Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #102971 29 stycznia 2015, 19:02

Leena Fajna mama
PiksiDiksi, nie przejmuj sie tesciami. Oni tak poprostu maja. Wiem bo u mnie to samo i nawet zdazylam sie tu pozalic w tej kwestii...

Dziewczyny, ja uwazam ze negacja dzieci ktore sa w podobnym wieku do naszych nienarodzonych to nie nasz podly charakter tylko reakcja obronna przed tym co nas moze zranic. Kazda z nas tak ma. To samo gdy inni w ciazy a nam nie wychodzi... czujemy sie gorsze wiec ciezko sie z tego cieszyc. Jednak ja sie tym nie bede przejmowac. Poczekam az minie ;) w koncu nie jestem zlym czlowiekiem tylko niespelniona kobieta ... i tyle w temacie.

Sabull!! Bardzo ale to bardzo sie ciesze ze macie z mezem dobre wyniki :) to bardzo dobra wiadomosc. To nie prawda ze nic nie wnosi do waszej sytuacji! Potraktuj to jak dobry znak i jeszcze jeden powod do odstresowania :)

Buka, kochana :) i jak podobaly ci sie harce bez stresu i presji ciazy ? ;) cudowne nie?

A ja mam b ciezka @.. nic nie mije i b zle sie czuje :(

Zgłoś nadużycie #102972 29 stycznia 2015, 19:17

angel Fajna mama
No właśnie nie wiem dlaczego taki wyszedł obie kreski są takie blade :-/

Zgłoś nadużycie #102973 29 stycznia 2015, 19:24

Shibuya Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa, chciałabym Was się poradzić, bo już wariuję... Jeżeli piszę w błędnym wątku to przepraszam.
Do miesiączki jeszcze 5 dni, w dniu wczorajszym robiłam test (już 3 z kolei - wiem, jestem głupia, ale nie mogłam się powstrzymać i wynik negatywny). Jednak nie daje mi spokoju fakt, że od 19 stycznia do 27 miałam ciągły ból podbrzusza - inny niż na okres, a od wczoraj delikatny bół podbrzusza momentami z kłuciem z lewej lub z prawej strony. To mnie zastanawia, bo nigdy tak nie miałam. Ponadto, w niedzielę poczułąm taki dziwny smak w buzi który co jakiś czas mi się powtarza, cały czas od kilku dni mi się odbija i puszczam bąki orazod wczoraj mam wrażenie że częśćiej latam do toalety. Od kilku dni mierzę temperaturę (ale normalnie pod pachą wieczorem) i ponad 37 stopni, dzisiaj 37,6. Czuję, że coś jest inaczej ze mną, znam swój organizm, ale nie wiem czy się tylko nie nakręcam.. Ostatnią miesiączkę miałam 2 stycznia, cykle mam 30-32 dniowe. Z mężem kochałam się 6 i 11 stycznia (do końca) oraz stosunek przerywany 15 stycznia, 16 stycznia, 17 stycznia (x2 - jeden po drugim) i 18 stycznia (x2 - jeden po drugim.. Zwriuję do tej miesiączki, ale z drugiej strony wyszłoby, że mogło dojść do zapłodnienia wtedy, kiedy uprawialiśmy stosunek przerywany bo podejrzewam że owulację miałam gdzieś w granicach 18-19 stycznia.. co prawa jeden praktycznie po drugim więc może jakieś plemniki zostały w cewce moczowej? Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Dziwne to wszystko i masakrycznie się denerwuje. A jeszcze mam 2 imprezy rodzinne w weekend i nie wiem czy mogę sobie pozwolić na alkohol...

Zgłoś nadużycie #102974 29 stycznia 2015, 19:35

buka87 Supermama
Ja tez mam cykle podobnej długosci jak Ty Shibuya i owu faktycznie jest koło 18-20dc. Stosunek przerywany tez moze dac ciaze bo plemniki sa obecne rowniez w plynie ktory wydziela sie przed wytryskiem. Mi sie wydaje ze pierwsze co to objawami sa bule piersi, ale sama nie wiem. Moze w imprezy raczej nie pij i w niedziele zrob test.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #102975 29 stycznia 2015, 20:17

PiksiDiksi Początkująca
Leena współczuje tych boleści bo ja tez tak mam, zwykle byl to jeden dzien a teraz do 3 dociaga...najlepiej przespac te dni ale wiem ze sie nei da...ja termofor przytulam i robie cos da siebie...małe rzeczy ale te ktore ciesza... :) @ zaraz minie i bedzie dobrze .sciskam :)
PiksiDiksi

Zgłoś nadużycie #102976 29 stycznia 2015, 20:49

buka87 Supermama
Dziewczyny podobno wiesiołek pomaga w bólach okresowych, PMS i wspomaga zajście w ciąże :) Może warto się nim zainteresowac :) Ja na szczescie mam prawie bezbolesne miesiaczki!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #102977 29 stycznia 2015, 20:49

buka87 Supermama
Dziewczyny podobno wiesiołek pomaga w bólach okresowych, PMS i wspomaga zajście w ciąże :) Może warto się nim zainteresowac :) Ja na szczescie mam prawie bezbolesne miesiaczki!

Zgłoś nadużycie #102978 29 stycznia 2015, 21:41

Nancy Gotowa na wszystko
Buka,wiesiołek pomaga na dobry śluz płodny, ale z tego co pamiętam, przy staraniach, nie powinno się go brać w drugiej fazie cyklu.

Sabull, cieszę się z dobrych wyników. To bardzo dobry znak i powód do radości :)

Zgłoś nadużycie #102979 30 stycznia 2015, 6:55

sabull Gotowa na wszystko

buka87 napisał(a)

Kurde no dziewczyny....kolejna koleznka w pracy w ciazy! To jakis obłęd!
My z mezem w ramach wlasnie no stress'u i presji dziecka porządzilismy troche w sypialni :D A wcale nie mam dni plodnych! :)

I bardzo dobrze!!! Nie dajmy sie zwariowac! Chyba wszystkie pamietamy te czasy gdy seks uprawialysmy dla przyjemnosci a nie w celu powiekszania rodziny ;)

Zgłoś nadużycie #102980 30 stycznia 2015, 6:58

Shibuya chyba pozostaje Ci poczekac. Objawy ktre wymienilas moga oznaczac ciaze ale wcale nie muszą... jesli hestes bardzo niecierpliwa to idz na bete po weekendzie albo kup testy o czulosci 10 i zrób w weekend lub najlepiej w poniedzialek.

Zgłoś nadużycie #102981 30 stycznia 2015, 8:42

angel Fajna mama
Dzień dobry :-) serduszka wczoraj zaliczone znaczy się w nocy bo ja wracam do domu ostatnio 1/2 nawet dalej nieraz z pracy.. Ale ponoc to dobrze gdzies czytałam ze dobrze jest rano ale rano to ja padam na pysk wiec o serduchowaniu raczej nie ma mowy :-) dobrze jest też pić siemie lniane poprawia ilość śluzu ja czasami pije wcześniej piłam go więcej ale chyba już mi zbrzydl :-/

Zgłoś nadużycie #102982 30 stycznia 2015, 8:44

angel Fajna mama

Shibuya napisał(a)

Hej dziewczyny :) jestem tu nowa, chciałabym Was się poradzić, bo już wariuję... Jeżeli piszę w błędnym wątku to przepraszam.
Do miesiączki jeszcze 5 dni, w dniu wczorajszym robiłam test (już 3 z kolei - wiem, jestem głupia, ale nie mogłam się powstrzymać i wynik negatywny). Jednak nie daje mi spokoju fakt, że od 19 stycznia do 27 miałam ciągły ból podbrzusza - inny niż na okres, a od wczoraj delikatny bół podbrzusza momentami z kłuciem z lewej lub z prawej strony. To mnie zastanawia, bo nigdy tak nie miałam. Ponadto, w niedzielę poczułąm taki dziwny smak w buzi który co jakiś czas mi się powtarza, cały czas od kilku dni mi się odbija i puszczam bąki orazod wczoraj mam wrażenie że częśćiej latam do toalety. Od kilku dni mierzę temperaturę (ale normalnie pod pachą wieczorem) i ponad 37 stopni, dzisiaj 37,6. Czuję, że coś jest inaczej ze mną, znam swój organizm, ale nie wiem czy się tylko nie nakręcam.. Ostatnią miesiączkę miałam 2 stycznia, cykle mam 30-32 dniowe. Z mężem kochałam się 6 i 11 stycznia (do końca) oraz stosunek przerywany 15 stycznia, 16 stycznia, 17 stycznia (x2 - jeden po drugim) i 18 stycznia (x2 - jeden po drugim.. Zwriuję do tej miesiączki, ale z drugiej strony wyszłoby, że mogło dojść do zapłodnienia wtedy, kiedy uprawialiśmy stosunek przerywany bo podejrzewam że owulację miałam gdzieś w granicach 18-19 stycznia.. co prawa jeden praktycznie po drugim więc może jakieś plemniki zostały w cewce moczowej? Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Dziwne to wszystko i masakrycznie się denerwuje. A jeszcze mam 2 imprezy rodzinne w weekend i nie wiem czy mogę sobie pozwolić na alkohol...

Tez jestem taka niecierpliwa ale to chyba normalne jak się na coś czeka zawsze podziwiam dziewczyny które testują dopiero po terminie @

Zgłoś nadużycie #102983 30 stycznia 2015, 10:00

Shibuya Zaprawiona w bojach
dokładnie :) ja do @ jeszcze kilka dni a już 3 testy wykonane :) zgłupieć można :)
no ale muszę nauczyć się cierpliwości, w przyszłym tygodniu zobaczę czy się udało

Zgłoś nadużycie #102984 30 stycznia 2015, 12:35

angel Fajna mama
Wiem co czujesz ja też tak mam i zawsze szukam chociaz cienia na tych testach a potem oczywiście jest wielkie rozczarowanie bo @ przychodzi

Zgłoś nadużycie #102985 30 stycznia 2015, 14:25

Mysle sobie że ostro na nas wytwórnia testow zarabia co miesiac... ;-)

Zgłoś nadużycie #102986 30 stycznia 2015, 16:04

W sensie producenci testów :)

Zgłoś nadużycie #102987 30 stycznia 2015, 19:58

angel Fajna mama
Test owulacyjny z teraz

Zgłoś nadużycie #102988 30 stycznia 2015, 20:10

buka87 Supermama
Angel dzialaj bo moim zdaniem test pozytywny ;)

Zgłoś nadużycie #102989 30 stycznia 2015, 20:24

skorpionek Supermama
Angel test jest pozytywny :)

Zgłoś nadużycie #102990 31 stycznia 2015, 7:44

angel Fajna mama
Dzień dobry jestem mega wściekła wczoraj nie pojechalam do pracy zeby spędzić cały wieczór z mężem no rozumiecie mowie a rano pojade zdążę posprzatac zanim przyjdą tym bardziej ze miałam mało i co mój szanowny mąż wrócił bardzo zmęczony i serduszka nie było a rano musiałam jechać do pracy teraz już córka nie spi wiec tez nic z tego :-( aż chce mi się płakać juz nie mam sily jak tak to by ciągle mógł a akurat wczoraj był strasznie śpiący :-( nie mówiłam mu o owulacji żeby go nie stresowac i pewnie kolejny cykl pujdzie na straty :-(