Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2511 15 maja 2016, 19:15

tandem Supermama
Mika dziękuję :) mała miała piękny sen, życzę jak najszybszego spełniania ;) niesamowite, że jeszcze mogą tak się mylić z płcią ;)

madzia szkoda, że spacer nie wypalił i wizyta Cię czeka nieciekawa, ale życzę by wieczór wynagrodził wszystko :) i by był bardzo owocny :) i dziękuję, też mnie bardzo cieszy, że możemy mieć takie meble :)

kamila myślimy o tym, najpierw poćwiczymy na sobie ;) ale słodziak :) rodzice dziś też kupowali małe zwierzątka - cztery... gąski :) te pytania to nic fajnego, u mnie poza incydentem na ostatniej komunii gdy poczułam się słabo i wszyscy myślą,że jestem w ciąży, to nie dopytują na szczęście ;)

Sofi i jak tam pszczoły? Udało się porysować? Miłej potańcówki i dziękuję :)

duszka współczuję pobudek. Skoro tak słabo się czujesz, to dlaczego dopiero w sierpniu?

my dziś z moimi,rodzicami i siostrą byliśmy w arboretum, gdzie kwitną bzy, azalie, rododendrony :) było pięknie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2512 15 maja 2016, 19:56

duszka Fajna mama
Tandem nie wiem czy to przez tarczyce . Myślę że organizm dochodzi do siebie po mega dawce hormonów i moja gin ostrzegala mnie że będę zle się czuła , dlatego muszę jeszcze troszkę wytrzymać. Badanie tsh zrobię sobie wcześniej i jak będzie coś nie tak to pójdę wcześniej

Zgłoś nadużycie #2513 15 maja 2016, 20:57

Sofi Fajna mama
Tandem, te arboretum to musi być niesamowite miejsce :) ja takie uwielbiam
dwie pszczoły mnie użądliły w to samo miejsce w pachwinę obok pimpulencji :D a mojego M w to samo obok klejnotów :D :D niegdzie indziej nas nie użądliły :D :D :D sądzą że Matka Natura wysłała te lecznicze pszczoły żebyśmy już teraz mieli tylko zdrowe ciąze i zdrowe dzieci :D :D :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2514 15 maja 2016, 21:25

duszka Fajna mama
Dobranoc , ja dziś padam na twarz :)

Zgłoś nadużycie #2515 15 maja 2016, 21:45

Mika29 Fajna mama
Sofi i tego Wam życzę z całego serca i oczywiście każdej staraczce :-)

Miłej nocki :-)

Zgłoś nadużycie #2516 15 maja 2016, 22:35

tandem Supermama
Duszka Oki, to życzę, by tarczyca była ok i aby te inne dolegliwości też minęły! :)

też źle znoszę coś, ale nie wiem czy to tsh czy któreś tabletki:/ staram się znosić cierpliwie i Np w kościele gdy czuję, że się przewrócę wmawiam sobie: nie, to tylko tabletki, nie zemdleję - i stoję dalej ;)

Sofi fakt, arboretum piękna sprawa. W ogóle większość rodzinki była tam pierwszy raz (!) choć to tak niedaleko i wszyscy znają, ale ciężko trafić w termin kwitnienia. Tym razem przypilnowałam, choć mogło padać, to się wybraliśmy :) jutro może wstawię jakieś fotki :)
współczuję ugryzień i trzymam kciuki by to był rzeczywiście dobry znak :D

dobrej nocy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2517 16 maja 2016, 0:00

Sofi Fajna mama
miłych snów :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2518 16 maja 2016, 6:29

duszka Fajna mama
Dzień dobry :)

Zgłoś nadużycie #2519 16 maja 2016, 7:38

madzia90krk Fajna mama
Ja już zwarta i gotowa czekam na drugie dziecko hehe moje jeszcze śpi :) aż się boję co to będzie jak Amelka zobaczy że znowu jest Ola..
Dziewczyny wczoraj zaobserwowalam i siebie śluz mial być to pierwszy dzień płodne zrobiłam test owulacyjne i pozytywny.. dwie takie same kreski ..był to 14 dzień cyklu cykle mam 32 dniowe.. czy to możliwe.. zrobiłam kilkoma testami.. z dwóch firm bo miałam akurat z poprzedniego cyklu..

Zgłoś nadużycie #2520 16 maja 2016, 8:29

duszka Fajna mama
Madzia ja też nie wiem co mam myśleć o sobie bo od piatku - 9dc czulam już śluz . Sobota , niedziela i dziś mega śluz i ból jajników , czekam co będzie dalej , dziś 12 dc

Zgłoś nadużycie #2521 16 maja 2016, 8:43

Mika29 Fajna mama
Cieszcie się dziewczyny i do dzieła :-) tu nie ma czasu na myślenie :-) ;-)

Zgłoś nadużycie #2522 16 maja 2016, 8:45

duszka Fajna mama
Mika po ponad 2 latach niepowodzeń nie chce się już czasem działać ;) a do tego ten ból jajników masakra w tym cyklu to już istne przegięcie

Zgłoś nadużycie #2523 16 maja 2016, 9:02

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Cześć :)
ja puki co tylko was obserwuje, bo zaczynam sie pakować, sprzatac i ogolnie szykować przed wyjazdem :) wiec zabardzo czasu nie mam :) ale staram sie byc na bierząco

niedziela byla nudna i leniwa z M. juz wszystko jest okej, zgoda jest a godzenie sie było super :) hihi
milego poniedziałku dziewczyny!!

Zgłoś nadużycie #2524 16 maja 2016, 9:09

kamila19880 Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

Ja już zwarta i gotowa czekam na drugie dziecko hehe moje jeszcze śpi :) aż się boję co to będzie jak Amelka zobaczy że znowu jest Ola..
Dziewczyny wczoraj zaobserwowalam i siebie śluz mial być to pierwszy dzień płodne zrobiłam test owulacyjne i pozytywny.. dwie takie same kreski ..był to 14 dzień cyklu cykle mam 32 dniowe.. czy to możliwe.. zrobiłam kilkoma testami.. z dwóch firm bo miałam akurat z poprzedniego cyklu..

mozliwe u mnie jak robie test np dis wychodzi takie kreski jutro tez 2 a w srode mam zwyzke temp ze juz w trakcie owu jestem wiec jezeli tak jak u mnie jest to owu bedziesz miala 16 dc i mniej wiecej cykl 30 dni bedzie trwał wiec ok nic tylko dzialac wieczorem dzis , jutro , i pojutrze najlepiej rano
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2525 16 maja 2016, 9:40

Sofi Fajna mama
Życzę Wam wszystkim szalonego i owocnego działania :D

Zgłoś nadużycie #2526 16 maja 2016, 9:47

duszka Fajna mama
A ja mam dość ,dziś mój ma noc , ze mnie leje się śluz potokiem , próbowaliśmy ale nic z tego nie wyszło , on nigdy z rana nie może ... :( co miesiąc zdycham z tymi owulacjami i co miesiąc to samo , ja już chyba powinnam przestać się starać bo to do niczego nie prowadzi, tylko nerwy i tyle :( Zaczynam rozglądać się za dobrym ginekologiem, zacznę brać anty to odżyję wreszcie!

Zgłoś nadużycie #2527 16 maja 2016, 10:33

dana32 Zaprawiona w bojach
Madzia nie masz innego wyjscia tylko dzialac a cykl moze byc krotszy niz zazwyczaj.
Pelna nadziei te trzy miesiace pewnie beda sie dluzyc ale prawie Twoj m podkuruje sie zapewne efekty juz beda i po rozlace to poszalejecie i moze czego Wam zycze bedzie fasolka ;)
Sofi masz mega poczucie humoru ja bym nie wpadla na to zeby w urzadleniu pszczol widziec pozytyw :) .
Duszka ja Ciebie rozumie my oboje pracujemy tak ze ja mam noce a moj m jako kierowca i spi co dwa tyg w hoteku na 2 noce.Ja srednio pracuje 18 dni po 12 godz moj codziennie 10-14 zalezy jaka trasa dodatkowo dorabia w weekendy a tu akurat noce bo ochrona w klubie(oczywiscie nie kazdy weekend).Od czerwca wracaja 24 h co dla mnie oznacza mozliwisc zabrania 20 zmian.Wiec u nas spotkanie sie akutat w te dni jest prawie prawie niemizliwe ale moze sie zdazyc.Kochamy sie wtedy kiedy mamy mozliwosc np dzis rano bo choc nie mam plodnych widzimy sie dobiero w czwartek po19 :( .Takie to u nas wyglada ale coz.
Wczoraj spotkalam kolezanke ma 5 dzieci dwoje nie planowanych i gdzie tu sprawiedliwosc?
Nie na wszystko ma sie wplyw ale sa urlopy i my akurat bierzemy w jesieni oboje moze sie uda trafic w te dni o ile oczywiscie nie bede juz z fasokla :)
Milego dnia.

Zgłoś nadużycie #2528 16 maja 2016, 10:39

duszka Fajna mama
Dana jakie to niesprawiedliwe :( ja już mam dość , pora się pogodzic z tym co się ma :(

Zgłoś nadużycie #2529 16 maja 2016, 10:41

Sofi Fajna mama
Duszka nie poddawaj się, już niewiele brakuje :)
Dana, czytając Twój post właśnie myślałam o tym, że jedynym rozwiązaniem jest urlop, bo to ważna sprawa jest :) :)

Zgłoś nadużycie #2530 16 maja 2016, 10:44

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
dana na szczescie jade tylko na okolo 6 tygodni :) kiedys jezdzilam na 2.5 miesiaca ale tym razem bedzie krócej :) ale i tak ciezko to przetwać ale jakos trzeba dac rade :)
szkoda ze tak sie mijacie ale moze wkoncu uda sie trafic w te dni i bedzie fasolka czego i ja Wam zycze z całego serducha :) dzieki
duszka nie odpuszczaj!!!!! o marzenia trzeba walczyc czasami troche dluzej i ciezej ale wkoncu sie spełnia!! Wam tez tego zycze zeby sie wkoncu szczescie usmiechneło :)