Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2831 20 maja 2016, 17:40

Mika29 Fajna mama
Dana bo to jest tak refundowany też jest ale gorszy lek a ten jest dużo lepszy to trzeba płacić 100%. I teraz do rodzica należy wybór jaki poda dziecku lek lepszy czy gorszy. Taka nasza Polska rzeczywistość. :-(

Zgłoś nadużycie #2832 20 maja 2016, 17:44

dana32 Zaprawiona w bojach
To tak jak ze szczepieniem platne to te lepsze a bezplatne to gorszej jakosci i na dwie raczki.Wiadomo rodzic zawsze wybiera co lepsze dla dziecka.

Zgłoś nadużycie #2833 20 maja 2016, 17:50

Kamila juz wiem wesele masz milej zabawy ;) .
Werka kiedy testujesz?Na tabelce dzis jestes wpisana na malpe.

Zgłoś nadużycie #2834 20 maja 2016, 19:06

madzia90krk Fajna mama
Duszka mam nadzieję ze nie odebralas tego złośliwie czy coś. Jeśli tak to przeprasZam :*
Dana w środę idę do mojego ginekologa ale wsteonie mówił że laparoskopia w ostateczności. No ale zobaczy co i jak po usg.
Może się uda w miesiąc przeleczyc. Byle bym bezboleśnie dziecko odstawila od piersi.

Padam.. Tak mnie bolą krzyże czuję się rozbita eh jakby na grypę..

Zgłoś nadużycie #2835 20 maja 2016, 19:06

madzia90krk Fajna mama
Duszka mam nadzieję ze nie odebralas tego złośliwie czy coś. Jeśli tak to przeprasZam :*
Dana w środę idę do mojego ginekologa ale wsteonie mówił że laparoskopia w ostateczności. No ale zobaczy co i jak po usg.
Może się uda w miesiąc przeleczyc. Byle bym bezboleśnie dziecko odstawila od piersi.

Padam.. Tak mnie bolą krzyże czuję się rozbita eh jakby na grypę..

Zgłoś nadużycie #2836 20 maja 2016, 19:14

duszka Fajna mama
Madzia nie :) każdy może mieć swoje zdanie

Zgłoś nadużycie #2837 20 maja 2016, 19:31

duszka Fajna mama
Dziewczyny , jak tam czas po owulacji się dluzy. Nie nastawiam się na nic ale 31 chce testować

Zgłoś nadużycie #2838 20 maja 2016, 20:21

madzia90krk Fajna mama
Duszka kciuki:* ja mimo wszystko też zrobię test. . No chyba ze mnie @ zaskoczy wcześniej
Mąż mówi że on czuję że się udało mimo wszystko żeby myśleć pozytywnie więc co mi szkodzi :)

Zgłoś nadużycie #2839 20 maja 2016, 21:00

duszka Fajna mama
Madzia ja też myślę że tym razem się udało

Zgłoś nadużycie #2840 20 maja 2016, 21:15

mala2 Supermama
Elo :)
Wprosiłam sie do was a nawet nie mam czasu aby wam cos naskrobać kolejny dzień wariata ;) Jedynie wieczorem mam ostatnio czas ale jestem tak padnieta ,ze tylko przeczytam i tyle z mojej energii ;) A tym bardziej ze nie znam waszych "historii" to ciężko mi sie wtopić w tłum ;) Może kiedyś nadrobie hm...ale kiedy pewnie jak już wszystkie będziecie jedną noga na porodówce ;)

Zgłoś nadużycie #2841 20 maja 2016, 21:20

madzia90krk Fajna mama
Duszka to byle do 31 :P ja też jakoś w tym terminie zatestuje

Zgłoś nadużycie #2842 20 maja 2016, 21:23

duszka Fajna mama
To będziemy razem testować , zawsze po owu boli mnie brzuch a tym razem tylko lekko kluje

Zgłoś nadużycie #2843 20 maja 2016, 22:04

Sander Gotowa na wszystko
Ja jak zawsze wpadam tylko na chwilę. Miałam bardzo ciężki tydzień w pracy, teraz czas na regenerację! Sofi nie ma jakiegoś innego lekarza? Ja bym chyba nie wytrzymała.. Na kiedy jesteś teraz zapisana? Madziu tez uważam że trzeba być dobrej myśli, może akurat się udało ;-) werka co tam z Tobą? Mika znam to doskonale... Koszty leków są okropne... A jak dziecko cierpi to i tak kupisz wszystko aby ulżyć. Paskudna choroba... U Nas głównie oczy, pod noskiem, i na dłoniach. No i ja też byłam na badaniu moczu, bo zaczęła mówić że ja boli, no i wyszło że ma, ale spróbuje ja wyleczyć furagina, jak będzie ja mocno bolało to mam jeszcze antybiotyk ale wole tego uniknąć. Ja też miałam często zapalenie pęcherza, które przeszło w zapalenie nerek. Bolało... Zobaczymy jutro w razie czego do lekarza ale to i tak by trzeba powtórzyć badania. Mam nadzieje że furagina da rade ;-)

Zgłoś nadużycie #2844 20 maja 2016, 22:45

staraczka33 Supermama

Sander napisał(a)

Ja jak zawsze wpadam tylko na chwilę. Miałam bardzo ciężki tydzień w pracy, teraz czas na regenerację! Sofi nie ma jakiegoś innego lekarza? Ja bym chyba nie wytrzymała.. Na kiedy jesteś teraz zapisana? Madziu tez uważam że trzeba być dobrej myśli, może akurat się udało ;-) werka co tam z Tobą? Mika znam to doskonale... Koszty leków są okropne... A jak dziecko cierpi to i tak kupisz wszystko aby ulżyć. Paskudna choroba... U Nas głównie oczy, pod noskiem, i na dłoniach. No i ja też byłam na badaniu moczu, bo zaczęła mówić że ja boli, no i wyszło że ma, ale spróbuje ja wyleczyć furagina, jak będzie ja mocno bolało to mam jeszcze antybiotyk ale wole tego uniknąć. Ja też miałam często zapalenie pęcherza, które przeszło w zapalenie nerek. Bolało... Zobaczymy jutro w razie czego do lekarza ale to i tak by trzeba powtórzyć badania. Mam nadzieje że furagina da rade ;-)

Sander ja tez rzadko zagladam bo brak czasu i sil.weerka tescisz jutro ?? ?Duszka Madzia trzymam kciuki za testy :-) Sofi to przykre co cie spotyka spróbuj pójść do innego lekarza

Zgłoś nadużycie #2845 21 maja 2016, 6:15

Mika29 Fajna mama
Witam się w nowym dniu.
Noc mam zarwaną bo był u nas jakiś koncert na stadionie i niestety spać nie dało rady. Masakra niby do stadionu mam dość daleko a wrażenie jakby grali pod oknem.

Sander właśnie mi lekarz mówił, że trzeba pilnować u dziecka zakażenia układu moczowego bo może przejść na nerki. :-(

Zgłoś nadużycie #2846 21 maja 2016, 6:19

duszka Fajna mama
Dzień dobry!!! Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #2847 21 maja 2016, 7:31

Taszka Gotowa na wszystko
Witam! Ja jestem z mężem we Włoszech. Pogoda nam dopisuje. Jutro już wracamy.

Sofi to przykre i smutne przez co musisz przechodzić.

Ją reż jestem uzależniona od forum ;) Ale wczoraj mąż mi zabronił na necie siedzieć, bo powiedział że mamy się sobą delektować.

Zgłoś nadużycie #2848 21 maja 2016, 7:55

madzia90krk Fajna mama
Staraczka dziękuję :*
Mika współczuję zarwanej nocy.. Mąż też mieszkał koło stadionu N którym w lecie co sobotę odbywały się imprezy nie dość ze głośno to później cholota po samochodach chodziła.. dramat. Tu gdzoe mieszkamy teraz cisza i blogi spokój :)
Taszka zazdroszczę :) k orzystajcie jak najwięcej dla siebie :*;*

W ogóle to dzień dobry :)
Słoneczko piekne nas obudziło :) dziś póki co samopoczucie lepsze :)

Zgłoś nadużycie #2849 21 maja 2016, 7:58

duszka Fajna mama
Taszka miłego pobytu :)
Madzia :) u mnie też słonecznie.
Nie wyspałam się znów , zaraz gonię do pracy

Zgłoś nadużycie #2850 21 maja 2016, 8:10

Dzien dobry ;) .
Piekny dzien sie zapowiada.
Madzia i Duszka fajnie ze humorki dopisuja moze akurat ten cykl bedzie Wasz i zapoczatkujecie serie fasolek ;) .
Madzia jak odstawiasz stopniowo to powinno byc ok ja akurat nie pomoge bo krotko karmilam ale moja siostra odstawiala 1,5 rocznych chlopakow 3 razy i za kazdym razem bylo szybko wiadomo kazde dziecko inne ale coz napewno dacie rade ;) .
Taszka fajnie Wlochy piekna sprawa bylam raz jak pojechalam na pogrzeb Jana Pawla II co prawda 4 dni ale duzo zwiedzilismy.Maz madrze mowi trzeba odstawic net i cieszyc sie soba :)
Sander wspolczuje ze corka zmaga sie z chorym pecherzem ja tez przechodzilam i okropny bol i dyskomfort.
Mala2 teraz widze ze dolaczylas witam ;)
Mika rozumiem Cie ja mieszkam niedaleko domu weselnego a jak wiadomo sezon rozpoczety i tez nie mam spokoju nie mowiac o otwartym oknie w lecie.Plus taki ze na Wice zaden chalas nie robi wrazenia i jak ma ochote to idzie i spi i nic ja nie zbudzi.
Milego dnia