy. Czarne nie farbowane . Zbieram się żeby coś z nimi zrobić ale ciągle mi nie po drodze.. Tak jak i do kosmetyczki na siłownię itp uroki macierzyństwa hehe podziwiam te turbo matki z codziennie innym kolorem paznokci wyprostowanymi włosami starannym makijażem i jeszcze na szpilkach.. taaa.. sexi mama haha ja raz dwa kok spinam rzęsy podmaluje i paznokcie obetne haha
Nie no raz na czas robię domowe spa :)