Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2151 10 maja 2016, 0:30

kamila19880 Fajna mama
Tandem superrrrr taniec brzucha czad ;) zawsze chciałam sie nauczyć ;) maz nie zapytał poszedł spać a ja ogladam Grę o tron ściągnęłam dzis 3 isc 6 sezonu ;) gdyby nie to ze w Bxl to tym chodziła na ten taniec tu sie nie dogadam ;) ja miałam dzis wolne i jutro a środę 8 h w czw 10 plus szkoła w piatek 9 i sobota 2 i znow weekend ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2152 10 maja 2016, 0:38

tandem Supermama
to czwartek najcięższy :) a na taniec brzucha idz, wystarczy, że będziesz naśladować a nie słuchać :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2153 10 maja 2016, 1:18

kamila19880 Fajna mama
Wrzuć swoje próby na yt i bede ćwiczyć ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2154 10 maja 2016, 2:32

gagatka Gotowa na wszystko
[QUOTE=mala_ala;2986357]witaj gagtka :) napisz coś więcej o sobie ??

Rok temu tu byłam bo spodziewałam się dziecka, ale okazało się ,że nic z tego bo przerodziło się w zaśniad.
Teraz odczekaliśmy wystarczający czas i już zaczynamy znowu :) Co więcej mogę napisać, troszkę ciężko było ale jesteśmy już dobrej myśli ,że zła statystyka nas ominie. Po za tym od poniedziałku zaczynam nową pracę (tak tylko chciałam się tym pochwalić :D )

Zgłoś nadużycie #2155 10 maja 2016, 6:35

Mika29 Fajna mama
Tandem mąż w sprawach lekarzy mało cierpliwy bo jak to mówi, że bardzo nas kocha ( mnie i córkę) ale ogólnie to ma anielską cierpliwość.
Taniec brzucha gratuluję i zazdroszczę. A zakupy udane. Kupiłam coś dla każdego z naszej trójki. Ale powiem Wam, że te małe ciuszki jak widzę na wieszakach bardzo mnie rozczulają.

Gagadka mam nadzieję, że teraz z nami to z górki będzie. Życzę dwóch kreskówek. :-)

Zgłoś nadużycie #2156 10 maja 2016, 10:00

madzia90krk Fajna mama
Tandem super sprawa z tańcem brzucha ! Brzuch przy trojaczkach sporo ci urośnie a pewnie po takim wysiłku masz wycwiczone mięśnie szybko wrócisz do formy hihi
Mika super że zakupy udane i ze każdy coś dostał :) ja jak idę na zakupy to zawsze najwięcej na córkę wydaje. Nie mogę się oprzeć i odbija się to tak że muszę sobie odmówić ze względu na mały budżet no ale cóż :) za to córka modnisia jest :)
Gagatka współczuję... mam nadzieję ze teraz już nic podobnego się nie wydarzy ! Zdrowa cisza zdrowy dzidziuś już niebawem !

Ja jednak do pracy i jutra dzisiaj mają jakiś występ w przedszkolu i Ola chciała iść mimo złamanej ręki bo długo uczyła się roli. Więc jakoś sobie poradzą. Nawet lepiej bo pójdę do ginekologa z jednym dzieckiem nie dwoma haha i tak będzie hardcore. Ale cóż zrobić jak nie ma się komu dzidzi podrzucić :)
U nas piękna pogoda się zapowiada słoneczko już ładnie święci więc pewnie duża część dnia spędzimy na dworze. Chyba ze dobije mnie wizyta :(

A tu coś cichutko po nocnych rozmowach Kamila tandem późno chodźcie spać hehe

Miłego dnia :*

Zgłoś nadużycie #2157 10 maja 2016, 10:06

Sofi Fajna mama
Jeju, nareszczie doleciałam do końca :D
Madzia gratuluję dobrych wyników! :) i kciuki trzymam dalej, to chyba dziś masz wizytę?
Gagatka to super, że chcesz z nami pisać :) a jaką pracę zaczynasz?
Kamila nowa lekarka, nowe leki, to nowe podejście, więc nowa nadzieja :) tylko paiętam, że chciałaś sobie zrobić przerwę :) a ta klinika to może nie będzie potrzebna. Co za beznadziejna sądsiadka :/ mam nadzieję, ze jej chociaż przykro. Mój M też się nie interesuje jak tam wizyty, dopiero jak zacznę coś mówić to sobie przypomina że miałam iść, teraz się nie interesuje wynikami testów bo twierdzi że jestem w ciąży, a testy są wadliwe, a ja jednak czuję pobolewanie jak @ 
Dana, Katrina jak testy?
Mój mąż to nie przejmuje się chorobami, raz spadł z drzewa  z 4m (przycinał gałęzie) i mówił, że boli go żebro jak oddycha, ale to go nie powstrzymało przed posadzeniem 3tyś sadzonek drzewek ręcznie łopatą.
Rysuję kredkami, lub pastelami olejnymi, różne widoczki, zwierzątka, lub ptaszki, a chciałabym zacząć poważniejsze tematy, czyli ludzi, niestety zabieram się za to średnio raz na rok, a teraz chciałabym zaczą przynajmniej raz w tygodniu, usiłowałam wkleić tu zdjęcie mojego ostatniego rysunku, ale mi się nie udało, to spróbuję jeszcze innym razem
Chciałam jeszcze napisac o mojej babci, bo jestem w pozytywnym szoku :D ma 73 lata i 5 lat temu została wdową, a teraz poznała kolegę wdowca, chyba jest starszy o 5 lat i spakowała walizkę i pojechała z nim w góry na tydzień ! :D :D od jakiegoś czasu ją odwiedzał na herbate i zapraszał na tą wycieczkę i w końcu się zdecydowała, jak z nią rozmawiałam to wyglądała na bardzo szczęśliwą :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2158 10 maja 2016, 10:10

Sofi Fajna mama
Chciałam jeszcze napisać na temat Monsanto, ale mi tu wyskakuje, że pisze niedozwolone treści :/
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2159 10 maja 2016, 10:21

Sofi Fajna mama
o monsanto napisałam na blogu stworzonym specjalnie dla Was :) ciekawi mnie co sądzicie na ten temat

http://dlafajnamama.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #2160 10 maja 2016, 10:34

Sofi Fajna mama
I jeszcze chciałam napisać o mojej kuzynce, którą wczoraj odwiedziłam, ona ma dziecko 5 miesięczne i mi opowiadała w jakiej była depresji po porodzie, że teraz już jest lepiej, najgorsze były pierwsze 3 miesiące, ale moim zdaniem nadal wygląda marnie, prawie się nie uśmiecha, a kiedyś była bardzo i wesoła i energiczna :( opowiadała mi o swoich problemach z karmieniem, że nie miała mleka,ale nie chce karmić butelką, ale teraz jej dziecko jest aż ponad kilo lżejsze niż dolna granica normy i cały czas płacze, nie ma szans, żeby zrobiła sobie jedzenie, albo wyszła do sklepu, bo jak tylko je odłoży do łóżeczka to płacze, opowiadała że pediatrzy ją zlewają i ciągle ich zmienia, że była tak zmęczona i zdołowana, że nie czuła miłości do tego dziecka, miała tylko poczucie obowiązku, masakra, a moja mama mi mówi, że cała rodzina jej już mówiła, żeby zaczęła karmić sztucznym mlekiem, żeby to dziecko się w końcu najadło, ale ona nie chce, bo się boi że wtedy już nie będzie chciało cyca, a cyc lepszy :/ ale to mnie nie zniechęca do własnego dzidziusia :D a dziś jadę do mojego mężusia :) :)

Zgłoś nadużycie #2161 10 maja 2016, 11:02

kamila19880 Fajna mama

Sofi napisał(a)

Kamila nowa lekarka, nowe leki, to nowe podejście, więc nowa nadzieja :) tylko paiętam, że chciałaś sobie zrobić przerwę :) a ta klinika to może nie będzie potrzebna. Co za beznadziejna sądsiadka :/ mam nadzieję, ze jej chociaż przykro. Mój M też się nie interesuje jak tam wizyty, dopiero jak zacznę coś mówić to sobie przypomina że miałam iść, teraz się nie interesuje wynikami testów bo twierdzi że jestem w ciąży, a testy są wadliwe, a ja jednak czuję pobolewanie jak @ 

własnie wiem i chyba z ta przerwa nic nie wyjdzie skoro dostalam te tabletki, bo jak mam miec przerwe to mi sie nie oplaca ich brac ale musze do lipca z progesteronem zeby sie zglosic do kliniki bo jak nie bede urzywac go to mi w pierszej kolejnosci tez pewnie przepisza wiec sama nie wiem co robic , mam jeszcze czas do 15 dc
madzia90krk pozno bo tak jak pisalam serial musialam obejrzec tyle czekalam na nowy sezon heheh a tymbardziej ze dzis wolne mam

Zgłoś nadużycie #2162 10 maja 2016, 11:36

Mika29 Fajna mama
Madzia ja też bym puściła córkę na przedstawienie. Dzieci bardzo przeżywają takie chwile.

Sofi brawa dla babci. Uważam, że bardzo dobrze zrobiła. Szczęście w życiu jest bardzo ważne.

Kamila może z przerwą poczekaj. Teraz jak dostałaś tabletki szansa jest większa i nadzieja powraca. :-)

Zgłoś nadużycie #2163 10 maja 2016, 11:44

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Cześć!
Sofi to nie ciekawie z tą kuzynką, ciezko przegadać komuś kto trzyma sie swojego zdania i koniec. ja tez sie takimi rzeczami nie zrażam bo wiem ze jak bede miała dzidziusia to bede je kochac calym sercem i nic tego niezmieni :)
spróbuj wrzucic swoje prace, ciekawa jestem :)
moj M. teraz tez sie interesuje, jak ide na jakies badania lub do lekarza to pyta co i jak, co powiedział itp. kiedy sie nie interesował ale teraz jest inaczej :)
Kamila ja tez lubie seriale w prawidze gry o tron nie ogladam bo kiedys kilka przegapilam i juz nie umialam nadrobić tego co M ogladał, ale mam całe sezony na lapku i w niemczech zaczne oglądac :) teraz musze jeszcze nadrobić kilka odcinków Wikingów tez super serial :)
Madzia daj znac jak po wizycie.
tandem super z tym tancem :) trzymam kciuki za wytrwałośc :)

u nas cieplutko, bezchmurne niebo :) M. wróci z pracy to go na jakis spacer wyciagne bo szkoda takiego dnia :)
milego dnia dziewczyny !!

Zgłoś nadużycie #2164 10 maja 2016, 12:35

tandem Supermama
kamila jeśli będzie jakaś opcja nagrania, to może coś wrzucę :)

gagatka przykro mi... i trzymam kciuki za piękną i zdrową fasolkę!

mika nie dziwię się, rozczulają chyba każdą staraczkę :) mój mąż też nie lubi stać w kolejce, ostatnio do pani doktor spóźniliśmy się 5 minut, całą drogę był na mnie zły za to spóźnienie a na miejscu czekaliśmy jeszcze... godzinę, ale to go nie udobruchało :) tzn był nadal zły, choć już nie na mnie ;) ale tak to jest.

madzia dziękuję :) bardzo bym chciała mieć wyćwiczone te mięśnie, bo brzuch to moja jedyna i największa zmora :/ jakoś tak mam, że wszystko wygląda ok a brzuch mam jakiś nawet gdy jestem cała chuda :/ więc ten taniec to nowy pomysł, żeby coś z tym fantem zrobić. No i zawsze chciałam. Zajęcia podstawowe trwają 2 miesiące od dziś wieczór. :) Fajnie musi być móc kupować córeczce rózne cudeńka :) ja planuję też szyć co nieco :) no i jakoś nie mogę zasnąć, więc tak wychodzi, że zasypiam późno... :/ już mi tak dobrze szło w czasie l4, jeden dzień w pracy i już beznadzieja :(
trzymam kciuki za wizytę!

Sofi mąż silny, jak Ci którzy zasiedlali Amerykę :) babcia super, może jakimiś zdjęciami się podzieli po powrocie? :D trzymam kciuki za rysowanie! uczyłaś się gdzieś podstaw anatomii, portretowania, czy będziesz próbowała jako samouk? Ja też muszę wreszcie rozkręcić się w tej kwestii, bo póki co to głównie jakieś zaproszenia czy plakaty, a sztalugi stoją i tęsknią :)
smutna historia o tej kuzynce, przypomina mi... problemy mojej mamy ze mną :/ z tym, ze ja byłam bardzo alergiczna, a wmówili jej w szpitalu, że nie może mnie karmić piersią (!), a na mm reagowałam źle, nie spałam i tylko biedną młodą mamę zamęczałam... trzymam kciuki, by kuzynce powoli wróciła radość życia...!

co do linka. Też dużo czytałam o tym powiązaniu z eugeniką i przeludnieniu świata (ponoć z tym powiązane jest też straszenie ociepleniem klimatu), stąd też rozwinięty przemysł aborcyjny itp. Temat bardzo szeroki. A unikanie niezdrowej żywności jak najbardziej popieram ! Całe życie mieszkałam na wsi, teraz nadal mam mięso, jajka, warzywa ze wsi, staram się piec chleb itp. Ale już np. źródeł mąki czy kasz tak nie sprawdzam, a w sumie powinno się... Aspartam, rundup - znam, wiem, wystrzegam się.
Chciałabym mieć kiedyś dom z ogrodem, w okolicy z dala od ruchliwych dróg, w społeczności, w której każdy uprawia coś w ogrodzie i można się tym wymieniać :) takie utopijne idee...
Filmiki obejrzę w wolnym czasie.
Ciekawe dlaczego nie pozwalało Ci wstawić.

Pelna.nadziei dziękuję :) najgorzej, że pracę mam pośrodku między domem a tym tańcem, więc będę się musiała mocno mobilizować, żeby pojechać (rowerem oczywiście :) bo zwykle po pracy to się przebieram, ogarniam dom, gotuję i tak powoli krążę w kierunku łóżka :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2165 10 maja 2016, 12:45

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny! Dziś piękna pogoda, aż chce się żyć :)
@ dalej nie dostałam, poczekam do czwartku jeszcze :) rano miałam jakieś przeboje żołądkowe;/ 
Sofi przykro mi z powodu depresji Twojej kuzynki, ale wiesz uważam , że powinna dać butle i tyle. Karmienie piersią na siłę to bez sensu. Nie każdej kobiecie matka natura dała piersi do karmienia , i nic się na to nie poradzi. Odetchnęła by w końcu z ulgą, bo nakarmione dziecko to szczęśliwe dziecko :)

Zgłoś nadużycie #2166 10 maja 2016, 13:06

gagatka Gotowa na wszystko
Zaczynam nową pracę w banku, ciężko było mi się gdziekolwiek teraz zatrzymać na dłużej ale z tą wiąże nadzieje :) A na fasolkę czekamy , macie jakieś triki które pomagają zajść w ciąże? :D

Zgłoś nadużycie #2167 10 maja 2016, 13:10

Mika29 Fajna mama
Gagatka jedyny trik jaki narazie przychodzi mi do głowy to pozytywne nastawienie :-)

Zgłoś nadużycie #2168 10 maja 2016, 13:19

kamila19880 Fajna mama

gagatka napisał(a)

Zaczynam nową pracę w banku, ciężko było mi się gdziekolwiek teraz zatrzymać na dłużej ale z tą wiąże nadzieje :) A na fasolkę czekamy , macie jakieś triki które pomagają zajść w ciąże? :D

codziennie w cała owulacje

Zgłoś nadużycie #2169 10 maja 2016, 13:21

kamila19880 Fajna mama
Katrina a testowałas?
Dana werka dostałyście @?

Zgłoś nadużycie #2170 10 maja 2016, 13:23

Katrina13 Gotowa na wszystko
Gagatka życzę by ta praca w banku była wymorzoną :)  
Co do trików... to tj. Mika napisała, pozytywne nastawienie plus witaminki z kwasem foliowym, dbanie o siebie , obserwowanie własnego ciała żeby utrafić w owulkę :)