Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #2031 7 maja 2016, 18:40

Katrina13 Gotowa na wszystko
Kamila fajnie kolorki dobrałaś :)

Zgłoś nadużycie #2032 7 maja 2016, 18:53

kamila19880 Fajna mama
ale se spaliłam nogi pieka, i rece hehhe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2033 7 maja 2016, 18:56

tandem Supermama
Katrina, Taszka dziękuję :)

kamila potwierdzam, kolorki bardzo wiosenne :) współczuję opalenizny, hihi :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2034 7 maja 2016, 19:55

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
super paznocie :)
u mnie dalej nudno hehe
taszka pochwal sie zakupami :) tez lubie takie dni
ja robiłam kolezance ostatanio takie :) to dopiero wiosna :P odwazne kolorki, tez takie lubie w wiosne-lato :) to są żelki :) drugie po odrostach poprawka i zmiana koloru :) juz spokojniejsze szary + pastelowy roz bo na komunie idzie :)

Zgłoś nadużycie #2035 7 maja 2016, 20:13

Mika29 Fajna mama
Ja dzisiaj cały dzień na świeżym powietrzu aż ciężko było mi wrócić do miasta. Moja Jula szczęśliwa bo z dziadkiem łowiła ryby a ja z mamą na leżakach łapałyśmy pierwszą opaleniznę. Tylko oczywiście mój biedny M w pracy.

Kamila i pelna nadziei paznokcie super. Też sobie kupiłam wiosenne lakiery na promocji w Rossmannie.

Zgłoś nadużycie #2036 7 maja 2016, 20:40

Taszka Gotowa na wszystko

Katrina13 napisał(a)

Taszka to super , żę wybrałyście się na babskie zakupy. Co ciekawego sobie kupiłaś? :)

Co prawda tylko bluzkę kupiłam, ale taki dzień dobrze mi zrobił :)

Zgłoś nadużycie #2037 7 maja 2016, 20:49

kamila19880 Fajna mama

Pelna.nadziei napisał(a)

super paznocie :)
u mnie dalej nudno hehe
taszka pochwal sie zakupami :) tez lubie takie dni
ja robiłam kolezance ostatanio takie :) to dopiero wiosna :P odwazne kolorki, tez takie lubie w wiosne-lato :) to są żelki :) drugie po odrostach poprawka i zmiana koloru :) juz spokojniejsze szary + pastelowy roz bo na komunie idzie :)

Super żelki ja bym w życiu nie zrobiła ;) ale sama miałam tylko raz na swoim weselu ;) lubie takie kolorowe paznokcie super sa :)
Taszka dobrze ze chociaż bluzkę kupiłaś ;)
Mika moj po 17 z roboty wrocil ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2038 7 maja 2016, 21:08

Sofi Fajna mama
Z tatuażem to najlepiej postawic M przed faktem dokonanym :) ja tak zrobiłam raz choć zawsze mi mówił ze nie lubi tatuaży, ale ten dotyczył Róży woec byla dla mnie ważny, wiecej nie planuję :)

Moj ukochany kiedyś mi mówił ze gdzies czytał że jak kobieta ma orgazm to jej ciało wciąga plemniki głębiej bw siebie, więc orgazmy sa wazne przy zachodzeniu w ciążę, wiec jak Kamila pisze "zygam seksem" to tak tak dziewczyny pisały najlepiej zrobi przerwa :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2039 7 maja 2016, 21:40

Mika29 Fajna mama
Kamila 17 to i tak dobrze mój M właśnie wszedł do domu i idzie się kąpać.

Co do tatuaży to my oboje mamy a mój tata nam pozazdrościł i też sobie zrobił :-)

Zgłoś nadużycie #2040 7 maja 2016, 22:41

fiore25 Fajna mama
Hej laski. Wpadam tylko na chwilę po dwóch dniach nieobecności a tu tyle nowych stron. Nie dam rady nadrobić :( widziałam, że pełna.nadziei pisała o izolowaniu się z dziewczynami dzieciatymi. U mnie było to samo :( ja do tego izolowałam się też od innych osób. Eh wogóle to był ciężki czas :( także doskonale wiem, co czujecie. Ja dopiero teraz zaczynam odbudowywać te relacje, które sama spieprzyłam.
A i paznkocie wiedziałam. Wszystkie śliczne. Też se dziś pomalowałam. Na miętowo. W końcu w rossmanie 49%taniej :)

Zgłoś nadużycie #2041 8 maja 2016, 1:00

kamila19880 Fajna mama
Hehe dasz radę nadrobić wierzymy w cb :) co do twoich paznokci uwielbiam kolor zielony w każdej postaci wiec paznokcie sa mega ;) a co tak jak mówią do izolowania ze nadrabiasz ja nie zamiezam przez to ze non stop sie pytają o mnie. Ja tak samo zajebalam ale z ich winy nie zamiezam każdej Nin stop to samo powtarzać bo juz mówiłam :) wiec to tez dużo zależy od przyjaciółek ;) ja od teraz zaczynam mowić ze jak ktoś sie pyta czy chcem dziecko staram siemowie ze nie ;) spotkałam raz koleżankę na sylwka nie widziałam od gimnazjum a ta sie spyta kiedy dziecko i czy sie staramy No ku.... Czy my sie znamy ?? ?? ?

A tak wogole kocham was dziewczyny i dziękuje ze jesteście ;) ; ;) ;?😙😙😙😙😙😍😍😍😍😍

Zgłoś nadużycie #2042 8 maja 2016, 7:28

mala_ala Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny. Moja @ przyszła tak jak czułam wczoraj, boli jak cholera już nie spie już od godziny bo nie mogę poradzić sobie z bólem.
Kamila, Pełna.nadziei paznokcie super, super kolorki... :D
a co do tatuaży to ja też mam dwa, mój M. był przeciwny każdemu jednemu, ale postanowiłam na swoim i postawiłam go przed faktem dokonanym, powiedział nawet że się ze mną rozwiedzie jak zrobię ten drugi, ale ciocia moja mi powiedziała, że jak by się rozwiódł ze mną przez tatuaż to tak naprawdę nigdy mnie nie kochał, wiec poszłam i zrobiłam i mam :) w mojej głowie siedzą nowe pomysły nowe miejsca na kolejne tatuaże :D

Miłego dnia, dziewczyny :) fajnie ze jesteście :)

Zgłoś nadużycie #2043 8 maja 2016, 8:13

Sofi Fajna mama
Jak mam okres to biore tabletki przeciwbolowe przed snem, wlasnie zeby nie budzic sie z bólu,
Dzis mam 35 dzień po @ i nie mam zadnych objawow ani na ciaze ani na @, mialam chwilę mdłości i zawroty ale juz to przeszło, testy mi sie skonczyły, byly wszystkie negatywne, pewnie przyjdzie @ znienacka
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #2044 8 maja 2016, 8:35

MamiMami Zaprawiona w bojach
Sofi może jednak @ nie przyjdzie.
Dzień dobry u nas zapowiada się kolejny piękny dzień. Wczoraj się pokłóciłam z M. dobrze ze dziś z Kubą jedziemy na kilka dni do moich rodziców.
Miłego dnia dziewczyny.

Zgłoś nadużycie #2045 8 maja 2016, 8:44

Sofi napisał(a)

Jak mam okres to biore tabletki przeciwbolowe przed snem, wlasnie zeby nie budzic sie z bólu,
Dzis mam 35 dzień po @ i nie mam zadnych objawow ani na ciaze ani na @, mialam chwilę mdłości i zawroty ale juz to przeszło, testy mi sie skonczyły, byly wszystkie negatywne, pewnie przyjdzie @ znienacka

następnym razem tak zrobię,bo dawno się tak nie czułam fatalnie jak dziś :/
Sofi to może jednak już @ nie przyjdzie. Ja jak byłam w pierwszej ciąży to gdyby nie rosnący brzuch i brak @ to bym nie wiedziała że w ciąży jestem, zero jakichkolwiek objawów.

Zgłoś nadużycie #2046 8 maja 2016, 9:03

madzia90krk Fajna mama
Hej :) napisałam długą wiadomość i mnie wyrzucilo z neta.. wrrr

Pazurki piękne zazdroszczę ja nie mam czasu sobie dogodzić jedyne co to wypiluje żeby się s traszyly ale może wybiorę się do kosmetyczki bo idzie Lato więc fajnie byłoby jakiś ładny kolorek położyć :) a przy dziecku to tylko hybrydy bo tu piasek tu woda i paznokcie w parę godzin wyglądają na miesięczne.

Sofi trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.
Z tymi z bólami miesiaczkiwymi łączę się w bólu mnie ten okres wyjątkowo bolał. Na szczęście dziś już po nim nie ma śladu ! A kolejnego przecież nie będzie hihi

My z mężem na 5 rocznicę zrobiliśmy sobie tatuaże banalnie nasze inicjały. Teraz chcemy zrobić datę urodzin córki z imieniem
Tak o.. banalnie ale dla nas ma znaczenie :)

Pogoda taka o

Jest niedziela więc kulkoland musi być grany hehehe

Zgłoś nadużycie #2047 8 maja 2016, 9:23

Madzia banalny ale wyjątkowy bo Wasz :) takie tatuaże mają czasem większe znaczenie niż dziary na całym ciele :)

Zgłoś nadużycie #2048 8 maja 2016, 9:31

Mika29 Fajna mama
Sofi jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki żeby ta jędza nie przyszła.

Mami Mami pamiętaj, że po kłótni najlepsze są momenty godzenia się. :-)

Zgłoś nadużycie #2049 8 maja 2016, 10:15

tandem Supermama
Pelna.nadziei fajne paznokietki :) ja tylko od niedawna hybrydy sobie robię, mamie kupiłam lampkę i tak próbujemy :)

Taszka nie dziwię się, też czasami lubię zakupy... ja wczoraj przed imprezką kupiłam sobie jednak inną sukienkę niż miałam na sobie, bo akurat mi się rzuciła w oko (a byliśmy po bransoletkę dla kuzynki komunijnej) i przebierałam w aucie ;)

Sofi co do orgazmu to wydaje mi się, że musi być w tym prawda :D a jak wygląda ten Twój tatuaż?

fiore te relacje rzeczywiście są trudne. Ja miałam takich sytuacji kilka, teraz po przeprowadzce i urządzaniu się, gdy czuję się pewniej "na swoim", mimo tych starań których koleżanki nie rozumieją (u mnie sytuacja odwrotna, koleżanki jeszcze w ogóle nie myślą nawet o dzieciach...), powoli odbudowuję to co można, zapraszam na kawki ;) ale to załamanie (z mojej strony głównie, przez starania) weryfikuje też znajomości i niektórych widzę, że nie warto podnosić z gruzów, inne przez trudności nawet się umacniają. Myślę, że taki czas "po studiach" jest trudny dla wielu relacji, bo są różne ścieżki: ślub i rodzina, ślub i szaleństwo, kariera naukowa, kariera zawodowa, singiel z wyboru albo stara panna, imprezowiczka, wieczne "chodzenie" ze sobą - i przez to trudniej się dogadać. Dopiero po czasie się to bardziej wyrównuje, klaruje i np. na 25-lecie matury wszyscy chętnie przyjeżdżają :)

kamila ciężka sytuacja z tym sylwestrem, też jestem zdania, że to osobista, wręcz intymna sprawa. Co innego jak ktoś bliski chce wybadać czy potrzebujesz wsparcia albo szuka pokrewnej duszy, co innego jak ktoś wtyka nos w nie swoje sprawy. Bardzo mi miło, że miałaś takie pozytywne w stosunku do nas nocne przemyślenia :)

mala_ala przykro mi z powodu @... my tatuaży nie mamy i nie planujemy. Tak też bywa, hihi :)

Sofi ciekawy patent z tą tabletką, mnie nie zawsze boli aż tak, by łykać a jeśli to bałabym się, że jak łyknę wieczorem, to do momentu zapotrzebowania przestanie działać. Kurczę, bardzo nie lubię takiej sytuacji jaką masz teraz, to czekanie jest najgorsze :/

MamiMami trzymam kciuki, by kłopot szybko się rozwiązał pozytywnie...!

madzia trzymam kciuki, żeby @ już nie było :) ja zauważyłam, że gdy @ się spóźnia to jest bardziej bolesna, gin przyznała mi rację. Więc takie sytuacje jak sofi są podwójnie złe: stres bo czekasz nadaremno i stres bo będzie boleć :/ Faceci nigdy tego nie zrozumieją...

Gdyby nie fakt, że jestem świeżo po @ mogłabym pomyśleć, że jestem w ciąży, od 4 do 9 umierałam w toalecie wymiotując... Totalnie nie mam siły. Od 1,5h jest spokój (mąż kupił mi kropelki, piję czarną herbatę), zabrałam się z nim autem do jego domu rodzinnego, poszedł na mszę (ta komunia), a ja póki co próbuję zebrać siły. Chyba to nie wirus, tylko coś mi na tym grillu zaszkodziło. Jeśli wydobrzeję, to ubiorę się w moją śliczną nową sukienkę i pójdę chociaż z życzeniami. A tak się cieszyłam na obiad itp. bo w jednym z moich ulubionych miejsc... ech
No i tabletek żadnych nie byłam w stanie łyknąć rano, a miałam zacząć już kurację antybiotykową :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2050 8 maja 2016, 11:03

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Cześć!!
tandem Ty to rządzisz z odpowiedziami :)
ja mam 2 dziarki ale na tym pewnie nie koniec - tak jak mowia jak zrobisz jedna to na tej jednej nie skończysz :P mam kilka wizji na kolejne :)
mi tez dzis @ przyszła narazie jakas taka skromna ale boli brzuch jak nie wiem :/ tabletki zarzuciłam i czekam az przejdzie ból.
sofi moze jednak ciaza :) 3mam kciuki zeby tak bylo,
kamila dzieki my tez Cie kochamy i badz z nami !! nie wymiekaj :)
madzia wcale nie banalne :) maja dla Was znaczenie a to jest najwazniejsze.

dzis jedziemy na obiadek do mojej mamusi :)
pogoda cos sie pogorszyła, ciepło ale pochmurno i chyba burze dzis beda :/
posłałam totka ale nie jestem milionerka :( ehh tylko 2 mialam wrr szcześciarze Ci co wygrali - 3 szóstki padły, co zrobic nawet w tym szczescia nie mam