Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2191 10 maja 2016, 17:45

Sofi Fajna mama
Świetnie :D nic mnie nie boli :) i wlasnie sie dowiedziałam ze nowy kolega babci ma male gospodarstwo i szuka kogos do opieki za przepisanie tego! No poprostu idealniej byc nie mogło, zamiast obcą osobą moglabym sie zajmować mija kochaną babcią, tylko musialaby chcieć sie do tego pana przeprowadzić, ale jak ja tam będę to by badziej chciała, to jest w gorach wiec pięknie :) tylko problem jest taki że moj M miałby gorsze warunki dla szkolkarstwa, wiec obawiam sie że ciezko mi bedzie go przekonać, ale to misja warta zachodu :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2192 10 maja 2016, 18:39

Mika29 Fajna mama
Madzia bardzo mi przykro. Troszkę wiem co czujesz. Sama mam teraz przerwę.
Sofi super, że wszystko się układa po Twojej myśli. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.
My właśnie wróciłyśmy z tańców ( moja Julka ćwiczy taniec). Jest alergiczką i niestety ją dzisiaj dopadło. Biedactwo wygląda jakby miała oczy podbite, ciągle jej łzawią a z nosa wodospad kataru :-(

Zgłoś nadużycie #2193 10 maja 2016, 19:06

madzia90krk Fajna mama
Katrina mam nadzieję ze tę dwa miesiące będę owocne i ze rzeczywiście się da zajść w ciążę. Lekarz na moje pytanie o to kazał działać bo jeszcze nie jest to torbiel pod nóż Ale jednoznaczne odpowiedzi nie dał. W Internet jeszcze nie miałam czasu zajrzeć głębiej .. a może i lepiej tam różne przygnebiajace rzeczy można wyczytać.

Sofi to dobre wieści może akurat i mężowi podpasuje.. 37 dzień cyklu to długo może faktycznie nosisz już fasoleczke :) takie mam przeczucie że ta beta to wyjdzie ci dodatnia !

Mika.. właśnie nie wiem czy mamy mieć przerwę czy się starać umowie się za tydzień mniej więcej wtedy mam mieć owu prywatnie i zobaczę czy te jajniki w ogóle owuluja. Biedna córeczka :( no teraz wszystko pyli taki czas .. nie da się jakoś zalogodzic tych objawów i których piszesz?

Mąż z córeczką na ogrodzie w piasku ja leżę w wannie :) :) uwielbiam takie wieczory.. jutro to pracy z młodą więc pewnie odezwę się do was dopiero wieczorkiem :)

Zgłoś nadużycie #2194 10 maja 2016, 19:07

Vam Fajna mama
Witam! Chciałabym się dopisać do starających. Mam synka Dawida za miesiąc skończy 3 lata i doszłam do wniosku, że czas na rodzeństwo. Oboje z mężem zawsze chcieliśmy mieć więcej niż jedno dziecko, ale decyzję podjęłam ja. Oznajmiłam po prostu, że kończą mi się tabletki, powtórzyłam to znów, a potem przestałam brać. Nie wspomniał słowem o innej antykoncepcji i tak szalejemy od 2 tygodni dopiero i ciekawa jestem co z tego wyjdzie :)
Mamy które już mają jedno co najmniej dzieciątko: jak długo staraliście się o nie?

Zgłoś nadużycie #2195 10 maja 2016, 19:11

madzia90krk Fajna mama
Witaj vam :) my jesteśmy tym optymistycznym orzyoadkiemt udało nam się za pierwszym razem z córką :)
Szalejcie Szalejcie życzę dwóch kreseczek!

Zgłoś nadużycie #2196 10 maja 2016, 19:18

Vam Fajna mama
O synka staraliśmy się 2 miesiące, powiem szczerze, że aż tak mi się nie spieszy, ale chciałabym w tym roku dowiedzieć się o ciąży :P

Zgłoś nadużycie #2197 10 maja 2016, 19:23

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
madzia współczuje ale nie załamuj sie!! mowią ze nawet z torbielem idzie zajśc w ciaze takze korzystaj z owu i za miesiac beda 2 kreseczki :)

dana nie ten cykl to nastepny :) nowy cykl nowa nadzieja :) nie ma co sie załamywac, a z praca przykro mi ze tak przy klientach Ci sie dostało..

kamila u nas w pl in vitro chyba duzo zdrozej bo z tego co ogladalam to tak z 15tyś pierwszy transfer z badniami itp.. inseminacja faktycznie z nasieniem meza 700-800zl a z obcym nasieniem do 1300zł.. ale czytałam ze inseminacja daje wieksze szanse na zajscie za 1wszym razem.

Sofi to swietna wiadomosc z tym domkiem :) przekonaj M. i bedzie super :) to jak tak wszystko fajnie Ci sie układa to moze faktycznie nosisz w sobie fasolke :) oby tak bylo tego Ci zycze z całego serducha :)

Witam nowa kolezanke i zycze owocnych szaleństw :)

ja z M. po zakupach teraz wieczorek w swoim towarzystkie przed tv z serialem :)
milego wieczoru dziewczyny :)
a tak wogole to widze ze wiekszość z nas ma w tym samym czasie @ hihi :)

Zgłoś nadużycie #2198 10 maja 2016, 19:29

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
no ale do inseminacji z nasieniem meza trzeba doliczyc jakies 1200zł za punkcje..jezeli jest taki przypadek jak u mojego M. ze nie ma plemników w nasieniu, to trzeba prosto z jajka wziąsc i sprawdzić czy są i wogole..ale mam nadzieje ze nas to nie czeka..ze witaminki zdziałają cuda i pojawią sie predzej czy później :) i kolejne badanie wykonamy w innym punkcie pobrań bo ten to jakiś dziwny byl i nie jestem pewna czy wykonali badanie dobrze.

Zgłoś nadużycie #2199 10 maja 2016, 19:41

fiore25 Fajna mama
Hej dziewczynki :)
Sofi widziałam, że masz do Rzeszowa 25 km. A mogę wiedzieć skąd jesteś? Bo ja mam ok 30 km, a kierunek na Kraków.
Madzia, jeśli to torbiel z niepękniętego pęcherzyka to raczej się sama wchłonie. Trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #2200 10 maja 2016, 20:03

Mika29 Fajna mama
Madzia mi moja endo powiedziała, że mam nie czytać w internecie bo tylko będę się zamartwiać i tego się trzymam. Moja córka dostaje leki ale co roku w tym okresie jest masakra jakaś. Nic jej nie pomaga. Musimy to przetrwać.

Witam vam. My o pierwsze dziecko staraliśmy się 1 cykl. To był złoty strzał ;-)

Pelna nadziei zazdroszczę takiego wieczoru. Mój M niestety w pracy. Korzystajcie :-)

Zgłoś nadużycie #2201 10 maja 2016, 20:18

Vam Fajna mama
Mój M zaraz z pracy wróci, ale syn dopiero je kolacje i póki nie zaśnie raczej nie będzie romantycznie :)

Zgłoś nadużycie #2202 10 maja 2016, 20:27

fiore25 Fajna mama

Vam napisał(a)

Witam! Chciałabym się dopisać do starających. Mam synka Dawida za miesiąc skończy 3 lata i doszłam do wniosku, że czas na rodzeństwo. Oboje z mężem zawsze chcieliśmy mieć więcej niż jedno dziecko, ale decyzję podjęłam ja. Oznajmiłam po prostu, że kończą mi się tabletki, powtórzyłam to znów, a potem przestałam brać. Nie wspomniał słowem o innej antykoncepcji i tak szalejemy od 2 tygodni dopiero i ciekawa jestem co z tego wyjdzie :)
Mamy które już mają jedno co najmniej dzieciątko: jak długo staraliście się o nie?

Witaj :) my staraliśmy się dwa lata. Liczę, że tym razem krócej to będzie trwać.

Zgłoś nadużycie #2203 10 maja 2016, 20:29

kamila19880 Fajna mama
A JA NA MOJEGO FOCHA MAM ZE SIE NIE ZAPYTAL I DALEJ NIE A JA MU NIE POWIEM
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2204 10 maja 2016, 20:47

Taszka Gotowa na wszystko
Witam nowa staraczke :) Vam trzymam kciuki, zeby teraz tez tak sprawnie poszlo.

Kamila nie wkurzaj sie tak na twojego, to normalne u facetow. Ja mojemu zawsze sama opowiadam, bo jestem takim typem czlowieka, ze nie umiem w sobie niczego dusic i musze sie wygadac ;)

Mam termin u gina w nastepnym tygodniu. Zapytam sie czy dalej musze brac moje tabletki i pokaze mu wyniki meza. Zobaczymy co powie.

Zgłoś nadużycie #2205 10 maja 2016, 20:50

mala_ala Gotowa na wszystko
hej dziewczynki!! cały dzień mi minął to tu to tam więc dopiero jestem.

Madzia bardzo mi przykro z powodu torbielu, ale głowa do góry bo skoro gin kazał się starać to może się uda :) ja trzymam kciuki z całego sreducha za Was :)

Sofi mam nadzieje że u Ciebie brak miesiączki to bardzo dobry znak :) też mam ok 30 km do Rzeszowa i tam odwiedzam lekarzy, chodź do Łańcuta mam ok 15 km ale jakoś mi nie po drodze tam, nie mam jakoś tam ulubionego gin. Mam nadzieję że uda Ci się tu wrzucić zdjęcia swoich prac, jestem bardzo ciekawa, i zazdroszczę hobby. mi niestety brak talentu, zatrzymałam się z pewnie w podstawówce z rysowaniem :D

Witam nową koleżankę Van.

i jak co wieczór sama, po prostu pomału zaczyna mnie to dobijać, razem tylko jemy obiad i widzimy się pół godziny rano :/ lampeczka winka własnej roboty przed snem i czekaniem na męża pewnie do północy.

Zgłoś nadużycie #2206 10 maja 2016, 20:54

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila faceci już tacy są, każdy ma jakieś wady i zalety. Fakt że to strasznie wkurza taka olewka z ich strony ale cóż My możemy poradzić na to, jedyne pocieszenie to to że mamy forum i mamy siebie :)

Zgłoś nadużycie #2207 10 maja 2016, 21:00

Mika29 Fajna mama
Po małej pomyłce mam nadzieję, że teraz kieruje do odpowiedniej staraczki :-) :-(  
Tandem jeśli dobrze pamiętam jutro powinnaś iść do szpitala. Wizyta jeszcze aktualna czy plany się zmieniły? Bo po ostatniej wizycie u lekarza chyba miałaś wątpliwości czy się kłaść do szpitala czy jeszcze poczekać.

Zgłoś nadużycie #2208 10 maja 2016, 21:00

Katrina13 Gotowa na wszystko
Witaj Vam :)

Mika przykro mi, że Twoja córcia ma alergię;/ biedactwo.

Niestety dziewczyny i u mnie @ zaczyna się rozkręcać... Kamila podam Ci datę następnej jak mi się rozkręci.

Zgłoś nadużycie #2209 10 maja 2016, 21:04

Taszka Gotowa na wszystko

Mika29 napisał(a)

Taszka jeśli dobrze pamiętam jutro powinnaś iść do szpitala. Wizyta jeszcze aktualna czy plany się zmieniły? Bo po ostatniej wizycie u lekarza chyba miałaś wątpliwości czy się kłaść do szpitala czy jeszcze poczekać.

Musialas mnie z kims pomylic. Ja nie wybieram sie do szpitala.

Zgłoś nadużycie #2210 10 maja 2016, 21:18

Mika29 Fajna mama
Taszka przepraszam pomyliłam z tandem :-)