Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2571 16 maja 2016, 21:41

fiore25 Fajna mama
Hej dziewczynki :)
Wchodzę tu raz na ruski rok :) a Was nie ma :(
W ciągu dnia nie mam kiedy pisać,w pracy nie mam możliwości, a w domu popołudniu ani tyle.
Sofi wspólczuje przejść :(
Duszka życze, żeby relacje z mężem się polepszyły. Wierze, że obojgu jest Wam ciężko.
Nie wiem, czy zdołam więcej nadrobić. Coś jeszcze poczytam, dopóki głowa mi nie spadnie :) :) ;)

Zgłoś nadużycie #2572 16 maja 2016, 21:43

tandem Supermama
Katrina dziękuję :) mam nadzieję, że przeczucia u tylu osób nie mogą się mylić :)

madzia życzę by się jednak udało, skoro firanki były

mika dokładnie, temp pokazuje po fakcie, że owu była, jeśli po wzroście o co najmniej 0,2 od 6 poprzednich są minimum 3 takie wyższe temperatury

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2573 16 maja 2016, 21:50

madzia90krk Fajna mama
Tandem dziękuję :* chociaż mam przeczucie ze nici z tego.. dziwne te testy powychodzilly myślałam że jeszcze jutro czwartek i piątek starania przed nami ... a tu wychodzi na to że wczoraj byłaby jedyna szansa.. bo już testową kreską bledsza.. pewnie nie było owu wcale a z pecherzykow zrobi się jeszcze większa torbiel lub kolejną.. i już się nie wywine od operacji a po operacji to już marne szanse na cokolwiek.. teraz to ja się podlamalam. Jutro gin.. trzymajcie kciuczki

Zgłoś nadużycie #2574 16 maja 2016, 21:55

karola.90 Świeżo upieczona
Cześć Kochane :-)
Nadrabiam, bo ostatnio jestem mocno zabiegana w pracy :-)
Czekam do czwartku, ale już sobie przetłumaczyłam,że jak nie teraz to w kolejnych cyklach się uda, tym bardziej, że nie nastawialiśmy się w końcu jakoś mocno na starania, decyzja pod wpływem chwili, a że już mam tarczyce w miarę unormowana, kilka cykli bez anty, biore kilka mscy kwas foliowy to na co tu czekać :-)
Dana my w tym roku planujemy Toskanie koniec sierpnia może wrzesień, ale zobaczymy jak to wyjdzie :-)
Tandem - nigdy nie bylismy w Bieszczadach, jakie miejsce polecasz? Chcielibyśmy się wybrać w jakieś odludne miejsce :-) zeby naprawdę odpocząć :-) mam nadzieję, że z Twojej owu wyjdzie ciąża :-)
Duszka nie poddawaj się, może pomyślcie o terapii, czasami coś przygasa na chwilę i trzeba rozpalić uczucie na nowo, trzymam za Was kciuki :-*
Sofi jak nie teraz to na pewno się uda następnym razem, ale też mam dobre przeczucia :-*
Pozostałym forumowiczów życzę powodzenia, samych płodnych dni i dużo cierpliwości :-*
Do jutra!

Zgłoś nadużycie #2575 16 maja 2016, 21:56

tandem Supermama
madzia kciuki będę trzymać, oczywiście! ja nie korzystalam jeszcze z testów owu, ale dziewczyny pisały, że owu jest po pozytywnym teście, więc może jeszcze załapiecie się z drugą szansą? co by nie było, życzę, by na pewno nie było z tego potem torbieli!

fiore trzymam kciuki za owocne podczytywanie. co u Ciebie?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2576 16 maja 2016, 22:01

fiore25 Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

Tandem dziękuję :* chociaż mam przeczucie ze nici z tego.. dziwne te testy powychodzilly myślałam że jeszcze jutro czwartek i piątek starania przed nami ... a tu wychodzi na to że wczoraj byłaby jedyna szansa.. bo już testową kreską bledsza.. pewnie nie było owu wcale a z pecherzykow zrobi się jeszcze większa torbiel lub kolejną.. i już się nie wywine od operacji a po operacji to już marne szanse na cokolwiek.. teraz to ja się podlamalam. Jutro gin.. trzymajcie kciuczki

Jeśli nie miałabyś owu, to nie byłoby tych dwóch kreseczek. Widocznie w tym miesiącu miałaś wcześniej. Więc może ustrzeliliście chłopca ;)

Zgłoś nadużycie #2577 16 maja 2016, 22:01

tandem Supermama

karola.90 napisał(a)

Cześć Kochane :-)
Tandem - nigdy nie bylismy w Bieszczadach, jakie miejsce polecasz? Chcielibyśmy się wybrać w jakieś odludne miejsce :-) zeby naprawdę odpocząć :-) mam nadzieję, że z Twojej owu wyjdzie ciąża :-)
!

tak też bywa, że się udaje raz-dwa, czego życzę!
my byliśmy na wyprawie z plecakami od schroniska do schroniska. Jeśli w wersji bardziej 'ekskluzywnej' tzn z normalną łazienką i osobnymi pokojami, ale tak, że trzeba chwilę podejść od drogi i jest spokojnie, to polecam schronisko Koliba.
a jeśli tak, żeby być na krańcu świata, pomagać, wodę na herbatę gotować na piecu, do którego trzeba przynieść opał, wieczorem siedzieć przy kominku i bujać się w hamaku przy świecach, budzić się z pięknym widokiem ze zbiorczej sypialni - to polecam schronisko na Otrycie :)

Te miejsca wspominam najlepiej.

I dziękuję, też mam taką nadzieję - i w następne wakacje ruszamy na szlak z dodatkowym, żywym bagażem (na plecach męża, to już ustalone :) )

Zgłoś nadużycie #2578 16 maja 2016, 22:05

tandem Supermama
Powyżej połoniny. Poniżej Otryt

Zgłoś nadużycie #2579 16 maja 2016, 22:06

fiore25 Fajna mama

tandem napisał(a)

madzia kciuki będę trzymać, oczywiście! ja nie korzystalam jeszcze z testów owu, ale dziewczyny pisały, że owu jest po pozytywnym teście, więc może jeszcze załapiecie się z drugą szansą? co by nie było, życzę, by na pewno nie było z tego potem torbieli!

fiore trzymam kciuki za owocne podczytywanie. co u Ciebie?

Właśnie kończy mi się @ więc drugi cykl starań czas zacząć ;) a pozatym nuda. Trochę mamy na głowie, bo zaczynamy działać z budową domu, narazie jeszcze papiery, ale jak dobrze pójdzie, to w jesieni fundamenty. Także troche wydatków nas czeka. I jeszcze dwa wesela w tym roku.

Zgłoś nadużycie #2580 16 maja 2016, 22:11

tandem Supermama
fiore super, to gratuluję budowy! mąż też ostatnio przebąkuje o tym, by zacząć budowę, ale dopiero co kupiliśmy w grudniu mieszkanie, więc gdybyśmy nawet zaczęli, to systemem bardzo gospodarczym.
Ale pięknie jest realizować marzenia!
Drugi cykl się zaczął, w takim razie życzę powodzenia w załapywaniu się na marzec, co mi tu też dziewczyny wróżą :)

Zgłoś nadużycie #2581 16 maja 2016, 22:15

madzia90krk Fajna mama
Flore na testach pisze że wskazują tylko podniesiony poziom lh a czy owulacja była czy nie wskaże jedynie monitoring bądź mierzenie temp . Ale trzymam się tego co napisałaś. Kochalismy się w owu a w lutym urocze synka hahaha

Mało prawdpodobne...

Zgłoś nadużycie #2582 16 maja 2016, 22:44

tandem Supermama
madzia dlaczego nie, synka na walentynki życzę!

Zgłoś nadużycie #2583 16 maja 2016, 23:38

Sofi Fajna mama
Madzia trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
najbardziej odludnym miejscem w Bieszczadach jest wieś Beniowa, bardzo polecam zwiedzić
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2584 17 maja 2016, 7:06

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję dziewczyny :*
Dzień dobry :)
Amelia jeszcze śpi i już gotowa czekam na ole. Mam nadzieję ze ten dzień szybko minie. Już bym chciała widdziec co w tych jajnikach siedzi. Mam nadzieję ze wszystko ok. I że widać zbliżając się owulacje.
A powiedzcie mi dziewczyny czy możliwe jest takie zjawisko ( może śmieszne pytanie ale się nie znam a dziwi mnie ti strasznie ) bo w pierwszym dniu pldonym liczonym przez kalendarzyk miałam mega sluz, serduszkowalismy, testy były pozytywne i od razu po stosunku śluzu nie ma.. do dziś.. czy możliwe żeby stosunek miał jakiś wpływ..?

Zgłoś nadużycie #2585 17 maja 2016, 7:09

madzia90krk Fajna mama
A Jeśli chodzi o Bieszczady to moje miejsce na ziemi. Tam za małolata z mężem spędzaliśmy wakacje co roku. My jeździliśmy do Komanczy. Dziura zabita dechami. Ale fajne miejsce wypadowe bo blisko nad solind itp polecam ofroad po lesie :P fajna wycieczka z atrakcjami z dziadkiem s piacym w węglu na czele hehehe o ile jeszcze żyje.

Zgłoś nadużycie #2586 17 maja 2016, 7:42

Mika29 Fajna mama
Witam się w nowym dniu.
Madzia moim zdaniem stosunek nie ma żadnego wpływu na śluz. Może poprostu to taki zbieg okoliczności.

Moja mała w nocy miała gorączkę więc dziś znowu w domu posiedzimy. Mam nadzieję, że to tylko takie jednorazowe było.

Zgłoś nadużycie #2587 17 maja 2016, 7:44

madzia90krk Fajna mama
Mika zdrówka dla córeczki :* może to trydniowka? Z tego co słyszę to dość popularna w tym okresie. Jeśli nie ma innych objawów.

Zgłoś nadużycie #2588 17 maja 2016, 8:46

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Miłego dnia...
Nie chce mi się nic wiedząc że kolejny 28 cykl stracony :(

Zgłoś nadużycie #2589 17 maja 2016, 9:26

Mika29 Fajna mama
Madzia mam taką nadzieję bo narazie tylko gorączka.

Zgłoś nadużycie #2590 17 maja 2016, 12:29

Katrina13 Gotowa na wszystko
Mika zdrówka dla córci :)
Madzia owulacja jest dzień po tym kiedy zauważysz u siebie najwięcej śluzu,np. dziś masz najwięcej to jutro jest owulacja (wtedy już śluzu jest mniej).