Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1991 7 maja 2016, 9:47

jaa21 Początkująca
Mam takie pytanie nad ktorym tak sie zastanawiam.Mialam okres normalnie 21.kwietnia trwal niby normalnie jak zawsze pare dni po skaczonym okresie piersi zaczely mi pobolewac a przy dotyku nic nie czulam razem raz nawet wymiotowalam .A teraz od kilku dni pobolewa mi brzuch i raz na jakis czas czuje ucisk w dole brzucha i po chwili odpuszcza.Rano mam mdlosci.Czytam i czytam i sa rozne wypowiedzi okres i moze byc ciaza

Zgłoś nadużycie #1992 7 maja 2016, 9:55

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
ja tez sie odciełam od kolezanek co maja dzieci ale nie dlatego ze nie chce z nimi gadac czy cos..tylko jakos nie mamy jzu wspolnych tematów..one o dzieciach to co chwile gadaja o ciuchach itp a ja nie mam zabardzo o czym gadac..mimo to i tak czasem sie spotykamy :)
ja znam taki przypadek (nie wiem czy juz o nim pisalam czy nie ) od kolezanki szwagierka dlugo sie starali a kazdy brat po 1 chlopaku mieli a oni nic.. starali sie wkoncu załapali sie na dofinansowanie invitro..1 sie nie udalo..2 raz sie nie udalo i mowia ze odpuszczaja na co najmniej rok... i po 2 miesiacach sama zaszła w ciąze i to z coreczka..a w calej rodzinie same chłopaki, wiec trzeba wierzyc ze sie uda :)

Zgłoś nadużycie #1993 7 maja 2016, 10:05

kamila19880 Fajna mama

jaa21 napisał(a)

Mam takie pytanie nad ktorym tak sie zastanawiam.Mialam okres normalnie 21.kwietnia trwal niby normalnie jak zawsze pare dni po skaczonym okresie piersi zaczely mi pobolewac a przy dotyku nic nie czulam razem raz nawet wymiotowalam .A teraz od kilku dni pobolewa mi brzuch i raz na jakis czas czuje ucisk w dole brzucha i po chwili odpuszcza.Rano mam mdlosci.Czytam i czytam i sa rozne wypowiedzi okres i moze byc ciaza

zrob test albo hcg i bedziesz pewna ;)
otworzyłaś nam 100 strone heheheh
Pelna.nadziei moj maz wczoraj powiedzial ze za szybko sie poddaje ale co on moze wiedziec, ma zazadanie tylko brac codziennie witaminy i nie raz tego nie robi wiec ma gdzies to. Tak samo zadanie ma w owu przeleciec ;D i 2 cykle temu focha strzelil w owulacje ze jak to mozliwe ze ona tak krótko trwa i nic nie bylo. w tym cyklu co byl tez nie bylo wieczorem w czasie spadku bo nie podołał zadaniu. aja mam miezyc temp, testy owukacyjne jak on ze swoich zadan nie moze sie wywiazac dlatego koniec ja nie bede sie meczyla starala a on bedzie mial wszystko gdzies, dlatego ja juz te cale starania olewam i nie zamiezam wracac do nich. I jeszcze on do mnieze niektozy po 5 lat sie staraja ja po 5 latach w psychiatryku wyladuje jak mam sie starac
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1994 7 maja 2016, 10:13

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Zrob test najlepiej rano bo masz najwyzszy poziom hormonow z krwi a pozniej jak wyjdzie pozytywny to wizyta u lekarza :)

Zgłoś nadużycie #1995 7 maja 2016, 10:15

kamila nie mow tak..to ze faceci sa czasem tacy jacys nie do ogarniecia nie znaczy ze mu nie zalezy, pogadaj z nim zapytaj czy mu zalezy czy nie, jak tak to niech pokaze ze chce i niech sie stara tak jak Ty, a z 2 str jak odpuscisz do moze akurat beda 2 kreseczki :D
tylko nie mow ze nie juz nie wrocisz do staran ! chcesz dziecka to walcz o to zeby je miec! nie odpuszczaj!
my tez sie bardzo dlugo staramy tzn kochamy sie bez zabezpieczen od 8 lat i nigdy wpadki nie bylo czyli mozna powiedziec ze tyle czasu sie staramy, a na powaznie z lekarzami itp jakies 1,5 roku. ja i tak wierze ze bedziemy miec to upragnione malenstwo

Zgłoś nadużycie #1996 7 maja 2016, 10:18

Mika29 Fajna mama
Jaa21 brawo rozpoczęłaś 100 stronę. Radzę Ci to samo co Kamila bo tak naprawdę takie objawy mogą być na ciążę i na @.
Kamila co to pesymizm? Myślę, że trochę jest to spowodowane małym wsparciem od M. Ale głowa do góry po to masz nas :-)

Zgłoś nadużycie #1997 7 maja 2016, 10:18

100 strona !!
to co dziewczyny - swiętujemy :D

Zgłoś nadużycie #1998 7 maja 2016, 10:20

Dziewczyny Was bolal brzuch w 10 tyg ciazy ? :(
Bo niby lekarka na ostatnim usg mowila ze to normalne i ze moze mnie bolec ale troche sie martwie :/

Zgłoś nadużycie #1999 7 maja 2016, 10:23

Mika29 Fajna mama
Motocyklisrka mnie we wczesnej ciąży pobolewał brzuch i też moja gin mówiła, że to normalne ale trzeba obserwować bo tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo.

Zgłoś nadużycie #2000 7 maja 2016, 10:25

kamila19880 Fajna mama

Motocyklistka napisał(a)

Dziewczyny Was bolal brzuch w 10 tyg ciazy ? :(
Bo niby lekarka na ostatnim usg mowila ze to normalne i ze moze mnie bolec ale troche sie martwie :/

wiesz to jest temat Starania by zostac mama i nie kazda ma dziecko wiec czy w 10 tyg brzuch mnie bolal ?? ? hmmm nie nie bolal bo do 10 tyg nigdy nie dociagnełam :) wiec poszukaj forum juz z tymi co sa cieżarne
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #2001 7 maja 2016, 10:27

No ale niektore z dziewczyn juz maja dzieci dlatego zapytalam . A Tobie sie uda i w koncu bedziesz mama :)

Zgłoś nadużycie #2002 7 maja 2016, 10:28

No ja 23 maja mam nastepne usg z biciem serducha wiec moze mnie uspokoji lekarka :)

Zgłoś nadużycie #2003 7 maja 2016, 10:47

tandem Supermama
Hej dziewczyny, podczytuję z poczekalni, bo opóźnienie jest, ech..
musialam się odezwać,by zaistnieć na 100. stronie :)

kamila nie poddawaj się. To prawda, że mężczyźni mają jakby mniej wkładu w te starania tak bezpośrednio, no bo oni nie są stworzeni do tego, by takie rzeczy ogarniać. Po prostu. I nikt mi nie wciśnie, że gender, że płeć się wybiera... :) mój chętnie lyka wszystko jak mu podam, ale jak poprosiłam rano by sam wziął C i D to nawet nie wiedział gdzie szukać... Ale to nie ze złej woli przecież ;)

pelna.nadziei trzymam kciuki za Ciebie, masz taki ladny nick i na pewno nadzieja nie pojdzie na marne. Jak coś dolega, to nie wychodzi a teraz jesteś już pod opieką, lykacie co trzeba i na pewno się uda :)

mam stres dodatkowy, wczoraj kolegę zwolnili z pracy bez podania przyczyny... :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #2004 7 maja 2016, 11:01

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny ! ale się rozpisałyście.
Proszę się tu nie załamywać , ja też wiem, że @ przyjdzie , ale cóż comiesięczne przytulanko z mężem jest takie miłe, trzeba zainwestować w nową bieliznę hihi :) także głowa do góry :)
Motocyklistko mnie brzuch nie bolał, ale każda kobieta jest inna, obserwuj siebie.
Kamila proszę Cię nie myśl tyle o tej ciąży, wykańczasz siebie, może znajdź sobie jakieś hobby , żeby się troche od tego oderwać? :* 
Mała_ala mnie moja mała córcia też czasami pyta o rodzeństwo i wiesz co jej mówię?: Będzie, tylko trzeba poczekać jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #2005 7 maja 2016, 11:47

Narazie nic.nie.lykamy ale zanim wyjade to kupię mężowi witaminki :) ja zawsze mam.nadzieję hihi mam nawet tatuaż na ręce Never Lost Hope :) także coś w tym jest :) zawsze trzeba mieć nadzieję bo bez niej było by ciężko ;)
Tandem powodzenia w pracy, wiadomo takie wiadomości dają do myślenia i martwienia się ale bądź pelna nadziei :D

Zgłoś nadużycie #2006 7 maja 2016, 14:01

kamila19880 Fajna mama

Pelna.nadziei napisał(a)

Narazie nic.nie.lykamy ale zanim wyjade to kupię mężowi witaminki :) ja zawsze mam.nadzieję hihi mam nawet tatuaż na ręce Never Lost Hope :) także coś w tym jest :) zawsze trzeba mieć nadzieję bo bez niej było by ciężko ;)
Tandem powodzenia w pracy, wiadomo takie wiadomości dają do myślenia i martwienia się ale bądź pelna nadziei :D

Ja to chciała bym zrobic Never give up ale maz mi nie pozwala zabardzo

Zgłoś nadużycie #2007 7 maja 2016, 14:06

madzia90krk Fajna mama
Kamila czemu Cię w tabelce nie ma?
My jeździmy od Lidla do Lidla chcemy karkówka na grila wszystko wykupione szoook

Zgłoś nadużycie #2008 7 maja 2016, 14:12

dana32 Zaprawiona w bojach
Kamila faceci są trochę inni jak się im nie powie o co konkretnie chodzi to nie zrozumie. Zapewne tez go ta sytuacja męczy i jeszcze dwa razy z jego "winy "nie poszło Wam to ma pewnie ma wyrzuty sumienia że tak jest. Pogadaj z nim powiedz konkretnie o co Ci chodzi. To że jesteście ileś tak lat razem nie znaczy że czytacie sobie w myślach . Jesteś z nim z jakiegoś powodu to jego wybrałaś, zastanów się czy z innym facetem byłaś kiedyś szczęśliwsza? Mi to zawsze pomaga jak pomyślę o swoich byłych to po prostu nie wyobrażam sobie życia z którymś z nich. Jeżeli się kochacie to dacie radę. Masz prawo do gniewu ale tam Ci ktoś dobrze napisał znaleźć jakieś hobby. Może odpuścić cykl albo dwa i tak beż testów , obserwacji kochać się kiedy jest chęć.
Tandem z pracą tak to jest czasem ma się jej dość z bekiem się idzie ale jakby zwolnili no to ciężko następny kłopot. Kolega może coś przeskrobał? Często u Was zwalniają i co robisz w pracy?

Zgłoś nadużycie #2009 7 maja 2016, 14:37

kamila19880 Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

Kamila czemu Cię w tabelce nie ma?
My jeździmy od Lidla do Lidla chcemy karkówka na grila wszystko wykupione szoook

Nie ma bo dostałam @ i koncze ze staraniami.
Dana niestety nie posiadam hobby i nic mnie aż tak nie interesuje żeby było hobby a co do kochania to nie zamiezam wogule bo jak bede znow bede sie zastanawiała czy jestem czy nie i bede na to liczyła a tak brak sexu = brak rozczarowań. Ja sobie tez nie wyobrażam bycz kimś innym.

Zgłoś nadużycie #2010 7 maja 2016, 15:28

madzia90krk Fajna mama
Kamila ale przecież seks to nie tylko produkcją. To przyjemność. Wiem ze hamsko może brzmieć co napislalam ale nie taki zamiar mam być tak to odebrała. Bardziej byś zaczęła czerpać czerpać mężem mężem tego przyjemność ie traktować jako obowiązek a mówię Ci że się w końcu uda . I mąż się z relaksuje i ty pomyśl o seksie jako i przyjemności a nie prokreacji. Zresztą ja wiem jak moje wypociny brzmią bo pewnie Ty myślisz a mądrzy się ta co ma już dziecko nie wie co ja czuję itp
Ale ja wiem co możesz czuć i naprawdę po części przeżywam to z wami. Chciałabym by się wam wszystkim udało . A będąc mama tj bardziej czuję jak wiele was omija bez przyczyny bez winy i jak możecie być źle na los. Więc w jakimś pokretnym myśleniu jestem w stanie sobie wyobrazić twój gniew i smutek ! I łączę się z tobą w tym mam nadzieję ze moc dobrych fluidow do Ciebie dotrze !!!