Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #81331 5 czerwca 2014, 11:34

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl ja 99 % jak dla mnie rodzinny lekarz nie da ci skierowania na hormony, mojej mamie nie chcial dac na jakies proste badanie co jak sie bierze tone lekow to sie bada co jakis czas czy jest ok. ale nie pamietam jak to sie nazywa.
musiala isc i sama zalpacic.

moja lekarka generalnie nie ma problemu z tym, żeby mi dać. Muszę wziąć wypis ze szpitala z tym pustym jajem płodowym, niech poczyta to może się zlituje :D

Zgłoś nadużycie #81332 5 czerwca 2014, 11:35

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

MOTYL ale tego 30 czerwca to ja testowac bede, nie wiem czy nie jestme po owu czy nie :)

no kazałaś mi wpisać starania zawieszone :(
ale dopiszę Cię :D im nas więcej tym lepiej :D

Zgłoś nadużycie #81333 5 czerwca 2014, 11:37

Konto usunięte
hah, dupa staraczka, nie wezmę skiero na progesteron i prolaktynę bo będę w 23 dc jak mam u niej wizytę :P ale mogę poprosić o FSH, LH i estradiol :D

Zgłoś nadużycie #81334 5 czerwca 2014, 11:47

Lenka87 Fajna mama
Jadę na zakupy. Odezwę się później :*
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #81335 5 czerwca 2014, 11:48

gusiaa Supermama

motyl1909 napisał(a)

Gusiaa, taki spadek to nie spadek, już Ci pisałam ;* musimy poczekać na rozwój wydarzeń ;* Jak Tobie się uda, to i mi się uda :) ja w to wierzę :)

Wiem wiem że marudzę;/ mam nadzieje sie odstresowac w week bo przyjada do mnie siostrzency z siostra na całe 2 dni huhuhu :D :D
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #81336 5 czerwca 2014, 11:49

Konto usunięte

Lenka87 napisał(a)

Jadę na zakupy. Odezwę się później :*

Udanych zakupków :)

Zgłoś nadużycie #81337 5 czerwca 2014, 11:50

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

Wiem wiem że marudzę;/ mam nadzieje sie odstresowac w week bo przyjada do mnie siostrzency z siostra na całe 2 dni huhuhu :D :D

ale fajnie! Ja w sobotę mam na 8.30 babkę na pazurki, potem na 11.20 jadę na egzamin (masakra :( ), a na 14:00 mam kolejną babkę. I dopiero po tym weekend :D

Zgłoś nadużycie #81338 5 czerwca 2014, 11:56

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

ja jeszcze nigdy nie trafiłam na kolejkę... ale nie wiem czego tu zazdroscić? zszarganych nerwów? w ogóle teraz się coś pozmieniało u nas i nie ma pośrednictwa pracy, tylko jest doradca klienta, myślałam, że jebne jak to zobaczyłam :D

tzn. nie to że była jakaś wielka kolejka, ale weszły im jakieś nowe przepisy czy coś i szło jak krew z nosa. Straszna nerwówka była bo każdy się wkurza kiedy jest na tablicy ten sam numerek przed dwie godziny i nic się nie rusza ;/ .

Tasiemka kiedyś co poszłam się podpisac to pani z urzędu do mnie " no i co tam u pani słychac" ,a ja miałam już na końcu języka "a co u pani" hehe bo w końcu oni mają szukac pracy .... masakra.

Zgłoś nadużycie #81339 5 czerwca 2014, 11:57

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ale fajnie! Ja w sobotę mam na 8.30 babkę na pazurki, potem na 11.20 jadę na egzamin (masakra :( ), a na 14:00 mam kolejną babkę. I dopiero po tym weekend :D

w tych egzaminach najgorzej wkurza mnie to, że to czego się uczysz to praktycznie w ogóle później nie przekłada sie na wykorzystanie tych treści w praktyce, no może 1/3 tych wszystkich egzaminów tak, ale reszta? wkurzam się, bo się uczę właśnie :P

Zgłoś nadużycie #81340 5 czerwca 2014, 11:58

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

w tych egzaminach najgorzej wkurza mnie to, że to czego się uczysz to praktycznie w ogóle później nie przekłada sie na wykorzystanie tych treści w praktyce, no może 1/3 tych wszystkich egzaminów tak, ale reszta? wkurzam się, bo się uczę właśnie :P

No witam w klubie, uczę się wszystkich mięśni, kości i chirurgii ogólnej, a kosmetyczka raczej operacji nie robi, więc po co nam to?

Zgłoś nadużycie #81341 5 czerwca 2014, 11:59

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

tzn. nie to że była jakaś wielka kolejka, ale weszły im jakieś nowe przepisy czy coś i szło jak krew z nosa. Straszna nerwówka była bo każdy się wkurza kiedy jest na tablicy ten sam numerek przed dwie godziny i nic się nie rusza ;/ .

Tasiemka kiedyś co poszłam się podpisac to pani z urzędu do mnie " no i co tam u pani słychac" ,a ja miałam już na końcu języka "a co u pani" hehe bo w końcu oni mają szukac pracy .... masakra.

a weź... one tam mają bezstresową pracę... :P jest kolejka, to niech będzie, nie ma kolejki to jest kawa i ciastko :D o i w koło Macieju :D może tam mnie na staż przyjmą :D hehehehe :D chciałabym tak - cały dzień bym na forum siedziała :P hehehe :D

Zgłoś nadużycie #81342 5 czerwca 2014, 12:00

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

No witam w klubie, uczę się wszystkich mięśni, kości i chirurgii ogólnej, a kosmetyczka raczej operacji nie robi, więc po co nam to?

jak to mówi moja kolezanka www.żal.pl :D hehehe :D

Zgłoś nadużycie #81343 5 czerwca 2014, 12:03

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

jak to mówi moja kolezanka www.żal.pl :D hehehe :D

i jeszcze nawali tych zagadnień tyle, że nie da się ogarnąć :/ trzeba liczyć na odrobinkę szczęścia :)

Zgłoś nadużycie #81344 5 czerwca 2014, 12:08

Szpilkka Supermama
kiedyś nie było tych numerków, szłaś się zarejestrować, stanęłaś w kolejce i szło szybko bo jedna osoba wyszła to od razu kolejna siadała a teraz? Drzwi zamknięte, do rejestracji jest dzienny limit 30 osób i jeszcze idzie taaak powoli bo one te 30 osób mają do 15 przyjąc jezzzzzuu ;/ ;/ msakra. Ciekawe komu to ułatwiło pracę, chyba tym co tam siedzą, bo nie ma u nich tłoku. Co innego co podpisu, na szczęście nie ma limitu, ale znowu czekasz jak łosiek. Myślą, że jak bezrobotny to nie ma nic do roboty tylko siedziec cały dzień w urzędzie.

Zgłoś nadużycie #81345 5 czerwca 2014, 12:09

Konto usunięte
Szpilkka, a wy z mężem traficie w płodne w tym cyklu? :)

Zgłoś nadużycie #81346 5 czerwca 2014, 12:10

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

i jeszcze nawali tych zagadnień tyle, że nie da się ogarnąć :/ trzeba liczyć na odrobinkę szczęścia :)

pod tym względem to ja mam zawsze dużo szczęścia :D heheh :D

Zgłoś nadużycie #81347 5 czerwca 2014, 12:13

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

kiedyś nie było tych numerków, szłaś się zarejestrować, stanęłaś w kolejce i szło szybko bo jedna osoba wyszła to od razu kolejna siadała a teraz? Drzwi zamknięte, do rejestracji jest dzienny limit 30 osób i jeszcze idzie taaak powoli bo one te 30 osób mają do 15 przyjąc jezzzzzuu ;/ ;/ msakra. Ciekawe komu to ułatwiło pracę, chyba tym co tam siedzą, bo nie ma u nich tłoku. Co innego co podpisu, na szczęście nie ma limitu, ale znowu czekasz jak łosiek. Myślą, że jak bezrobotny to nie ma nic do roboty tylko siedziec cały dzień w urzędzie.

u nas nie ma numerków wcale... a z podpisem, to też szybko idzie, bo jest podzielone na męskie i żeńskie drzwi :P i na dodatek męskie i żeńskie drzwi mają swój przedział alfabetyczny, więc sprawnie to idzie i nie ma kolejek ;)
ale fakt jest taki, że traktują Cię tam jak śmiecia w tym urzędzie...

Zgłoś nadużycie #81348 5 czerwca 2014, 12:14

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

pod tym względem to ja mam zawsze dużo szczęścia :D heheh :D

a ja nie :/ do tej pory nie wiem, czy zaliczyłam poprzedni egzamin,a w sobotę ma być poprawka. Tylko,że babka miała nam maila napisać, kto nie zaliczył i do dzisiaj go nie ma.

Zgłoś nadużycie #81349 5 czerwca 2014, 12:15

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Szpilkka, a wy z mężem traficie w płodne w tym cyklu? :)

jeśli cykl będzie 38 dniowy to teoretycznie tak. Kurcze przestałam mierzyć tą tempkę, rano mi się nie chce bo muszę wstawac wcześnie, albo zapominam o tym bo termometr w szufladzie i tak to teraz jest....

Zgłoś nadużycie #81350 5 czerwca 2014, 12:16

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

jeśli cykl będzie 38 dniowy to teoretycznie tak. Kurcze przestałam mierzyć tą tempkę, rano mi się nie chce bo muszę wstawac wcześnie, albo zapominam o tym bo termometr w szufladzie i tak to teraz jest....

niedobrze.... :D no ale jak traficie, to jest szansa! :)