Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #3311 28 maja 2016, 13:13

Taszka Gotowa na wszystko
Duszka przykro mi, ze te wrdena @ znowu zawitala. To jest normalne, ze jest ci smutno, bo kazdy cykl to nadzieja, a potem rozczarowanie. Mozesz potrzebujesz takiego oczyszczenia i wtedy bedzie ci lepiej jak sie wyplaczesz.
Katrinka dobrze mowi, pomysl sobie, ze jedno szczescie juz masz przy sobie i to jest najwazniejsze. A nigdy nie wiadomo kiedy los sie do ciebie znowu usmiechnie. Mimo wszystko zycze powodzenia. Bedzie nam bardzo milo jak bedziesz do nas zagladac :)

Zgłoś nadużycie #3312 28 maja 2016, 13:22

mala_ala Gotowa na wszystko
Madzia gratulacje :) bardzo cieszę się Twoim szczęściem :)

Duszka przykro mi z powodu miesiączki :) kolejny cykl kolejna szansa nie możemy się poddawać, najważniejsze że masz już jedno dziecko niektórym jedno nie jest nawet dane. także musisz cieszyć się tym co masz tą chwila i każdym uśmiechem synka :)

cieplutko dziś na polku, ja czekam na przyjście koleżanki z wielkim brzuszkiem :) za 3 tygodnie poród :)

Zgłoś nadużycie #3313 28 maja 2016, 13:48

Alemakota Zaprawiona w bojach
Dziewczyny mi już ciężko wytrzymać z tym testem do środy. Cycki mam od 1,5 tygodnia jak balony w żaden stanik się nie mieszcze chodzę w tych na fitness bo luzniejsze ;) i do tego doszły jakieś wieczorne nudności. W ciągu dnia chodzę głodna co godzinę bym coś zjadła ale mała ilością się już napycham. Wieczorem mi nie dobrze :/ juz sama nie wiem czy się nakręcam niepotrzebnie ?

Zgłoś nadużycie #3314 28 maja 2016, 13:53

Sofi Fajna mama
Pół dnia mnie nie było a tu takie rzeczy się dzieją!
Duszka... współczuję @, skoro przyszła tak szybko to może znaczy że owu nie było? pisałaś, że tym razem niewyraźnie ja czułaś. Też nie wiem czy w ogóle będę mieć żywe dzieci, skoro trójka umarła i nie mam żadnego do przytulania. Lekarz wczoraj mi powiedział kilka razy, że najważniejszy jest dystans do tego wszystkiego, jak się nie myśli o zachodzeniu to wtedy pojawia się zdrowa ciąża, polecił mi zająć się czymś innym i cieszyć się życiem, i to mam zamiar zrobić. Mogłabym sie teraz załamać w żałobie, ale wybieram radość z życia, bo szkoda mi marnować moje życie na smutek. To jak się czujemy to jest naprawdę nasz wybór i naprawdę jesteśmy odpowiedzialni za siebie i za to jak żyjemy, nikt nie jest ofiarą losu, chyba że sam siebie taką zrobi. W dodatku nasze myśli wprost wpływają na nasze ciało, więc im więcej będziesz myśleć o tym że nie masz dziecka, to tym bardziej się ono nie pojawi. Po za tym przyciągamy do siebie to co czujemy, nasz mózg tak działa, im więcej czujesz radości lub smutku to koduje się to w podświadomości i potem nieświadomie doprowadzamy się do takich sytuacji, żeby jeszcze więcej czuć tego uczucia. Dlatego warto podjąć ten wysiłek i szukać powodów do radości. Puść sobie muzykę zagrzewającą do boju, bo to nasza ostatnia prosta w drodze do dziecka :)
Madzia WOW !! gratuluję!!!! :D :D uważam że nie masz się czym martwić, 90 to jest bardzo dobry poziom, wklejam moją wczorajsza tabelkę, jest może bardziej czytelna? te zakresy zachodzą na siebie, bo pewnie norma jest szeroka. Ale rozumiem, że nie cieszysz się tak szybko, zawsze jest strach, mam nadzieję że ten strach nimie jak zobaczysz bijące serduszko :) kiedy wizyta?
Mój ukochany mąż tez przynosi mi kawę do łózka, kiedy wczesniej wstanie, a jak ja wcześniej, to ja jemu przynoszę i sobie i razem pijemy kawe w łóżku :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3315 28 maja 2016, 13:54

Sofi Fajna mama
Alemakota, chyba każda tutaj sobie tak wkręca co miesiąc aż którymś razem się okazuje że te wkręcanie to nie wkręcanie :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #3316 28 maja 2016, 13:57

Sofi Fajna mama
Siemię lniane kupuję mielone i robię sobie takie płatki zbożowe różne, jęczmienne, jaglane i różne otręby i słonecznik, wszystko to mieszkam z łyżeczką tego mielonego lnu, czasem jeszcze rodzynki, wiórki kokosowe i trochę lnu w ziarnach i to zalewam wrzątkiem, po kilku minutach dodaję łyżkę miodu i jest pyszna kolacja :) czasem zamiast wrzątku to jagurt

Zgłoś nadużycie #3317 28 maja 2016, 14:00

Mika29 Fajna mama
Madzia w takim razie GRATULUJE. Informuj nas na bieżąco. :-)

Zgłoś nadużycie #3318 28 maja 2016, 14:14

SofI u mnie to dopiero pierwszy miesiąc staran. Zaczęliśmy równo miesiąc temu ale z tamtego cyklu miałam już dni nie płodne wiec to dopiero pierwszy cykl starań. Jednak wydawało mi się zawsze ze dość dobrze znam swój organizm. Mój narzeczony juz cały w Skowronkach bo tez wie jak przed okresem mi rosną cycki A teraz widzi że to ze zdwojoną siła i długo się utrzymuje. I non stop mi mówi żebym test zrobiła ale ja się powstrzymuje bo może nic nie pokazać jeszcze :/

Zgłoś nadużycie #3319 28 maja 2016, 14:15

Zresztą jak się na patrzyłam ile się ludzie starają o dziecko to aż nie możliwe mi się wydaje żeby nam się udało za pierwszym razem. Ja mam 30 on 32 młodzieniaszki z nas nie są takie :p

Zgłoś nadużycie #3320 28 maja 2016, 14:15

Vam Fajna mama
Duszka przykro mi bardzo. Nie poddawaj sie!

Alamakota rob test :-D

Zgłoś nadużycie #3321 28 maja 2016, 14:16

Vam Fajna mama
Madzia gratulacje!! To juz chyba trzeba sie cieszyc chow wiem ze wolisz miec pewnosc.

Zgłoś nadużycie #3322 28 maja 2016, 14:18

Mika29 Fajna mama
Alemakota rób test. Mi się w pierwszej ciąży udało w pierwszym cyklu. :-) więc wszystko jest możliwe.

Zgłoś nadużycie #3323 28 maja 2016, 14:27

Wąskim razie muszę jakiś czuły kupić żeby tak 5 dni przed terminem miesiączki coś pokazał. Polecacie coś konkretnego? :)

Zgłoś nadużycie #3324 28 maja 2016, 14:30

kamila19880 Fajna mama
Wiem ze z rosmana sa niby czule jest jakiś jeden ;) ale ja ci polecam zrobic betę bo bardziej czuła niz test masz możliwość?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #3325 28 maja 2016, 14:49

Taszka Gotowa na wszystko
Sofi ty to masz pozytywnie nastawienie :) Tak trzymac! Mozesz innych swoja pozytywna energia zarazac. Tez uwazam tak jak ty, ze wiele zalezy od nas samych. Grunt to nie zalamywac sie i isc do przodu.

Ja sie zawsze staram szukac jakis pozytywow i zawsze cos malego sie znajdzie ;) Chociaz wiadomo, ze wolalabym juz byc w ciazy.

Zgłoś nadużycie #3326 28 maja 2016, 15:01

Kamila Bete to pewnie najwcześniej w środę bym mogła zrobić :( a właśnie nie mam pewności czy ja fo środy wytrzymam :p także przejade się do apteki po jakiś czuły :)

Zgłoś nadużycie #3327 28 maja 2016, 15:09

Mika29 Fajna mama
Ja też słyszałam, że podobno bardzo dobre są te rossmannowskie.

Zgłoś nadużycie #3328 28 maja 2016, 15:17

To może rzeczywiście do rosmana zawitam :D

Zgłoś nadużycie #3329 28 maja 2016, 15:50

madzia90krk Fajna mama
Pink test jest bardzo czuły z rosmana

Zgłoś nadużycie #3330 28 maja 2016, 16:38

dana32 Zaprawiona w bojach
Madzia gratulacje zyczec Ci nudnej ciazy :) .
Dbaj o siebie.
W koncu na naszym forum jest fasolka,moze bedzie juz z "gorki"i beda co miesiac u ktores z nas dwie keseczki
Duszka przykro mi moze poprostu tak jak pisaly dziewczyny ciesz sie z zycia,korzystaj z niego,masz syna, meza i nie patrz plodne nieplodne tylko kochajcie sie kiedy macie ochote :) Uda sie zobaczysz.
Alemakota moze tez ciaza :) Zrob test