Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2871 21 maja 2016, 21:29

Sander Gotowa na wszystko
Sofi nie wiem co bym zrobiła, prywatnie znów kasa ale może przyspieszy to wszystko? A z drugiej tydzień poczekać bo może i tak się nic nie zmieni...
Pełna nadzieji daj znać jak było.
Mika jak córcia, lepiej?
Z moja lepiej, furagina chyba zrobiła swoje, jeszcze dziś zjadła dużo arbuza i nic się nie skarży ;-) ja cały dzień zapier... W ogrodzie, bo inaczej tego nie nazwę, na koniec piknik z Isia i pavlova

Zgłoś nadużycie #2872 21 maja 2016, 21:36

Sander Gotowa na wszystko
Dodało tylko połowę posta.... Van ja po odstawieniu pierwsza prawdziwą @ miałam tylko 3 dni ;-) trzymam kciuki za Ciebie!! Daj znać kiedy testujesz?

Zgłoś nadużycie #2873 21 maja 2016, 22:00

duszka Fajna mama
Vam 31 niby termin ale w tym cyklu nie czułam tak porządnie owulacji więc trudno powiedzieć
Sander widzę że wszystkie dziś przerobione jesteśmy.
Zmykam spać , dobranoc 😪

Zgłoś nadużycie #2874 21 maja 2016, 22:09

Mika29 Fajna mama
Sander dziękuję z moją małą już lepiej. Dziś byłyśmy już na placu bo obie świrowałyśmy zamknięte w czterech ścianach :-)
Cieszę się, że u Was też poprawa na lepsze bo nie ma nic gorszego jak patrzeć na cierpienie swoich dzieci.

Powiem wam, że dzisiaj jest chyba taki ciężki dzień bo ja też ledwo żyję. Tylko, że u mnie nocka była zarwana i na mnie bardzo źle działa pełnia. Normalnie jak zombi. ;-)

Miłej nocki :-)

Zgłoś nadużycie #2875 22 maja 2016, 7:31

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny :*
Tandem dziękuję że pytasz :* czuję się tak sobie.. ani lepiej ani gorzej. Jakbym była pijana. Szumi mi w głowie i ten krzyż boli. Temperatury nie mam a czuję jakbym miała z 39. No nic mam nadzieję ze minie niebawem.
Sofi ominął mnie temat wesela :) za późno na życzenia dobrej zabawy ale mam nadzieję ze odetchnelas od problemów codzienosci i dałaś się ponieść muzyce. Taki reset dobrze Ci zrobi. Co do lekarza ja bym poszła prywatnie Ale ja zawsze jestem w gorącej wodzie kapana i muszę wszystko wiedzieć na już. Co nie zawsze mi wychodzi na dobre. Więc nie doradze. Może jak nie czujesz dolegliwości żadnych to tydzień czasu dasz radę poczekać na wizytę zaoszczedzajac Tym samym kasę.
Mika super że z córką już lepiej. Pewnie siedzenie w domu nikomu nie służy.
Sander dobrze że twoja mała też już wraca do siebie. ! Znowu kusisz tymi kaloriami hihi mniam
Vam to faktycznie sporo po owulacji jeśli twoje objawy by ja potwierdziły To mogłabyś już testować :)

Ja dziś jadę na badanie p rogesteronu są wytyczne które w łatwy sposób pokażą czy jednak owu była czy nie. Jestem dziś 7 dni po pozytywnym teście i igrzyskach hihi
Tak więc wielkie starcie dziś moje przeczucia co do wystąpienia owu plus pozytywny test kontra usg i opinią lekarza o jej braku
A aktualnie leżę w wannie i się relaksuje córka po próbie Nowego mleka miała bóle brzuszka w nocy plus pełnią i u nas równa się zarwana noc. Ale chociaż wieczór był miły. Byli znajomi nangrilu z synkiem. Pół roku młodszy od mojej. Koleżanka chce wrócić na pół etatu do pracy od czerwca i chce bym dorywcza pilnowala Piotrusia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zgłoś nadużycie #2876 22 maja 2016, 7:32

madzia90krk Fajna mama
Igraszkach* nie igrzyskach hahaha

Zgłoś nadużycie #2877 22 maja 2016, 7:43

Vam Fajna mama
Haha mam nadzieję, że "igrzyska" owocne :D

U mnie nadal sucho, ale twarda jestem i test zrobię jutro :P

Zgłoś nadużycie #2878 22 maja 2016, 8:15

duszka Fajna mama
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #2879 22 maja 2016, 8:34

staraczka33 Supermama
Hej
Madzia igraszki mam nadzieje beda skuteczne :-) za dwa tygodnie chcemy widziec tutaj dwie krechy
Vam musisz odczarowac to wszystko ty wrzucisz pozytywa a za toba juz polecą
Duszka milego dnia i reszcie dziewczyn
Ja jakies szybkie zakupy obiad i lenistwo w koncu niedziela wolna ale póki co kawka jeszcze w łóżku :-)

Zgłoś nadużycie #2880 22 maja 2016, 9:05

madzia90krk Fajna mama
Stararczka wątpię ale oby.
Duszka również miłego dnia !
Dla was wszystkich miłej niedzieli ! :*:*
My jedziemy nad Wisłę i na rynek cala rodzinka po drodze stop w labolatrium :)

Zgłoś nadużycie #2881 22 maja 2016, 9:51

duszka Fajna mama
Vam mogło się udać. Z tego co wyczytałam to nie masz problemów ze zdrowiem i sprawami ginekologicznymi więc bądź dobrej myśli

Zgłoś nadużycie #2882 22 maja 2016, 10:00

Sofi Fajna mama
Duszka, Madzia i Vam, jakie macie jeszcze objawy? mocno trzymam kciuki za Wasze testowanie :) i Madzia za badanie dzisiejsze, by było po Twojej myśli :) Vam to nie jest za wcześnie na testowanie, nie mogę sie doczekać wieści jutro rano :)

Taszka gdzie we Włoszech? a co Ci się tam najbardziej podoba? mi sie podobał Neapol i Capri, nigdy nie zapomnę willi san michele, dziś jedziesz z powrotem, więc miłego ostatniego dnia pobytu! :) i trzymam kciuki za owocne firankowanie w takiej pięknej atmosferze :) bo tak powinno być by nowi ludzie powstawali z miłości :) i dobrze mąż mówi, żebyście cieszyli się sobą :)

Mika i Dana współczuje nocnych hałasów :(

Tandem, to dobrze, ze juz trochę lepiej :)

Madzia miałam prawie reset :) trochę potaniałam :) chociaż mam wrażenie że połowa gości weselnych to były dzieci i kilka razy zbierało mi się na płacz, ale jak tańczyłam z mężulkiem dzikie tańce to było super :) niestety musieliśmy szybko wracać, już koniec wiosny a mamy jeszcze ful roboty, więc będzie dziś pracowita niedziela
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2883 22 maja 2016, 10:17

Mika29 Fajna mama
Madzia a może źle znosisz wysokie ciśnienie. Bo ja tak mam przy skokach ciśnienia ale chodzi o te atmosferyczne. Kręci mi się w głowie, język mi się plącze zawsze mówię, że czuję się jak bym z rana wypiła 0,5 litra. Napisz po badaniach jaki wynik. Trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli :-)

Za testujące dziewczyny trzymam kciuki. Szybko piszcie jaki wynik.

My się pakujemy i jedziemy na działkę nad jezioro. Dziś niby ma być 27 stopni to trochę słońca trzeba złapać :-)

Miłego dnia 😘

Zgłoś nadużycie #2884 22 maja 2016, 10:20

duszka Fajna mama
Sofi nie mam objawów . Dopiero 31 termin @ ale myślę że wcześniej mialam owulacje więc może przyjść też wczesniej @

Zgłoś nadużycie #2885 22 maja 2016, 11:17

Vam Fajna mama
Dzięki dziewczyny, ja tylko senna w zasadzie i troche pobolewają mnie plecy, więc w sumie jak przed @

Zgłoś nadużycie #2886 22 maja 2016, 14:20

madzia90krk Fajna mama
Odebrałam wynik 11,30 Pani Pani labolatorium mówi że owulacja jak najbardziej była. To jest hormon chałka żółtego który jest przy owu. Gdyby jej nie było byłby do 5. A więc testy owulacyjne i moja samoobserwacja wygrala. Szczerze to zła jestem ze lekarze tak biorą wszystko do jednego wora pewnie jego myślenie było takie " ma torbiel duża torbiel karmi piersią to na pewno nie owuluje" i nastraszyl mnie nie mało. Tzn więc ze z ciąży może nic nie wyjść mimo wszystko ale przynajmniej wiem że znam swoje ciało i ze pracuje ono dobrze. Jeszcze jutro dla pewności powtórzę raz ten progesteron. Bo Pani mówiła że jak test miałam pozytywny w niedzielę wieczór to mogła być z poniedziałku na wtorek nawet owulacja. A gin nie widział nic we wtorek bo trwał jej proces. No nie wiem..a Wy co myślicie ?
Mika miłego wypoczynku na działce :*
Sofi super że trochę się oderwalas. No jak się chce dziecko to ich widok potrafi namieszać w głowie. Moja kuzynka się Stara i dziecko coś nie mogą ( tak domniemam) i nawet mnie nie odwiedziła od kad urodziłam. Raz przypadkowo się spotkaliśmy to tylko zerknela na młodą.

Zgłoś nadużycie #2887 22 maja 2016, 14:26

Mika29 Fajna mama
Madzia super. Bardzo się cieszę. Jednak zawsze trzeba ufać swoim przeczucią. Teraz czekamy na efekty starań :-)

Zgłoś nadużycie #2888 22 maja 2016, 14:35

madzia90krk Fajna mama
Mika a co do ciśnienia nigdy nie miałam podobnych odczuć no może po za końcówka ciąży ale kto wie.. teraz taka zmiana temp itp ale fakt jest taki ze czuję się dalej jak pijana.

Zgłoś nadużycie #2889 22 maja 2016, 17:05

duszka Fajna mama
Madzia ja byłam parę razy w trakcie owulacji i zawsze gin widział , więc myślę że raczej by nie przeoczyl

Zgłoś nadużycie #2890 22 maja 2016, 17:38

madzia90krk Fajna mama
Duszka ale wszystko zależy od sprzętu. Nic nie jest czarne albo białe. Mógł te małe pęcherzyki pomylić z cialkiem żółtym różne są opcje
Wartość progesteronu mówi o tym ze owu była.