Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #3451 29 maja 2016, 21:07

Alemakota Zaprawiona w bojach
Ja juz 30 ;) moja szwagier ka w tym roku 39 i mam oznajmiła ze jest w ciąży 3 miesiące temu i to jeszcze nie planowane było bo już 2 maja. Niektórym to dobrze !

Zgłoś nadużycie #3452 29 maja 2016, 21:31

duszka Fajna mama
Jutro wracam do pracy po tygodniowym urlopie , trochę mi się nie chce . We wtorek znów będę miała jeden dzień urlopu bo idę z Miłoszem do szpitala zrobić mu  badania . Pisałam że ma problemy ortopedyczne ale pediatra chce mu jeszcze zrobić badania pod kątem chorób reumatycznych i mięśniowych . Mam nadzieję że nie wydzie nic złego

Zgłoś nadużycie #3453 29 maja 2016, 22:12

duszka Fajna mama
Dobranoc

Zgłoś nadużycie #3454 29 maja 2016, 22:59

Sander Gotowa na wszystko
Dzięki za odpowiedź :-) Dobranoc!

Zgłoś nadużycie #3455 29 maja 2016, 23:35

madzia90krk Fajna mama
Chyba za wcześnie na mdłości... a tu taki numer mdli mnie nie moge spać.
Duszka trzymam kciuki za wyniki badań Miloszka. Daj koniecznie znać :*
Dobranoc dziewczyny :*
Tandem jeśli nas podczytyjesz wracaj do nas smutno tu bez Ciebie prawda dziewczyny ?? ?? Czekamy. :*:*

Zgłoś nadużycie #3456 30 maja 2016, 6:37

Sofi Fajna mama
próba
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3457 30 maja 2016, 6:39

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)
O 5 obudziła mnie mega mocna burza.

duszka napisz jak wyniki Miłosza.

Madzia zgadzam się z Tobą, że brakuje Tandem. Tak jak każdej staraczki która dłuższy czas milczy :-) więc dziewczyny nawet jak będziemy chciały złapać trochę dystansu to piszemy coś ale mniej. :-)

Zgłoś nadużycie #3458 30 maja 2016, 6:39

Sofi Fajna mama
no nareszcie :D mogę wysyłać :)
Wysyłam wiadomości gromadzone wczoraj cały dzień w wordzie
Staraczka jak już 15 lat się nie zabezpieczacie i nic to chyba już jesteś przebadana na wszystkie strony? wszystko w normie?
Madzia cudowny prezent dostałaś :D zachowaj na pamiątkę
Pełna Nadziei super widoczki :) ja mam trochę podobne ale nie az tak super :) wkleję potem
Alematoka przykro mi z powodu nagatywa, ale skoro nie możesz w to uwierzyć to znaczy, że jest ciąża, tylko za wcześnie test :) jak w środę dalej będzie negatyw to zrób betę, dlaczego czułaś kiedyś, że będziesz mieć problemy z zajściem? jakieś objawy?
Duszka od kiedy się starasz to widzisz zmiany cyklu, powiem Ci, że sądze ż zmiany naszych uczuć i myśli tak działają na organizm, bo ja od kiedy stwierdziłam, że już nie będę się więcej powstrzymywać przed dzieckiem, czyli chcę zrobić wszystko żeby je mieć, to od tamtej pory ani razu nie miałam zapalenia pęcherza :D sądzę, że to może być z tym związane. To fajnie, że Miłosz tak napisał :) tylko, żeby sobie nie myślał, że chcesz nowego, bo on się nie nadaje :) trzymam kciuki za wtorkowe badania :)
Fiore trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :) to jest szok! :D ja tez jestem rocznik 87 :) miałam 29 urodziny w lutym
Ja łykam vita-miner prenatal, ma największy zestaw wszystkich witamin i minerałów, które są potrzebne na początku ciąży
Kamila pokaż zdjęcia szafy :)
Sander te testy owu pokazują pozytyw na dwa dni przez owu, chyba
Mała ala jeśli tylko przez teściowa się wyprowadzacie, to może poszukajcie czegoś bardzo blisko? Dlaczego od razy zamieniać spokojna okolicę na centrum miasta?
Madzia dzięki, że napisałaś to o swojej szefowej :D bo mnie stresuje to że jestem już stara na dzieci
Wcześniej pisałyście o kłótniach z mężami, może komuś spodobają się słowa z tego filmu, od 57:30 do 59.01
https://www.youtube.com/watch?v=8CwR1Io1uZs
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3459 30 maja 2016, 6:41

Sofi Fajna mama
razem ze mną jest tu 7 babek z tego samego rocznika :D

Zgłoś nadużycie #3460 30 maja 2016, 7:13

duszka Fajna mama
Dzień dobry
Sofi Miłosz nie pomyśli że się nie nadaje bo nikt nie daje mu powodów żeby tak myślał. Sam bardzo chce mieć rodzeństwo ja z nim na ten temat nie rozmawiam sama , chyba że sam zacznie. Boli mnie to podwójnie ze się nie udaje bo ciągle się dopytuje kiedy będzie miał. Teraz zaczęłam mu już tłumaczyć ze nie każdy ma , żeby nie robić mu nadziei, on biedny nie może tego zrozumieć

Zgłoś nadużycie #3461 30 maja 2016, 7:32

PaulaG Fajna mama
Duszka jak czytam twoje posty mam wrazenie ze masz mini depresje. Ja mam za soba 12 cykli nie udanych. W tym 2 na luteinie. W dzien okresu placze ale potem czekam znow do plodnych i tak w kolko. Mam 21 lat i nigdy w zyciu bym nie pomyslala ze w tym wieku bede myslec o in vitro. Zacznij myslec pozytywnie! Nie dobijaj sama siebie... Nie doczytalam ile sie starasz?

Zgłoś nadużycie #3462 30 maja 2016, 7:48

duszka Fajna mama
paula staram się ponad dwa lata , około 30 cykli bo mam bardzo krótkie . Już powoli godzę się z tym co mam , nie martw się o mnie :)

Zgłoś nadużycie #3463 30 maja 2016, 8:56

duszka Fajna mama
Nic nie mówię mężowi a i on nie zapyta jak tam u mnie sytuacja , ehh trudno ,

Zgłoś nadużycie #3464 30 maja 2016, 9:14

kamila19880 Fajna mama
sofi prosze bardzo :) załączam stara nową, jeszcze ma taki bajer bo swiatła do niej kupilismy automatyczne jak sie rozsuwa drzwi to sie włącza w środku
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3465 30 maja 2016, 9:53

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila super szafa :)

Sofi wybieramy centrum miasta ponieważ musielibyśmy oprócz tego ze wynajmować to jeszcze dojeżdżać do pracy do Rzeszowa wiec wychodziło by o wiele za dużo a tak to praca była by na miejscu, w sumie wszystko było by już na miejscu :) ciężka decyzja....

Duszka, faceci już tacy są nie zawsze okazują zainteresowanie swoim kobietom tak jakbyśmy chciały, taki już typ, ja jak dostane okres to się wypłacze sama w spokoju, później powiem mężowi, a staram się nie okazywać mu tego smutku, bo nie chce żeby on widział że jest mi smutno bo nie chciał by dalej się starać widząc jak co miesiąc to przezywam :) jeden dzień smutku i od nowa zaczynam odliczanie do dni płodnych, owulacji, później @ i tak w kółko, ja wiem że mój czas starań a Twój to jest pestka ale każda z nas przeżywa wszystko tak samo. mogę tylko powiedzieć że kobiety które nie maja nawet jednego maleństwa mają zupełnie gorszą sytuacje niż ja czy Ty. Więc musimy się tylko cieszyć tym co mamy a mamy swoje dzieci i mężów którzy nas kochają :)
Trzymam kciuki za dobre wyniki syna :)

Tandem, wracaj do nas!! Czekamy na Ciebie :*

Werka a u Ciebie jak sytuacja wygląda ??

a co do witamin to ja łykam femibion :p

Zgłoś nadużycie #3466 30 maja 2016, 10:26

Alemakota Zaprawiona w bojach
Sofi miałam takie przeczucie bo miałam 3 takie ok 4 lenie związki i w każdym głównie stosunek przerywany to było zabezpieczenie i nie wpadłam do te pory wiec dziwne mi się to zawsze wydawało :p fakt faktem że te związki były takie z przyzwyczajenia i raczej o dzieciach nie myślałam, nie byłam na to gotowa psychicznie - tak mi się wtedy wydawało.
Z moim obecnym poznaliśmy się dopiero półtora roku temu ale to była od początku taka mega loveee ze ja to chciałam od dnia poznania mu dzieci rodzic :D miesiąc temu zaczęliśmy poważniej rozmawiać na temat dzieci i on powiedział ze tez juz po miesiącu to chciał ze mną dzieci mieć ale nic nie mówił bo myślal ze się przestrasze ze jakiś nienormalny jest i uciekne :p szczególnie ze ja nie z tych dziewczyn piszczacych na widok cudzych dzieci. Jest nawet wręcz odwrotnie :p

Kamila szafa super :) ile Ty tam teraz pomiescisz :D

Zgłoś nadużycie #3467 30 maja 2016, 10:26

Sofi Fajna mama
Kamila świetna szafa i ma fajne lustro :) jak długo ją składałaś?

Zgłoś nadużycie #3468 30 maja 2016, 10:36

Sofi Fajna mama
Kamila proszę przenieś mnie do poczekalni

Zgłoś nadużycie #3469 30 maja 2016, 10:50

kamila19880 Fajna mama

Sofi napisał(a)

Kamila świetna szafa i ma fajne lustro :) jak długo ją składałaś?

maz z bratem skladali ok 5-6 h heheh, ok juz przenosze
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3470 30 maja 2016, 10:54

kamila19880 Fajna mama
kurcze sofi chcialam cb przeniesc przez przypadek usunełam wszystkie twoje dane i cofnąć nie mogłam :( musisz podac jeszcze raz miejsce lata i choroby