Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #103031 4 lutego 2015, 12:31

angel Fajna mama
Zamówiłam sobie właśnie na eBay testy ciążowe fajna sprawa bo za 30testow o czułości 10 wyszło 2.69£ ciekawe kiedy przyjda....

Zgłoś nadużycie #103032 4 lutego 2015, 13:13

Lenka87 Fajna mama
W piątek poszłam na usg, żeby dowiedzieć się czy będzie córcia czy synek, a usłyszałam, że nie ma tętna :(
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #103033 4 lutego 2015, 13:20

PiksiDiksi Początkująca
sabull...tak sie włąśnie umowiłam na predzej, znaczy na 11dc..zeby nie było :) /potem mam dwa dni pracujace wiec mi nawet na reke/
po tej luteinie to jakies cuda...wczoraj wypompowało chyba ze mnie całą krew , ram z tą w mózgu ;)
co do polipa to zaraz jak go doktorek zlokalizowal to w nastepnym cyklu usuwał..i było z głowy..bylo to jakies 2 lata temu na wiosne i poki co problem nie wraca- dzięki bogu :)
Buka....hetnnei bym Ci zaspokoiła z tymi dwoma kreseczkami i wierz mi robie co mogę :D
Lenka witaj,
i bardzo współczuje to są niesprawiedliwości okrutne to co sie dzieje...duzo siły CI życzę..jakby co to tu jestesmy ..
PiksiDiksi

Zgłoś nadużycie #103034 4 lutego 2015, 13:29

Lenka87 Fajna mama
Piksi kiedyś sporo się w tym wątku udzielałam. Angel pewnie mnie pamięta. Ja na razie muszę odczekać, bo to nie była taka młodziutka ciąża i wszystko musi się wygoić. Ale jak już dojdę do siebie, to na pewno wrócę na "stare śmieci"

Zgłoś nadużycie #103035 4 lutego 2015, 14:01

angel Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Piksi kiedyś sporo szaw tym wątku udzielałam. Angel pewnie mnie pamięta. Ja na razie muszę odczekać, bo to nie była taka młodziutka ciąża i wszystko musi się wygoić. Ale jak już dojdę do siebie, to na pewno wrócę na "stare śmieci"

Bardzo ale to bardzo ci wspolczoje ja stracilam ciaze w 13tyg tez wlasnie tetno zaniklo i mogę powiedzieć że choć trochę wiem co czujesz ale 17tydzien... Jesteś bardzo silna osoba myślisz o powrocie do starań to bardzo dobrze bo nie wolno się poddawać choć wiem ze to nie łatwe. Mam nadzieje ze szybko wrócić wszystko do normy i będziecie mogli wrócić do starań i będziesz mieć swoje upragnione maleństwo. Trzymam za ciebie kciuki

Zgłoś nadużycie #103036 4 lutego 2015, 15:09

Shibuya Zaprawiona w bojach
mi się miesiączka spóźnia 1 dzień na razie :P zawsze to jakaś nadzieja, zobaczymy co dalej :)
Czy testy owulacyjne nawet we wczesnej ciąży wychodza pozytywne? Pierwsze słyszę :) może lepiej robić je zamiast ciążowych? :)

Lenka87 - bardzo, bardzo współczuję.. nawet nie wyobrażam sobie co można czuć w takiej sytuacji. Oby następny raz był pomyślny i żebyś mogła wreszcie przytulić swoje upragnione maleństwo!

Zgłoś nadużycie #103037 4 lutego 2015, 15:12

PiksiDiksi Początkująca
shibuya - nadziejujemy razem z Toba :)
PiksiDiksi

Zgłoś nadużycie #103038 4 lutego 2015, 15:49

Lenka87 Fajna mama

angel napisał(a)

Bardzo ale to bardzo ci wspolczoje ja stracilam ciaze w 13tyg tez wlasnie tetno zaniklo i mogę powiedzieć że choć trochę wiem co czujesz ale 17tydzien... Jesteś bardzo silna osoba myślisz o powrocie do starań to bardzo dobrze bo nie wolno się poddawać choć wiem ze to nie łatwe. Mam nadzieje ze szybko wrócić wszystko do normy i będziecie mogli wrócić do starań i będziesz mieć swoje upragnione maleństwo. Trzymam za ciebie kciuki

Staram się być silna, ale jest mi bardzo ciężko, chyba dlatego, że to już była prawie połowa :( Co do starań, to z jednej strony, gdybym mogła to już bym do nich wróciła, a z drugiej czuję, że to wszystko mnie przerasta :( Kolejnej takiej straty nie przeżyję...
Dziękuję Wam za wsparcie. Jak tylko dojdę do siebie, chociaż trochę, to na pewno znowu zacznę się udzielać

Zgłoś nadużycie #103039 4 lutego 2015, 16:07

izabela23 Supermama

Lenka87 napisał(a)

W piątek poszłam na usg, żeby dowiedzieć się czy będzie córcia czy synek, a usłyszałam, że nie ma tętna :(

Bardzo Ci współczuję... :( nie będę Cię pocieszała, bo co można powiedzieć w takiej sytuacji, że będzie dobrze? To chyba najgorsze co można usłyszeć...
To też ciebie nie pocieszy,ale wiem co czujesz ja synka straciłam na koniec 28 tygodnia i wyobrażam sobie co teraz czujesz :(

Zgłoś nadużycie #103040 4 lutego 2015, 18:11

angel Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Staram się być silna, ale jest mi bardzo ciężko, chyba dlatego, że to już była prawie połowa :( Co do starań, to z jednej strony, gdybym mogła to już bym do nich wróciła, a z drugiej czuję, że to wszystko mnie przerasta :( Kolejnej takiej straty nie przeżyję...
Dziękuję Wam za wsparcie. Jak tylko dojdę do siebie, chociaż trochę, to na pewno znowu zacznę się udzielać

Od mojej straty minelo dwa lata dowiedziałam się w sylwestra rano a drugiego stycznia mialam zabieg czy mniej boli Nie ale jest lzej ciegle pamiętam jakby to się wydazylo wczoraj nie obchodze sylwestra juz drugi rok teraz się staramy ale bardzo się boje jak wkoncu się nam uda ze moge sobie z tym nie poradzić gdyby znowu było coś nie tak

Zgłoś nadużycie #103041 4 lutego 2015, 18:15

angel Fajna mama
Teraz potrzeba czasu nie zapomnisz nie wybaczysz losowi ale ukoisz troche swoj ból zaczniesz żyć dalej codziennością. Trzymam za ciebie kciuki cały dzień dzisiaj o tobie myślałam. Wszystko się ułoży bądź dalej taka dzielna bo to bardzo ważne.

Zgłoś nadużycie #103042 4 lutego 2015, 21:27

buka87 Supermama
PiksiDiksi gdzie te II kreseczki co? :P Ja czekam!
No niestety, ja wczoraj wieczorem test zrobilam i dupa. Cykl na straty. Zrobilam bo dzis sie umowilam z kolezanka i poszlysmy na piwo-chcialam wiedziec czy moge. Jajnik mnie strasznie ćmi i pobolewa od owulacji i nie wiem co jest. Wogole chyba moj prawy jajnik nie pracuje bo co owulacje czuje kucie w lewym tylko a powinno byc na zmiane.
Powiem Wam ze po zrobionym tescie sie poplakalam :( Pierwszy raz tak pękłam ale po prostu sie boje ze sie nigdy nie doczekam a w tym cyklu czulam owulacje, testy na plus, serduszka byly i co? :( O dupe rozbic wszystko.

Lenka bardzo mi przykro z powodu Twojego aniolka-wysyłam uściski i dobre myśli. Udzielaj się u nas nawet jesli starania u Was muszą poczekać.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #103043 4 lutego 2015, 21:46

sabull Gotowa na wszystko
Lenka tak bardzo mi przykro.... (*)
Ja tez stracilam dziecko. Byl to 33 tc.
Namawiam mimo bólu ktorego doswiadczasz bys zrobila badania wszelkie. Tak by jeslito mozliwe uniknąć nieszczescia w przyszłości. Czasem tak jest i to juz nigdy się nie powtarza ale czasem to jakas konkretna przyczyna.
Mocno Cie tule w tych strasznych chwilach i zapewniam że przyjdą lepsze chwile :*

Zgłoś nadużycie #103044 5 lutego 2015, 8:11

Boże dziewczyny aż ciężko się to czyta co wy musiałyście przejść :(
ja chyba bym nie umiała sobie poradzić z taką stratą, nawet jakby to był 8 tydzień, a co dopiero jak już 33 tygodnie nosisz dziecko pod sercem? Po prostu totalna załamka :(
czy da się jakoś tego uniknąć? Bo nie dość że tak bardzo bym chciała być w ciąży, to zaczynam się jednocześnie masakrycznie bać, że coś będzie nie tak :(

u mnie okres się spóźnia dzisiaj 3 dzień - nie wiem co się dzieje i zaczynam się denerować, bo robiłam wczoraj już 3 test i nic - negatywny...

Zgłoś nadużycie #103045 5 lutego 2015, 10:34

dziewczyny jakie macie zdanie na temat częstości współżycia?
tyyyyyle informacji jest na ten temat w necie, że to głowa mała..
czy lepiej w dni płodne co 2 dni, czy może lepiej codziennie, a nawet kilka razy dziennie?
macie jakieś sprawdzone informacje?

Zgłoś nadużycie #103046 5 lutego 2015, 11:10

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
my staralismy sie co 2-3 dni... pierwsze 2 ciaze w pierwszym cyklu staran... a kolejne 2 w 2 cyklu staran... teraz pol roku i nic :/.... zaczynam sie denerwowac...

Zgłoś nadużycie #103047 5 lutego 2015, 11:40

sabull Gotowa na wszystko
Shibuya nie martw się na zapas! To sa baaasrdzo rzadkie sytuacje i nie ma sensu o tym myslec i się nakrecac. Jedyne co to jak już się jest w ciąży to warto zrobic badania w kierunku zakrzepicy i konfliktu plytkowego krwi. I oczywiscie wszystkie standardowe ktore zleca lekarz. I myslec pizytywnie żeby postarac się nie indukowac leku istresu w maluszka. Badania pokazuja ze w zaawansowanej ciąży dziecko odczowa emocje mamy. Więc to ważne.

Zgłoś nadużycie #103048 5 lutego 2015, 11:54

darien92 Gotowa na wszystko
witajcie :) jak mnie tu dawno nie było, miło kojarzy się ten wątek :)

Lenka87 ja Cię pamiętam bo udzielałam sie wtedy co i Ty. Straszne nieszczęście Cie spotkało.. współczuję. Musisz być silna :*

Dziewczyny czas by zakładać wątek października 2015 :) do roboty ! powodzenia wszystkim!

Zgłoś nadużycie #103049 5 lutego 2015, 17:08

buka87 Supermama
Fajnie by bylo załozyc pazdziernikowy wątek :)

Moim zdaniem chyba najlepsze są starania co 2 dni- sporo dziewczyn na forach to uskutecznia i czekaja teraz na dzidziusia.

Dziewczyny myslicie, ze ten test co zrobilam przedwczoraj moglam zrobic za wczesnie? to był 26d cyklu a owulacja byla 17dc. Sa jakies szanse czy sie nie nakrecac?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #103050 5 lutego 2015, 18:46

PiksiDiksi Początkująca

buka87 napisał(a)

Fajnie by bylo załozyc pazdziernikowy wątek :)
Moim zdaniem chyba najlepsze są starania co 2 dni- sporo dziewczyn na forach to uskutecznia i czekaja teraz na dzidziusia.
Dziewczyny myslicie, ze ten test co zrobilam przedwczoraj moglam zrobic za wczesnie? to był 26d cyklu a owulacja byla 17dc. Sa jakies szanse czy sie nie nakrecac?

Buka....ja CI dwie kreski obiecałam, pamietam ale ja dopiero monitoring zaczne w przyszłym tygodniu jak bozia da :D wiec cierpliwości KOchana ;) co do TWojego testu to wiesz jak jest...róznie bywa...mojej siostrze test wyszedł negatywny a sie okazało potem , ze to juz było półtorej miesiaca ciązy..a mówilii, ze testy są raczej wiarygodne bo mają duż czułość...nie pisze tego, zeby nadzieje wzbudzać...ael tak bywa..
a co to czestości starań to mowia różnie,...co lekarz to inne zdanie...
miłego wieczoru Dziewuszki :)
PiksiDiksi