Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #3511 30 maja 2016, 21:46

duszka Fajna mama
Hejka! Piszecie o imionach , moje typy dla dziewczynki to Ala , Kornelia a dla chłopca Tomasz :)

Zgłoś nadużycie #3512 30 maja 2016, 21:52

mala_ala Gotowa na wszystko
duszka Ala piękne imię :) hehhe

moje typy to dziewczynka Nadia, Milena, chłopiec Przemek, albo Szymon kiedyś chciałam Bartosza.

Zgłoś nadużycie #3513 30 maja 2016, 22:13

mala_ala Gotowa na wszystko
Dobrej nocy dziewczynki :*

serduszkujcie bardzo owocnie :) abyśmy wszystkie na 2017 chodziły z wielkimi brzuszkami!! :)

Zgłoś nadużycie #3514 30 maja 2016, 22:21

duszka Fajna mama
Mój mąż przechodzi samego siebie . Od kilku dni siedzi cały czas w komórce albo na kompie i probemy jego siostry są dla niego najważniejsze. Nawet nie zapyta co u mnie słychać , dalej nie wie ze przyszła wredota :(

Zgłoś nadużycie #3515 30 maja 2016, 22:29

Sofi Fajna mama
Duszka może gdyby wiedział to by się bardziej przejął :)

dla dziewczyny to Jagoda, Paulina, Laura, a dla chłopca to Artur, Grzegorz, kiedyś chciałam Kuba i Filip ale mi przeszło :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3516 30 maja 2016, 22:31

Sofi Fajna mama
Miłych snów :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3517 30 maja 2016, 22:32

Alemakota Zaprawiona w bojach
My mamy typy : antek Kacper i ala :)

Zgłoś nadużycie #3518 30 maja 2016, 23:03

tandem Supermama
Hej, przepraszam za nieobecność, namęczyłam się i nadrobiłam :)
Nasze typy to Aniela, Róża, Cecylia, Franciszek, Leon, Tymoteusz. Jakoś tak. Mąż najbardziej chce Franka (martwię się, że zbyt popularny), a ja Anielkę :) zobaczymy jak się uda :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #3519 30 maja 2016, 23:03

tandem Supermama
Przepraszam, że po jednorazowym odezwaniu się nie dałam rady wrócić. Niestety to u mnie to nie było zagnieżdżenie, nowy cykl. Musiałam to w sobie przepracować.
Pogodziłam się z porażką, ale w sumie psychika pcha mnie teraz do odrzucenia chęci posiadania dziecka...
Nie jest łatwo, zobaczymy jak uda mi się opanować to myślenie.
A tu reszta odpowiedzi:

madzia zdrowia! i jak, będziesz pilnować synka koleżanki?
i gratuluję dobrych wyników. No i przede wszystkim bety, jupi! :) ja też 90' :)

mala_ala fajnie, że masz kontakt z maluchami jak np. córka koleżanki :)
A dlaczego myślicie o przeprowadzce? My mieszkamy w mieście, chcemy kiedys na wsi (ja ze wsi jestem, mąż z miasteczka).
Mój mąż też styczeń 91 :)

duszka rzeczywiscie po awatarze widać, że się wciągnęłaś w serial :) ja też miałam teraz krótszy cykl
i załamanie podobne. Nie poddawaj się, nie możemy! Mi cykle się rozregulowały gdy tylko zaczęłam MYŚLEĆ o staraniach... :/
Moja teściowa urodziła czwórkę, pierwsze jak miała 36. Spokojnie :)

Taszka super, że wyjazd udany :) fotki piękne!
też mi wiesiołek nie pomaga i trochę mnie to martwi...ja mam oeparol.
Mam tak samo z wagą, bmi niby norma, ale lepiej się czuję 5kg mniej i też mi się kumuluje w jednym miejscu...
Ale z Ciebie detektyw :) jestem i tu, choć nadrabianie to czasochłonne zajęcie ;)

staraczka zgadzam się, że najgorsze jest obgadywanie za plecami... I bardzo mi przykro, ze z mężem macie taki trudny czas...

Sofi nie przejmuj się na zapas, nawet jak wszystkie by do sierpnia zobaczyly pozytywy, to nie znaczy, ze stąd znikną :)
Dziękuję za ponowne przypomnienie tej grafiki i o duszyczkach. Muszę to potraktować bardziej poważnie, dziękuję.
Szkoda, że się z tym domem za opiekę nie udało... miło,że chociaż lekarz taniej CIę policzył :)
Szkoda, że tak daleko mieszkasz, chętnie bym coś kupiła :) te imiona imieninowe niefajne :)

Mika o tak, popieram, że lekarzom ufać się powinno ale sprawdzić nie zaszkodzi :)
trzymam kciuki za wyzwanie melB, jak idzie? Podasz linka do wyzwania? :)
na guzka nie, raczej na niedoczynność euthyrox i po prostu kontrole usg.

Vam przykro mi

dana trzymam kciuki :) lubisz się opalać tak? ja nie mogę za bardzo, tylko na czerwono i skóra schodzi :/
co było na występie na dzień matki? Oj, wspoółczuję i zazdroszczę problemów z wagą. Ja zaczęłam mieć w drugą stronę, przez tarczycę, myślę o dietetyku.

werkaa przykro mi... szczególnie, że Twój wykres wyglądał tak obiecująco!

PaulaG witaj w tym wątku :)

kamila bardzo dobrze, że własne wesele bardziej Ci się podobalo :)
możesz mi wpisać termin kolejnej @ na 22.06., choć nie wiem czego się teraz spodziewać.
Ja wzrostowo i wagowo mam tak samo jak Ty, ale na zdjęciach z Ardenow wygladałaś zupełnie zgrabnie :)
Fajny ten pierścionek kwiatkowy :) gratuluję zakupów w ikei :) szafa super.

alemakota witaj. Ja mierzę temp cały czas, ale w ustach.

Katrina super, że masz taką małą podróżniczkę :) też idę na weselę w czerwcu, ale pod koniec. Taka możliwość wystrojenia się dobrze robi na kobiecą psychikę :)

Pelnanadziei współczuję intensywnej pracy i rozłąki ale fajnie, że chociaż widoki masz ładne :)
Dziękuję wszystkim dziewczynom, które o mnie pytały :)

balbinka witaj, współczuję problemów z tarczycą. A co powiedział na starania endokrynolog?

kamila, vam ale fajnie, ze macie urodziny tego samego dnia :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #3520 30 maja 2016, 23:43

kamila19880 Fajna mama
dziewczyny ktore braly progesteron, dzis jest 9ndzien brania jutro ostatni i 25 dc a dzis strasznie mnie brzuch boli jak przy okrese( macica ciągnie) jak bym miala dpstac dodam ze do soboty owu nie mialam a teraz nie wiem tez czy byla czy progesteron nie zablokowal wiec co to mozze byc?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3521 31 maja 2016, 5:35

Mika29 Fajna mama
Witam :-)

Tandem super, że jesteś. Brakowało Cię.

Ćwiczenia idą coraz lepiej. Przynajmniej mięśnie przestają boleć bo pierwsze 3-4 dni to była masakra.
Ja wpisuje w necie np. Mel B wtorek bo tam na każdy dzień tygodnia jest inny zestaw. A efekty zobaczymy czy będą. Niestety u mnie o nie bardzo ciężko. :-(

Kamila co do progesteronu niestety nie mam doświadczenia.

Zgłoś nadużycie #3522 31 maja 2016, 6:56

dana32 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry :)
Ja od 3.30 na nogach moj m tak wstaje jak jedzie na sandomierz to wstalam z nim kawusie zrobilam ,kanapeczki i coz buzi i do czwartku wieczora o ile nie pojde na noc do pracy :( .
Ogarnelam dom pranie zrobilam.
Tandem super ze wrocilas :) Wiadomo ze chwile zalamania i zwatpienia kazda moze miec normalne,czasem tak jest ze cos przychodzi latwo i odnosi sie sukcesy na innym polu np. pracy ,czy ma sie smykalke do interesow , o inna rzecz trzeba powalczyc.
Takie to zycie skoplikowane :) Grunt to nie poddawac sie :) .
Opalac sie lubie ale nie tak caly dzien na plazy czasem jedziemy nad jezioro na caly dzen ale my wolimy aktywny odpoczynek albo woda po 16godz gdzie ludzie juz sie zbieraja i jest mniej tlocznie
Na dniu matki to byly wierszyki tance np.samba :) .Duzo haosu i zamieszania jak to u dzieci :) .
Sofi gratulacje prowadzenia dzialalnosci ,piekne drzewka :)
Kamila nie pomoge nie znam sie niestety a kiedy masz lekarza?

Zgłoś nadużycie #3523 31 maja 2016, 6:57

duszka Fajna mama
Dzień dobry !
Tandem kochana ♡
Wyobraźcie sobie że wygrałam zabieg pedicure kosmetyczny :) z okazji dnia matki w jednym z gabinetów kosmetycznych w moim mieście ;)
Dziś idziemy na te badania . Mój mąż ma dziś dzień i poszedł już do pracy , ani wczoraj ani dziś nawet słowa nie zapytał , nie życzył powodzenia w tym szpitalu i coś w tym stylu . Tak jak już pisałam teraz ważniejsza jest jego siostra i jej problemy. Przykro ze nic się tym szpitalem nie zainteresował.... :(

Zgłoś nadużycie #3524 31 maja 2016, 7:06

duszka Fajna mama
Kamila ja też chyba nie pomogę bo ja jak brałam to już po owu, brzuch też bolał jak na @ i po ostatniej tabletce dostawalam @

Zgłoś nadużycie #3525 31 maja 2016, 7:11

Duszka a moze Ty pierwsza zagadaj tak o niczym istotnym.O szpitalu moze zapominial u mnie jest taki niepisany podzial obowiazkow tz.ja zajmuje sie rachunkami,zakupami pilnuje terminow wizyt jak Wika mial przepukline tez ja wszystko zalatwialam,pytal co i jak ale mowilam mu np dzis jade do chirurga czy np robilam jej grupe krwi itp.On ma inne obowizaki a my kobietki ta tak zwana slaba plec wszystko co dodatkowe bierzemy na siebie takie SILACZKI jestesmy.
Duszka zapytaj moze o co mu chodxi z tym fochem.
Milego dnia

Zgłoś nadużycie #3526 31 maja 2016, 7:17

Duszka fajny prezent ale masz szczescie ja tez musze zadbac o stopy przesuszone mam.Kiedy idziesz na pedicure?

Zgłoś nadużycie #3527 31 maja 2016, 7:24

duszka Fajna mama
Dana to podobno ja mam focha więc nie mam co z nim dyskutować nawet . Muszę zadzwonić i umówić się . Ja często robię nogi bo mam odciski .

Zgłoś nadużycie #3528 31 maja 2016, 7:43

duszka Fajna mama
Dana do suchych stóp polecam Regenerum maseczka nawilzajaca to są takie skarpetki zakłada się je na noc i maść z witaminą a ale taka czerwona bo są różne a ta ma dobry skład bo zawiera lanoline ;)

Zgłoś nadużycie #3529 31 maja 2016, 7:56

PaulaG Fajna mama
Kamila. Mi gin powiedzial ze progesteron nie hamuje owulacji. Ja mialam mocne bole od drugiego dnia brania do konca. Moze to oznaczac ciaze lub okres. Ciezko powiedziec.

Zgłoś nadużycie #3530 31 maja 2016, 7:59

Taszka Gotowa na wszystko
Tandem witamy ponownie. Dobrze, że wrocilas. Każdy ma gorsze chwilę, to normalne, ale ważne że się nie poddawać. No i znowu nikt mię pobije cię w odpiswydaniu ;) Mega post ;)

Duszka gratuluję wygranej.

Mika życzę wytrwałości w ćwiczeniach. Pierwsze dni są najgorsze, a potem to już samo leci.