Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #103011 2 lutego 2015, 17:32

buka87 Supermama
Dziewczyny chyba bede musiala zlamac zasade ze testuje w dniu @. W piątek mam impreze firmowa i będą %, wiec pewnie bede musiala przetestować w piatek rano (@ mam miec w niedziele wiec 2dni to moze nie taka duża zdrada ?? :) )). Generalnie objawów ni ma więc nie łudzę się nawet :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #103012 2 lutego 2015, 18:25

Shibuya Zaprawiona w bojach
ja dzisiaj powinnam dostać @, rano zrobiłam test i negatywny :( ale liczę na to, że za mało tego hormonu jeszcze jest i jak nie dostanę do piątku to test powtórzę..
Dziwne byłyby moje objawy, gdybym jednak nie była w ciąży, no ale cóż - zobaczymy :(

Zgłoś nadużycie #103013 2 lutego 2015, 18:47

angel Fajna mama
Mnie dopada przezebienie czuje sie fatalnie :-( a nie poloze sie zeby to wylezec bo ja nie mam wolnego w poracy musze byc i koniec :-(

Zgłoś nadużycie #103014 2 lutego 2015, 18:50

angel Fajna mama

Shibuya napisał(a)

ja dzisiaj powinnam dostać @, rano zrobiłam test i negatywny :( ale liczę na to, że za mało tego hormonu jeszcze jest i jak nie dostanę do piątku to test powtórzę..
Dziwne byłyby moje objawy, gdybym jednak nie była w ciąży, no ale cóż - zobaczymy :(

Co do testu czytalam o tym dzisiaj troche i wyczytalam ze powinno sie go robic jezeli robimy go wczesniej po 8godz nie siusiania i ograniczyc spozywanie plynow wtedy jest wieksza szansa na to ze wynik wyjdzie dodatni oile udalo sie zajsc ;-)

Zgłoś nadużycie #103015 2 lutego 2015, 18:55

angel Fajna mama
Przedemna jeszcze prawie dwa tygodnie czekania musze sie czyms zajac bo bede swirowac a tak nie bede o tym myslala i czas szybciej zleci aby tydzien zlecial puzniej juz z gorki. Jakby sie jakims cudem udalo byloby na pazdziernik okolice 22go ale to jakby sie udalo teraz pozostaje czekac co moglam to chyba zrobilam reszta w rekach losu...

Zgłoś nadużycie #103016 2 lutego 2015, 21:15

Leena Fajna mama
Oj dziewczynki :) zniknelam na pare dni wracam dzis i co ? Deprecha wieje na prawo i lewo ;)

Zgłoś nadużycie #103017 2 lutego 2015, 21:17

Leena Fajna mama

buka87 napisał(a)

Dziewczyny chyba bede musiala zlamac zasade ze testuje w dniu @. W piątek mam impreze firmowa i będą %, wiec pewnie bede musiala przetestować w piatek rano (@ mam miec w niedziele wiec 2dni to moze nie taka duża zdrada ?? :) )). Generalnie objawów ni ma więc nie łudzę się nawet :(

buka to zadna zdrada tylko zdrowy rozsadek. Ja tak zrobilam rok temu. mialy byc procenty to zrobilam test i wyszedl pozytywny wiec kto wie? Tylko sie nie nakrecaj. Jak nie tym razem to nastepnym :)

Zgłoś nadużycie #103018 2 lutego 2015, 21:22

Leena Fajna mama

angel napisał(a)

Przedemna jeszcze prawie dwa tygodnie czekania musze sie czyms zajac bo bede swirowac a tak nie bede o tym myslala i czas szybciej zleci aby tydzien zlecial puzniej juz z gorki. Jakby sie jakims cudem udalo byloby na pazdziernik okolice 22go ale to jakby sie udalo teraz pozostaje czekac co moglam to chyba zrobilam reszta w rekach losu...

Otoz to :) zreszta co ma byc to bedzie. Rob wszystko na co masz ochote to czas szybciej zleci :)
Trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #103019 2 lutego 2015, 21:25

Leena Fajna mama

Shibuya napisał(a)

Shibuya, ja sie tez tak czuje za kazdym razem. A jak dostane okres to sie modle zeny to bylo plamienie implantacyjne..
nie martw sie. Powtorz Test i jak znowu nic a trzymam kciuki zeby bylo inaczej to pomysl o nowym cyklu i serii szalonych dni i nocy ;)

Zgłoś nadużycie #103020 2 lutego 2015, 21:28

Leena Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Hej... Sabull to jak nie teraz to po zabiegu będzie bobo :D
JA ostatnio słabo się czuję przez ten brak okresu, czuję się jakaś nijaka, ciągle śpiąca do tego mam jakieś objawy okresu (ból jajników, mdłości itd) a okresu jak nie było tak nie ma dalej. Powtórzyłam już nawet test,bo już 63 dzień cyklu, ale oby do poniedziałku... Wynik oczywiście negatywny...

Do tego czuję jakąś depresję w powietrzu...

Izunia nie daj sie !! Wszystko bedzie dobrze. Teraz jest dolek ale w koncu wdrapiesz sie na gore...
dzis poniedzialek - jakie wiesci ?

Zgłoś nadużycie #103021 2 lutego 2015, 21:30

Leena Fajna mama

sabull napisał(a)

Dzięk za slowa otuchy dziewczyny :)
Rano bylo mi przykro ale juz jest ok. Postanowilam zadbac o siebie i zrobilam dla siebie wiele przyjemności. A że dzień jeszcze młody to może to nie koniec przyjemnosci na dziś...
Rozmawialam dzis z moja gin przez tel w sprawie tych poliopow. Powiedziala ze mam przyjsc po miesiaczce jeszcze raz na usg i że jeśli polipy dalej tam będą to bede miala zabieg usuwania endometrium. Pytalam czy dlugo się na tak zabieg czeka ale ona mnie uspokoiła że ppodobno tylko jakies 2 tygodnie.

Mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz (tuli).
Trzymam kciuki zeby polipy zniknely i obylo sie bez zabiegu.
dobrze ze w razie w tylko 2 tyg. A ile trwa dojscie do siebie ?

Zgłoś nadużycie #103022 3 lutego 2015, 8:06

PiksiDiksi Początkująca
Stabull jak sie masz?...ja tez juz tak miałam, ze najpierw polip mnie na boczne tory odstawil a w ostatnim cyklu torbiel...kurna...zawsze cos ale sie nie damy!!! :) polecam jakąś dobra ksiazke poczytac - Angel Tobie tez ;) - czas szybciej zleci ...albo katuj sie hula hopem jak ja ;P siniaki juz mam jak ta lala :/
Buka 87 jak sie masz?

A mnie dzis nawiedziła @...nieoczekiwanie..lekarz mowił ze do 10 dni po odstawieniu luteiny a tu zaledwie dwie doby minęły....czy to jest ok ?? moze przez ilość jaką brałam, bo łykałam po6 tabsów na dzień.
W dodatku 12 dc w ktorym miałam isc na podglad wypada w sobote i nie wiem czy w zwiazku z tym jechac 11dc czy dopiero 14go?co radzicie?to ma byc monitoring prze iui wiec nie chce za poźno jechac...
Ja uciekam do pracy, wróce za 12 h
PiksiDiksi

Zgłoś nadużycie #103023 3 lutego 2015, 8:25

izabela23 Supermama

Leena napisał(a)

Izunia nie daj sie !! Wszystko bedzie dobrze. Teraz jest dolek ale w koncu wdrapiesz sie na gore...
dzis poniedzialek - jakie wiesci ?

Kochana do następnego poniedziałku,bo wtedy będzie wizyta u gina w końcu   :)

Zgłoś nadużycie #103024 3 lutego 2015, 9:39

angel Fajna mama
Dzien dobry u mnie dzisiaj ovu zmieniło dzień owulacji z 15dc na 16 dc ale to dobrze bo 15 nie było

Zgłoś nadużycie #103025 3 lutego 2015, 9:41

angel Fajna mama
Uciekło mi wiadomość wiec 15 nie było serduszka a 16 było więc humorek lepszy :-) miłego dnia

Zgłoś nadużycie #103026 3 lutego 2015, 18:00

buka87 Supermama
Powiem Wam ze brakuje mi nowiny o II kreseczkach u kogoś :( Chcialabym zobaczyc, ze którejś wśród nas udało. Zrobiłam sobie test owulacyjny i wyszedl negatywnie wiec pewnie ciazy ni ma...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #103027 3 lutego 2015, 18:35

angel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Powiem Wam ze brakuje mi nowiny o II kreseczkach u kogoś :( Chcialabym zobaczyc, ze którejś wśród nas udało. Zrobiłam sobie test owulacyjny i wyszedl negatywnie wiec pewnie ciazy ni ma...

Ale nie zawsze testy owulacyjne wychodzą pozytywnie w ciąży nie trac nadzieji bo wszystko jeszcze się moze zdarzyć :-)

Zgłoś nadużycie #103028 4 lutego 2015, 6:56

sabull Gotowa na wszystko

PiksiDiksi napisał(a)

Stabull jak sie masz?...ja tez juz tak miałam, ze najpierw polip mnie na boczne tory odstawil a w ostatnim cyklu torbiel...kurna...zawsze cos ale sie nie damy!!! :) polecam jakąś dobra ksiazke poczytac - Angel Tobie tez ;) - czas szybciej zleci ...albo katuj sie hula hopem jak ja ;P siniaki juz mam jak ta lala :/
Buka 87 jak sie masz?

A mnie dzis nawiedziła @...nieoczekiwanie..lekarz mowił ze do 10 dni po odstawieniu luteiny a tu zaledwie dwie doby minęły....czy to jest ok ?? moze przez ilość jaką brałam, bo łykałam po6 tabsów na dzień.
W dodatku 12 dc w ktorym miałam isc na podglad wypada w sobote i nie wiem czy w zwiazku z tym jechac 11dc czy dopiero 14go?co radzicie?to ma byc monitoring prze iui wiec nie chce za poźno jechac...
Ja uciekam do pracy, wpróce za 12 h

Witaj. Co domiesiaczki po dwuch dniach to nie wiem co Ci powiedziec bo nie brałam luteiny. Ja jeżdżę w sobotę jak tak wypadnie. Na Twoim miejscu pojechalbym w sobotę. Sama juz 9 dnia mam 19mm pecherzyk wiec 14 jest juz po jabłkach :) Zreszta lekarz może chciec zobaczyc Cie 11 żeby sprawdzic pecherzyk-pecherzyki a i pare dni później by zobaczyc czy pękł ten dominujacy...
co robilas w zwiazku z polipem/ polipami?

Zgłoś nadużycie #103029 4 lutego 2015, 9:08

Lenka87 Fajna mama
Hej dziewczyny. Co u Was słychać? Przyjmiecie mnie spowrotem do swojego grona? :(
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #103030 4 lutego 2015, 10:50

angel Fajna mama
Pewnie :-) przeciez Kazdy jest tu mile widziany. Co się stalo jeśli wolno spytać ??